Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

повертаючись до редагування гілок

Re: повертаючись до редагування гілок

Що за нова мода у дописувачів щось вимагати, відповісти про волонтерство, повістки тощо? Хто надавав такого права? Що за маразм?
От і адресуйте свої запитання своїй колєжанці - дешевій маніпуляторці шуші
непогано вигадано було про "ложечки знайшлися, але осад залишився", чи не так?
Хто надав право безпринципній особі з подвійною мораллю застосовувати настільки дешеві і непристойні методи?
мало мені одного троля, так ще й ця моралізаторка підрядилася..шастає невідступно слідом  :bueee:
Якби ти хотіла слухати і питання мало сенс і відповідь, тоді можна було дискутувати. Але твоє питання просто балаканина.   Для того балаканина щоб Виправдовувати  свій рожевий світ.
Тіммі, може досить оцього тупого словоблуддя?
Ти не втомлюєшся волати : ухилився, повістки, три або навіть п"ять!
Тобі пряме й конкретне запитання : Чому твоєму ровесникові Зеленському наполегливо надсилалися повістки, а тобі - жодної?
То які у тебе можуть бути претензії в світлі зазначеного?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Доречі таке ховання є трошки психічним розладом коли людина ховається від реально у вигаданий рожевий світ.
Чому Зеленському надсилалися повістки, а тобі - його ровеснику - не надсилалися?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Чому Зеленському надсилалися повістки, а тобі - його ровеснику - не надсилалися?
Цікаво ти виправдовуєш Моніку. Як це зруйнує твій світ якщо він буде не індеальний? Але ж зруйнує))) Скуфно з вами Юльками.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Тобто у такому світлі ти цей момент не розглядав?
так і носився би по форуму зі своїм вереском : уклоніст, повістки!
То міг би хоча б подякувати мені за навернення тебе до суворої реальності
бачиш, я допомагаю тобі не виглядати дурником, а ти не ціниш
свинство якесь
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Тобто у такому світлі ти цей момент не розглядав?
так і носився би по форуму зі своїм вереском : уклоніст, повістки!
То міг би хоча б подякувати мені за навернення тебе до суворої реальності
бачиш, я допомагаю тобі не виглядати дурником, а ти не ціниш
свинство якесь
Я дуже маю надію що ти зараз гониш, але сумніваюсь... Відповідь на твої питання дуже проста і очевидна... Але пояснити тобі не вийде, тому що це зруйнує світ у рожевих окулярах.

І ситуація коли одним присилали по 3 повістки а іншим жодної, ніяк не повязана з обраним чи ні. Це ти собі придумала, бо правда зруйнує твій світ... За Зеленські ніхто  не ганявся. А от він тікав.  :facepalm1:

   
Re: повертаючись до редагування гілок

пояснити тобі не вийде, тому що це зруйнує світ у рожевих окулярах.
І нехай!
Чорт з ним, тим "рожевим світом"!
Давай своє пояснення. Чому "одним присилали по 3 повістки а іншим жодної" ? З чим це пов"язано?
І досить розпливчастих натяків, на чіткі запитання - чіткі відповіді.
(зауваж : запитання викликане виключно таоїм неадекватним вереском)
   
Re: повертаючись до редагування гілок

І нехай!
Чорт з ним, тим "рожевим світом"!
Давай своє пояснення. Чому "одним присилали по 3 повістки а іншим жодної" ? З чим це пов"язано?
І досить розпливчастих натяків, на чіткі запитання - чіткі відповіді.
(зауваж : запитання викликане виключно таоїм неадекватним вереском)
:facepalm1:  Моїм вереском )))) Буга-га-га... Ну і фантазії у ВАС))))

Який я садист, думати дівчину заставляю, а вона хоче бути принцесою і платічько.  :facepalm1:

Ну реально подумай чому не залежно від статуса одним приходить по 3 рази іншим ні разу? Саме просте пояснення...

Зверни увагу що ніяких обраних немає. Ніяких особливих. Це чисто у твоїй фантазії.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

чому не залежно від статуса одним приходить по 3 рази іншим ні разу? Саме просте пояснення...
Ну то поясни! Просвіти, Тіммі.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Зеленський від повісти в армію ховався в РФ на конценртах. Звикай до правда, президент дезертир командує брехнею ВСУ, тими хлопцями яких захищаєш.
:facepalm: шо ти апять нісьош?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ну то поясни! Просвіти, Тіммі.
А для чого пояснювати якщо мене не почують?  :shuffle: Я скажу. Ти все рівно буде вважати, що бідного Зеленого обіжали повісткою.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

А для чого пояснювати якщо мене не почують?  :shuffle: Я скажу. Ти все рівно буде вважати, що бідного Зеленого обіжали повісткою.
Я почую! Присягаюся! Кажи! Тільки - чітко і зрозуміло!
   
Re: повертаючись до редагування гілок

ти що, зовсім прибацана?
чи просто п"яна ?
про які ГРОШІ і кого я розпитувала, пришелепкувата прихильники певної політсили?
найгірше те, що я знаю : ти ЗНАЄШ, що ні про які гроші я нікого не розпитувала, навіть віддалено. Ти цілком СВІДОМО, чисто по-вашому, по-педроцькому пускаєш хвилю, щоб форумом розійшлася саме твоя, маніпуляційно-брехлива версія.
Але тепер я вже не опущу це запитання.
Давай, ганебна пліткарко, лінк на мій пост, де я " лізла з розпитуваннями, де гроші, до юзерки". Чекаю.
То що, відповіді немає? Шуша справді свідомо вдається до отаких брудненько-дешевих способів дискредитації опонентів, нічим не гребує? (До речі, це вже не вперше).
Показово як для записної сектантки.  :bueee:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

То що, відповіді немає? Шуша справді свідомо вдається до отаких брудненько-дешевих способів дискредитації опонентів, нічим не гребує? (До речі, це вже не вперше).
Показово як для записної сектантки.  :bueee:
тихо сама з собою? миросю, з тобою все гаразд?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

а можна десь взнати хоча б список юзерів, які можуть видаляти повідомлення у своїх темах?
Ну, шоб там не писати.
Бо нах воно треба, пишеш, а воно потім видаляється, і мені навіть невідомо, що мій текст видалили.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

а можна десь взнати хоча б список юзерів, які можуть видаляти повідомлення у своїх темах?
Ну, шоб там не писати.
Бо нах воно треба, пишеш, а воно потім видаляється, і мені навіть невідомо, що мій текст видалили.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017996.0

Він уже змінився цей список.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

тихо сама з собою? миросю, з тобою все гаразд?

Канєшна, з нею все гаразд. Все, як завжди.

Бігає собі по гілках, серить в них про ромбаро, мародерів та свінарчукєєєє - це її заспокоює. Як не откладе разів 10 таких яєць - ось тоді нервує і тоді починає шпарити, як газета "Правда", коли клеймила страшний оскал капіталізму, про прищелепкуватих прихильники певної політсили,  маніпуляційно-брехливі версії та педроцькі хвилі. Мабуть, буремну юність та політінформації згадує, але в голові вже все плутається.

Так що не нервуйтеся - ось коли з неї не будуть ті ромбаро, мародери, прищелепкуваті прихильники певної політсили та ганебні пліткари кожні п'ять хвилин сипатися, як труха з дирявого лантуха з прілою соломою, - ото вже тре нервувати.

 Тоді точно тре буде ветеринара звати.



   
Re: повертаючись до редагування гілок

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017996.0

Він уже змінився цей список.
так допиши в кінці зміни, якщо знаєш
   
Re: повертаючись до редагування гілок

так допиши в кінці зміни, якщо знаєш

та хоч так.
Тепер у теми вольтера (і ще пари упоротих) ні ногою.  :laugh:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

та хоч так.
Тепер у теми вольтера (і ще пари упоротих) ні ногою.  :laugh:
теж намагаюсь так робити
   
Re: повертаючись до редагування гілок

впрочем, Вольтер мої пости (у всякому разі останні) не видалив. :-o
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Канєшна, з нею все гаразд. Все, як завжди.

Бігає собі по гілках, серить в них про ромбаро, мародерів та свінарчукєєєє - це її заспокоює. Як не откладе разів 10 таких яєць - ось тоді нервує і тоді починає шпарити, як газета "Правда", коли клеймила страшний оскал капіталізму, про прищелепкуватих прихильники певної політсили,  маніпуляційно-брехливі версії та педроцькі хвилі. Мабуть, буремну юність та політінформації згадує, але в голові вже все плутається.

Так що не нервуйтеся - ось коли з неї не будуть ті ромбаро, мародери, прищелепкуваті прихильники певної політсили та ганебні пліткари кожні п'ять хвилин сипатися, як труха з дирявого лантуха з прілою соломою, - ото вже тре нервувати.

 Тоді точно тре буде ветеринара звати.
Серухо, то де я "лізла з розпитуваннями, де гроші, до юзерки" ?
Після такого потужного - не побоюся цього слова - обсеру, ти ще смієш відкривати у мій бік свого смердючого рота ?
Хоча...кого я питаю? Це звична твоя практика, "пришелепкувата педруха", серуха луї-віттонами і дідусями капітельманами
мерзота :bueee: нічим не гребує  :bueee:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ось вам "чемна" Мирослава у всій красі :gigi:

Не захлинись від йаду, радіоточка.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ось вам "чемна" Мирослава у всій красі :gigi:

Не захлинись від йаду, радіоточка.
тобто ти свідомо БРУДНО ОББРІХУЄШ неугодних тобі форумчан, знаючи заздалегідь про свою безкарність, а потім прилазиш і у всій "своїй красі" показуєш пальцем : дивіться, які нечемні!  ?
Повторюю запитання : де я "лізла з розпитуваннями, де гроші, до юзерки" (с, шуша)?
Ти відповідаєш за свої слова чи визнаєш свідоме оббріхування?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Канєшна, з нею все гаразд. Все, як завжди.

Бігає собі по гілках, серить в них про ромбаро, мародерів та свінарчукєєєє - це її заспокоює. Як не откладе разів 10 таких яєць - ось тоді нервує і тоді починає шпарити, як газета "Правда", коли клеймила страшний оскал капіталізму, про прищелепкуватих прихильники певної політсили,  маніпуляційно-брехливі версії та педроцькі хвилі. Мабуть, буремну юність та політінформації згадує, але в голові вже все плутається.

Так що не нервуйтеся - ось коли з неї не будуть ті ромбаро, мародери, прищелепкуваті прихильники певної політсили та ганебні пліткари кожні п'ять хвилин сипатися, як труха з дирявого лантуха з прілою соломою, - ото вже тре нервувати.

 Тоді точно тре буде ветеринара звати.
Ось вам чемна форумна моралізаторка шуша!
у всій своїй красі!
а шо, так майстерно зробити морду чоботом - таке не кожен зможе
Не захлинися своїм йадом, ганебна моралізаторко.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ось вам "чемна" Мирослава у всій красі :gigi:


а ви не у всій?  ;)
   
Re: повертаючись до редагування гілок

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017996.0

Він уже змінився цей список.
А Alezka когда из этого списка избранных уберете?

В ветке о Мадейре, когда выложила фото загазованного Мариуполя и спросила, за чей счет этот банкет? https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1059190.0

Он просто трусливо стер мой пост. Это же политический форум или форум метинвестовских путешественников?

Останнє редагування: 2 листопада 2019 16:51:39 від Громадянка даунбасу
   
Re: повертаючись до редагування гілок

А Alezka когда из этого списка избранных уберете?

В ветке о Мадейре, когда выложила фото загазованного Мариуполя и спросила, за чей счет этот банкет? https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1059190.0

Он просто трусливо стер мой пост. Это же политический форум или форум метинвестовских путешественников?
Я писок складав для орієнтіровки , а не вносив в нього людей.  :lol:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Я писок складав для орієнтіровки , а не вносив в нього людей.  :lol:
Шо-шо ти складав?  :gigi:

Опять щя Шуршуньчик прибіжить і буде мене воспитувать. Ви там зговорилися з нею, шолє? Чого ви мене постійно ловите на ржавця?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Я писок складав для орієнтіровки
спробувала візуалізувати  :lol:  :weep:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

спробувала візуалізувати  :lol:  :weep:
во-во, я вже стомилася іржати із його очепяток, а тут ще Шуршуньчик постійно прибігає на мій гучний регіт.  :gigi:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

во-во, я вже стомилася іржати із його очепяток, а тут ще Шуршуньчик постійно прибігає на мій гучний регіт.  :gigi:
та може то й не очепятка
а хто такий Шуршунчик?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

та може то й не очепятка
а хто такий Шуршунчик?
:gigi: Та шушенка ж.


Але погодься, класні у нього неочепятки. Неоднозначні якісь.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

:gigi: Та шушенка ж.


Але погодься, класні у нього неочепятки. Неоднозначні якісь.
довольно обідниє ваші слова.. :weep:
я думала, що шушінька тільки за мною повзає зі своїм моралізаторством  :weep:
а вона як те фігаро.. :weep:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

довольно обідниє ваші слова.. :weep:
я думала, що шушінька тільки за мною повзає зі своїм моралізаторством  :weep:
а вона як те фігаро.. :weep:
:gigi: а от тепер вже МЕНІ обідно стало...

Я думала, шо вона нєхуйшастає тіке за мною...

Аж жаба задавила...
   
Re: повертаючись до редагування гілок

:gigi: а от тепер вже МЕНІ обідно стало...

Я думала, шо вона нєхуйшастає тіке за мною...

Аж жаба задавила...
тааааааа...У мене таке враження що вона зробила собі заготовку-фільтр на десятків чотири різних слів на моїх постах, і миттю примітається як тільки той фільтр відфільтровує якесь зі слів з її фільтру..
От нещодавно написала, що якимсь дивним чином в інеті відсутні сімейні дитячі фотки Петьї, де була б присутньою його мама..
Висловила припущення, що не існує фоток, де мама була би не у різнобарвному ромському одязі, тому Петья все нафік в інеті познищував-поховав..
Миттю намалювалася ваша Агнешка, і з неї тааааакі потоки гною полилися! "Як ти смієш??? Мама Петьї нашого померла давно!"..
Зрозуміло, що тут же прискакала з іншої гілки і моралістка шуша на підмогу колєжанці..Фільтр спрацював.. :laugh:
Звільнилася від наповнюючого її лайна і .... :lol:  повернулася до попередньої гілки, де розпинала Юльку через якогось напівміфічного дідуся Капітельмана (теж до речі, навряд чи живого сьогодні), очевидним чином натякаючи на ймовірні єврейські корені у ЮВТ  :lol:
І у цьому - вся шуша,  :weep:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Дєви, вам не набридло?

Спочатку Мирося у гілках  волає, де Шуша, потім ображається, коли я туди все ж прихожу і тут же починає  істерити і підраховувати, скільки раз я її згадала.

Але ж, Кароффка, я вважала хоч тебе трохи того... розумнішою за Миросю :facepalm1:

Ну ні, то ні. Мабуть, помилилася.

І да, Мирося, я рада, що ти й сама таки визнала, що твої пости тут генеруються з чотирьох десятків слів. Це схвально. Молодець.

Доречі, дєви, ви ж можете навіть окрему гілку тут створити. Ну, як так зробити, щоб я не реагувала на ваши пости. Але я вас розчарую.  Право коментувати ваші перли я все рівно залишаю за собою.

Но ви нє стісняйтеся, продовжуйте і далі ваше обговорення. Це дуже мило і куртуазно:gigi:


   
Re: повертаючись до редагування гілок

цю... кісо обідєлось....

Шуршуньчик, та радувалась бе, шо тебе матом не криють, і не обзивають якимись негативними епітетами із гендерними образливими прибаутками, як це робите ви у кожній гілці із політичних і гендерних мотивів - вже сама та розпальцована в пшик гілочька чого варта - читала її - наче гівна наїлася від інтілігєнток з Даунбасса...

Тобі лише в м*якій формі надіслали алаверди за те все. Не більше.

Це політика, дєтка. Ви самі обрали саме ТАКИЙ стиль пілкування. Почитай своїх політичних однодумців...

І да. Навчися розрізняти де є негатив, а де його ніколи і не було.

Принаймні, в ЦІЙ гілці негативу не було. Була лише констатація із елементами гумору. не більше.


Як будеш розумною дівчинкою, то все правильно зрозумієш.
А ні - то ні (с).
   
Re: повертаючись до редагування гілок

І да, Мирося, я рада, що ти й сама таки визнала, що твої пости тут генеруються з чотирьох десятків слів.
і знову твоя мозкова звивина дала збій
миттю ти реагуєш лише на ті пості, які містять певні контекстні слова
решту залишаєш без уваги  :weep:
Ну і ще ляпаєш віртуальним язиком, заздалегідь знаючи що ляпаєш повну фігню
а потім морда чоботом - і все ОК, колежанки загавкають опонента, мама нє горюй
   
Re: повертаючись до редагування гілок

цю... кісо обідєлось....

Перлинка моя, я не зобідидась.

Я здивувалася твоїй реакції.  Це дві різні речі. До Миросиних істерик - звикла. А ти - здивувала. Ви б разом з Миросею ще модератору пожалілися б, щоб він заборонив мені вас коментувати.

А оті твої слова -  "це політика, детка" - просто приголомшила. Стільки пафосу.

Не сходи з розуму від почуття своєї причетності до "політики".

Я тебе сильно розчарую, якщо скажу, що ні ти, ні Мирося, ні я - всі ми не маємо до політики ніякого відношення. Навіть якщо в когось з вас у кишені і є партийний квиток однієї з партій. 
Тому оті твої пафосні "політичні однодумці", "інтілігентки Даунбасу" - можуть у нормальної людини визивати тільки сміх і подив.

 Ти що, дійсно вважаєш, що, пишучі тут на форумі п'ять-десять повідомлень в день, ти, чи я, чи Мирося, всі ми якось впливаємо на політику? Тоді тобі  до Олдбоя, професійного врачєвателя розуму.
Він тобі кваліфіковано  розкаже, як це називається, коли пересічна людина вважає себе керманичем всесвіту і вважає, що впливає на світову політику, пишучі тут на форумі повідомлення.  Ну, якщо не на світову, то на українську - точно.

Як будеш розумною дівчинкою, то все правильно зрозумієш.
А ні - то ні (с).

Пи. Си. Хоча, якщо хочеш, в мене десь завалявся пульт управління країною. Можу тобі вислати Новою почтою. Ну, щоб у тебе був повний ефект причетності до політики та керування всесвітом. Пиши адресу в приват.

Останнє редагування: 3 листопада 2019 17:48:22 від шуша
   
Re: повертаючись до редагування гілок

 :gigi: Шуршуньчик, ну ти не можеш без жартів."Це політика, дєтка" - це перефразоване із "ето інтернет, дєтка". Із жартівливим натяком - тут і послать можуть. Тобто, мені дивне твоє слідкування за моєю "творчістю". Десь близько місяця вже ж був розбір польотів. І раніше теж колись.... Недавно ти теж намагалася мене вчити жити... Останньою каплею на ботинок виявилося твоє повчання у гілці Тімошки, яку він завів навіть сам не знаючи достеменно причини (не знав до чого приурочено було концерт на Інтері, і я намагалася гуглем йому якось підогнати ключові дати, зійшлися що це могло бути визволення Києва, а могло бути визволення України). Розібралися і тема була вичерпана. Я ще й хіхікнула із його очепяток. Занавіс, почали розходитися, бо ніхто не планував із самого початку робити з цього поминально-скорботну гілочку. Гілка була як обурення на СОВЄЦЦКІ свята. Тобто, більше ніякої пафосності гілка не передбачала, тому я і дозволила собі хіхікнути. І тут залетіла Шушенька як Шурочка із Служебного романа і почала швиденько організовувати скорбото-поминання.... ніхто не оцінив.... Але винувата, як всігда, кароффка. Мамма дарагая.... Та я вже давно і неодноразово повторюю: що я після президентських виборів намагаюся про політику писати все менше. А тим більше після парламентських, коли привели до влади більшість зелених. І буквально вчора я вже писала, що одні привели цю шелупонь до влади, а мені намагайся їх юридично оправдувати потім. Та очі б мої не бачили таку "політику". Але ж коли я починаю писати НЕ про політику, то одразу ж знаходяться харчки, які плюють на мою адресу, що це політичний форум і тут немає місця НЕполітиці. Ти не можеш зрозуміти одного: я пишу про політику те, що ДУМАЮ, а не те, що мені велить політична приналежність. Я можу написати щось і супроти зелених соплєй, а от ти - хер шо зможеш написати супроти свого кумира - тебе зразу ж заплюють ваші 8%.  Я незалежна від політики, на відміну від тебе. Просто, я якщо щось і беруся доводити, то відстоюю свою точку зору до кінця. Також, на відміну від тебе. Ти чомусь вирішила, що прихильники різних політичних поглядів не можуть нормально спілкуватися на інші теми. Можуть. Не буду тебе переконувати прикладами. Просто подумай, що з тобою не так. Так, саме з тобою. Бо у мене є претензії тільки до твого кумира, а у тебе, на відміну від мене, є претензії, чомусь і до мене і також чомусь з політичних мотивів. І да, у тій гілці панянки, вивезені з Даунбаса, поступили не гарно. Нагадало мультик про собак. Це моє таке бачення з боку, бо я все ж таки у тій вашій перепалці участі не брала. Тому надалі. Якщо хочеш перетинатися зі мною у гілках, то постарайся спочатку це робити не на політичному підгрунті. І, можливо, щось зміниться на краще. А вчити жити мене не треба.

Останнє редагування: 3 листопада 2019 19:48:09 від Karoffka
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія