Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленська і аферист Клопотенко. Про харчування дітей у освіті.

Реально у нас в місті
так про місто і тренди... за кого ти там голосував?
   
Моя донька у школі не приторкалася до їжі, що їм давали у їдальні. Маю на увазі початкову школу.
Один раз спробувала наче, далі категорично відмовилася : я ЦЕ їсти не буду.
Через пару місяців навчання мені зателефонувала вчителька : вам не варто здавати гроші на харчування, вона зовсім нічого не їсть.
Відтоді я її привчила до повноцінного сніданку вдома зранку.
Человек, такое животное, что когда будет потребность, будет жрать всё...
Проверено на армии во времена совка...
Первый-второй день, все носом воротят и практически не притрагиваются...
Дня с третьего, на фоне высокой физактивности, жрут всё...
Даже простой кусок хлеба, без ничего, за счастье...
Поэтому, твоя дочка, из-за низкой активности, тупо, не тратит домашние калории...
   
Тебе штабний ніхто не питає, про ацентон у дітей, іди молись на прогнившу пані уського міра.

Штабний як раз ти..

Педріловідсмоктувач ..  :bueee:
   
так про місто і тренди... за кого ти там голосував?
У мене в місті 88 відсотків проголосувала за Зе-хапугу.


Це раз, а проблема була задовгго до нього, у батьків багатих була вава на здоровий спосіб харчування, вилізло в Ацетон у дітей. Потім діти переросли, але до 18 років вони намучались через байдужість батьків і окремо через ваву здорове харчування.
   
він не аферист, а просто хлопець на хайпі і бізнесмен, що закінчив в Франції курси шефів, і ні разу не лікар-дієтолог. таланту до кухарства, як наприклад в гордона Рамзі в нього не побачила. рецепти так собі(пробувала готувати). і тому в його ресторацію не піду - не моє. там типу футуристична кухня з незвичним поєднанням продуктів.

Саме так.

Клопотенко і дієтолог, це взаглі щось несумісне.

Зеленська обрала його тому, що він зараз на хайпі, на слуху, щоб отримати побільше одобрямсів, як, звісно, все, що намагаються робити виходці з 95 Кварталу.
   
Він розробляє незвичні страви зі звичних продуктів і неважкі у приготуванні.
Наприклад, дитина категорично не їсть корисну гречку. Лінива мама - не хочеш, не їж. А винахідлива мама "закопає" ту гречку у тефтельки абощо.
До речі, я капусту приховувала у ліниві голубці - йшли на ура.
Ну і дарма, якщо дитина щось не їсть значить, то для неї отрута.
Нема абсолютно корисних продуктів, комусь воно корисне, а комусь то отрава.
Я в дитинстві з задоволенням лопав в шкільній столовці все, окрім кефіру, буряка, вінегрету і розсольника.
Я від них тупо ригав. А зараз нормально заходить. Такшо не треба насилуати дітей.
   
Звідки такі дебіли лізуть...

Недарма тебе навіть сектанти найух послали...  :fool:
   
Але ж ти дурне. До чого тут твій висер і Україна?
По факту те що було колись в шкільних столовках - це дно. Може завдяки Клопотенку щось зміниться. А може ні...
А хто такий Клопотенко, дієтолог? Чи з когорти 95 кварталу?
   
Звідки такі дебіли лізуть...

Недарма тебе навіть сектанти найух послали...  :fool:
5 постів в ряд щоб не було в перших постах альтернативної думки до твоє, я тобі це показав, і ти кажеш не є штабний? Тоді ти маєш проблеми з психікою.

і в тебе не одна така гілка.  :facepalm1:
   
Человек, такое животное, что когда будет потребность, будет жрать всё...
Проверено на армии во времена совка...
Первый-второй день, все носом воротят и практически не притрагиваются...
Дня с третьего, на фоне высокой физактивности, жрут всё...
Даже простой кусок хлеба, без ничего, за счастье...
Поэтому, твоя дочка, из-за низкой активности, тупо, не тратит домашние калории...
Це - теорія. Я теж так думала.
А вона їхала до літніх таборів на Азовському морі, і протягом всієї зміни практично нічого не їла, крім хліба, що кожному видавався по шматочку.
Додому приїздила загоріла, але така худа, що аж світилася.
Одного разу хвалилася, що вони робили всім табором виставу на якісь там роковини початку вітчизняної війни 41-45 рр, то вона успішно пройшла кастинг на роль...узніци Бухенвальду.
   
Саме так.

Клопотенко і дієтолог, це взаглі щось несумісне.

Зеленська обрала його тому, що він зараз на хайпі, на слуху, щоб отримати побільше одобрямсів, як, звісно, все, що намагаються робити виходці з 95 Кварталу.
цікаво, фахові лікарі-дієтологи хоч брали участь в розробці меню, хай би навіть іхні імена були за лаштунками?
   
Ну і дарма, якщо дитина щось не їсть значить, то для неї отрута.
Нема абсолютно корисних продуктів, комусь воно корисне, а комусь то отрава.
Я в дитинстві з задоволенням лопав в шкільній столовці все, окрім кефіру, буряка, вінегрету і розсольника.
Я від них тупо ригав. А зараз нормально заходить. Такшо не треба насилуати дітей.
Якщо шлунок чогось об"єктивно не сприймає, то воно об"єктивно і проявиться.
Але йшлося не про те, що щось конкретне не їсть - вона взагалі нічого не їла у школі та в літніх таборах, крім хліба.
Але завдяки цьому вона привчена до повноцінного сніданку вдома зранку.
   
А хто такий Клопотенко, дієтолог? Чи з когорти 95 кварталу?

Переможець аматорського кулінарного конкурсу, який не згаяв час та почав себе розкручувати після призового кількамісячного навчання кулінарії десь на заході.

Але він досить модний, тому, вочевидь, Зеленська зупинила свій вибір саме на ньому, а не на професійних фахівцях.
   
цікаво, фахові лікарі-дієтологи хоч брали участь в розробці меню, хай би навіть іхні імена були за лаштунками?
https://moz.gov.ua/article/news/moz-opublikuvav-tehnologichni-karti-novogo-shkilnogo-menju
26 жовтня 2021

На сайті Міністерства охорони здоров’я України опублікована документація (технологічні карти) для страв, що готуватимуть дітям у школах. Над наповненням матеріалів працював Євген Клопотенко з командою соціального проєкту з покращення культури харчування Cult Food. 

Цю документацію Євген Клопотенко  передав для того, аби її могли використовувати під час складання оновленого шкільного меню.

Шаблон технологічних карт розробляли спеціалісти Національного інституту харчових технологій. Усі технологічні карти пройшли експертизу в Державній установі «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України», а Держпродспоживслужб а видала на них висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
   
Переможець аматорського кулінарного конкурсу, який не згаяв час та почав себе розкручувати після призового кількамісячного навчання кулінарії десь на заході.
Кулінарна школа у Парижі Ле Кордон Блю
   
Шаблон технологічних карт розробляли спеціалісти Національного інституту харчових технологій. Усі технологічні карти пройшли експертизу в Державній установі «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України», а Держпродспоживслужб а видала на них висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
:-B
   
Якщо шлунок чогось об"єктивно не сприймає, то воно об"єктивно і проявиться.
Але йшлося не про те, що щось конкретне не їсть - вона взагалі нічого не їла у школі та в літніх таборах, крім хліба.
Але завдяки цьому вона привчена до повноцінного сніданку вдома зранку.
То ти її привчила до витребеньок, готуй дитині просту їжу і слідкуй щоб побільше рухалась замість стирчати у смартфоні.
Тоді буде лопать усе підряд.
   
Це - теорія. Я теж так думала.
Какая нафиг теория, если я видел это собственными глазами...
И любой, кто служил срочную, может это подтвердить...
До этого, в школе, был опыт трудового лагеря...
Когда летом, пололи грядки в колхозе...
Жрали все и всё и еще тупо не хватало...
Тогда, впервые в жизни, я узнал, что такое голод...
Когда жрать хочется что пистец, а взять негде...
Второй раз, было в армии, в учебке...
   
Переможець аматорського кулінарного конкурсу, який не згаяв час та почав себе розкручувати після призового кількамісячного навчання кулінарії десь на заході.

Але він досить модний, тому, вочевидь, Зеленська зупинила свій вибір саме на ньому, а не на професійних фахівцях.
мені здається, що він модний тільки того, що його на національних тбканалах постійно показують. так щоб він цікаво озвучував, чи дуже смачні страви готував, гарні і вишукані ззовні, то якось ні. ну немає там природнього таланту до кухарства.
ну і біо - онук-мажоржик десь з вашого району.
   
Нотатки Божевільного


ТС не здатен опанувати елементарну українську мову. А береться судити про набагато складніші речі.
   
В часи свиновлади ніхто не зацікавився його задумом розробки системи здорового харчування у школах, і такої їжі, яку діти просто ЇЛИ БИ.

Моя донька у школі не приторкалася до їжі, що їм давали у їдальні. Маю на увазі початкову школу.
Один раз спробувала наче, далі категорично відмовилася : я ЦЕ їсти не буду.
Через пару місяців навчання мені зателефонувала вчителька : вам не варто здавати гроші на харчування, вона зовсім нічого не їсть.
Відтоді я її привчила до повноцінного сніданку вдома зранку.
Тебе не кажется что это у нее,а не у школы, проблемы.Нормальный ребенок должен топтать все подряд ну,может ,кроме молока с пенкой и манной каши с комками.
   
Какая нафиг теория, если я видел это собственными глазами...
И любой, кто служил срочную, может это подтвердить...
До этого, в школе, был опыт трудового лагеря...
Когда летом, пололи грядки в колхозе.
..
Жрали все и всё и еще тупо не хватало...
Тогда, впервые в жизни, я узнал, что такое голод...
Когда жрать хочется что пистец, а взять негде...
Второй раз, было в армии, в учебке...

 :-B
   
ТС не здатен опанувати елементарну українську мову. А береться судити про набагато складніші речі.
А ти чій другий нік?  :facepalm1:

Спалився
   
Ось, наприклад, меню від Клопотенка для шкільних ідалень. Всі супи - на овочевому бульйоні.

Але.

Поєднання перловки та томату, а в житті це точно буде томатна паста - то для міцних дорослих шлунків. як на мене.

Потім - омлет-скрамбл. Для тих, хто не знає - на пательню розбивають яйця, заливають отетовотвсьо теплим смолоком та мішається лопаткою, не даючи яйцям схоплюватися скоринкаою, щоб на пательні залишилая жовтувата дрібна маса з мілкими комочками згорнувшихся в молоці яєць. Таке модно подавати на завтраки у отелях, наприклад.

Але. По технології дітям не можна давати страви з яєць, які швидко готуються, тому що там може залишитися сальмонелла, яка ще й досі присутня на наших курах та яйцях. І потім, уявіть бабу Галю, яка лопаточкою місить отой омлет на пательні розміром з колесо, бо ж треба нагодувати одночасно 100-200-300 дітей?

Про китайську печеню зі свининою я промовчу, сподіваюсь, Клопотенко виключив звідси оті кілограми гострого перцю чілі. До речі, чим поганіше українська печеня за свінини?

Я вже не кажу, що дітям корисніше була б печеня, наприклад, з яловичини або нежирної баранини, сим зі свинини.

Ну, і уявіть ще собі сільську повариху, озадачену виготовленням бланманже у промислових масштабах або соусу бешамель, який треба весь час помішувати, щоб нічого не схватилося грудками та не підгоріло.



Останнє редагування: 16 січня 2022 13:54:23 від шуша
   
:-B
Ці інститут якщо не вказано що Ціанід і Мишяк в страву добавити. На все скажуть що можна їсти.
   
він не аферист, а просто хлопець на хайпі і бізнесмен, що закінчив в Франції курси шефів, і ні разу не лікар-дієтолог. таланту до кухарства, як наприклад в гордона Рамзі в нього не побачила. рецепти так собі(пробувала готувати). і тому в його ресторацію не піду - не моє. там типу футуристична кухня з незвичним поєднанням продуктів.
Така сама думка після практики за його рецептами. Склалося враження, що він і не здогадується, що таке смачно.
   
мені здається, що він модний тільки того, що його на національних тбканалах постійно показують. так щоб він цікаво озвучував, чи дуже смачні страви готував, гарні і вишукані ззовні, то якось ні. ну немає там природнього таланту до кухарства.
ну і біо - онук-мажоржик десь з вашого району.

Так, це величезна проблема сучасності: байдуже який ти кухар, лікар, спортсмен чи будівельник - важливо який ти шоумен.

Останнє редагування: 16 січня 2022 14:04:53 від Допіру
   
мені здається, що він модний тільки того, що його на національних тбканалах постійно показують. так щоб він цікаво озвучував, чи дуже смачні страви готував, гарні і вишукані ззовні, то якось ні. ну немає там природнього таланту до кухарства.
ну і біо - онук-мажоржик десь з вашого району.
Ну,это же очевидно что та же байка что и с Колей Котлетой.Зелень без телевизора ,сериалов,пиара  вообще не представляет свое существование
   
Ось знайшла фото омлета-скрамбл.

зазвичай туди додають щей тертий сир. Але не в випадку з Клопотенко.



   
мда. а шо там в меню почали велосипед знову винаходити?
чим погане традиційне звичне меню? борщ, супчики різні, други страви різні і компотики-узвари-чаї на третє?
чим погані пиріжки і випічка? діти ростуть, їм потрібні калорії і також цукор для мізків.
   
В часи свиновлади ніхто не зацікавився його задумом розробки системи здорового харчування у школах, і такої їжі, яку діти просто ЇЛИ БИ.


Чергова брехня, але ж як не згадати жидоромобаро при нагоді?

Цитата: У 2017 році команда Євгена Клопотенка отримала грант від Фундації Ашан для молоді на створення нових рецептів страв для харчування у школах України. Результатом реалізації проєкту, на основі відгуків більш ніж 1500 батьків та учнів, стала розробка 110 унікальних рецептів, які згодом увійшли до збірника. А в грудні 2018 року Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів видала Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яким надано дозвіл на впровадження програми. 6 лютого 2019 року відбулася пресконференція, присвячена підбиттю проміжних підсумків програми «Нове шкільне харчування», а 21 лютого збірник було опубліковано на сайті проєкту[8
. Одразу після публікації про введення нового шкільного меню окремі міста, такі як Полтава[9], Кременчук[10], Рівне[11], Тернопіль[12], Каховка[13] заявили про впровадження нового шкільного харчування.]
   
Человек, такое животное, что когда будет потребность, будет жрать всё...
Проверено на армии во времена совка...
Первый-второй день, все носом воротят и практически не притрагиваются...
Дня с третьего, на фоне высокой физактивности, жрут всё...
Даже простой кусок хлеба, без ничего, за счастье...
Поэтому, твоя дочка, из-за низкой активности, тупо, не тратит домашние калории...
(tu)
   
Школьні каклєти, а рибні тєхтєлі з подлівою :pooh_hone:  шо не так? 8-)
   
Клопотенко до цього меню немає вiдношення
нiякого
взагалi
   
Школьні каклєти, а рибні тєхтєлі з подлівою :pooh_hone:  шо не так? 8-)

Все так. Тепер - нагетси та бланманже. B-)
   
ясно. він десь сам попробував бланманже і соус бешамель плюс якийсь скрамбл і от тепер вирішив встромити в дитяче меню.
а проста яєшня і омлет його вже влаштувати не можуть. зато дітей можуть!
це треба пережити, цю дебільну владу.
   
Ось знайшла фото омлета-скрамбл.

зазвичай туди додають щей тертий сир. Але не в випадку з Клопотенко.



Показати зображення...

Гамлєт у садочках та школах , квадратіками та високій :super:
   
Объясните кто-нибудь этому горе- кулинару что недожаривать яичницу законодательно запрещено.А Ленка такая же тупая курица как и ее муженек
   
Мда, напій із шипшини на ніч - це круть.
   
Гамлєт у садочках та школах , квадратіками та високій :super:

По технології  той гамлет - більш правильний, бо там більша термічна обробка яєць.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія