Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

Це клімакс невблаганий, плюс емоції, плюс "внутрішнє безумство".

А що ти робиш у цій темі? чому не святкуєш перемогу прихильники певної політсили?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

:D І сталіна пержили і царів.правда крові вони попили і полили .але то дурня,головне свої пару гектарів та картопля осінню в коморі.ну і щоб не били дуже сильно,а так то все ОК.
Маєш пропозицію? Яку?

Чи так просто ляпнув?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Можна бути підприємцем, або купити нерухомість.
Дякую :-B
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
rst

Дядя Ваня обещал с понедельника съебаться с форума.
ждем
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Істерика у тих, хто мене тут обзивають та обкладають матами.

І той факт, що за короткий час тема набрала аж 4 сторінки, говорить сам за себе (я навіть не чекала).

Ви сидите тут, замість щоб святкувати перемогу Зе.

Чому?

У кого тут істерика?

так ми чекаємо на результати і спілкуємося з усіма.
в тебе ж буквально в усіх дописах образи на адресу опонентів і апокаліптичні прогнози, позначені ще і червоними ненависними і нестерпними смайлами. тобто істерика наявна. 
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

То все дурне заняття. Єдиний реальний спосіб - знайти палку канадієчку для укладення шлюбу.  :first_mov:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дякую :-B
Пізніше я відшукаю закони і скину Вам якщо цікавить?
   
це ви навряд чи пійдете, вам буде все одно цікаво, як ваша батьківщина розвивається далі.

Подивимось. Скоріше за все піду, вже немає теми для розмов. Україна померла, вірніше, її громадяни вирішили її вбити і загинути самим, а некрофілією і альтернативною реальністю я не цікавлюсь. Я читаю таких дописувачів, як Innana, на диво грамотна людина. Спочатку тому, що її думка одна з найбільш притомних, зараз вже і з метою винести щось корисне для еміграції. Якщо Бог дасть, виїдемо всі, і більше на цій землі мене нічого не цікавитиме.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Пізніше я відшукаю закони і скину Вам якщо цікавить.

i менi будь ласка
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Тут десь виставляли відгуки айтішніка, що закінчив навчання а Польщі, а живе в Португалії. Цілком обходиться англійською.
Мій син цього року закінчує університет, інженерія-інформатика, говорить проблем з роботою немає. У нього ще є перспектива піти на докторську і залишитись в університеті. Думає.
А так мова не важка, подібна Іспанській.
Мова дуже легка,за півроку вивчите.Англійську всі айті розуміють
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти і твої юльки переметнулись до зе за секунду, у Вії спитай. Та немає значення, бо ви, підтримуючи зе, підтримуєте хуйло і реванш кацапів. 5 років надлюдських зусиль, крові та жертв коту під хвіст і за ЩО? якби ж це було щось пристойне. Та навіть та ж сама Юлька!

І немає значення, чи це ваша тупість чи  недолугість, чи повністю усвідомлені наміри призвели до таких результатів. Пізно, вибір зроблено, рубікон перейдено. Тепер ВАМ брати на себе відповідальність, а ті, хто не приймали участі у цьому самовбивстві, заслуговують кращої долі!

При зе у вас не буде щасливої держави. Навіть те позитивне, що було зроблено, буде звернуте. Он, йому вже медицинська реформа не подобається, буде переглядати.

Мало того, у вас взагалі не буде ніякої держави  :X .
Ти за мене не транди тут, нікчемо. Кожне твоє слово - брехня. У Віїї кажеш, спитати? У тієї, чиї представники штабів платили 2000 за голос  за Кошулинського? Ті, що мочили Тимошенко і голосуали за Пороха?  Так, у нас були вибори без вибору. Зкінчились твої порохоботські заробітки? Утри соплі і готуйся далі працювати на дядечка. А медична реформа справді недолуга. Приїдь, полікуйся тут, тоді розповіси враження. А поки що -ти ніхто, щоб навчати жити і залякувати українців.Розберемо сь без твоїх шмарклів і слини.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дядя Ваня обещал с понедельника съебаться с форума.
ждем

Я так чекала твоєї появи у цій темі, адже тут відмітилися всі мої хейтери. Навіть Гервасій в засаді сидить :)

Ні, я такого не обіцяла. Просто понеділок тут вихідний, я ще поскачу, а там знову на роботу і писати ніколи. Але читати буду, звичайно.

Буду приколюватись над вашим скавчанням, яке почнеться скоро  :rotate:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

так ми чекаємо на результати і спілкуємося з усіма.
в тебе ж буквально в усіх дописах образи на адресу опонентів і апокаліптичні прогнози, позначені ще і червоними ненависними і нестерпними смайлами. тобто істерика наявна. 

Я просто поділилася іміграційною інформацією. Саме ви прийшли у цю тему, почали офтопити, і обзивати мене.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Ти за мене не транди тут, нікчемо. Кожне твоє слово - брехня. У Віїї кажеш, спитати? У тієї, чиї представники штабів платили 2000 за голос  за Кошулинського?
Ха-ха-ха  :lol:
Долларів! :)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Пізніше я відшукаю закони і скину Вам якщо цікавить?
так, цікаво. будь ласка.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти за мене не транди тут, нікчемо. Кожне твоє слово - брехня. У Віїї кажеш, спитати? У тієї, чиї представники штабів платили 2000 за голос  за Кошулинського? Ті, що мочили Тимошенко і голосуали за Пороха?  Так, у нас були вибори без вибору. Зкінчились твої порохоботські заробітки? Утри соплі і готуйся далі працювати на дядечка. А медична реформа справді недолуга. Приїдь, полікуйся тут, тоді розповіси враження. А поки що -ти ніхто, щоб навчати жити і залякувати українців.Розберемо сь без твоїх шмарклів і слини.

Мені не треба продавати свою совість і заробляти на виборах, як ви. Я не представник ніякої партії і не порохобот. Я тут неодноразово писала, що у 2014 не рекомендувала своїм родичам голосувати за Порошенка.

Але пояснювати це таким, як ти - марна справа. Зебот - він і в Африці зебот.

А тепер вийди із моєї теми і не забивай її флудом. Тут люди обмінюються корисною інформацією.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Мені не треба продавати свою совість і заробляти на виборах, як ви. Я не представник ніякої партії і не порохобот. Я тут неодноразово писала, що у 2014 не рекомендувала своїм родичам голосувати за Порошенка.

Але пояснювати це таким, як ти - марна справа. Зебот - він і в Африці зебот.

А тепер вийди із моєї теми і не забивай її флудом. Тут люди обмінюються корисною інформацією.
В тебе є докази мого заробляння на виборах? Брехлива нікчема. Та проплачене порохоботство від тебе аж пре. Ще й стукачка. Фуууу!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

перспектива жити в себе вдома в класній своїй країні.

Сказала дама, що проживає в Німеччині  :weep:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

адже тут відмітилися всі мої хейтери. Навіть Гервасій в засаді сидить
Інанно, помиляєшся. Чому я тебе маю ненавидіти чи осуджувати? Добре влаштувалася в Канаді, то нехай щастить.
Тільки зваж на те, що не всі твої рекомендації і не для всіх прийнятні. І втекти, якщо б і хотіли, теж не всі мають можливість.
Надавала вже порад тим, хто зібрався дременути?
Порадь, коли твоя ласка, щось тим, хто залишається. Якщо, звісно, вони готові читати твої повчання.

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В тебе є докази мого заробляння на виборах? Брехлива нікчема. Та проплачене порохоботство від тебе аж пре. Ще й стукачка. Фуууу!

Я не казала, що ТИ заробляла на виборах. Я казала, що я не заробляла, як дехто (наприклад, ті, про кого писала Вія, у тому числі ті, хто були представники Юлі, а потім переметнулися до зе).

Якби я була агітаторшою, я б писала під час робочого дня в Канаді. Перевірте мої дописи і побачите, що мене тут просто не було. Навіть на форум не заходила, бо це непрофесійно.

ПС. Минула п"ятниця і понеділок - вихідні в Канаді, так що ці дні не враховуються.

Останнє редагування: 21 квітня 2019 21:32:09 від Inanna
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Інанно, помиляєшся. Чому я тебе маю ненавидіти чи осуджувати? Добре влаштувалася в Канаді, то нехай щастить.
Тільки зваж на те, що не всі твої рекомендації і не для всіх прийнятні. І втекти, якщо б і хотіли, теж не всі мають можливість.
Надавала вже порад тим, хто зібрався дременути?
Порадь, коли твоя ласка, щось тим, хто залишається. Якщо, звісно, вони готові читати твої повчання.

Я ще у першому пості написала, що не всі можуть і не всі хочуть.

А що я можу порадити тим, що залишилися? моя основна порада була не ризикувати, голосуючи за невідоме. Але маємо результат.

Я знаю, Гервасій, що Ви теж не голосували за Зе. За це Вам дякую. Але крім того, щоб кріпились, більше нічого сказати не можу.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну що можна сказати?Якщо ви думаєте,що ми,Порохоботи,перевзуємось-не діждетесь.І ще-прихильники певної політсили в наших умовах це такі ж вороги як сепари.Жаль,але це правда.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Я не казала, що ТИ заробляла на виборах. Я казала, що я не заробляла, як дехто (наприклад, ті, про кого писала Вія, у тому числі ті, хто були представники Юлі, а потім переметнулися до зе).

Їй саме це і болить - всі юльки так палко підтримали прихильники певної політсили, а ви тепер пропонуєте еміграцію адекватним людям.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Приїзжаєте легально. Знаходите роботу, подаєте на робочу візу. При наявності роботи процес займає до пів року. Через п'ять років легального проживання можна подавати на громадянство.
ага, без знання мови роботу отримаєш?)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

яка  евакуація - прихильники певної політсили через три місяці будуть плюватися  на Зебiла і будуть просити Порошенка  повернутися
Теж так вважаю
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

інанніі получилось затриматись в канаді бо була недоторканою
правда коли їй ламали целку ходором ходив цілий канадський нет
 :lol:
   
Ти скльки тут воду будеш мутити, нечисть. Через тебе було гидко на форум заходити. Ти ніхто, розумієш- повне ніхто. Як хто не голосував- ми тут, будемо будувати свою державу і зносити всі труднощі, які випали на долю нашої країни. Ти здриснуло- нишкни. Ще історія дасть оцінку безпрецендентній міграції з країни. Це значить, що країну підривали і з цього боку. І дуже серйозно. І ти, гидото, думаєш, що ми не розуміємо, звідки твоя "турбота"?  Чмо порохоботське ти.

Яка дивна річ..Самі собі роблять труднощі та з ними боряться. Кацапська ментальність - сидіти у гівні і нікого не відпускати, щоб з ними скніли.. :facepalm:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

інанніі получилось затриматись в канаді бо була недоторканою
правда коли їй ламали целку ходором ходив цілий канадський нет
 :lol:
:dopovid:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А що ти робиш у цій темі? чому не святкуєш перемогу прихильники певної політсили?
Я у тебе забув спитати де мені знаходитися, ватна провокаторша! :K
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:dopovid:
за шо?
вона сама розказувала що була целкою до тридцять з лишнім років
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:lol:
Я б всіх "чиновників за Педра" заносив у блек-ліст з відповідними для них візовими наслідками.
А для чого вам ці люди в Україні? Думаєте без них Зеленський не справиться?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Наконец то ФУП избавится от ботов [ua]
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

за шо?
вона сама розказувала що була целкою до тридцять з лишнім років
Стругай собі потихеньку, каліко на голову. Що з тебе взяти, крім аналізу?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Я не казала, що ТИ заробляла на виборах. Я казала, що я не заробляла, як дехто (наприклад, ті, про кого писала Вія, у тому числі ті, хто були представники Юлі, а потім переметнулися до зе).

Якби я була агітаторшою, я б писала під час робочого дня в Канаді. Перевірте мої дописи і побачите, що мене тут просто не було. Навіть на форум не заходила, бо це непрофесійно.

ПС. Минула п"ятниця і понеділок - вихідні в Канаді, так що ці дні не враховуються.

Inanna    IP/Host: ---.abhsia.telus.net

Це що, Абхазія?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Наконец то ФУП избавится от ботов [ua]

Заробляли як могли.
Але ж потрібно й чест знати.

Головне щоб прихопили з собою "свинку Пеппу".
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Стругай собі потихеньку, каліко на голову. Що з тебе взяти, крім аналізу?

Дякую, Гервасій. Гонті ця тема дуже болить чомусь. Теж мені знайшов компромат :weep:

Піду попрошу, щоб мені дозволили редагувати мої теми. Бо інакше все зафлудять.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

(tu)
Як на мене, то Янукович тепер зможе повернутись. B-)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Inanna    IP/Host: ---.abhsia.telus.net

Це що, Абхазія?

Так, Абхазія  :laugh:  :gigi:  :lol:  :weep:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти за мене не транди тут, нікчемо. Кожне твоє слово - брехня. У Віїї кажеш, спитати? У тієї, чиї представники штабів платили 2000 за голос  за Кошулинського? Ті, що мочили Тимошенко і голосуали за Пороха?  Так, у нас були вибори без вибору. Зкінчились твої порохоботські заробітки? Утри соплі і готуйся далі працювати на дядечка. А медична реформа справді недолуга. Приїдь, полікуйся тут, тоді розповіси враження. А поки що -ти ніхто, щоб навчати жити і залякувати українців.Розберемо сь без твоїх шмарклів і слини.
  (tu)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Стругай собі потихеньку, каліко на голову. Що з тебе взяти, крім аналізу?
хам  :(
а хам то не признак розуму бо you chimp don't know who you're dealing with
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія