Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Сон. #2

ФЗВ. Сон. #2

Снилась зброя в руках. Пістолет.  :S
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

ап! Де хвупівські кассандри і ванги поділись?
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

А чого ти гілочьку аж сюди запхав? Я шо, ще й тут повинна шаройобитися?

Зброя у тебе в руках? Що ти нею робив?

Це якесь тобі випробування - ти повинен якийсь правильний крок вчинити.

   
Re: ФЗВ. Сон. #2

А чого ти гілочьку аж сюди запхав? Я шо, ще й тут повинна шаройобитися?

Зброя у тебе в руках? Що ти нею робив?

Це якесь тобі випробування - ти повинен якийсь правильний крок вчинити.
це не я запхав, а модер зніс.
що робив? розряджав, розбирав, чистив
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

це не я запхав, а модер зніс.
що робив? розряджав, розбирав, чистив
готуєшся. :gigi: Карочь, буде у тебе якесь випробування. Не дуже скоро, але ти до нього належним чином підготуєшся.

І або буде ще один якийсь сон, що аналогічне предвіщає (по смислу), або все відбудеться стрімко, що ти навіть нічого не зрозумієш, але твоя поведінка в тій ситуації буде правильною.


А зібрав потім назад? Бо якщо не встиг зібрати, то це означатиме якусь пазорну капітуляцію перед якоюсь неприємнісю.

Останнє редагування: 13 липня 2019 11:56:04 від Karoffka
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

готуєшся. :gigi: Карочь, буде у тебе якесь випробування. Не дуже скоро, але ти до нього належним чином підготуєшся.

І або буде ще один якийсь сон, що аналогічне предвіщає (по смислу), або все відбудеться стрімко, що ти навіть нічого не зрозумієш, але твоя поведінка в тій ситуації буде правильною.


А зібрав потім назад? Бо якщо не встиг зібрати, то це означатиме якусь пазорну капітуляцію перед якоюсь неприємнісю.
ше й навіть стріляв, але якось повільно кулі летіли. я аж офігів.
наступний сон- снилась родимка  8-:
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

ше й навіть стріляв, але якось повільно кулі летіли. я аж офігів.
наступний сон- снилась родимка  8-:

Не-не-не.  :gigi:  Давай спочатку з одним твоїм сном розберемося. Куди ти стріляв? По бутилочьках, чи у бік людей?

Що повільно стріляв - то, в принципі, не погано. Ти як будеш приймати рішення в складній ситуації - будеш робити це виважено без спішки.

Важно тепер розібратися, куди саме ти стріляв. Якщо в людей, то можна припустити, що якийсь із твоїх ворогів буде тобою "знищений". Якщо по бутилочьках, то це означає, що ситуація, яка сама по собі неприємна для тебе, вирішиться з твоєю допомогою тобі на користь. Тут головне розібратися: чи це буде "стрілялка" із людиною, чи із ситуацією, щоб ти зміг вчасно налаштуватися на правильні висновки.


Родимка? а що з нею? відірвалася? Їй плохо було?

Як близько в часі ці твої обидва сни тобі приснилися?
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

Не-не-не.  :gigi:  Давай спочатку з одним твоїм сном розберемося. Куди ти стріляв? По бутилочьках, чи у бік людей?

Що повільно стріляв - то, в принципі, не погано. Ти як будеш приймати рішення в складній ситуації - будеш робити це виважено без спішки.

Важно тепер розібратися, куди саме ти стріляв. Якщо в людей, то можна припустити, що якийсь із твоїх ворогів буде тобою "знищений". Якщо по бутилочьках, то це означає, що ситуація, яка сама по собі неприємна для тебе, вирішиться з твоєю допомогою тобі на користь. Тут головне розібратися: чи це буде "стрілялка" із людиною, чи із ситуацією, щоб ти зміг вчасно налаштуватися на правильні висновки.


Родимка? а що з нею? відірвалася? Їй плохо було?

Як близько в часі ці твої обидва сни тобі приснилися?
по людях вроді ні - тренувався на мішенях, але весь час якісь "мавпи" поруч лазили а я боявся, щоб не зачепило.

а родимка - ну просто появилась, а я дивувався, звідки вона взялася.
п.с. приснилась десь на другий-третій день після першого.
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

я поки ходитиму в город, родумаю, чи вони пов*язані між собою.


коли це все снилося?


про родимку розкажи. що там ще було?
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

я поки ходитиму в город, родумаю, чи вони пов*язані між собою.


коли це все снилося?


про родимку розкажи. що там ще було?
коли? перший, про пістолет з першого на друге липня.
другий сон відповідно наступної ночі або через ніч
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

коли? перший, про пістолет з першого на друге липня.
другий сон відповідно наступної ночі або через ніч
ок. А з родимкою шо? Шо там ше відбувалося? Чого ти саме її запам*ятав?
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

Я тут подумала.

Тобі треба буде прийняти якесь складне рішення - воно тобі трішки в житті щось змінить. І оті твої обізяни, які навколо тебе крутилися, поки ти грався з пушкою, тобі бажано було б запам*ятати, з ким вони у тебе асоціювалися. В реалі вони на когось схожі були? Ото саме ті люди будуть тобі трішки заважати прийняти правильне рішення в складній ситуації. Якщо вони тобі не заважали стріляти, то, в принципі, і в складній ситуації особо не завадять.

І да. Ти чув звук від пострілів? Постріл - це звістка. Трішки неприємна.
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

Я тут подумала.

Тобі треба буде прийняти якесь складне рішення - воно тобі трішки в житті щось змінить. І оті твої обізяни, які навколо тебе крутилися, поки ти грався з пушкою, тобі бажано було б запам*ятати, з ким вони у тебе асоціювалися. В реалі вони на когось схожі були? Ото саме ті люди будуть тобі трішки заважати прийняти правильне рішення в складній ситуації. Якщо вони тобі не заважали стріляти, то, в принципі, і в складній ситуації особо не завадять.

І да. Ти чув звук від пострілів? Постріл - це звістка. Трішки неприємна.
сон зі звуковим супроводом-доволі рідкісне явище.  "великий німий" , двома словами
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

сон зі звуковим супроводом-доволі рідкісне явище.  "великий німий" , двома словами
Нє, у мене буває і із звуковим супроводом. Особливо якщо хтось щось говорить.

Ок. Пострілу ти не чув, але розумів, що він таки є.


Карочь, мій вердикт: У тебе предстоїть якась складна ситуація, в якій тобі треба буде прийняти не менш складне рішення. Ти будеш приймати його повільно, але воно таки буде правильним, тобто оптимальним у тій ситуації.


По родимкі. У тебе об*явиться якась родственна душа, з якою ти раніше не спілкувався, або і взагалі не знав нічого про її існування.

Якось поєднати між собою ці дві події дуже важко, бо я не знаю твоїх реалій.
   
Re: ФЗВ. Сон. #2

Нє, у мене буває і із звуковим супроводом. Особливо якщо хтось щось говорить.

Ок. Пострілу ти не чув, але розумів, що він таки є.


Карочь, мій вердикт: У тебе предстоїть якась складна ситуація, в якій тобі треба буде прийняти не менш складне рішення. Ти будеш приймати його повільно, але воно таки буде правильним, тобто оптимальним у тій ситуації.


По родимкі. У тебе об*явиться якась родственна душа, з якою ти раніше не спілкувався, або і взагалі не знав нічого про її існування.

Якось поєднати між собою ці дві події дуже важко, бо я не знаю твоїх реалій.
прогноз приймається. поживемо-побачимо! :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія