Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор ты заебал

Re: Модератор ты заебал

Хтось може мені пояснити що означає причина бану "за компанію" ?
   
Re: Модератор ты заебал

Хтось може мені пояснити що означає причина бану "за компанію" ?

ну "вот ето фсьо" шо і остальниє... :laugh:
   
Re: Модератор ты заебал

В мене таке враження, що мені 24 лютого запропонували на час війни повернутися, ще й під власним ім'ям, щоб для "своєрідних" був громовідвід, було в чий бік поматюкатися.
Хоча моїх банів там найменше.
Тому нас рятує пофігізм.
та сиди вже там мовчки у своїх швейцарських єбєнях. І припини засовувати свої срані картинки у чужі пости.
   
Re: Модератор ты заебал

Хтось може мені пояснити що означає причина бану "за компанію" ?
коли банить немає за що, але дужже хочеться. То вдаються до такого формулювання. Ну, не писати ж правду.
   
Re: Модератор ты заебал

та сиди вже там мовчки у своїх швейцарських єбєнях. І припини засовувати свої срані картинки у чужі пости.
Сферична невмотивована агресія з переходом на особистості у вакуумі.
До речі, відкрию таємничку — в Швейцарії таких немає.
   
Re: Модератор ты заебал

А коли вчора хтось настирливо чіплявся до Дончанина, типу чому його досі коцапи в Донецьку не мобілізували, і чому не мобілізували його сина - цього тимчасові (на час війни! :facepalm1: ) модери вибірково не помічають? скільки ще таких прикладів є по форуму? Щодня по стопіццот.
Марсере, скажіть чесно, навіщо це вам знадобилося ? Ви ж тут писали раз чи два на рік, то - нащо зараз? навіщо полізли на таку "передову", просто демонстративно на "амбразуру"? Ну перечекали би потихеньку, а там - дай бог - і війна закінчиться...
   
Re: Модератор ты заебал

А коли вчора хтось настирливо чіплявся до Дончанина, типу чому його досі коцапи в Донецьку не мобілізували, і чому не мобілізували його сина - цього тимчасові (на час війни! :facepalm1: ) модери вибірково не помічають? скільки ще таких прикладів є по форуму? Щодня по стопіццот.
Марсере, скажіть чесно, навіщо це вам знадобилося ? Ви ж тут писали раз чи два на рік, то - нащо зараз? навіщо полізли на таку "передову", просто демонстративно на "амбразуру"? Ну перечекали би потихеньку, а там - дай бог - і війна закінчиться...
LOL. В мене так чоловік тітки, колишній мент, колись, років 18-19 тому, хотів вибити зізнання в тому, що я палю. Казав, що точно бачив мене біля універу з сигаретою і нема чого відпиратися. При тому, що я точно знав, що жодної затяжки звичайною сигаретою не зробив досі (пробував затягнутися електронною, кальян ліпший).
От приблизно так виглядають оці слонячі підкати "ну не може бути так, щоб просто запропонували і погодився". Ну не може так не може. Мало цієї відповіді, можна щось дофантазувати.

Ти мені краще скажи, навіщо ти Божену на мене нацькувала? Ну OK, ми з тобою, в тебе були якісь свої образи за те, що я за Порошенка, а далі ти за досконало відомими мені з початку 2010-х шаблонами виліпила з мене образ ворога. Вона тут причому?
   
Re: Модератор ты заебал

Та не потрібні мені ваші зізнання, про що ви?... :facepalm1: Які тут можуть бути "зізнання"?...
Чесно? Ви завжди здавалися мені таким, що прагне якось виділитися з загальної маси, наприклад за допомогою широкого ужитку слів і понять, які не є ..широко уживаними.
Але за дурня вас ніколи не мала.
То що це за дурнуватий пасаж, що я начебто "образилася на вас, бо ви подалися у бездумні фанати "за порошенка" ? О, господи... :facepalm:
Не очікувала від вас аж такого примітива. У 2014 році я мала масу знайомих і навіть друзів які були "за порошенка".
З часом значна частина з них розібралася що й до чого, а зараз то й поготів..Але справа не в цьому..
Справа у тому, що вони як були моїми друзями і знайомими, так ними і залишилися.
Не буду нагадувати, після якого хамського випаду з вашого боку зникло нехай удаване, але таки взаєморозуміння - сьогодні це вже не має значення.
Нема вже і розчарування.
Інакше точно поцікавилася би, звідки ви взяли що Божену взагалі можна на когось нацькувати. Треба не знати Божену вже добрих 12 років, щоб таке припустити.
Що у моєму дописі здалося вам "дофантазуванням"? Виключно факти, не більше.
Хоч як вже загартована всяким-різним, але навіть від вас не очікувала подібної (див. мій попередній пост) нерозважливості.
Не знайшлося поруч друга, який порадив би не нариватися на неприємні питання?
І - зважте! - ці питання не виникли самі по собі, ніхто і гадки не мав лізти у ваше життя і вираховувати ваші прагнення.
Ви ж сам добровільно на них нарвалися, коли - без будь-яких сторонніх запитань! - повідомили тут, що ХТОСЬ просить вас залишатися за кордоном, дарма, що спочатку ви туди їхали (це ж ви сам добровільно тут повідомили) на тиждень. Хто тягнув за язика? Наче ніхто..То до чого тут ваш "порошенко"?... риторичне
   
Re: Модератор ты заебал

Тетяно, ти або в приват іди, або кому треба твій покоцаний потік свідомості. Переношу гілку у Вільне.
(де було про тиждень, я хз, чого я маю пояснювати відвертому ворогу, я хз)
І наостанок - то лише проблема твого інтелекту, що ти так і не зрозуміла, що я не вимахуюся. Ну, то таке.
   
Re: Модератор ты заебал

Мені ви справді не маєте нічого пояснювати, ніяких пояснень від вас не очікувала, а надто - не вимагала. Нецікаво.
пам"ятаєте свою давнішню градацію юльків на декілька груп - на від "помірних" до "упоротих" ?
Не пригадую вже детальної персоніфікації, але сам ви вже стократ перевершили тих "упоротих".
Не уявляю, аби я могла просто так на рівному місці заявити що я "за" котрогось з політиків, які дії він би не вчинив сьогодні або завтра. Бо я - мисляча людина чи якась бездумна?...
Це ж таке самоприниження - заявити, що я тупо як остання сектантка за будь-яких обставин була, є і буду "за" якусь в принципі чужу мені людину, якій я до того ж особисто нічим в своєму житті не зобов"язана. Тому й нецікаві, Марсере.
Ну а щодо мого запитання, то воно було очевидно риторичним, його цілком можна було проігнорувати з вашого боку. Позаяк здивована я скоріш не самою подією, що там вже дивного, а тим що ви добровільно полізли на амбразуру там, де цього елементарно було уникнути..
Навіщо це вам знадобилося, ви можете відповісти хіба що самому собі (наприклад, можливість отримати  навіть примарну владу над людьми пересилила всі інші за чи проти), але зрозуміло що не мені.
   
Re: Модератор ты заебал

Безглузде пустобрехство... Невже в Дніпрі більше нічим зайнятись, крім як писати простирадла безглуздої гризні?
Я от бачу потуги лити оцтовою кислотою, а виходить ледь кисла водичка.
Зроби собі і мені послугу - забудь про моє існування, але при тому перестань собі брехати, що тобі байдуже.
   
Re: Модератор ты заебал

Навіщо ці порожні, беззмістовні слова, Марсере? Хто за вами "гнався"? Звідки такі дурнуваті висновки?
І в чому я збрехала?
Це ви забанили Кароффку нізащо, взагалі на порожньому місці. Де там був якийсь "перехід на особистість"? Де там було щось аж таке, що виходить за звичні межі форумного спілкування?
Неприиємно чути, що ви виглядаєте як найупоротіший бездумний сектант? Куди тим юлькам!..
Вас розбестило ваше сектантське оточення, от ви й втратили здатність критично поглянути на власні слова і дії.
Але я тут точно ні до чого. Ходіть собі здорові.
   
Re: Модератор ты заебал

де було про тиждень, я хз
Так, я помилилася. Йшлося не про тиждень, а про два. Але що це змінює по суті?
13 лютого я відлітав у двотижневе відрядження до Швейцарії на новій роботі.
   
Re: Модератор ты заебал

Щоб остаточно закрити абсолютно ідіотське питання Швейцарії, яке відгонить банальною і тупою заздрістю.
Я змінив роботу, оскільки мені набрид фінансово-технічний домен і аутсорсна розробка, я перейшов до швейцарської компанії, яка розробляє офтальмологічні лазери для операцій з лікування катаракти і корекції зору і яка шукала людину для розвитку львівського офісу.
Коли почалася війна, вони прийшли до рішення, що оскільки офіс у Львові зараз відкрити неможливо, то краще мені лишитися з ними і заглиблюватися в бездонну як з фізичного, медичного і технічного, так і з програмного боку тему, що себе повністю виправдало, оскільки в офісі серед спеців значно краще ніж по ремоуту зі Львова, з лише одним із них, і то не з програмістів (остання розмова з їхнього боку про те, що з мене більше толку для України тут, була минулого тижня)
Потроху шукаємо людей (декого вже відсіяли, дехто відмовився, продукт це не забігти на рік), але особисто для мене план і дедлайн з технічного боку прописаний до середини вересня щонайменше. Мова йде про досить проривний продукт з інтеграції двох існуючих і однієї перспективної медичної системи.
А тепер скажіть мені, що я мав з хворою ногою все кинути, відмовитись і бігти на ремоут, знаючи, що армія мені зараз не світить (вже зараз призначено операцію, через п’ять тижнів, дасть Бог, буду бігати) і що таким чином дружина теж автоматично втрачає можливість приїхати до мене і відпочити від війни.

А порядок цифр я тут називав. І зараз можу сказати — тільки з 26 квітня, коли була остання зп, 20 тис. грн прямих переказів і 630 франків ($1.07) закупівель в місцевих Інтернет-магазинах на волонтерку. І це не максимум, просто є ще певні власні сімейні витрати.

Суто щоб такі персонажі не відчували бодай найменшої моральної переваги. В мене немає зерна неправди за собою, я під вигаданим ім‘ям з-за рогу не лаюся (я ж навіть не знав до певного моменту, що то ти). Весь як є і мав вас на увазі, нешановані мешканці світу віртуальних марень.
   
Re: Модератор ты заебал

яке відгонить банальною і тупою заздрістю.
як глибоко (можливо навіть непоправно) все занедбано  :facepalm1:
ви справді вважаєте, що вам хтось може заздрити? а з приводу?  :facepalm:
Марсере, ви зараз до болю нагадуєте опосередкованого коцапа, вже не ображайтеся
І - видужуйте. Це щиро.
я під вигаданим ім‘ям з-за рогу не лаюся (я ж навіть не знав до певного моменту, що то ти).
не зрозуміла
сподіваюся, ця маячня не мені адресована
бо я уявлення не маю, хто міг на вас з-за рогу лаятися під вигаданим ім"ям
словом - суцільний фейспалм
   
Re: Модератор ты заебал

Підтримую, якийсь модератор, банить мене на великі строки ніза що..
навіть коли я не пощу інформацію ніяку, пише "за постійний флуд вчорашніми новинами", нехай приведе приклад..

Просто знищують фупчега з власної ненависті до нього без причин..

Бригада тупо тисне на кнопки , як по команді, з цим щось треба рбити відповідальним особам

Нехай рука того модера, хто це робить, відсохне.. :X
   
Re: Модератор ты заебал

 :facepalm:  єббать.. шо ето било... Шо за скульож на швейцарських болотах...

Модер, ето провал, ето профнєпрігодность.. та нікого не їбе, шо там у тебе за проблеми. Чим більше ти ними прикриваєшся, тим зрозуміліше стає, що ніхто тебе не просив ніде залишитися, а це ти просто засцяв війни та сам попросився хоч митьйом, хоть катаньєм щоб тебе не видворяли звідти. Я не здивуюся, що врешті решт ти вже розпочав процедуру свого юридичного закріплення поза межами України - внп, статус біженця і всьо такоє..  Адже ну, ніяк мені не зрозуміло, з яких таких міркувань залишила б тебе шв фірма в себе виключно з метою сплати тобою перерахованих коштів на якісь там благовидні потреби. Це не їх прерогатива. І не швейцарцям вирішувати, де ти можеш принести користі більше: в швейцарії чи в певних службах ЗСУ. Можливо, твої вміння і навички принесли б для України значно більше користі, ніж вказана тобою сума. Чи таки нє і ти це прекрасно знаєш?
Писи. В Україні достатньо кваліфікованих спеціалістів, щоб робити досить складні операції не тільки на суглобах, а й на нервових каналах та судинах. Це я так.. до слова.

Писи. Ніхто мене ні на кого не натравлював. Я просто ще з дд памятаю, яке ти гівно. І да, переходу ні на яку особистість в моїх постах не було, як і не було підстав для дводенного бану, оскільки не було тієї особистості, на яку я могла перейти. От тупо не було. Нитік був, а от особистості ну не було, хоч ти трісни.

Не умієш бути обєктивним, то облиш кнопку, бо навіть якщо ти припиниш взагалі дописувати в гілках на фупі, банити, зводячи стосунки з юзерами, ти не припиниш - немає у тебе сили волі.
   
Re: Модератор ты заебал

Все таки цікава тут модерація.
Дають десяточку за питання по Чонгару, Ольгерду взагалі місяць впаяли,  а от Пауер вчора розпинався гебнявими нарративами про те, що Порошенко та Україна планували і розпалювали війну - і хоч би хни.
Ну або Данко пару тижнів тому нахабно написав, що ніякого нападу Росії немає, що "ви самі с сабой ваюєтє", і що? А нічо! Один деньок бану.

Це справді український форум?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія