Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 7 тур 17:00 Металіст 1925-Динамо. 19:30 Шахтар-Дніпро1. Ворскла-Десна :warning2:

Потом они вкурили,что это аморально мучать детей и отрывать их от дома.
В нас  думка, що гейропейці йобнуті на ювеналі торлерасти, а дітей потрібно п***а.
   
 Умер Джимми Гривз. Лучшему бомбардиру чемпионата Англии был 81 год
   
Кстати, узнал интересную инфромацию о том как формируются детские-юношеcкие академии в Британии. Мне тут вата рассказывала про величие и превосхдоство советских пардон украинских сдюшор.

В британии запрещено брать в академии детей до 12 лет,которые живут более часа на общественном транспорте от клуба
Для 13-16 летних-нельзя брать детей которые живут более чем в полутора часах времени от клуба.
Каждый 2 года до возраста 16 лет подписываются школьные формы (это не контракт).
В 16 лет предлагают уже официально присоединится к академии, берут где-то 5-10 человек максимум,это 2-3 года, потом либо резерв либо другой клуб либо аут.

Для сравнения условия в укрaинских "сдюшор" (с 14:50 мин):
https://youtu.be/eQvKbFGlOkI

Тю, а что есть такие что хорошое рассказывают про наши ДЮСШ-?

Весь пистец нашего футбола, этот проклятый бей-беги закладывается там, Смоловой прав.

Именно оттуда выходит как саранча толпы этих проклятых физруков, которые потом покупают в институте физкультуры диплом заочника, покупают лицензию тренера на курсах ФФУ - и становятся тренерами.

Задроченное с детства говно со свистком в зубах. Побудьте на тренировке как -то  "Проще" "вынос" "навес"

Про детскую школу Динамо и академию в Киеве легенды ходят еще с 80-х

И сидит сука Ищенко уже 30 лет на троне. Сколько этот ублюдок угробил детей талантливых одному богу известно.
   
Саме тому Бенфіку обіграли всього 4:0, а не 44:0.
   
Тю, а что есть такие что хорошое рассказывают про наши ДЮСШ-?

Весь пистец нашего футбола, этот проклятый бей-беги закладывается там, Смоловой прав.

Именно оттуда выходит как саранча толпы этих проклятых физруков, которые потом покупают в институте физкультуры диплом заочника, покупают лицензию тренера на курсах ФФУ - и становятся тренерами.

Задроченное с детства говно со свистком в зубах. Побудьте на тренировке как -то  "Проще" "вынос" "навес"

Про детскую школу Динамо и академию в Киеве легенды ходят еще с 80-х

И сидит сука Ищенко уже 30 лет на троне. Сколько этот ублюдок угробил детей талантливых одному богу известно.

+100
Все именно так, причем вроде уже 2 поколения после совка поменялось. А как были дебилы со свистком так и остались. Добавь еще дедовщину которая существует в некоторых отмороженных коллективах.

Но тут еще есть проблема о которой я говорю. Система сдюшор заставляет родителей и детей ставить все на кон- уход в сдюшор и забудь про нормальную школу. Там есть какие-то уроки им преподают в интернатах,но это херня. В результате вырастают необразованные глупые дети, которые,если не становятся футболистами,зачастую потеряны для общества.

У меня куча знакомых-друзей в Украине с детского-юношеского футбола. Не заиграли так или иначе (у кого травма кто не подошел)- кто поумнее пошли в ПТУ/техникум, один даже в универ на инженерный поступил- более-менее. остальные поиграли пару лет за бомжкоманды и пропали. Конкретный пример-человек сыграл одну игры в высшей лиге, потом где-то во второй лиге кантовался, в результате сейчас он какой-то 3-ий тренер в первой лиге. Это считай успех. А его брат например вообще поиграл лет до 23-25,потом перебирался всякими работенками типа грузчика, потом спился вообще.

Умные амбициозные родители это понимают и как правило не любят отдавать детей когда им исполняется 12-13 лет. Простой расчет- вариaнтов стать футболером мало,а очередного неуча в семье не нужно. Я считаю это неправильно-все должны играть до 16-17 лет,каждый по-своему,а там уже решать. А вот эта система-пан или пропал весьма пагубна я считаю.
   
Саме тому Бенфіку обіграли всього 4:0, а не 44:0.

Нет ну таланты есть и школа Динамо хорошая. Они всех вышкребают со всей страны.
Система точечно работает неплохо.
Но очень много переломанных судеб . На трындеце часто интервью с такими берут, один из динамо u-19 сейчас разносчиком пиццы работает,забыл имя.
   
Считал и буду считать - пишу в 200 раз

Нынешнне поколение ДК считаю заслугой испанского штаба который Ребров в 2014-м привел в молодежки Динамо

Гомес, Босх и Мельгоса

Пока вспоинмал фамилли - наткнулся на интервью Ищенко 2017 года:

 "Зараз все динамівські команди грають по одній тактичній схемі? - Ні. Я завжди підкреслював, що робота з іспанськими фахівцями принесла нам певну користь, але ми не повинні забувати те, що завжди приносило Динамо успіх. І сьогодні ми намагаємося прищеплювати футболістам швидкий якісний перехід в атаку, з активними флангами, що чітко було видно в грі нашої команди 2000 року народження. І, не дивлячись на всі наші розбіжності з Альберто Босхом, ми цю фазу гри все-таки зберегли."


Стратег куев. А потом удивляются чего одни лесорубы на выходе

То что Хацкевич не угробил Шапу - вообще счастье!
   
Считал и буду считать - пишу в 200 раз

Нынешнне поколение ДК считаю заслугой испанского штаба который Ребров в 2014-м привел в молодежки Динамо

Гомес, Босх и Мельгоса

Пока вспоинмал фамилли - наткнулся на интервью Ищенко 2017 года:

 "Зараз все динамівські команди грають по одній тактичній схемі? - Ні. Я завжди підкреслював, що робота з іспанськими фахівцями принесла нам певну користь, але ми не повинні забувати те, що завжди приносило Динамо успіх. І сьогодні ми намагаємося прищеплювати футболістам швидкий якісний перехід в атаку, з активними флангами, що чітко було видно в грі нашої команди 2000 року народження. І, не дивлячись на всі наші розбіжності з Альберто Босхом, ми цю фазу гри все-таки зберегли."
Стратег куев. А потом удивляются чего одни лесорубы на выходе

То что Хацкевич не угробил Шапу - вообще счастье!

В том же интервью  Алексеев интересно про испанцев рассказывает. Про то что конкретно другой футбольный менталитет совершенно.
Правда он же и говорит "испанец что-то нас своем сюсюсю, нехера не понял".  :facepalm1: Классика.

   
Журналіст Костянтин Андріюк на своїй сторінці в Фейсбуці висловився про ситуацію з будівництвом нової бази для національної збірної України.



- А давайте я вам розкажу про чергові фінансові оборудки від нашої улюбленої УАФ, на чолі з її геніальним керівником - Андрієм Павелком.



Отже, січень 2017-го року, Українська Футбольна Асоціація (УАФ) приймає від УЄФА 4.5 МІЛЬЙОНИ євро.

Гроші мають чітке призначення: “Для будівництва національного тренувального центру збірних команд України з футболу”

Це підтверджено скрінами зі зламаної пошти, УАФ, у відкритому доступі.

Але гроші ці УАФ не витрачає на будівництво, а вкидає в створення вже легендарного заводу з виробництва штучних полів. Який успішно загнувся ще 2 роки тому і не працює досі.

У січні 2018-го, УАФ укладає з УЄФА нову угоду, де вкотре обіцяє витратити 4.5 млн євро на будівництво бази і обіцяє чіткий термін - до 06.08.2020.


Надворі, вересень 2021-го, бази як відомо - немає навіть у зародку.

Але і це ще не все!

У 2017-му році, сумарну вартість необхідної кількості ділянок для будівництва бази у селі Княжичі УАФ оцінює у 300 000 доларів.

Після чого керівництво УАФ, надсилає листа до ФІФА, де їм “оцінює” вартість цих земель у . . . 2 МІЛЬЙОНА 600 ТИСЯЧ доларів.


ФІФА вірить, та надсилає платіж у розмірі 1.8 мільйона доларів.

Куди зникло ПІВТОРА МІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ на різниці купівлі землі? Гарне питання до керівництва УАФ!

І навіть тут ще не все!

“Геніальне” керівництво УАФ просто-таки зобов’язане в усьому облажатися.

Ділянки для бази в Княжичах, вони виявляється придбали в межах рекреаційної зони. Побачивши це, проектувальні та будівельні організації масово відмовляються від проведення там будь-яких робіт.

Ну і нарешті - фіналочка.

Як ж легалізувати безслідно зниклі в нетрях УАФ 4.5 млн євро від УЄФА та 1.8 мільйонів доларів від ФІФА, думає бос УАФ Андрій Павелко?

А ось як!

Втершись у довіру до команди Президента Зеленського, Павелко лобіює внесення будівництва цієї бази в державну програму “Велике будівництво”.

Чим він неодноразово та відкрито хизувався в Будинку Футболу та футбольних колах.

І коли з’явилося офіційне підтвердження, всі сумніви відпали остаточно.

Згідно з повідомленням прес-служби Київської ОДА від 03.08.2021

http://koda.gov.ua/.../bazu-dlya-zbirnikh-komand-ukraini.../

в рамках програми Президента України - Володимира Зеленського “Велике будівництво” планується спільно з УАФ будівництво «з нуля» Національної навчально-тренувальної бази збірних команд України з футболу в селі Княжичі Броварського району Київської області.

Все виявляється максимально просто!

Тепер держава Україна за кошти платників податків має побудувати тренувальну базу футбольних збірних.

А УАФ вже потурбується, щоб ви не згадували - куди зникли сумарні 7.08 мільйона доларів, від ФІФА та УЄФА

До речі, на завод з штучних полів УАФ витратила 7.8 мільйона доларів.

І спробуйте заперечити, що це випадковість.
   
Все именно так, причем вроде уже 2 поколения после совка поменялось.
Які, плять, 2 плокоління? Повністю сформований совком Михайличенко ще рік назад був тренером Динамо К
   
Які, плять, 2 плокоління? Повністю сформований совком Михайличенко ще рік назад був тренером Динамо К

Согласен и Лесик и Хацик и Вернидуб и Рябоконь и Гура и кто угодно-это все совок.

Тренеры типа Гусева и Ротаня-это тоже совок, где им еще учится. Хотя есть же Скрипники и проч,которые посмотрели на мир и другие системы. Но блин можно играть любую схему-если игрока вырастили в системе "проще-навес-беги" то переучивать сложно
   
омг, вам совок як чарівна паличка заміняє всю складність аналізу

СОВОК!

і далі можна заспокоїтись. всьо что било, будєт і чєм сєрдце успокоїтся.  При чому совок пояснює і чому погано було і чому погано буде.

 :beach:
   
поясніть мені чому совок (Румунія той же совок, іще гірше, румунський футбол був іще гниліший за СССР) Луческу із совками із київської школи Динамо, де Іщенко калічить дітей, виграють чемпіонат у дорогущих бразильців із ШД на чолі із європейцем Каштру?
   
В мене до таких ситуацій такий підхід - свиснув би арбітр, якби таке порушення було б в центрі поля? Якщо так - пенальті чистий, якщо ні - лівий. А за таке порушення в центрі поля Кендзьора жовту отримав. Так що пеналь правильний, на мою думку.
(tu) якби так у всіх чемпіонатах судді судили-рівнозначне відношення (хоча б) до затримок руками на всьому полі і в штрафній площадці ( особливо при кутових) то пенальті б спочатку було з десяток за матч в кожної команди. Адже при кожному кутовому порушення Є. За яке в центрі поля дають свисток,а в штрафній називають -силова боротьба за позицію.
   
омг, вам совок як чарівна паличка заміняє всю складність аналізу

СОВОК!

і далі можна заспокоїтись. всьо что било, будєт і чєм сєрдце успокоїтся.  При чому совок пояснює і чому погано було і чому погано буде. :beach:

Совок обиделся  :laugh:
   
поясніть мені чому совок (Румунія той же совок, іще гірше, румунський футбол був іще гниліший за СССР) Луческу із совками із київської школи Динамо, де Іщенко калічить дітей, виграють чемпіонат у дорогущих бразильців із ШД на чолі із європейцем Каштру?

Луческу говорит на иностранных языках (румыны в принципе многие говорят на-итальянском и французском).Это позволило ему сделать тренерскую карьеру в Италии и других странах.Что раскрыло его кругозор и он многое почерпнул.

Ни один из наших тренеров-совков не говорит на-английском. Ну Лесик разве что немного умеет.

То есть тут комбинация ограниченного кругозора и странного менталитета народа в совке,где все считают что они умнее зарубежных коллег. Это не только в футболе-это во всех сферах видно. Я например вижу это постоянно в своей сфере.

Насколько я знаю (могу ошибаться) всего 2 тренера из совка работали г.т. в Западной Европе: Скрипник и Слуцкий кажется. это показатель нашей "тренерской школы".
   
Говно человек - но неплохой тренер, потренировавший в Италии и Турции выигрывает чемпионат с игроками которых тренировали испанцы

До этого в 2014-15 м выигрывает Ребров с испанцами

До этого Семин - игравший в далекий от "бей-беги" футбол

А последний из сердец выигрывал Демьяненко в 2007 - 15 лет назад.


Вон Петраков выиграл ЧМ. Из всего состава только Попов более-менее поиграл в ЛЧ, остальные - в пердях и никому нахер не упали!

Все в один голос говорят - разница между иностранными тренерами и нашими - пропасть. Во всем.

   
як же Вернидуб без знанія язиков зміг виграти у де Дзербі маючи команду, яка на трансфермаркеті коштує 10 млн, а у де Дзербі 200 млн, якщо мені не зраджує память?

та і хотілось би побачити німця, який грає не в бєй-бєгі-біцца бороцца, а плете складні мережива комбінацій подібно еспанцям.

вірніше, такі німці звичайно є, але їх прізвища чомусь то Озіл, то Гюндоган...
   
Раз в год и палка стреляет

Таким же макаром кроты у Педрида выиграли в прошлом году два раза

И что-? Тут же всосали от БМ

ДК побарахталось в Испании - а потом получило полную торбу дома!

И не играет Германия в бей-беги уже лет 20. Да в тики-таку тоже не играют

Но ценят и владение мячом, и пасы и все что прилагается

А Петраковочкин все на забросах забить хочет!

Останнє редагування: 19 вересня 2021 16:18:01 від Zhmen
   
Ребров зараз і Ребров у період ДК це різна тактика.

у ДК на нього дійсно великий вплив мав Ріанчо і останній сезон Реброва в ДК це була тікі-така а ля зараз ставить у ШД де Дзербі. При чому уже без Ріанчо.
а у Ференцвароші Ребров ставить олд скульний совок із компактною обороною, віддаванням мяча, грою на контратаках і вертикальними закиданнями, діагонялами, переходом із оборони в атаку через голови півзахисту.

треба розуміти, що тікі-тіка це еволюція позиційного нападу. Один із варіантів зламування оборони при грі першим номером, при домінуванні на суперником, при наявності більш класного підбору гравців.
маючи менш класних гравців ставити тікі-тіку це тупо і самоубивчо.
   
Пистеш

Я видел около 10-15 матчей Фради при Реброве, включая чепионат Венгрии

Принципы те же - выход из обороны через короткий и средний пас, прессинг и квадраты/тройки в центре поля

Только он еще подстраивается под имеющийся класс футболеров

А с Барсой в ЛЧ в тики-таку не поиграешь

А не как говнопяточкин - выбрасывает лучшего игрока сборной из заявки "он ленивый и обидчивый" ( в переводе - я такой долбоеб что не знаю как его использовать)

В ДК поздний Ребров потерявший Ленса, Драговича, Велозу и сдавшего Рыбалку  - был вынужден строить игру команды по другому!
   
ну можемо взяти будь-який із єврокубкових матчів Ференца доступний у запису і подивитись, як вони там сидять в обороні суперавтобусом і вибивають на одинокого Нгуена чи як там його, нігера із Норвегії.

так вони і Селтік і Загреб пройшли.
показовий був матч із Динамо у Києві коли обидві команди віддавали одна одній мяч і ніхто не хотів той мяч брати, обоє хотіли грати другим номером.  дуже нудна шахова партія.
   
ну можемо взяти будь-який із єврокубкових матчів Ференца доступний у запису і подивитись, як вони там сидять в обороні суперавтобусом і вибивають на одинокого Нгуена чи як там його, нігера із Норвегії.

так вони і Селтік і Загреб пройшли.
показовий був матч із Динамо у Києві коли обидві команди віддавали одна одній мяч і ніхто не хотів той мяч брати, обоє хотіли грати другим номером.  дуже нудна шахова партія.

Билять

Состав Фради - это даже не уровень Зари.

В прошлой ЛЧ они были самым дешевым составом - бичами!

Да даже в позапрошлой ЛЕ они были одними из беднейших.

С каким хером они полезут играть в ЕК?

Даже Шевины итальянцы не гнушались играть в автобус с испанцами и португезами

А попробовали поиграть в футбол - получили 7 от франции!

Просто одни играют исходя из соперника и игроков в наличии, и иногда играют автобусы - а иногда тики-таку

А дрругие постоянно в говно- потому что нихера больше не знают в этой жизни кроме бицца-бороцца!

Раз сработает - десять нет

Я посмотрю как Петраков будет Финнов вскрывать без Малины. Опять в размен полезет тактик херов?

И какой там ему будет "быстрый переход" - если финны отдадут мяч и закроются

Ну конечно - бить будем с 40 метров на авось!
   
Я на дух не перевариваю Цыгана как человека

Но не отметить его работу невозможно

Команда знает во что она играет, и что ей надо делать

И когда дед орет Сидору на 56-й минуте "Сергей не торпитесь время еще есть"     - физрук типа Лесика брызгал бы слюной "Впирьооооодддддддд (ура б***ь угловой флаг мне в жопу)

И когда он понимает что бичи закрылись наглухо - выпускает Шепелева в опорную зону, потому что Вовка гораздо лучше играет под прессингом и ведет игру команды

Так же как Шева с бичами выпускал Макаренко!

Я как вспомню Лесика - вздрогну. Курица без головы млять. Куча дебильных ударов по воротам с любой дистанции с нулевой опасностью - стату нагоняем.

И все млять на одно рыло - что нап что воротник. Возня, пот , кровь и говно!
   
Билять

Состав Фради - это даже не уровень Зари.

В прошлой ЛЧ они были самым дешевым составом - бичами!

Да даже в позапрошлой ЛЕ они были одними из беднейших.

С каким хером они полезут играть в ЕК?

Даже Шевины итальянцы не гнушались играть в автобус с испанцами и португезами

А попробовали поиграть в футбол - получили 7 от франции!

Просто одни играют исходя из соперника и игроков в наличии, и иногда играют автобусы - а иногда тики-таку

А дрругие постоянно в говно- потому что нихера больше не знают в этой жизни кроме бицца-бороцца!

Раз сработает - десять нет

Я посмотрю как Петраков будет Финнов вскрывать без Малины. Опять в размен полезет тактик херов?

И какой там ему будет "быстрый переход" - если финны отдадут мяч и закроются

Ну конечно - бить будем с 40 метров на авось!


все правильно
треба виходити із рівня наявних гравців

так а сфіглі ж ви там он вище демагогію розвели про совок, який не дає в Європі грати першим номером?

український футбол бідний і фінансово, і класом гравців. Тому з метою набирати очки треба грати другим номером у більшості матчів, а значить віддавати мячик і сідати в оборону.

Алєжка тут он правильно казав, що ШД Луческу менше вигравав у сильних суперників ніж ШД Каштру чи Фонсеки. Але це тому, що у Луческу був проект. Він будував команду, яка подібно європейським топам гратиме із усіма першим номером.  І за це його не раз карали.

а Фонсека, Каштру це тренери поточного моменту, набрати очки зараз. Тому у вирішальних матчах вони ставили автобус і набирали очки.

і в ДК зараз Луческу теж часто віддає мяч і грає від оборони, бо він же не дурак, і розуміє що при ресурсах ДК команду топового європейського рівня не побудуєш.

це тверезий розрахунок а не совок.

он у Скрипника прагнення грати першим номером при скромних людських ресурсах. Результат ми бачимо.
   
Ярмоленко пенальті заробив на 94.
   
І вест хем не забив
   
З Ноблом таке вперше побачив. Мабуть, це все для Марка.
   
Та сама історія, що й у фіналі Євро :laugh:
   
Я на дух не перевариваю Цыгана как человека

Ви знайомі особисто?
   
Коваленко заробив перемогу над Венецією (залишився  на банці)
Бамбарбія (Спеція) заліпив вирішальний на 94хв.
   
Скільки дивлюся апл, стільки ж офуєваю від інтенсивності гри.
   
Заря-Черноморец 2:0.
Мужики проснулись...
   
Заря-Черноморец 2:0.
Мужики проснулись...
В матчі з дк-2?
Навряд чи.
   
Минай, Львів, 1925, Інгулець... це ті, кому треба на вихід

а є іще Десна, яка може найближчим часом загинути

а є іще два фарми Маріуполь і Чорноморець

половина УПЛ це шлак
   
як же Вернидуб без знанія язиков зміг виграти у де Дзербі маючи команду, яка на трансфермаркеті коштує 10 млн, а у де Дзербі 200 млн, якщо мені не зраджує память?

та і хотілось би побачити німця, який грає не в бєй-бєгі-біцца бороцца, а плете складні мережива комбінацій подібно еспанцям.

вірніше, такі німці звичайно є, але їх прізвища чомусь то Озіл, то Гюндоган...

Выиграл на низком блоке и контр-аттаках, что Заря всегда и делала в ЧУ. Один раз сработало, сдругой сработает, но в среднесрочной перспективе это не стратегия.

   
І Скрипник повертається на 3-е місце.
   
Заря-Черноморец 2:0.
Мужики проснулись...
дивлюся періодично цю зустріч, Зоря не вражає. Чорноморець навіть виграє за кількістю ударів по воротах…
   
Выиграл на низком блоке и контр-аттаках, что Заря всегда и делала в ЧУ. Один раз сработало, сдругой сработает, но в среднесрочной перспективе это не стратегия.

щоб працювало як система у довготривалій перспективі, можна Мессі, Неймара і Мбаппе купити.
Тоді як не грай все одно перемоги прийдуть, навіть якщо програвати окремі матчі.

ну немає такого прикладу у світовій практиці, щоб маючи низькокласних гравців команда перемагала систематично. У будь-якому разі всі успіхи будуть епізодичними.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія