Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якшо наша реальність це симуляція, то життя - це один із левелів

не если
пространство дискретно, минимальный квант равен планковской длине
Кстати, отсюда вознакает вполне логичное предположение, что время тоже дискретно (планковское время), но насчет этого пока что общего мнения не сложено
а на счёт дискретности пространства есть общее мнение?
   
Деякі боти мають функцію відродження - на них квести зав'язані
(tu)  :D

але думаю, все набагато круче і таки є левели, звісно не для всіх
   
а ілон маск тоді хто, по такій твоїй логіці? Теж бот?
То-есть ты придумал хз что, а должен ответить чем в твоем хз что является, по моей логике, Илон Маск?  :laugh: Ну ОК. Маск это ЛОР.
   
а на счёт дискретности пространства есть общее мнение?

да
повторюсь - планковская длина, минимально возможное расстояние между двумя точками

   
То-есть ты придумал хз что, а должен ответить чем в твоем хз что является
я не придумав, я розвинув те, шо сказав ілон маск.
Ну і до того ще були деякі мислі, особенно після того як учониє зробили компьютерну симуляцію великого вибуху
   
Все скорее всего так, как мы и предположить не можем. Потому как ограничены физиологией своей. Например, червь не осознает что его жрет именно рыба. Он вообще не может понять что такое рыба. А рыба, когда ее ловит рыбак, не осознает как именно ее словили и кто это сделал даже если рыбак Кузмичь дышит в упор на рыбу своим перегаром.

Вот так и люди, могут оказаться рыбой или даже червем относительно реальности которая для нас неощутима и непонятна.
   
Все скорее всего так, как мы и предположить не можем
уже можем.
Так як у комп'ютерних іграх, тіки звісно ж (сподіваюсь) набагато продвинутіших.
   
да
повторюсь - планковская длина, минимально возможное расстояние между двумя точками
не совсем верно... расстояние между точками на котором не действуют закономерности пространства

я тоже думаю это так, то есть пространство дискретно но это пока только гипотеза
   
не совсем верно... расстояние между точками на котором не действуют закономерности пространства
Если закономерности пространства не действуют между двумя точками, то остается ли пространство между этими точками, или его уже нет?
Больше, конечно, философский вопрос, чем физический

Цитувати
я тоже думаю это так, то есть пространство дискретно но это пока только гипотеза

я склоняюсь не просто к дискретности пространства, но пространства-времени

Блин! Но тогда вполне понятно, почему поднимается вопрос про симуляцию/виртуальность
Дискретность пространства-времени внутри виртуальной реальности есть ни что иное, как косвенное доказательство существования этой самой виртуальности "изнутри"!
Прямых доказательств быть не может, что очевидно
   
Це не реальність - симуляція, це сприйняття реальності - симуляція мозку.
   
симуляція мозку.
дододо

а якшо тебе уіпати з ноги по писку, це буде теж симуляція?
   
не если
пространство дискретно, минимальный квант равен планковской длине
Кстати, отсюда вознакает вполне логичное предположение, что время тоже дискретно (планковское время), но насчет этого пока что общего мнения не сложено

времени нет, это абстракция, интервалы измерения, они могут быть любыми, потому что мы их придумали для удобства
   
времени нет, это абстракция
є. Це криволінійний вектор збору/розпаду матерії/простору
   
пространство дискретно но это пока только гипотеза

дискретно  или нет, не имеет никакого значения
   
є. Це криволінійний вектор збору/розпаду матерії/простору


і шо воно дає, таке визначення ?
   
і шо воно дає, таке визначення ?
те, що при зміні вектора, час іде назад, або, якшо не вважати час за вимір, йдуть зворотні процеси розпаду матерії.

Як приклад, при світловій швидкості розпад зупиняється. А при надсвітловій, якшо вірити ейнштейну, розпад перетворюється на відновлення, тобто час починає йти назад  :S
   
дододо

а якшо тебе уіпати з ноги по писку, це буде теж симуляція?
До-до, це Ваш вид примата, чи що?

А якщо Ви здохнете, чи знепритомнієте і Вам у писок хтось нащить, це що буде?
   
це що буде?
дик це ви у себе спитайте, що це буде, симуляція мозку чи нє :D
   
дик це ви у себе спитайте, що це буде, симуляція мозку чи нє :D
Ще раз уважно перечитайте речення, будь-ласка. Ви з нього зрозуміли лиш словосполучення "симуляція мозку".
   
Ще раз уважно перечитайте речення, будь-ласка. Ви з нього зрозуміли лиш словосполучення "симуляція мозку".
ну да.
а шо ви хтіли сказати?  8-)
   
ну да.
а шо ви хтіли сказати?  8-)
Рівним чином те, що написав.
Що реальність - не симуляція. Реальність не може бути симуляцією по визначенню обох речей.
От що дійсно симуляція - так це СПРИЙНЯТТЯ реальності мозком.
   
От що дійсно симуляція - так це СПРИЙНЯТТЯ реальності мозком.
сприйняття РЕАЛЬНОСТІ - це особиста справа кожного, як він її сприймає, і тема не про це, а про СИМУЛЯЦІЮ реальності.


Реальність не може бути симуляцією по визначенню обох речей.
це залежить від точки зору.
З точки зору творця - це симуляція. З точки зору персонажа симуляції - це реальність.
Так шо нінада тут
   
сприйняття РЕАЛЬНОСТІ - це особиста справа кожного, як він її сприймає, і тема не про це, а про СИМУЛЯЦІЮ реальності.
Так про це ж написав. Ви не можете одразу обидва твердження у одне зв'язати?
Не може бути реальність симуляцією (третій раз вже повторюю).
Можу сказати навіть більше. Ви лиш коли помрете - вимкните симуляцію мозку - зможете повністю зустрітися з реальністю.
   
Не може бути реальність симуляцією (третій раз вже повторюю).
третій раз вже повторюю: для персонажа симуляції - симуляція це реальність.


Ви не можете одразу обидва твердження у одне зв'язати?
ви збоченець і у вас мислі теж збочені.

Ви лиш коли помрете - вимкните симуляцію мозку - зможете повністю зустрітися з реальністю.
вам вольтметр дав порошку конінку занюхати, чи шо? Шо ви мелет? Ваще поняли шо написали?
   
Ельф по суті пересказав фільм "13й Поверх"  :)
   
третій раз вже повторюю: для персонажа симуляції - симуляція це реальність.
Смілива заявка.
Ще у античні часи виробився консенсус, що реальність це одне, а що підсовує нам наш мозок - це інше, сюрреальність. Ця сама симуляція. І напевно ще раніше, ніж у античність, до цього дійшли, просто регістру нема. І до цього доходили у різних кутках планети, від індіанців до буддистів.
Власне кажучи, це досить проста задача для людини, автопроаналізувати власне сприйняття світу.
Але добре, що Ви почали задаватися такими питаннями.  У суботу вночі.
Краще пізно, ніж ніколи.
Пиляйте гирю, Шура, вона золота (c)
   
тут нужно определиться с понятиями
 
что есть понятие действительного состояния мира
др греки называли это истинно сущее

а что есть воспринимаемое

так вот реальностью обычн называют воспринимаемое и осознанное человеком
а вот это самое истинно сущее - объективной реальностью (хотя этот термин мне не нравится)
   
времени нет, это абстракция, интервалы измерения, они могут быть любыми, потому что мы их придумали для удобства

Ну так мы и так называемую реальность тоже придумали для удобства.

А ведь время - это только один из многих компонентов реальности, как и длина, ширина, сила, энергия и прочие массы.

   
наш всесвіт і безліч інших всесвітів є просто бульбашками, що виникають на поверхні вищого океану інтелекту (Рамакрішна)
   
Твоя реальність чьмо проспоривше - здрисни з форума  :weep:
   
зацікавленим варто ознайомитись з індуїстською концепцією маї
   
 Это настолько высокие трансцедентальные сферы, что не впасть в спекуляции просто невозможно.  Любая религия условна, так как лишь частично отражает истину. Все остальное, национальное, этническое, историческое... Ну как 73% девственниц. B-)

 А уж говорить ЧТО БЫЛО до Творения, в чем смысл Творения- как по мне, не наше собачачье дело. Какое место занимает иллюзия? Возможно наша Вселенная реальна, возможно иллюзорна, а скорее всего ( но утверждать не могу, ясен пень) - мы видим иллюзию с НОСИТЕЛЕМ иллюзий. То есть есть и то и это.

 Важнее иное: что нам даст, если мы узнаем, что наша Вселенная отчасти виртуальна? А ничего!

 Поэтому покайтесь, несчастные и не грузите себе мозгИ тем,что не узнаете никогда.
   
Приблизно так все і є.
Але одна з умов гри - ви не повинні знати то всьо напевно.
   
Это настолько высокие трансцедентальные сферы, что не впасть в спекуляции просто невозможно.  Любая религия условна, так как лишь частично отражает истину. Все остальное, национальное, этническое, историческое... Ну как 73% девственниц. B-)

 А уж говорить ЧТО БЫЛО до Творения, в чем смысл Творения- как по мне, не наше собачачье дело. Какое место занимает иллюзия? Возможно наша Вселенная реальна, возможно иллюзорна, а скорее всего ( но утверждать не могу, ясен пень) - мы видим иллюзию с НОСИТЕЛЕМ иллюзий. То есть есть и то и это.

 Важнее иное: что нам даст, если мы узнаем, что наша Вселенная отчасти виртуальна? А ничего!

 Поэтому покайтесь, несчастные и не грузите себе мозгИ тем,что не узнаете никогда.

Чому ж "нікогда"? Двері відкриються, потім зачиняться і так безліч разів... Замахаєшся шастать.
   
Мені все одно симуляція чи ні. Головне не народитись у кацапії та не бути москалем. Всі інші сценарії майбутніх життів мені підходять.
   
Мені все одно симуляція чи ні. Головне не народитись у кацапії та не бути москалем. Всі інші сценарії майбутніх життів мені підходять.

То найважчий левел! Народитися кацапом і стати при тому людиною! Одиниці можуть лише пройти...
   
shob rozgadatu tajemniczju buttja dostatnjo zrobiti lishe odin rishuchij krok...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія