Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Антон Колумбет - Демсокирівець (один з їх "міністрів").

Чесно кажучи, мені сама Демсокира не надто до вподоби (бо у них є дуже темні і слизькі моменти в програмі).

Але тут (в організації Маршу) вони показали себе на висоті.

Навіть можна сказати, на небаченій висоті.

І за це їм всім (тим, хто брали участь в організації) - щира подяка.

Це було незабутнє дійство.

 Я його читала раніше, він саме порохобот.
Демсокіра планувала приєднатись до ЄС у випадку проходження у парламент.
А потім взагалі вирішили зняти партію з виборів, щоб не розпорошувати голоси - саме те, на що не вистачило розуму в інших "патріотичних" партій.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ну поперше перестаньте обзивати людей та ставити штампи, зеред зєлєботів вистачає атошників теж, по друге не всі хто проти пєті є зєлєботами.
А цей висір, особисто я засуджую, бо це як раз за порєбріком ходять тільки за вказівкою влади. У нас, слава Богу, кожна спільнота має право на свій двіж в рамках закону...і порохоботи, і зєлєботи і націоналісти.
Тільки цей? А висери Журби і Вана ви не помітили? Чи не зрозуміли? Ну так дайте відповідь Журбі його цікавить хто фінасував.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ви цієї гілки, я так розмію, не читали? Тут Ван з Журбою та Косташем славно порезвилися, і не один прихильник Зеленського їм слова не сказав.

А вже зюльковата Кароффка відірвалась - і тут, і в гілці про Зелупенську ходу - по повній!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Парад 2019: Марш Захисників України увійшов в історію. Я бачив те, що мріяв побачити - не жалістліве поминання загиблих, і не пафосний стройовий крок, а волю.

Ті, хто тут соплі розпускав за парад, саме пафосний стройовий крок і хотіли побачити.
А тепер, бачте, вони переможці, тепер вони високо оцінюють Ходу, бо вона отримала широкий резонанс.
Ганьба, пєтрушкі  :-G
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Демсокіра планувала приєднатись до ЄС у випадку проходження у парламент.
:lol:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ганьба, пєтрушкі
їм звично
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ви цієї гілки, я так розмію, не читали? Тут Ван з Журбою та Косташем славно порезвилися, і не один прихильник Зеленського їм слова не сказав.
Не в защиту.а объективности ради скажу- люди в основном разные и голосовавшие за Зеленского  прихильники певної політсили делали это по разным причинам,своими выводами и причинами  почему они так проголосуют. Даже иногда назло кому-то персональному,близкому и знакомому.
Иначе говоря,прихильники певної політсили,так же как и побилы не какой-то единомыслящий  монолит,а люди с разным широким  спектром мыслеформ в своих головах.
 И поэтому будучи прихильники певної політсили или побилами,в своих взглядах  они могут располагаться достаточно далеко от  друг от друга в своей группе проголосовавших за Зеленского или Порошенко.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Это написал один из организаторов Марша Защитников:
"Парад 2019: Марш Захисників України увійшов в історію. Я бачив те, що мріяв побачити - не жалістліве поминання загиблих, і не пафосний стройовий крок, а волю. Рішучість. Боротьбу. Досить сонечок, свічечок та маргіналів. Вперше Україна побачила своїх справжніх Захисників - трохи незграбних, але таких впертих вбивць. І нехай наші і зовнішні, і внутрішні вороги тремтять - абсолютно так само невідомо звідки завжди можуть з'явитись цілі бойові бригади, і понести біль та страждання окупанту чи колаборанту.

Бійтесь. Просинайтесь вночі. Продовжуйте спроби помирити, залякати, купити. Мені тепер пофіг, я нічого не боюся. Ми вже ніколи нікуди не дінемось.
І думка про те, що я доклав руку до цієї демонстрації українського духу, наповнює мене гордістю.

Слава Україні!"
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Это написал один из организаторов Марша Защитников:
"Парад 2019: Марш Захисників України увійшов в історію. Я бачив те, що мріяв побачити - не жалістліве поминання загиблих, і не пафосний стройовий крок, а волю. Рішучість. Боротьбу. Досить сонечок, свічечок та маргіналів. Вперше Україна побачила своїх справжніх Захисників - трохи незграбних, але таких впертих вбивць. І нехай наші і зовнішні, і внутрішні вороги тремтять - абсолютно так само невідомо звідки завжди можуть з'явитись цілі бойові бригади, і понести біль та страждання окупанту чи колаборанту.

Бійтесь. Просинайтесь вночі. Продовжуйте спроби помирити, залякати, купити. Мені тепер пофіг, я нічого не боюся. Ми вже ніколи нікуди не дінемось.
І думка про те, що я доклав руку до цієї демонстрації українського духу, наповнює мене гордістю.

Слава Україні!"

Антон Колумбет, блогер, один з провідних організаторів Демсокири.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Это написал один из организаторов Марша Защитников:
"Парад 2019: Марш Захисників України увійшов в історію. Я бачив те, що мріяв побачити - не жалістліве поминання загиблих, і не пафосний стройовий крок, а волю. Рішучість. Боротьбу. Досить сонечок, свічечок та маргіналів. Вперше Україна побачила своїх справжніх Захисників - трохи незграбних, але таких впертих вбивць. І нехай наші і зовнішні, і внутрішні вороги тремтять - абсолютно так само невідомо звідки завжди можуть з'явитись цілі бойові бригади, і понести біль та страждання окупанту чи колаборанту.

Бійтесь. Просинайтесь вночі. Продовжуйте спроби помирити, залякати, купити. Мені тепер пофіг, я нічого не боюся. Ми вже ніколи нікуди не дінемось.
І думка про те, що я доклав руку до цієї демонстрації українського духу, наповнює мене гордістю.

Слава Україні!"

Ті, хто тут соплі розпускав за парад, саме пафосний стройовий крок і хотіли побачити.
А тепер, бачте, вони переможці, тепер вони високо оцінюють Ходу, бо вона отримала широкий резонанс.
Ганьба, пєтрушкі  :-G
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

И ещё одно впечатление. Абсолютно уверен,  что в окопах на фронте родилась новая украинская поэзия,  проза,  музыка и песни. И она уничтожит блатной русский шансон. А пока колонна из львовской области пела на марше Червону Руту. Пела негромко, но уверенно и с  такой  любовью к Украине,  что  сразу было понятно,  что эти парни Украину никому не отдадут на растерзание. Эх... Где были в этот день документалисты-киношники?

Останнє редагування: 26 серпня 2019 09:10:29 від oleg kievsky
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Стеол! Ты был на марше Защитников?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Антон Колумбет, блогер, один з провідних організаторів Демсокири.
Он ранее был в Демальянсе?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Стеол! Ты был на марше Защитников?

ні, зараз в селі, та й не киянин я.
А ти погоджуєшся з тією думкою, що хода краще, ніж парад з пафосним стройовим кроком?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

ні, зараз в селі, та й не киянин я.
А ти погоджуєшся з тією думкою, що хода краще, ніж парад з пафосним стройовим кроком?
Так какого хрена,  ты ставишь свои мысли рядом с мнением организатора Марша Защитников?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Он ранее был в Демальянсе?

Про Демальянс не в курсі. У Демальянсі головний був Вася Гацько (мене ще Тетяна МОнтян, коли тут була Ментбастром, агітувала за нього голосувати по мажоритарці).
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

прихильники певної політсили все не заспокояться. Взагалі то правильно,що не заспокоюються. Бо ця величезна хода не відбулася б,якщо б був нормальний Парад. Але ЗЕлена шмаркля засцяла навіть Росію назвати агресором,війна у нього якось сама "почалася". Провести військову техніку-засцяла. Та й взагалі воно капітулянт.

 І всі ж,навіть останні прихильники певної політсили,розуміють,що це була не тільки хода вшанування героїв,це був протест проти "просто перестати стріляти" і усілякого капітулянства. Це було попередження: перше і можливо останнє. І що з того,що хтось там голосував за ЗЕлень? Мабуть вже не проголосував би,або може й поки за нього,але при першому ж капітулянському кроці,а він же точно буде, вони на нього смачно плюнуть. Це всі розуміли і розуміють. Про іГаНомігу ще казати зарано,поки що все йде на старому Уряді-все стабільно. Що вони там намутять з зЮзіками в РАді та хто стане головою Уряду-побачимо. Тут таке. Але якщо потягнуть "ринок землі", то стрілянина буде ще та! Я,звісно,не проти,та й землі не маю,але що буде на селі-уявляю. Будуть бої! Бо рейдерство та віджим будуть зашкалювати. Але подивимось. А ось відносно війни,ЗЕлені треба терміново обирати-або жорстка оборона,та дипломатичні зусилля по продовженнню санкцій,або забирати манатки на ПеМзу чи в Хайфу.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Он ранее был в Демальянсе?

Он ранее бьіл сам по себе)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Он ранее бьіл сам по себе)
Спасибо. Я спросил,  потому что многие из ДА перешли в ДС.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

прихильники певної політсили все не заспокояться. Взагалі то правильно,що не заспокоюються. Бо ця величезна хода не відбулася б,якщо б був нормальний Парад. Але ЗЕлена шмаркля засцяла навіть Росію назвати агресором,війна у нього якось сама "почалася". Провести військову техніку-засцяла. Та й взагалі воно капітулянт.

 І всі ж,навіть останні прихильники певної політсили,розуміють,що це була не тільки хода вшанування героїв,це був протест проти "просто перестати стріляти" і усілякого капітулянства. Це було попередження: перше і можливо останнє. І що з того,що хтось там голосував за ЗЕлень? Мабуть вже не проголосував би,або може й поки за нього,але при першому ж капітулянському кроці,а він же точно буде, вони на нього смачно плюнуть. Це всі розуміли і розуміють. Про іГаНомігу ще казати зарано,поки що все йде на старому Уряді-все стабільно. Що вони там намутять з зЮзіками в РАді та хто стане головою Уряду-побачимо. Тут таке. Але якщо потягнуть "ринок землі", то стрілянина буде ще та! Я,звісно,не проти,та й землі не маю,але що буде на селі-уявляю. Будуть бої! Бо рейдерство та віджим будуть зашкалювати. Але подивимось. А ось відносно війни,ЗЕлені треба терміново обирати-або жорстка оборона,та дипломатичні зусилля по продовженнню санкцій,або забирати манатки на ПеМзу чи в Хайфу.

100%
Тут можу сказати - прихильники певної політсили згуртував народ  :lol:
Хай ще трохи почудить - опиниться в Ростові.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Так какого хрена,  ты ставишь свои мысли рядом с мнением организатора Марша Защитников?

я своє мнєніє ставлю на фупі, де на цьому ж фупі ти бояном ставиш мнєніє одного з організаторів маршу.
То ти скажи що краще: хай буде не хода, а Марш Захисників, чи парад з пафосним стройовим кроком?
Я за твоєю творчістю тут не слідкую, але твоя прихильність до Порошенка спонукає мене вважати, що ти був за парад.
Як і всі пєтрушки
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Про Демальянс не в курсі. У Демальянсі головний був Вася Гацько (мене ще Тетяна МОнтян, коли тут була Ментбастром, агітувала за нього голосувати по мажоритарці).
Монтян никогда не была в Демальянсе,  А компроментирующие связи с Монтян рекомендую не выставлять напоказ.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

я своє мнєніє ставлю на фупі, де на цьому ж фупі ти бояном ставиш мнєніє одного з організаторів маршу.
То ти скажи що краще: хай буде не хода, а Марш Захисників, чи парад з пафосним стройовим кроком?
Я за твоєю творчістю тут не слідкую, але твоя прихильність до Порошенка спонукає мене вважати, що ти був за парад.
Як і всі пєтрушки
За военный парад были патриоты и ветераны войны с Россией. Об этом сказал перед началом Марша Защитников один из организаторов Дмитрий Шатровский. Я так понимаю,  что Вы не любите изучать матчасть. А зря.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Монтян никогда не была в Демальянсе,  А компроментирующие связи с Монтян рекомендую не выставлять напоказ.  :gigi:


Монтян була приятелькою ГАцька. Про це ще Володимир Бойко писав (з фотками).

А "зв'язки" з Монтян були у всіх ФУПчегів (так само, як і у мене з Вами) - всі, хто тут давно пишуть, пам'ятають, як вона теж тут писала.




Останнє редагування: 26 серпня 2019 10:02:29 від авжеж
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Анатолій Мицкан
24 серпня о 23:32
Це не траплялось Ніколи. Такого не було Ніде.
50000 учасників Маршу. Майже три години проходження від початку колони до кінця!
Це безумовно, найбільший Парад у світі, вартий книги Гіннеса.
І це - демонстрація справжньої Сили та Єдності!
Тисячі Захисників йшли. Десятки тисяч одним диханням казали "Дякуємо!". Молодий хлопець, вкутаний прапором, стояв на колінах перед воїнами, і навідріз відмовлявся піднятись. Сотні людей не стримували сліз; маленькі діти махали прапорцями і теж казали: "Дякую!"
"Крим - то Україна" - в один голос пролунало Мустафі Джамілєву та людям з плакатом Севастополь. "Луганськ, Донецьк - то Україна!" - лунало в колонах патріотів зі Сходу.
З самого Університету Шевченка до Глобусу - люди, вдячні за Мир. Вдячні за можливість спокійно жити і рости у вільній Державі. Десятки, сотні тисяч людей. І вони прийшли не на гламурну Ходу, котра відбувалася десь там, під Стелою. Вони прийшли на Патріотичний Марш.
Перший в Україні, та й мабуть у світі. Ми унікальні. Мирні, але непереможні. Хіба десь в іншій країні можливий мирний Майдан, що переміг без зброї?
Хіба можливий Парад, організований не владою, а самими людьми?
Хтось не пішов на ходу, бо вбачав в ній політичну підопліку. Це, мовляв, ганьбить президента. Бо сама ідея Маршу виникла лиш тому, що новий президент відмінив Парад.
Ці люди зробили помилку. Марш не роз'єднував, Марш зближував. Поруч, плече до плеча, йшли і прихильники ПП, і ті, хто голосував за Зе; і ті, що порвали бюлетні. Бо тут не було політики - тут було Військове та Патріотичне братерство. І поєднувало нас одне -
Любов до України!
І коли запитаєш:
- Що воно, як Там було?
Відповідь буде одна:
- Емоції!..
Ми ніколи не забудемо цей День -
День Кращого Параду в історії Незалежної України.
І ми пишаємось, що були цей День тут, в серці нашої Держави!
Слава Україні!
#МаршЗахисників. #ДеньНезалежності. #Київ #Україна #ДімВетерана #МінВет #ВетеранськеБратерство #БратуБрат

Василь Піддубний (Василько Піддубний)

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А почему ты не не помыслишь,что вполне могут быть провокаторы.маскиру ющиеся под прихильники певної політсили и намеренно пишущих всякие гадости и подлости про Марш Защитников?
Тех.кто сторонник Зе, я что-то не видел особо среди мерзавцев,хающих этот Марш!

провокаторы?
Так дайте оценку юзеркине коровке.
Чего ж вы отмалчиваетесь?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

За военный парад были патриоты и ветераны войны с Россией. Об этом сказал перед началом Марша Защитников один из организаторов Дмитрий Шатровский. Я так понимаю,  что Вы не любите изучать матчасть. А зря.
Интересный момент!
В общем народ воспринял отмену военного Парада.уже привычного ( а как же без него???)отрицательно.
 Потому что не знал и не мог знать того результата.который реализовался от Демонстрации защитников!
 В итоге польза от вчерашнего поразительного,великолепного,крайне волнительного  искреннего пафоса и единения мирных с ветеранами тысячекратно больше .чем от привычного Парада!
 Вчера Украина сотворила Акт своей истории!!! И явно ИЗМЕНИЛА своё будущее в лучшую сторону!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

За военный парад были патриоты и ветераны войны с Россией. Об этом сказал перед началом Марша Защитников один из организаторов Дмитрий Шатровский. Я так понимаю,  что Вы не любите изучать матчасть. А зря.

якось не зрозуміло.
Один з організаторів Маршу Шатровський каже, що ветерани хотіли параду, а інший організатор Колумбет парад вважає "пафосним стройовим кроком".
То ти скажи хто з них на твій погляд правий, не ухиляйся, а таки скажи що ж краще: Марш Захисників, чи парад з пафосним стройовим кроком?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Монтян буоа приятелькою ГАцька. Про це ще Володимир Бойко писав (з фотками).

А "зв'язки" з Монтян були у всіх ФУПчегів (так само, як і у мене з Вами) - всі, хто тут давно пишуть, пам'ятають, як вона теж тут писала.
Вася Гацько никогда не дружил с Монтян и поэтому пошлите в жопу Бойко с его выдумками. Лучше спросить самого Гацько. Единственный раз я попытался общаться с Монтян в 2008 году,  Когда она приперлась попиариться на нашей акции против застройки Александровский больницы. К нам много кто приходил,  и левые, и правые,  коммунисты и антикоммунисты,  националисты и космополиты. У всех были разная мотивация. Она наотрез отказалась в дальнейшем помогать в защите больницы. Попиарилась и ушла.  Таких людей я называю обманщиками.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Интересный момент!
В общем народ воспринял отмену военного Парада.уже привычного ( а как же без него???)отрицательно.
 Потому что не знал и не мог знать того результата.который реализовался от Демонстрации защитников!
 В итоге польза от вчерашнего поразительного,великолепного,крайне волнительного  искреннего пафоса и единения мирных с ветеранами тысячекратно больше .чем от привычного Парада!
 Вчера Украина сотворила Акт своей истории!!! И явно ИЗМЕНИЛА своё будущее в лучшую сторону!
Ещё более интересный момент,  что Зеленский негативно относился к маршу и был против него. И только то,  что его организовывали ветераны вынудило его пойти на признание их права на демонстрацию.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

провокаторы?
Так дайте оценку юзеркине коровке.
Чего ж вы отмалчиваетесь?
После хамского гона против моей личности, я тебе только говна на лопате дам!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вася Гацько никогда не дружил с Монтян и поэтому пошлите в жопу Бойко с его выдумками. Лучше спросить самого Гацько. Единственный раз я попытался общаться с Монтян в 2008 году,  Когда она приперлась попиариться на нашей акции против застройки Александровский больницы. К нам много кто приходил,  и левые, и правые,  коммунисты и антикоммунисты,  националисты и космополиты. У всех были разная мотивация. Она наотрез отказалась в дальнейшем помогать в защите больницы. Попиарилась и ушла.  Таких людей я называю обманщиками.

Дякую.

Вона мені ще тоді здавалась мутною особою.

Єдине, за що я можу їй подякувати - то це переклад українською книги Елінор Остром "Керування спільним".

А в решті випадків я її бачу, як скандальну чорнороту і антиукраїнську особу :(
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

якось не зрозуміло.
Один з організаторів Маршу Шатровський каже, що ветерани хотіли параду, а інший організатор Колумбет парад вважає "пафосним стройовим кроком".
То ти скажи хто з них на твій погляд правий, не ухиляйся, а таки скажи що ж краще: Марш Захисників, чи парад з пафосним стройовим кроком?
Лучше Марш защитников,  который прошел в результате отмены военного парада Зеленским.
   
За военный парад были патриоты и ветераны войны с Россией. Об этом сказал перед началом Марша Защитников один из организаторов Дмитрий Шатровский. Я так понимаю,  что Вы не любите изучать матчасть. А зря.
В прошлые года был "пафосный парад" который завершался маршем ветеранов.
Два в одном. А Зе в этом году разделил на два, дав понять что государство не принимает
участия. Разве это правильно ?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Дякую.

Вона мені ще тоді здавалась мутною особою.

Єдине, за що я можу їй подякувати - то це переклад українською книги Елінор Остром "Керування спільним".

А в решті випадків я її бачу, як скандальну чорнороту і антиукраїнську особу :(
  не в тему ветки, но я предполагаю,  что книгу Остром она не переводила, так как она просто не знала основные положения книги. Кстати, книгу мало кто прочитал.
   
По-моему народ относительно спокойно отнесся к отмене парада потому что Зе уверил
что будет другой, не "совковый" формат. И вот теперь, увидев этот другой формат,
народ не захочет его повторения.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

В прошлые года был "пафосный парад" который завершался маршем ветеранов.
Два в одном. А Зе в этом году разделил на два, дав понять что государство не принимает
участия. Разве это правильно ?
Абсолютно неправильно. Но я образу Ваше внимание,  что Зеленский изначально был против марша. Он был только за официоз в рамках сценария под режиссурой Бадоева.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

В прошлые года был "пафосный парад" который завершался маршем ветеранов.
Два в одном. А Зе в этом году разделил на два, дав понять что государство не принимает
участия. Разве это правильно ?

Зе відміною параду поставив суспільство вище держави і на цьому фоні суспільство проявило себе гарно.
Ото ж, завдяки Зе наближається час коли суспільство буде керувати державою, а не навпаки  [ua]
   
Абсолютно неправильно. Но я образу Ваше внимание,  что Зеленский изначально был против марша. Он был только за официоз в рамках сценария под режиссурой Бадоева.
Соглашусь. Но можно ли утверждать ,что в целом народ ,на сравнении,
новый формат больше не захочет ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія