Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

Пояснюю. От є в Європі біженці, в них на карті умовно 100к грн, це 3к баксів. Можна зробити курс 50, айтішники будуть задоволені, але у 6 лямів біженців на кілобакс стане менше.
І що з того? Такий же принцип діяв і у 14/15 роках. Чи гуманність урядів до біженців залежить від кількості біженців?
   
Вся дупа в тому, що є декілька курсів, а значить знаходяться ділки, що на цьому мають невелику копієчку. Якщо НБУ курс зафіксував, то зафіксував його всюди.
Я в курсі, але в НБУ варіантів шикарних щоб усім було кашерно нема, пане Любомир Остапів  :gigi:
   
Таких біженців Європа ще не бачила. Українські переселенці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Forbes дізнався суму, яку витрачають українські переселенці за кордоном. Хороша новина – українці не такі бідні, як вважали Держстат і європейці. Погана – ці гроші вимиваються з України й працюють на європейську економіку, а не українську
Не бычила, ты лучше посмотри сколько бала наворовала и вывезла за бугры коммунистическая номенклатура. Или хазяев критиковать стремно? Страшно? Сегодняшние 2 лема это следствие 30 летнего развода вирою и мовою.Потому что вирою и мовою в современной войне не воюют. Воюют ракетами, самолетами, роботизированными системами. Ну вообщем тем, что распродал Гриценко и сдали Кравчук и Кучма. И как результат мамчуры.
   
Потому что вирою и мовою в современной войне не воюют.

Точно? А от кацапи і цим воюють повним ходом.
   
70+% України абсолютно безпечні для проживання.
Я ще розумію, у перші тижні була невизначеність, але на даний момент мають бути рівні умови по валюті для усіх українців, а не лише привілегії для тих, хто відпочиває по іспаніях та італіях.
"Біженці" мають повертатися і піднімати ВНП тут, а не тинятися хз де.
Багато жінки з дітьми понадпідіймають?
   
для людини не багато звичайно,  а для держави то катастрофа

мінус 2-3 мільярди на місяц - то докінця року весь ЗВР в ноль і держава банкрот
:facepalm1:
   
Багато жінки з дітьми понадпідіймають?

Суттєво. Їдять щодня. Користуються послугами. Багато хто платить за житло, проїзд.
Ці гроші могли б залишатися в нашій економіці ГРИВНЯМИ. А зараз - це витік валюти за межі України.

Усередині України зараз недоотримання цих гривень, це зменшує дохідність українського бізнесу, зменшує зарплати і податки.
Натомість ще й втрата валюти країною.

Останнє редагування: 24 травня 2022 19:53:05 від andry
   
Суттєво. Їдять щодня. Користуються послугами. Багато хто платить за житло, проїзд.
Ці гроші могли б залишатися в нашій економіці ГРИВНЯМИ. А зараз - це витік валюти за межі України.
Щоб щодня їсти треба мати за що їсти, нє?
   
Щоб щодня їсти треба мати за що їсти, нє?

Однозначно. Тому вони виводять ці гроші валютою з країни. Ще й по неринковому курсу.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
dmp

Однозначно. Тому вони виводять ці гроші валютою з країни. Ще й по неринковому курсу.

А для експортерів він ринковий, перепрошую?
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

Інтересно девкі пляшут. Біженцям витрачати гроші на прожиття, то це погано, а ось бляхи роками завозити, вимиваючи міліарди долларів з країни і підтримуючи німецьку економіку, то це ж божественная бляха. Те саме стосується років бігання і на дрочу «а кагда моя АліЕкспрес посилка прідет, і Главноє без пошліни чтоб било». Бо всі хто торгує таким товаром в Україні та платить податки, то це бариги, а кітайці, оні же друзя і браття, не то щой цей сусід барига-редиска
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

Взагалі, мабудь що потрібно прийняти як реальність, що значна частина тих хто зараз в західній Європі, США, Канаді чи Австраліі, в Україну вже не повернуться.
   
Інтересно девкі пляшут. Біженцям витрачати гроші на прожиття, то це погано, а ось бляхи роками завозити, вимиваючи міліарди долларів з країни і підтримуючи німецьку економіку, то це ж божественная бляха.
І фоп 5%. Але ето другоє.
   
70+% України абсолютно безпечні для проживання.
Я ще розумію, у перші тижні була невизначеність, але на даний момент мають бути рівні умови по валюті для усіх українців, а не лише привілегії для тих, хто відпочиває по іспаніях та італіях.
"Біженці" мають повертатися і піднімати ВНП тут, а не тинятися хз де.
дело в том, что на Западной Украине козаченьки подняли  цены на жилье, а в Европе реальные гуманитарные программы. Просто ботоферма номенклатуры пытается стравить людей и отвести внимание от себя https://strelaua.com/index.php?option=com_content&view=article&id=21927%3A2022-05-23-13-21-24&catid=12%3A2010-06-04-12-08-40&fbclid=IwAR1hw-42G5QDKusVMgO5wcNIKUzWi2HmSh9aqHrNfLLMfybf3D7xMKnkwOM
   
Взагалі, мабудь що потрібно прийняти як реальність, що значна частина тих хто зараз в західній Європі, США, Канаді чи Австраліі, в Україну вже не повернуться.

захист на 2 роки,  залишитись там то тре дуже хотіти і старатись
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

захист на 2 роки,  залишитись там то тре дуже хотіти і старатись

Це читай як назавжди в кого діти ходять в школу, а батьки інтегрувались, працюють та платять податки.
   
Взагалі, мабудь що потрібно прийняти як реальність, що значна частина тих хто зараз в західній Європі, США, Канаді чи Австраліі, в Україну вже не повернуться.

Очень малая часть. Некоторые уже вернулись.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Via

Суттєво. Їдять щодня. Користуються послугами. Багато хто платить за житло, проїзд.
Ці гроші могли б залишатися в нашій економіці ГРИВНЯМИ. А зараз - це витік валюти за межі України.

Усередині України зараз недоотримання цих гривень, це зменшує дохідність українського бізнесу, зменшує зарплати і податки.
Натомість ще й втрата валюти країною.
Ти пропонуєш біженцям вимерли з голоду?
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Via

Ти пропонуєш біженцям вимерти з голоду?
   
для багатьох біженців, льготи на житло, грошова підтримка, медичне страхування, працевлаштування, садок, школи, безплатні курси навчання мови, тощо
можуть стати приводом до неповернення в Украіну
а далі жінки і чоловіків запросять

   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

Очень малая часть. Некоторые уже вернулись.

В залишаться найбільш дієздатні, повернуться ті хто нездатний змінитись та адаптуватись для життя в новій країні, для яких в голові та все навкруги має бути в дві цеглини, як діди завещалі.

Не рівноцінний обмін.

Та і яка мотивація, маючи роботу, житло в пішій доступності до озера Цюріх, витягнути дітей зі школи де в них друзі, щоб повернутись у зруйновану краіну, що ще років 20 потрібно буде відбудовувати.

Потрібно мати реалістичний погляд на життя.
   
В залишаться найбільш дієздатні, повернуться ті хто нездатний змінитись та адаптуватись для життя в новій країні, ....
а нахуя через силу адаптуватися в новій країні?
це щастя не приносить

ті хто хотів емігрувати давно емігрували вже.

теперішні біженці це люди якіх життя закинула за кордон але які в масі своїй не мають ні бажання ні мотивації кудись імігрувати.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

а нахуя через силу адаптуватися в новій країні?
це щастя не приносить

ті хто хотів емігрувати давно емігрували вже.

теперішні біженці це люди якіх життя закинула за кордон але які в масі своїй не мають ні бажання ні мотивації кудись імігрувати.

Ось інфантильний, безініціативний баласт і повернеться. Сумнівне набуття для України.
   
Ось інфантильний, безініціативний баласт і повернеться. Сумнівне набуття для України.
з того, що я зараз бачу, то навпаки - повертаються ті, хто добре жив тут завдяки своїй діяльності. залишаються поки ті, хто тут працював на низькооплачуємих роботах(продавчині на речовому ринку, по 38 років десь), а там вже пішов на підробітки такі самі, некваліфіковані. оформили виплати, отримали житло. чоловікам тут сказали, що так треба.

Останнє редагування: 24 травня 2022 22:55:21 від myshka naruzhka
   
Серед моіх знайомих з західних областей України більшість вже повернулися. Всі вони добре жили в Україні, виїжджали в перші 10 днів війни
   
Очень малая часть. Некоторые уже вернулись.
Де тут видно що повернулись? І по датах тенденцію бачите?
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

з того, що я зараз бачу, то навпаки - повертаються ті, хто добре жив тут завдяки своїй діяльності. залишаються поки ті, хто тут працював на низькооплачуємих роботах(продавчині на речовому ринку, по 38 років десь), а там вже пішов на підробітки такі самі, некваліфіковані. оформили виплати, отримали житло. чоловікам тут сказали, що так треба.

Подивимось. Як би я добре не жив, але коли в мене була би можливість залишити дітей на навчання в Швейцарії, я би десять разів подумав перед тим як сказами, повертайся моя Зазноба, бо я без тебе в Україні тут сохну, і похуй що в дітей з’явився шанс інтегруватись в в Швейцарське суспільство, зазнобушка моя.
   
Наскільки я розумію, повертаються мешканці західних та центральних областей, переважно.
   
Таких біженців Європа ще не бачила. Українські переселенці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Forbes дізнався суму, яку витрачають українські переселенці за кордоном. Хороша новина – українці не такі бідні, як вважали Держстат і європейці. Погана – ці гроші вимиваються з України й працюють на європейську економіку, а не українську

Говно статья.
Из серии средняя температура по больнице
   
Подивимось. Як би я добре не жив, але коли в мене була би можливість залишити дітей на навчання в Швейцарії, я би десять разів подумав перед тим як сказами, повертайся моя Зазноба, бо я без тебе в Україні тут сохну, і похуй що в дітей з’явився шанс інтегруватись в в Швейцарське суспільство, зазнобушка моя.
в кожного свої пріоритети, а в швейцарії взагалі мізерна кількість наших, і ще менше тих, в кого діти старшого дхкільного постшкільного віку. ну і їх взагалі можна лишити. якщо в мамів хороша робота вдома, а там тільки "на швабру" ставати.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

в кожного свої пріоритети, а в швейцарії взагалі мізерна кількість наших, і ще менше тих, в кого діти старшого дхкільного постшкільного віку. ну і їх взагалі можна лишити. якщо в мамів хороша робота вдома, а там тільки "на швабру" ставати.

Як правило, в іміграціі мало хто починає працювати з пониження. Ти або починаєш працювати на схожій чи такій самій роботі, що може зайняти місяці щоб знайти першу роботу, або повертаються додому.

І по-друге, чим меньше «наших», тим краще, або як мінімум не гірше. Це з мого персонального досвіду.

Останнє редагування: 24 травня 2022 23:32:02 від Dobre
   
Як правило, в іміграціі мало хто починає працювати з пониження. Ти або починаєш працювати на схожій чи такій самій роботі, що може зайняти місяці щоб знайти першу роботу, або повертаються додому.
на якій такій самій чи схожій роботі можна працювати без мови, підтвердження кваліфікації/диплому і знання місцевих реалій? ну хіба що щось глобалізоване, типу айті.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

на якій такій самій чи схожій роботі можна працювати без мови, підтвердження кваліфікації/диплому і знання місцевих реалій? ну хіба що щось глобалізоване, типу айті.

Та будь яка наукова чи технологічна галузь. Зачинені тільки окремі напрямки надовго, як юридична практика бо це зовсім інший світ, чи до того часу поки не передасиш іспити - як для докторів, медсестер.
   
житло як правило субсидовано
+ якiсь грошi, мед страховку та пiльги там теж дають
+ багато хто знаходять роботу ..

А ті, хто не знаходить роботу, повертаються в Україну.

Навіть коли їхнє житло пошкоджене (хоча б не фатально).

Сьогодні в автобусі "Перемишль-Львів" жіночка з Ірпеня казала, що повертається, щоб ремонтувати квартиру.

Казала, що в її квартирі тільки скло повилітало, а сусідній під'їзд зруйнований повністю.

А у ще однієї її приятельки з Ірпеня дах в будинку розвалило так, що в її квартирі на станньому поверсі діока в стелі.

Казала, що поки що ані грошей на ремонт не дають, ані комунальні служби не надають сервісів з ремонту. Вони вже самі скидаються грошима, щоб когось для ремонту найняти.
   
Та будь яка наукова чи технологічна галузь.
ну, таких серед біженців одиниці.
   
Ти пропонуєш біженцям вимерли з голоду?

Повернутися на Батьківщину і працювати на її благо.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

ну, таких серед біженців одиниці.

А іншим всерівно де швабру тримати чи дроти на фабриці крутити - в Україні чи в Дюсельдорфі.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

А ті, хто не знаходить роботу, повертаються в Україну.

Навіть коли їхнє житло пошкоджене (хоча б не фатально).

Сьогодні в автобусі "Перемишль-Львів" жіночка з Ірпеня казала, що повертається, щоб ремонтувати квартиру.

Казала, що в її квартирі тільки скло повилітало, а сусідній під'їзд зруйнований повністю.

А у ще однієї її приятельки з Ірпеня дах в будинку розвалило так, що в її квартирі на станньому поверсі діока в стелі.

Казала, що поки що ані грошей на ремонт не дають, ані комунальні служби не надають сервісів з ремонту. Вони вже самі скидаються грошима, щоб когось для ремонту найняти.

Прикро, що ці жіночки не розуміють що більшість пошкоджених багатоповерхових будинків де сусідній під’їзд знесло, не ремонтуються, а мають йти під знос.
   
Прикро, що ці жіночки не розуміють що більшість пошкоджених багатоповерхових будинків де сусідній під’їзд знесло, не ремонтуються, а мають йти під знос.

в монолітних можна не зносити
   
А іншим всерівно де швабру тримати чи дроти на фабриці крутити - в Україні чи в Дюсельдорфі.
ну так я про це з самого початку і написала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія