Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Мусліми певно спонсують певних скажених піхв. Інакше не можна про їх сказати. Нехай звідують у талібан, там їх зрозуміють і використають як слід

https://kyiv.комментарии/news/society/developments/3750-v-kieve-predlagali-sdelat-otdelnye-vagony-metro-dlya-muzhchin-i-zhenschin.html

На "Общественном бюджете 2022" выдвинули идею сделать отдельные вагоны метро для мужчин и женщин. Суть инициативы - из пяти вагонов поезда метро один сделать чисто для женщин, а еще один исключительно для мужчин. Таким образом, пассажиры сами смогут выбирать: хотят ли они ехать исключительно с представителями своего пола, или в общем вагоне. Соответствующие вагоны предлагали перекрасить в розовый и голубой цвета. "Невозможность некоторых людей находиться рядом с людьми другого пола через религию. Некоторым женщинам некомфортно находиться рядом с мужчинами из-за страха домогательства. Сублимация", - говорится в описании инициативы. Экспертная комиссия вынесла отрицательное заключение и рабочая группа горсовета по вопросам общественного бюджета в августе постановила не открывать для голосования этот проект.

Источник: https://kyiv.комментарии/news/society/developments/3750-v-kieve-predlagali-sdelat-otdelnye-vagony-metro-dlya-muzhchin-i-zhenschin.html
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

А то. что для Киева длина в пять вагонов состава - єто писец и срака в кубе - никто из єтих деятельнц не вспомнил?
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

достойно рубрики Киев недолугий.

а давайте такие же автобусы и маршрутки сделаем - во где близость человеческая и домогательства!
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Мусліми певно спонсують певних скажених піхв. Інакше не можна про їх сказати. Нехай звідують у талібан, там їх зрозуміють і використають як слід

https://kyiv.комментарии/news/society/developments/3750-v-kieve-predlagali-sdelat-otdelnye-vagony-metro-dlya-muzhchin-i-zhenschin.html

На "Общественном бюджете 2022" выдвинули идею сделать отдельные вагоны метро для мужчин и женщин. Суть инициативы - из пяти вагонов поезда метро один сделать чисто для женщин, а еще один исключительно для мужчин. Таким образом, пассажиры сами смогут выбирать: хотят ли они ехать исключительно с представителями своего пола, или в общем вагоне. Соответствующие вагоны предлагали перекрасить в розовый и голубой цвета. "Невозможность некоторых людей находиться рядом с людьми другого пола через религию. Некоторым женщинам некомфортно находиться рядом с мужчинами из-за страха домогательства. Сублимация", - говорится в описании инициативы. Экспертная комиссия вынесла отрицательное заключение и рабочая группа горсовета по вопросам общественного бюджета в августе постановила не открывать для голосования этот проект.

Источник: https://kyiv.комментарии/news/society/developments/3750-v-kieve-predlagali-sdelat-otdelnye-vagony-metro-dlya-muzhchin-i-zhenschin.html

куда сходить хуйцов натыкать?
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

"Смердить" якоюсь качкою з глобальної мережі , а тому - "ув одне вухо влетіло , з іншого вилетіло" (с) .

А дивне на вигляд посилання , без отого домену після крапки , хіба регіт викличе , хоча і хто зна , бо ж у мильній бульбашці - глобальна мережа , всяке побачити можливо
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

куда сходить хуйцов натыкать?

є деякі ГО. яки дивним чином отримують фінансування на йобані проєкти. сподівають їхні пропозиції громада відішле на йух. але що маємо
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

В Японії такі вагони були ,можливо ще є, але там чисто азійські ізврати і таракани, публічно японці чоловіків ще ті ботани дрочери, а насправді там клініка, школярок в вагонах гвалтувати,сталкерили,облаповали  піввагона задротів поїхавших отаку.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Ні разу не бачила у київському метро домагання.
А нащо суто чоловічі вагони? Чоловіки чого мають боятися?
   
"Смердить" якоюсь качкою з глобальної мережі , а тому - "ув одне вухо влетіло , з іншого вилетіло" (с) .

А дивне на вигляд посилання , без отого домену після крапки , хіба регіт викличе , хоча і хто зна , бо ж у мильній бульбашці - глобальна мережа , всяке побачити можливо
Смердить смердінням.
Зайди в інет і побачиш, чи в тебе тільки фуп відкривається
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

https://www.facebook.com/romanchervanjov

автор згідно з громадського бюджету Київа
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

В Німеччині швидше буде,в них там скоро мечетей буде більше ніж церков як у Франції також.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

А то. что для Киева длина в пять вагонов состава - єто писец и срака в кубе - никто из єтих деятельнц не вспомнил?

В нью Йорке  11 вагонов в поезде.
В Киеве просто не хватает вагонов. Интервалы слишком длинные .
   
Хто-небудь може дотепно пояснити, навіщо єврейська влада потурає мусульманам?
І в Європі теж. Це що, якийсь експеримент по знищенню корінного населення?
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Зайди в інет

Ааа , зрозуміло - хто ото вже ходить сидячи , чі й лежачи , то капець тамечки звичайній свідомості і капець мабуть незворотній .

А як доказом чогось ще й вважають тотожного текста на іншому сайтові/веб-сторінці , то мабуть і перебування у стаціонарі , без "кампутіра" , хоч і пожиттєве , не поверне до дісності .
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Ні разу не бачила у київському метро домагання.
А нащо суто чоловічі вагони? Чоловіки чого мають боятися?


Жінок. За логікою цих ентузіастів.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Ні разу не бачила у київському метро домагання.
А нащо суто чоловічі вагони? Чоловіки чого мають боятися?

Я користуюсь громадським транспортом тільки у вихідний. Біля мене якось влітку стояло бухе дещо. Я була в масці, а він — ні. Впритул стояв, хоча місця було повно. :facepalm:  :bueee:
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають


Дочитати ніхто не пробував?

«Экспертная комиссия вынесла отрицательное заключение и рабочая группа горсовета по вопросам общественного бюджета в августе постановила не открывать для голосования этот проект».
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

А окремі вагони для кишенькових злодіїв будуть? :gigi:
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають


На "Общественном бюджете 2022" выдвинули идею сделать отдельные вагоны метро для мужчин и женщин.

 (tu)
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Я користуюсь громадським транспортом тільки у вихідний. Біля мене якось влітку стояло бухе дещо. Я була в масці, а він — ні. Впритул стояв, хоча місця було повно. :facepalm:  :bueee:
я тоже не против такого вагона была бы.
И в поезде тоже
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

я тоже не против такого вагона была бы.
И в поезде тоже
В потязі нині є жіночі й чоловічі купе, до речі. Квитки продаються. І це справді нормальна річ. Бо є всякі люди , більшість нормальна, але якось був отоварив одного, до дівчини чіплявся, то воно обіцяло мене зарізати. В купе діло було. Дитина та потім ревла страх. Ледве заспокоїли.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

В потязі нині є жіночі й чоловічі купе, до речі. Квитки продаються. І це справді нормальна річ.

 (tu)
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

В Києві таке як вийде то на зеленій лінії й лише один вагон. Але думаю що не вийде, бо місто реально задихається й метро в центрі працює на таке завантаження, на яке воно не було розраховане, то просто нікуди те робити.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

А то. что для Киева длина в пять вагонов состава - єто писец и срака в кубе - никто из єтих деятельнц не вспомнил?

треба позаду маленьку будочки причепить, пофорбувать в рожевий i нехай фемени iздять
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Ще про спецвагони. Колеги вище добре пояснили причини створення таких вагонів у Японії. Є таке й у Південній Кореї ( у Північній всіх гвалтує вініпух місцевий без розбору статі то там вагони спільні з портретами вініпухових батька й діда). У мусульман теж є таке де є метро, але не скрізь. Є таке в Індії. Там теж гвалтують у транспорті, бо люди недалеко од мавп обійшли тамтешні. В нас проблема менша, але, на жаль, вона є. Вирішувати її можна тільки вихованням хлопчиків, й жорстким даванням по рукам аб'юзерам. Хоча ,хоча...за словами одного знайомого поліціянта, серед всіх заявлених випадків справжнє насилля є лише в 40 відсотках випадків. Так що треба й дівчаток вчити й хлопчиків.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

А то. что для Киева длина в пять вагонов состава - єто писец и срака в кубе - никто из єтих деятельнц не вспомнил?
Ну то грантоїдів обох статей технічні подробиці не цікавлять. Це ж щось таке невідоме, цьому в могилянці не вчили.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Якщо одній жінці зі ста некомфортно їхати в одному вагоні з чоловіками, я не бачу жодної проблеми створити такі вагони. Вважати це якимось радикальним фемінізмом то вже хвороба,  феміністкофобія.

   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Ні разу не бачила у київському метро домагання.
А нащо суто чоловічі вагони? Чоловіки чого мають боятися?

Ну, по-перше, ви не допускаєте що є сором'язливі чоловіки яким їхати з поряд з якоюсь горячею студенткою в короткій спідничці то стрес? Ні?

А по-друге, якщо буде суто жіночий вагон і не буде чоловічого, то для чоловіків автоматично буде менше місць що вже утиск за статевою ознакою.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

я тоже не против такого вагона была бы.
И в поезде тоже
В поїзді так, в метро дурість імхо
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Якщо одній жінці зі ста некомфортно їхати в одному вагоні з чоловіками, я не бачу жодної проблеми створити такі вагони. Вважати це якимось радикальним фемінізмом то вже хвороба,  феміністкофобія.
Є така річ як технічна можливість. Старі лінії метрополітену у Києві  розраховані на короткі , п'ятивагонні состави  й виходячи з наявного пасажиропотоку виділяти окремі вагони під окрему категорію осіб - провокувати затори вже в метрополітені на найбільш завантажених гілках.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Україна не Гейропа.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Додам ще. Скрізь там де є вагони для окремої статі довжина потягу складає не менше ніж 8-10 вагонів. Виключенням є метро в Дубаї , там здається 7 вагонні потяги, але там  метро не є важливим елементом міської інфраструктури. Й там є ще вагони вищого класу, а в деяких потягах ще й ВІП вагони.
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Я користуюсь громадським транспортом тільки у вихідний. Біля мене якось влітку стояло бухе дещо. Я була в масці, а він — ні. Впритул стояв, хоча місця було повно. :facepalm:  :bueee:
о! потрібні вагони не ме і жо, а в і без масок)


Ні разу не бачила у київському метро домагання.
А нащо суто чоловічі вагони? Чоловіки чого мають боятися?
хіба що з домаганнями кишенькових злодіїв там можна зтикнутися, але ти нічого і не відчуєш.

   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Экспертная комиссия вынесла отрицательное заключение и рабочая группа горсовета по вопросам общественного бюджета в августе постановила не открывать для голосования этот проект.

Аб чем ведка?

Мало ли хто шо куда предлагал...
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Навряд щось вийде з таким натовпом в години пік
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Навряд щось вийде з таким натовпом в години пік
Точно!
Рожевий вагон наповнять дами-пенсіонерки з торбами, і фіфа з синіми губами і волоссям фекатиме, а мужлани попруться в рожевий все одно, хіба б поліціянти стояли на вході з кийками( а не оті , що тихенько мимрять :" Будь ласка, не порушуйте правила..")
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

Зате одразу було б видно, хто справжня феміністка, а хто - лицемірка.. 8-)
   
Re: Сексізм у метро. Або феміни вимагають

  Не вчать дурепи феміни історію.

  У ПАР усе це було(досить дорога забавка, між іншим).
 
  І чим закінчилося? :D

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія