Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мої враження від України 2019

Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:
   
Re: Мої враження від   України 2019

Тоже мне новость.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( бвльшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:

Ужас нах...
Каг дальше жыть?)
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ужас нах...
Каг дальше жыть?)

Ну противно конкретно...
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ну противно конкретно...

Что противного?Вы в курсе что у нас дискриминация по языковому и национальному признаку это уголовное преступление?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Поясніть чому так?   В Україні більшість українців за походженням, чому української  зовсім  не чути? Що це за вилупки( манкурти) такі подорожують?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Не стоит сильно переживать по этому поводу, так как выяснилось, что самые отявленные патриоты Украины, именно русскоязычные граждане... :)
   
Re: Мої враження від   України 2019

Поясніть чому так?   В Україні більшість українців за походженням, чому української  зовсім  не чути? Що це за вилупки( манкурти)?

Україномовні чкурнули до всяких Німеччин, залишились одні манкурти.
   
Re: Мої враження від   України 2019

А украиноязычные - все в Канаде и Польше  :X
   
Re: Мої враження від   України 2019

Поясніть чому так?   В Україні більшість українців за походженням, чому української  зовсім  не чути? Що це за вилупки( манкурти) такі?

Мову не знаю,но считаю ее родной (с) Так раньше ватники всех троллили
   
Re: Мої враження від   України 2019

Что противного?Вы в курсе что у нас дискриминация по языковому и национальному признаку это уголовное преступление?

Ось це і противно.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Поясніть чому так?   В Україні більшість українців за походженням, чому української  зовсім  не чути? Що це за вилупки( манкурти) такі подорожують?

Всех в Жёлтые Воды..

   
Re: Мої враження від   України 2019

Поясніть чому так?   В Україні більшість українців за походженням, чому української  зовсім  не чути? Що це за вилупки( манкурти) такі подорожують?

русифікація відбулася насильно і триває досі
закон про мову прийняли на 29-му році і зовсім беззубий
от і маємо
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ось це і противно.

Ты представляешь сколько испаноговорящих в штатах?
И никому не противно.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:
Ничо, ща Зеленский придет, законы защищающие украинский уберет, и будет всё Раша стайл. Чуть чуть подождите, главное что не барыга
   
Re: Мої враження від   України 2019

а чим ви здивовані?
в Києві переважна більшість розмовляє російською.... переважна

я вже не кажу про Дніпро, Одесу чи Харків)
   
Re: Мої враження від   України 2019

І кацапська в багатьох таки кацапська, тобто чиста кацапська, вишукана так би мовити...    але ж багато і конкретним гаплицьким акцентом,  але ж аби кацапською терти  :bueee:
   
Re: Мої враження від   України 2019

теж звернув на це увагу
але під час спілкування(з причини затримки рейсів у лоукостів це часто буває) виявлялося, що через київ літають багато білорусів та москалів
   
Re: Мої враження від   України 2019

мова -- це хребет культури. А нашу культуру вбивали і боронили дуже багато часу. Коли людина з дитинства чує навколо себе російську мову і спілкується нею, то це тільки частина біди. Далі вона росте у слухає музику, читає книжки.. і так формується світогляд
   
Re: Мої враження від   України 2019

русифікація відбулася насильно і триває досі
закон про мову прийняли на 29-му році і зовсім беззубий
от і маємо

Я не розумію, а кого потрібно українізовувати - українців?  В Україні більшість ( са. 75%)  автентичних українців,  а чути скрізь кацапську...    що це за х..?
   
Re: Мої враження від   України 2019

русифікація відбулася насильно і триває досі
закон про мову прийняли на 29-му році і зовсім беззубий
от і маємо
А как ты представляешь зуьастый закон?
   
Re: Мої враження від   України 2019

на Кубані вже не знайдеш людей, які знають українську. А 100 років тому там всі на мові спілкувались
   
Re: Мої враження від   України 2019

Тому й маємо війну на Сході і президента-українофоба, який в своїй "творчості" постійно насміхався над україномовними.
   
Re: Мої враження від   України 2019

теж звернув на це увагу
але під час спілкування(з причини затримки рейсів у лоукостів це часто буває) виявлялося, що через київ літають багато білорусів та москалів


в моєму випадку 3/4 з тих,  хто прилетів,  для паспортного контролю підійшли до вікононець  з написом    " громадяни України"....
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ось це і противно.

Ну так такие законы во всех цивилизованных странах и в какой нибудь Америке половина фупа уже сидела бы или платила бы по искам всем своим скромным имуществом
   
Re: Мої враження від   України 2019

Україномовні, мабуть, пачучки та горілку на кордоні носять...  :gigi:

Просто літак прилітає до Києва, а там більшість між собою спілкуються російською, тому й виглядає так.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Україномовні, мабуть, пачучки та горілку на кордоні носять...  :gigi:

Просто літак прилітає до Києва, а там більшість між собою спілкуються російською, тому й виглядає так.

В якого дідька вони поміж собою кацапською спілкуються ( дітьми ,  зустрічаючими батьками)? Це все навозні кацапи в якійсь генерації виходить ?
Я от і не знаю, що  зі мною зробити потрібно , щоб я з батьками,  їхніми сусідами чи знайомими  кацапською стала розмовляли...   з якого дива, якщо вони українці?

Останнє редагування: 11 червня 2019 11:14:37 від ценительница алей
   
Re: Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:

це вони так "реваншуються" після виборів Зе
   
Re: Мої враження від   України 2019

це вони так "реваншуються" після виборів Зе



Думаешь при Пете он говорил на мове,а тут почувствовал слабину?
   
Re: Мої враження від   України 2019

В якого дідька вони поміж собою кацапською спілкуються ( дітьми ,  зустрічаючими батьками)? Це все навозні кацапи в якійсь генерації виходить ?


Обычно люди общаются на родном языке.Родном в понимании на котором они научились разговаривать и на котором говорили в их семье.А так конечно многие украинцы заговорили на русском после русификации которая длилась десятилетиями,если не дольше
   
Re: Мої враження від   України 2019

Просто потрібно, щоб незнання державної мови викликало незручності в побутовому житті.
Тоді всі швиденько вивчать мову.
А поки в нас міністри роками зневажають державну мову, кандидати в президенти її майже не знають, нічого не зміниться.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Обычно люди общаются на родном языке.Родном в понимании на котором они научились разговаривать и на котором говорили в их семье.А так конечно многие украинцы заговорили на русском после русификации которая длилась десятилетиями,если не дольше


Ок,  от Ви конкретно російською постійно спілкуваєтесь,  так? Вдома,  з дітьми і батьками, на роботі, з сторонніми - так?  У Вас взагалі є родичі автентичні українці,  чи  всі років 60- 80 тому приїхавші з Рашки?
   
Re: Мої враження від   України 2019

у нас и бильшисть солдат-освободителей говорила на узком изыке, что не мешало им уничтожать кацапских оккупантов, а вот все кукуёвские предатели шпарят на мови, и это им не мешает сдавать территории, людей, красть всё,даже деньги выделенные на мову, предавать, торговать с оккупантом и готовить страну к сдаче хуйлу, мова даже помогает - вышиватные лохи уверены, что как на мови, значит не предатель, а предателям только этого и надо
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ты представляешь сколько испаноговорящих в штатах?
И никому не противно.
А в Америке есть американский язык?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Просто потрібно, щоб незнання державної мови викликало незручності в побутовому житті.
Тоді всі швиденько вивчать мову.
А поки в нас міністри роками зневажають державну мову, кандидати в президенти її майже не знають, нічого не зміниться.

До того ж, українська мова, як для мене,  є дуже вишуканою, якоюсь елітарною, ніби мова людей особливого ордена, касти   ( якщо вона чиста і правильна) ...     ДУЖЕ  дивно , що люди цього не розуміють і не насоложуються звучанням рідної мови..    такої ж гарної до того ж
   
Re: Мої враження від   України 2019

у нас и бильшисть солдат-освободителей говорила на узком изыке, что не мешало им уничтожать кацапских оккупантов, а вот все кукуёвские предатели шпарят на мови, и это им не мешает сдавать территории, людей, красть всё,даже деньги выделенные на мову, предавать, торговать с оккупантом и готовить страну к сдаче хуйлу, мова даже помогает - вышиватные лохи уверены, что как на мови, значит не предатель, а предателям только этого и надо
тобі з Москви видніше
   
Re: Мої враження від   України 2019

Думаешь при Пете он говорил на мове,а тут почувствовал слабину?

В Полтаві багато хто припинив відповідати, коли ти з ним розмовляєш українською. Схожа ситуація була, коли Кравчука поміняв Кучма, або Ющенка- Янукович. Я пам'ятаю
   
Re: Мої враження від   України 2019

В якого дідька вони поміж собою кацапською спілкуються ( дітьми ,  зустрічаючими батьками)? Це все навозні кацапи в якійсь генерації виходить ?
Я от і не знаю, що  зі мною зробити потрібно , щоб я з батьками,  їхніми сусідами чи знайомими  кацапською стала розмовляли...   з якого дива, якщо вони українці?

Цей допис особливо доставляє, оскільки ценительница алей має нік російською та писала російською не так уже й давно  :weep:

Йопнутий вишиванковий прозелітизм від емігів...
   
Re: Мої враження від   України 2019


В Полтаві багато хто припинив відповідати, коли ти з ним розмовляєш українською
. Схожа ситуація була, коли Кравчука поміняв Кучма, або Ющенка- Янукович. Я пам'ятаю


Нічого собі   ;o
Придивлюсь,  яка ситуація в БЦ...
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ок,  от Ви конкретно російською постійно спілкуваєтесь,  так? Вдома,  з дітьми і батьками, на роботі, з сторонніми - так?  У Вас взагалі є родичі автентичні українці,  чи  всі років 60- 80 тому приїхавші з Рашки?

У меня 50 на 50.По отцу все украинцы,по маме русские.Папа мову знал и иногда мог на ней пообщаться с бабушкой или с дедом,но в основном все говорили на русском.Хотя та же бабушка всегда читала со мной украинские книжки и читать я научился одновременно и на русском и на украинском.Тут все решает окружение.Если все вокруг говорят на русском,то и сам начинаешь на нем говорить.Думаю что если бы я переехал во Львов,то уже бы через месяц-два полностью перешел бы на мову без малейших проблем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія