Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

:gigi: Ну так они ж не зря рвут промежности за Ахметку - понимают, прикончат Этого вора, возьмутся за следующего - Свына.

свиня в пошуку свиней  :D
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Я давно наблюдаю ситуацию в Украине,когда простые избиратели после выборов  активно не требуют от своих избранников выполнения их предвыборных обещаний и не выколачивают методами Гражданского общества те Законы, которые необходимы и полезны рядовым украинцам!
 А ведь это необходимо  "практиковать" с любой текущей властью!!!!!
 У нас же " практикуют" только ГЭТЬ!
 Избирают новых, которые также не выполняют свои обещания и всё больше эксплуатируют и ухудшают жизненный уровень
 украинцев!
И жизнь украинцев всё хуже и хуже, а олигархат,власть и чиновники  всё больше и больше богатеют!
 Причина же такой ситуации в не той "модели отношений" украинцев с властью,которая должна быть в действительности!
  Власть добровольно  НИЧЕГО не будет делать на пользу рядовых украинцев! Её заботят только свои карманы!
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Я давно наблюдаю ситуацию в Украине,когда простые избиратели после выборов  активно не требуют от своих избранников выполнения их предвыборных обещаний и не выколачивают методами Гражданского общества те Законы, которые необходимы и полезны рядовым украинцам!
 А ведь это необходимо  "практиковать" с любой текущей властью!!!!!
 У нас же " практикуют" только ГЭТЬ!
 Избирают новых, которые также не выполняют свои обещания и всё больше эксплуатируют и ухудшают жизненный уровень
 украинцев!
И жизнь украинцев всё хуже и хуже, а олигархат,власть и чиновники  всё больше и больше богатеют!
 Причина же такой ситуации в не той "модели отношений" украинцев с властью,которая должна быть в действительности!
  Власть добровольно  НИЧЕГО не будет делать на пользу рядовых украинцев! Её заботят только свои карманы!

як це - "виколачивать" ?

в "простого избирателя" єдиний шанс реально змінити щось - це вибори, і навіть тут не все просто- іноді доводиться захищати свій вибір
   
Закладка провокує протести , переслідуючи Пороха

Єдине правильне рішення, яке Пороху напевно підказали ковбої - інгорити закладку
   
.
   
Типу підйобує , на слабо бере :)

 Володимир Зеленський переконаний, що висування підозри екс-президенту Петру Порошенку не вплине на ситуацію всередині України, оскільки він не зможе організувати акції протесту на свою підтримку з огляду на економічну ситуацію, що склалася.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Будку не тре качати,а опрокидувати миттєво!
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Зелепень дурень. Він ще б розділяти суспільство почав під час війни. Пороху не буде ніхера в усіх випадках, а зелепні теперь для багатьох ворогі, а не опоненти.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Крім одного умовного вібірця зе,  не стану називати, на "ф" почінаеться, на "с" кінчаеться. тут всі іньши воювавши не порохоботи, но зелененавісникі.
   
Будку не тре качати,а опрокидувати миттєво!

Зекладку треба перетримати через зиму з кількох міркувань:

- не дати хуйлу зпровокувати протести у потрібний для нього час

- дати зелені повністю насолодитись сечею

- дати зекладці насолодитись економічними результатами

І ще кілька дрібніших бонусів
   
Зелепень дурень. Він ще б розділяти суспільство почав під час війни. Пороху не буде ніхера в усіх випадках, а зелепні теперь для багатьох ворогі, а не опоненти.

Я про це написав у першому пості:

Зе не дурень , він НАВМИСНО розділяє суспільство і провокує у потрібний для кацапів момент протистояння
   
Ще раз кажу- Порох звалив, щоб не дати зе зпровокувати протести
   
Ще раз кажу- Порох звалив, щоб не дати зе зпровокувати протести
ну яке звалив? Відпустка може бути в людини?
   
ну яке звалив? Відпустка може бути в людини?

Це абсолютно правильне рішення

І я впевнений, робив він це з подачі ковбоїв

Порох сам би не поїхав , він не сцикун, просто кацапам зараз підігрувати точно не варто
   
От же ж недолуге, вже навіть ДБР по плівкам диркача закрила справу  :facepalm:
Тобто - простіше кажучи - в Конституції нема статті про неприпустимість жмурукання з Хуйлом, і тому українці мають не хапатися за голову від цього факту, а навпаки аплодувати йому?
   
Тобто - простіше кажучи - в Конституції нема статті про неприпустимість жмурукання з Хуйлом, і тому українці мають не хапатися за голову від цього факту, а навпаки аплодувати йому?

Далі кацапських агентів цитуєте ?

Вам би покаятись , але про що це я
   
Далі кацапських агентів цитуєте ?

Вам би покаятись , але про що це я
Кого я цитую???
Про що ви?
З якого приводу я маю каятися, та ще й за закликом свиноадептів???
   
Кого я цитую???
Про що ви?
З якого приводу я маю каятися, та ще й за закликом свиноадептів???

Плівки портнова цитуєте

Та я і не сподівався- бот і каяття це з різних опер
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Цікаво, чи розуміють виборці зе, що вони привели до влади закладку кацапів, кінцевою функцією якої є зпровокувати протести та максимально корисно для кацапів їх використати?
Чи розуміють всі інші виборці, що вибори до дупи.
Як штати з кремлем в чапаєва зіграють, так і буде.
   
Кого я цитую???
Про що ви?
З якого приводу я маю каятися, та ще й за закликом свиноадептів???
І головне перед ким.
Перед покемоном, який звинувачує в своїх негараздах когось, хто не ту звиздячу голову йому обрав.
   
А мали привести кацапського агента Петра Олексійовича Жмурука-Шоколадного?
Точніше - мали проголосувати як статисти і залишити його на другий строк як "проверенного на деле" з характеристикою в справу типу: "Характер нордический, выдержанный. С товарищами по работе поддерживает хорошие отношения. Безукоризненно выполняет свой служебный долг. Беспощаден к врагам Рейха. Отличный спортсмен. Отличный семьянин; связей, порочивших его, не имел."
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Чи розуміють всі інші виборці, що вибори до дупи.
Як штати з кремлем в чапаєва зіграють, так і буде.

Повірте, Штатам було б простіше без кацапського агента і всіх його єрмаків

чи вам бракує інформації про кацапську агентуру в органах влади ?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

І головне перед ким.
Перед покемоном, який звинувачує в своїх негараздах когось, хто не ту звиздячу голову йому обрав.

в мене немає негараздів

це у вас негаразди- на вас сцить ваш президент
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Точніше - мали проголосувати як статисти і залишити його на другий строк як "проверенного на деле" з характеристикою в справу типу: "Характер нордический, выдержанный. С товарищами по работе поддерживает хорошие отношения. Безукоризненно выполняет свой служебный долг. Беспощаден к врагам Рейха. Отличный спортсмен. Отличный семьянин; связей, порочивших его, не имел."

з якого місця сміятись ?
   
з якого місця сміятись ?
сміятися можна починаючи з сабжу:
"...чи розуміють виборці ЗЕ..."
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

сміятися можна починаючи з сабжу:
"...чи розуміють виборці ЗЕ..."

73% забагато як на повних дурнів
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

73% забагато як на повних дурнів
а не скажіть
Бувало й 99.99% :)
   
сміятися можна починаючи з сабжу:
"...чи розуміють виборці ЗЕ..."
ну скажи , наскільки треба бути тупим, щоб не розуміти, що кацапи ставили на ОПЗЖ і Бойка. Ти ж конкретно тупенький.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Цікаво, чи розуміють виборці зе, що вони привели до влади закладку кацапів, кінцевою функцією якої є зпровокувати протести та максимально корисно для кацапів їх використати?

цікаво, чому закон внесений Порошенком і прийнятий ВР, його більшістю про втягування окупованих територій на кацапських умовах - не провокувало конфліктів?
хоча про шо це я, а граната? а вбиті нацгвардійці які захищали протягування і узаконювання Порошенком "мінських"

коротка пам'ять?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

73% забагато як на повних дурнів

ну в першім турі було 30... багато, але все ж 43 голосували за принципом лиш би не Порошенко

шо нездатні поставити питання саме так

чи розуміють виборці Порошенка, шо другий тур це 43 проти 8 ????
і який би початковий рейтинг не був у Порошенка в другому турі знову буде це саме
   
Плівки портнова цитуєте

Та я і не сподівався- бот і каяття це з різних опер
Якого Портнова? Які плівки?
Ви заявили що по плівках Деркача ДБР закрило справу. Так чи ні?
Я запитала, що саме не визнало ДБР - справжність плівок чи наявність на них складу злочину з боку петро.
У відповідь на таке просте і логічне запитання ви відразу взялися потужно істерити, розповідаючи про кацпропаганду і тепер вже про якісь плівки якогось портнова, і приховано вимагаючи від мене каяття (часом не перед єврейським народом за якісь народжені запаленим мозком злочини Українців перед ними?).
Ви взагалі притомний?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Якого Портнова? Які плівки?
Ви заявили що по плівках Деркача ДБР закрило справу. Так чи ні?
Я запитала, що саме не визнало ДБР - справжність плівок чи наявність на них складу злочину з боку петро.
У відповідь на таке просте і логічне запитання ви відразу взялися потужно істерити, розповідаючи про кацпропаганду і тепер вже про якісь плівки якогось портнова, і приховано вимагаючи від мене каяття (часом не перед єврейським народом за якісь народжені запаленим мозком злочини Українців перед ними?).
Ви взагалі притомний?
плівки Деркача-Портнова - це найвагоміший доказ!
Шо не ясно?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

а не скажіть
Бувало й 99.99% :)

коли, наприклад ?
   
сміятися можна починаючи з сабжу:
"...чи розуміють виборці ЗЕ..."
Ламере, а от як на вашу поважну думку, чи розуміють свиносектанти (особливо упорота їхня частина), що варто їм забути про свого свинофюрера, просто викинути його на політзвалище, де вже давно його заслужене місце, і вони зможуть легко порозумітися з проукраїнською частиною суспільства, і всі ці єрмаки-зеленські у найкращому випадку для них повернуться до своїх кварталів?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

коли, наприклад ?
за сересере, наприклад!
Розказуй тут молодоьжі.... :)
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

цікаво, чому закон внесений Порошенком і прийнятий ВР, його більшістю про втягування окупованих територій на кацапських умовах - не провокувало конфліктів?
хоча про шо це я, а граната? а вбиті нацгвардійці які захищали протягування і узаконювання Порошенком "мінських"

коротка пам'ять?

Порох повертав території

а зе їх здасть
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Порох повертав території

а зе їх здасть
не здасть
Бо воно таки сцикло!
   
плівки Деркача-Портнова - це найвагоміший доказ!
Шо не ясно?
Тобто Українці мали змогу У ІНШИЙ СПОСІБ дізнатися про істинний характер стосунків двох хуйлів протягом того часу коли їм розвішували локшину на вуха фотографіями з грізними публічними поглядами петро на хуйла (особливо отам де через плече Меркельші) ?
   
Порох повертав території
При кому було втрачено ті території?
Тільки стоп! навіть не вздумайте розповідати що при портнові або деркачі!
Я маю на увазі - при чийому президентстві?
І бонусом питання. Чому було звільнено лише 2/3 окупованої території, чому не всю? Чому Гіркіну було надано можливість безперешкодно зайняти Донецьк?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Тобто Українці мали змогу У ІНШИЙ СПОСІБ дізнатися про істинний характер стосунків двох хуйлів протягом того часу коли їм розвішували локшину на вуха фотографіями з грізними публічними поглядами петро на хуйла (особливо отам де через плече Меркельші) ?
Українці мали змогу стріпувати кацапську локшину зі свїх вух.
Але 73%, в т.ч. і Ви! цього не захотіли чи не змогли зробити!
Обрали...далі за текстом :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія