Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Юга стане ведучим у кума B-)

Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Юга понял, что в политику теперь вернуться модно только через шоу

Новые времена
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

5 канал вообще кто либо смотрит?  от него нафталином отдает....  а ведь действительно был популярным и передовым. как можно было его довести до нафталин канала?
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Юре уже давно пора принять участие в "шоу" под названием "Допрос в прокуратуре". В качестве подозреваемого.
А еще лучше в шоу  "Суд над пидарасом". В качестве обвиняемого.
С продолжением "Рецидивист на второй ходке".
Кружка у него уже е :laugh: сть.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Н- да , не вміють програвати гідно й тримати планку )


Ой...
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Вже тільки ледачий не написав в фб про цю "подію" , значить правда )) перший ефір буде феєричним , народ повалить тупо поржать )

Міщенко

Луценко вестиме шоу на 5 каналі. Нарешті куми визначились з місцем праці Юрчика. Тааааа це не генпрокуратура, можливості вже не ті, розумію Петрику. Тепер так ''по багатаму'' не працевлаштуєш кума, а з иншого боку - не треба буде заради нього ламати через коліно парламент, змінювати Закон про прокуратуру, порушувати Конституцію. А все решта для вас буде незмінним - величезний 3,14здьож від вашої укрсучкоманди для інфантилів.

Підкажу, тобі Юрчику, кілька речень для реклами передачі:

- шоу найкращого каналізатора народних сподівань та енергії, майстер-клас від одного з могильників двох революцій - Помаранчевої та Гідності, просирача акцій Україна без Кучми та плівок Мельниченка. Продавача кримінальних справ корупціонерів, колаборантів, ригів, відбілювача подонків, видатного імітатора та 3,14здюка сучасності - Юрія Луценка!
Не пропустіть шоу на телеканалі такого ж борця за справедливість Порошенка - поборника Неньки, бандитам тюрми, ні реваншу та капітуляції. Нас багато, нас не подолати, ні брехні, голосуй за порошенка, а то хуйло нападе!

Життя проходить, а на гівноканалах один і той же сценарій та рімейк старих мильних серіалів.

Р.S. видно геть кепські справи в черчіля-дякую, раз на підмогу до гавнапольських-бірдюково-чесалкіних приходить на підмогу, ги ги чи ге ге Луценко.
Дякую.

   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

5 канал вообще кто либо смотрит?  от него нафталином отдает....  а ведь действительно был популярным и передовым. как можно было его довести до нафталин канала?

Який канал - такий і ведучий  8-)
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Порошенко вирішив реанімувати політичний труп. Ексгенеральний побрехун Луценко буде вести шоу на 5 каналі. Невже вирішив, що всі забули про його ганебне минуле? Маємо кілька тем для шоу Луценка:

❌ хай розкаже, хто його звів з адвокатом Трампа Джуліані, навіщо анонсував кримінальну справу проти Байдена і втягнув Україну в передвиборче протистояння в США, на чию вимогу оббрехав посла США в Україні Марі Йованович.

❌ хай розкаже хто його звів з прихвостнем Джуліані Парнасом ("Я в Риме. Не знаю, где взять скайп", "Я спокоен, как х#й посля акта", "Еду с женой, вам пис#ец"), якого ФБР арештувало та висунуло обвинувачення в підкупі політиків в США за російські гроші.

❌ хай розкаже, чому не підписав підозру Бойку за "вишки Бойка", чому не підписав підозру Холодницькому за зляття справ НАБУ, чому злив справи Злочевського, Ставицького, Іванющенка, Кернеса, Кацуби та інших поплічників Януковича.

❌ хай розкаже, як провалив реформу прокуратури, запровадивши перевірку доброчесності, що виявилась повною фікцією. Прокуратура Луценка - це піар, а не результат, брехня і маніпуляції, а не правда. Когось нагадує з нинішнього Офісу генпрокурора, правда?

❌ хай розкаже, як зривав спецоперації НАБУ, зокрема проти корупціонерів з Міграційної служби.

❌ хай розкаже про свого друга, агента Кремля Деркача, якого запрошував на святкування дня народження, а також внесеного до санкційного списку США прокурора Кулика, якого Луценко порівнював з апостолом Павлом: "...Кулик дає дуже серйозний суспільний результат, на який бояться піти інші". Так, в США оцінили потуги Кулика, Деркача та інших друзів Луценка.

В 2019 році Центр Протидії Корупції з партнерами звертався в Мінфін США з вимогою накласти на Луценка персональні санкції. Луценко втручався у вибори в США не менше, ніж його дружбан Деркач. Мета - нашкодити стратегічній співпраці України та США. Дивом санкції оминули Луценка в січні цього року. Доведеться нам оновити звернення в Мінфін США.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

это тот , который Надьку слило,
типа она с Днепра с баржи с  миномета по верховной раде,
  если да , то не смешно :D
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Доведеться нам оновити звернення в Мінфін США.
ого
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

ого

Отож, йому б зайвий раз не відсвічувати, но нєт )
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Синопсис хвільму.
Ісус Петро та його 12 апостолів приходять до влади в ЮдеїUA. Далі апостоли один за одним зраджують Петра, а той програє вибори і втрачає підтримку широких фарісейських мас. Саддукеї святкують перемогу але поряд з учителем залишається Іюга Луцкаріот - найвірніший учень та кум Петра. Іюга - єдиний хто не зраджує і готовий заради вчителя піти працювати на телебачення і публічно виступити проти бувшого апостола і вічного міністра МВС Агасфера Авакова. 
В той же час саддукейська сволота на ім'я Волдеморт планує масове вбивство фарісеїв шляхом їх вакцинації водою з Ганга. Тепер тільки Петро та Іюга можуть спинити масові вбивства і помститися Агасферу поки той не запроторив їх у буцегарню. Гра починається, ставки вищі за Космолот!

Чилачава
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

У картавого вчора був дебют ))
Самокритичний чувак Юга )

   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)
nik

у югы такой мягкий лондонский акцент  :umnik2:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)
nik

   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Про це повідомляє телеграм-канал TV post.

Начхати , що воно якесь телеграм комусь повідомляє .

Вчора вже втрапив переглянути , гортаючи ТБ канали .

Зупинивсь , послухав , ствердивсь ув деяких власних здогадах у застосуванні до тєми передачі .

Добре започаткували і чудові гості були .  НМД .
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Його не можливо слухати. Дефекти мовлення, ор, плюс неможливість скласти до купи думки без підглядання у листочок.  :facepalm1: Остапчик накатав отвєточку.

   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

https://www.youtube.com/watch?v=2iANE0VOong
nik, дякую, що виклали. Я так розумію, що тепер щоп'ятниці буде о 19.30.
Чудовий час. Ганапольський зачухається - я краще Луценка послухаю. Щоб тільки не забути. Але Свєта нагадає, без сумніву.
На перші передачі Луценко мабуть має матеріал.

Останнє редагування: 12 березня 2021 15:24:36 від ЛАРТА
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Начхати , що воно якесь телеграм комусь повідомляє .

Вчора вже втрапив переглянути , гортаючи ТБ канали .

Зупинивсь , послухав , ствердивсь ув деяких власних здогадах у застосуванні до тєми передачі .

Добре започаткували і чудові гості були .  НМД .

Всі десять вчорашніх коментаторів точно так написали  :gigi:  дя- ку - є - мо ))
Про 50 млн від Кацуби не розказував часом ? )
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Більшу частину прослухала.
Не зі всім погоджуюся. Вважаю, що закриття каналів Медведчука сплановано не Льовочкіним, а напряму в Кремлі.
Не сподобалося, що Луценко вживає неофіційну лексику.
Проте Вагнергейт -  (tu) Все зібрано у вузлик. Чекаємо кІна.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

nik, дякую, що виклали. Я так розумію, що тепер щоп'ятниці буде о 19.30.
Чудовий час. Ганапольський зачухається - я краще Луценка послухаю. Щоб тільки не забути. Але Свєта нагадає, без сумніву.
На перші передачі Луценко мабуть має матеріал.
А пані Ларті - все божа роса..
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Безсмертному - респект.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Вчера состоялась премьера ток-шоу Юрия Луценко на 5 канале (принадлежит Порошенко).

Юрий Витальевич, как всегда зашёл с козырей - включив в «Нормандский формат» Италию, которой там никогда не было.


 :weep:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Вчера состоялась премьера ток-шоу Юрия Луценко на 5 канале (принадлежит Порошенко).

Юрий Витальевич, как всегда зашёл с козырей - включив в «Нормандский формат» Италию, которой там никогда не было.


 :weep:
Не треба відволікати Італією, коли гілляка для Зеленського виростає. Раджу послухати Безсмертного.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Вчера состоялась премьера ток-шоу Юрия Луценко на 5 канале (принадлежит Порошенко).

Юрий Витальевич, как всегда зашёл с козырей - включив в «Нормандский формат» Италию, которой там никогда не было.


 :weep:

 :facepalm: с похмелюги видно был  :weep:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Не треба відволікати Італією, коли гілляка для Зеленського виростає. Раджу послухати Безсмертного.

Чтобы я прислушался к вашему совету,то я должен вас считать умной,а это далеко не так.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Книшки умные в студии 5-го канала!  (tu)
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Гарно пам'ятаю як при Ющі Герман Луценка вовтузила перед усією країною, коли він був міністром  МВС, а зараз воно "стало за прилавок"
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

коротко -  фу  @б***ь!!!
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Чтобы я прислушался к вашему совету,то я должен вас считать умной,а это далеко не так.
Не дивно, бо у мене розум - український, а у вас - якщо і є, то кацапський.  Отож твая мая нє панімаєт.  :shuffle:
Але зійдемся на тому, що у вас розум такий, як у 73%.  :laugh:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Не дивно, бо у мене розум - український, а у вас - якщо і є, то кацапський.  Отож твая мая нє панімаєт.  :shuffle:
Але зійдемся на тому, що у вас розум такий, як у 73%.  :laugh:
---
ЛАРТА,вибачте,яркий розум потрібен,щоб вважати шахрая,корупціонера та алкоголіка порядною людиною???
Просто цікаво. :shuffle:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)
nik

:facepalm: с похмелюги видно был  :weep:


сказал, что борется с раком, сильно похудевший, я досмотрел до конца, картавит ужасно, но потом как то привыкаешь


безсмертный выглядел лучше всех

а юра давил и передергивал
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

---
ЛАРТА,вибачте,яркий розум потрібен,щоб вважати шахрая,корупціонера та алкоголіка порядною людиною???
Просто цікаво. :shuffle:
Вагнергейт - то його справа, цього алкоголіка? А Безсмертний - теж алкоголік? Чи може інфа від нього корупційна?
Не у ваших інтересах, щоб люди знали правду, що біля преза кроти - то так і кажіть. 
Але воно у моїх інтересах.

Останнє редагування: 12 березня 2021 20:30:00 від ЛАРТА
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

сказал, что борется с раком, сильно похудевший, я досмотрел до конца, картавит ужасно, но потом как то привыкаешь


безсмертный выглядел лучше всех

а юра давил и передергивал

 :facepalm: чахлик невмирущий всегда умел лапшу вешать. у всех троих такой гигантский комсомольско-большевистский опыт лапшевешанья   :weep:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

До речі, наступна передача теж буде присвячена Вагнергейту. Bellingcat  в Україні.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

До речі, наступна передача теж буде присвячена Вагнергейту. Bellingcat  в Україні.

 :facepalm: будут тупое быдло фейками окучивать  :weep:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

:facepalm: будут тупое быдло фейками окучивать  :weep:
О,то я вас переконала дивитися?  B-)
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

О,то я вас переконала дивитися?  B-)

 :facepalm: себя то точно убедила  :gigi:
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)

Послушал. Ведущий так-себе. На троечку.
   
Re: Юга стане ведучим у кума  B-)
nik

а шо там у Юри зараз?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія