Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ура-ура, з бензином покращення!

Re: Ура-ура, з бензином покращення!
den

І тим не менш
Хтось пояснить ціль державного регулювання цін на високо конкурентному ринку ( десяток глобальних брендів, жодного нема з долею більше 25%)
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!
PAL

І тим не менш
Хтось пояснить ціль державного регулювання цін на високо конкурентному ринку ( десяток глобальних брендів, жодного нема з долею більше 25%)

хм, "глобальних брендів" десятка не нарахував
давай разом. Порядок просто "як згадалося" й не відображає нічого. Бренди мають буть дійсно глобальними, тобто представлені не тільки у Кієві та пару обласних центрів
1. окко
2. вог
3. авіас (сюди входять anp, укрнафта - це по-факту, одне й те ж)
4. БРСМ (бдсм у народі)
5. amic
6. shell - з великим натягом, тільки за ім'я, насправді не тягне, навіть не в кожній області представлені

глуско - те всьо вже

Ну й де "десяток"?
окко-вог, хоч й належать різним людям, виглядають як картель, бо ціни, як приклеєні, до копієчки збігаються (я про до вводу регулювання), я б рахував за один

інші бренди на всеукраїнські ніяк не виходять, маштабу не вистачає
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!
den

хм, "глобальних брендів" десятка не нарахував
давай разом. Порядок просто "як згадалося" й не відображає нічого. Бренди мають буть дійсно глобальними, тобто представлені не тільки у Кієві та пару обласних центрів
1. окко
2. вог
3. авіас (сюди входять anp, укрнафта - це по-факту, одне й те ж)
4. БРСМ (бдсм у народі)
5. amic
6. shell - з великим натягом, тільки за ім'я, насправді не тягне, навіть не в кожній області представлені

глуско - те всьо вже

Ну й де "десяток"?
окко-вог, хоч й належать різним людям, виглядають як картель, бо ціни, як приклеєні, до копієчки збігаються (я про до вводу регулювання), я б рахував за один

інші бренди на всеукраїнські ніяк не виходять, маштабу не вистачає

сокар
Юпг
Кло
Мотто

   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!
PAL

сокар
Юпг
Кло
Мотто

це все й близько не глобальне
Так, локальні продавці, нехай й доволі великі
подивися на мапу на їх сайтах
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!
PAL


PS. просто, для порівняння. У нашому місті п'ять чи шість заправок бдсм, практично на кожному розі авіас-окко-вог, пара заправок амік, аж одна заправка шел
UPG в місті (обласний центр!) не представлено. КЛО - я тільки й чув тут на форумах, що існує таке. Сокар - один. На область один. Мотто - не знаю таких, окрім репортів на сайтах з перевіркою якості, яке в них гавняне паливо

Ще варіанти?
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!

Тре прибрати це дебільне регулювання і зробити як в європах.

Цолярка для опалення, аграріїв, морського та річкового транспорту та фур фарбується в інший колір і продається без акцизу.

Мусора можуть перевірити паливний фільтр, як побачать сліди забарвлення штрафуватимуть на 1500 ойро.


Можна запозичити цілком без змін.
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!
PAL

Мусора можуть перевірити паливний фільтр, як побачать сліди забарвлення штрафуватимуть на 1500 ойро.
:facepalm1:
як ти уявляєш перевірку паливного фільтра на сучасній автівці?
ось так вигляда, наприклад, вагівський фільтр для дизелю


на посту будуть пилити болгаркою?
а хто сплатить послуги по демонтажу старого, купівлю нового та монтажу цього нового?
там операція десь на годину, не менше
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!

:facepalm1:
як ти уявляєш перевірку паливного фільтра на сучасній автівці?
ось так вигляда, наприклад, вагівський фільтр для дизелю
Показати зображення...
на посту будуть пилити болгаркою?
а хто сплатить послуги по демонтажу старого, купівлю нового та монтажу цього нового?
там операція десь на годину, не менше
Якось справляються тупі ойропейці, трахають хитропридуманих.

Але я зрозумів, для унікальної нації це не підійде
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!
PAL

Якось справляються тупі ойропейці, трахають хитропридуманих.

Але я зрозумів, для унікальної нації це не підійде
тупі ойропейці скоріш за все беруть проби з бака

а у унікальній нації опісля відкриття фільтра на 25річному корчі може з'ясуватися, що колір там брудно-коричневий й то тільки на стінках фільтра, бо сам фільтруючий елемент відсутній як клас, бо фільтр купляли китайський на базарі подешевше років п'ять тому :gigi:
 
   
Re: Ура-ура, з бензином покращення!

Что такое повышение цен на нефть? Это воздух для таких режимов как у Лукашенко. Это путь усиления агрессивной политики соседей. Следовательно,  НАТА нам не поможет.Только сами. Ну а с этим в философии порошенок не все вяжется.Они убегая, бросив оружие, больше аргументировали, что будут помогать натовцы. Не потому ли притулы сейчас массово продают нажитое и убегают? Этакие Попандопалы современности.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія