Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вернулся с Парижу...

Вернулся с Парижу...

Вернулся с Парижу...всего 4 дня из них 3 в диснейленде...с тремя детьми...
вкратце:
дороги норм, само движение мрак, брали машину... очковал все время... хавчик который нормальный дороже чем у нас кратно, а похуже такие-же цены почти...диснейленд супер... но на один день, если детей 2+ ехать не стоит. 2 дня так сяк...3 дня более менее...машина на 5 дней 120 ойро. квартира на 5 дней 5 чел 500 ойро...
задавайте воприсы-отвечу

з.ы. Украина лучче если есть мозги и бабки))
   
Re: Вернулся с Парижу...

Как сам парк ??? Стоит, чтобы так париться ?
Ибо я в раздумьях, тащиться ли туда...
   
Re: Вернулся с Парижу...

перелет сколько?
   
Re: Вернулся с Парижу...

хавчик который нормальный дороже чем у нас кратно, а похуже такие-же цены почти...диснейленд супер... но на один день, если детей 2+ ехать не стоит. 2 дня так сяк...3 дня более менее...машина на 5 дней 120 ойро. квартира на 5 дней 5 чел 500 ойро...

нормальні ціни (tu)
   
Re: Вернулся с Парижу...

летел мау.. на каждого 200 туда сюда... брал в декабре...но это одесса.киев.париж.. .

мау парижские молодцы... мы опоздали ...они придержали самолет... огр. им спасибо)))

шоб мы делали с 3 детьми почти без бабла в высокий сезон в париже, как добирались до одессы я хз
   
Re: Вернулся с Парижу...

парк того стоит...но только на 2+ дня....и напомню их там два... по дню на каждый крайне мало... но ехать надо... дети в восторге...но дорого)))...но есть варианты)))
   
Re: Вернулся с Парижу...

Как сам парк ??? Стоит, чтобы так париться ?
Ибо я в раздумьях, тащиться ли туда...

Не вартує абсолютно тих затрат з України.

Якщо жити поруч то можна зайти з цікавості
   
Re: Вернулся с Парижу...

Ти забув написати «Дякую Петре Олексійовичу!»
   
Re: Вернулся с Парижу...

Ти забув написати «Дякую Петре Олексійовичу!»

Як ця зе-ферма вже задовбала - сруть навіть у тих гілках, де немає політики.  :facepalm: А ну пшов звідси! :K
   
Re: Вернулся с Парижу...

Не вартує абсолютно тих затрат з України.

Якщо жити поруч то можна зайти з цікавості

Це ви з точки зору дорослого чи дитини ? :)
   
Re: Вернулся с Парижу...

Как сам парк ??? Стоит, чтобы так париться ?
Ибо я в раздумьях, тащиться ли туда...

Обязательно. Но не в выходные и сезон каникул/праздников в Европе. Идеально будний день в октябре
   
Re: Вернулся с Парижу...

Как сам парк ??? Стоит, чтобы так париться ?
Ибо я в раздумьях, тащиться ли туда...
Полное гавно. Может для детишек только.
   
Re: Вернулся с Парижу...

Полное гавно. Может для детишек только.
вот жеж есть дебильные дописувачи... а для когож ж его построили? для долбоебов 30+, или для деток?

хотя там дохрена и  первых)))
   
Re: Вернулся с Парижу...

летел мау.. на каждого 200 туда сюда... брал в декабре...но это одесса.киев.париж.. .

мау парижские молодцы... мы опоздали ...они придержали самолет... огр. им спасибо)))

шоб мы делали с 3 детьми почти без бабла в высокий сезон в париже, как добирались до одессы я хз
Там шо, украинские кредитньіе картьі не работают?
   
Re: Вернулся с Парижу...

вот жеж есть дебильные дописувачи... а для когож ж его построили? для долбоебов 30+, или для деток?

хотя там дохрена и  первых)))

євродісней святкував 25 років нещодавно, він відкрився 27 років тому. і багато з тих 30+ були в ньому маленькими дітьми. і запам'ятали дісней як велике свято та велику розвагу з часів дитинства.
моїм дітям 20+ та 30+ і вони теж і зараз люблять завітати до діснею, коли ми буваємо в парижі.
а 15-20 років тому, коли вони були малими, ми їздили в дісней по кілька разів на рік.
   
Re: Вернулся с Парижу...
Bio

Там шо, украинские кредитньіе картьі не работают?

Работают, но не все.

Прикол ... Мой дочуган рентовал машину и пожарный грузовик ударил ее на парковке. Притворились что не понимают ингличь.
После недолгой дискуссии таки заговорили на неприятном им языке.
   
Re: Вернулся с Парижу...

Там шо, украинские кредитньіе картьі не работают?
Работают, но не все.

Прикол ... Мой дочуган рентовал машину и пожарный грузовик ударил ее на парковке. Притворились что не понимают ингличь.
После недолгой дискуссии таки заговорили на неприятном им языке.

П@ц ...   а який " єзик" їй приємний - кацапський?  :facepalm1:
Під дурників хотіли скосити?   :gigi:
   
Re: Вернулся с Парижу...

а в той час багаті українці їздять по бляцкіх паріжах. як вам не соромно хвалитися тут, коли йде війна і хлопці гинуть щодня буквально ні за що.
   
Re: Вернулся с Парижу...

мау парижские молодцы... мы опоздали ...они придержали самолет... огр. им спасибо)))
;o

Може співпало?
   
Re: Вернулся с Парижу...

Дякую за нотатки.
Вибачаюсь, але одну крапку легше ставити чим 100, хіба не так? :)
   
Re: Вернулся с Парижу...
Bio

Під дурників хотіли скосити?

Exactly!
Пожарный департамент застрахован правительством. Чуваки не хотели иметь проблемы с карьерой.
Для Вас новость что две близкие страны не очень любят друг друга?
   
Re: Вернулся с Парижу...

Під дурників хотіли скосити?
Exactly!
Пожарный департамент застрахован правительством. Чуваки не хотели иметь проблемы с карьерой.
Для Вас новость что две близкие страны не очень любят друг друга?

В мене є відчуття, що твоя дочка щось не домовляє. Але це ваші справи.
   
Re: Вернулся с Парижу...
Bio

В мене є відчуття, що твоя дочка щось не домовляє.

Ваша версия, шановний Dobre?
   
Re: Вернулся с Парижу...

В мене є відчуття, що твоя дочка щось не домовляє.
Ваша версия, шановний Dobre?

Не знаю. Якось це дивно що пожежні почали віднікуватись, бо дорожні пригоди на їх кар’єру, як було написано, ніяк не впливають, вони застраховані і їм немає ніякого зиску щось видумувати.

З іншого боку, твоїй дочці теж не було ніякого змісту наїжджати на пожежних, бо звичайно рентована машина застрахована. Стукнули, всіляко буває, всі живі здорові, а матеріальних збитків для твоєї дочки нуль.

Тому ця історія не дуже вписується в стандартну ситуацію на дорозі.

Останнє редагування: 1 липня 2019 07:33:02 від Dobre
   
Re: Вернулся с Парижу...
Bio

бо дорожні пригоди на їх кар’єру, як було написано, ніяк не впливають, вони застраховані

Я тоже застрахован. Какого прутня любая авария где я не виноват влияет на мой рейтинг в страховой?
Дочуган был возмущен тем что пацаны прикинулись дурнями, типа тупая дурепа-туристка, ни фига не щарит. Сойдет.
Не на ту нарвались.
   
Re: Вернулся с Парижу...

Как сам парк ??? Стоит, чтобы так париться ?
Ибо я в раздумьях, тащиться ли туда...

На мій погляд, це один з кращих варіантів сімейного відпочиноку.

Я пройшов через еволюцію сприйняття Дісней парків. Моє перше відвідування було в Орландо, і можливо в мене були інші очікування, бо я залишився зі змішаними відчуттями - масивно, грандіозно, але де моє місце в цьому, та ще зовсім не дешево. Всім іншим в сім`і  сподобалось

Другий раз ми пішли в Лос Анжелес, і я вже знав що очікувати і було гарно.

Третій раз я з сім’єю пішов у Дісней в Токіо, і вже на третій раз я нарешті міг сказати що все було просто супер.

Останнє редагування: 1 липня 2019 07:58:16 від Dobre
   
Re: Вернулся с Парижу...

бо дорожні пригоди на їх кар’єру, як було написано, ніяк не впливають, вони застраховані
Я тоже застрахован. Какого прутня любая авария где я не виноват влияет на мой рейтинг в страховой?
Дочуган был возмущен тем что пацаны прикинулись дурнями, типа тупая дурепа-туристка, ни фига не щарит. Сойдет.
Не на ту нарвались.

Твій страховий поліс на твої авто в сім`ї, як правило, не покриває арендовані авто, і ти або маєш купити страховку окремо коли оформлюєш договір аренди, або скористатись пільгами однієї з кредитних карток, що автоматично надає тобі страховку на арендовану машину, якщо ти використовуєш цю картку.

До твого «рейтингу» в твоїй страховій компанії це немає ніякого відношення.
   
Re: Вернулся с Парижу...

оголоси, бдлск, загальну суму витрат на поїздку.
   
Re: Вернулся с Парижу...

оголоси, бдлск, загальну суму витрат на поїздку.
повторюсь, это - на 5 чел. . поэтому сумма немаленькая
билеты 1тыс, жилье 0.5, билеты в паркИ 1тыс на 3 дня, рент кар 0.2( с бензином), хавчик 0.5(  ашан, в кафе не ходили, в основном это стоимость колы и т.п в самом парке), парковка в парке 20-25 ойро

кола, спрайт, вода внутри-0.5 литра по 3.6 евро...((((
можно приносить с собой но на жаре быстро заканчивается
а бесплатная вода из фонтанчиков говно...
   
Re: Вернулся с Парижу...

повторюсь, это - на 5 чел. . поэтому сумма немаленькая
билеты 1тыс, жилье 0.5, билеты в паркИ 1тыс на 3 дня, рент кар 0.2( с бензином), хавчик 0.5(  ашан, в кафе не ходили, в основном это стоимость колы и т.п в самом парке), парковка в парке 20-25 ойро

кола, спрайт, вода внутри-0.5 литра по 3.6 евро...((((
можно приносить с собой но на жаре быстро заканчивается
а бесплатная вода из фонтанчиков говно...

наступного разу бронюй пакет - дісней готель + квитки в парк
2 ночі в готелі + 3 дні квитки в обидва парки. і величезний плюс - прокинулися вранці, поснідали і в парк, не треба їздити



і машина тоді не потрібна взагалі. таксі з шдг в дісней, потім з діснею в париж, потім з парижу в шдг.
   
Re: Вернулся с Парижу...

повторюсь, это - на 5 чел. . поэтому сумма немаленькая
билеты 1тыс, жилье 0.5, билеты в паркИ 1тыс на 3 дня, рент кар 0.2( с бензином), хавчик 0.5(  ашан, в кафе не ходили, в основном это стоимость колы и т.п в самом парке), парковка в парке 20-25 ойро

кола, спрайт, вода внутри-0.5 литра по 3.6 евро...((((
можно приносить с собой но на жаре быстро заканчивается
а бесплатная вода из фонтанчиков говно...

А на каком сайте бронировались и что нужно в аєпопорту для подтверждения брони квартирьі ?

   
Re: Вернулся с Парижу...

парк того стоит...но только на 2+ дня....и напомню их там два... по дню на каждый крайне мало... но ехать надо... дети в восторге...но дорого)))...но есть варианты)))

Какие вариантьі ? )
Расскажите подробнее что за парки, чем отличаются

   
Re: Вернулся с Парижу...

3400 євро за 4 дні?

Усміх дитини - безцінний.
За все решта заплатиш картою MasterCard.  :D
   
Re: Вернулся с Парижу...

наступного разу бронюй пакет - дісней готель + квитки в парк
2 ночі в готелі + 3 дні квитки в обидва парки. і величезний плюс - прокинулися вранці, поснідали і в парк, не треба їздити

Показати зображення...
і машина тоді не потрібна взагалі. таксі з шдг в дісней, потім з діснею в париж, потім з парижу в шдг.

Практически то же самое вьіходит, тем более они видимо 4 ночи бронировали.
Плюс в квартире есть возможность готовить.


Останнє редагування: 1 липня 2019 09:15:51 від vittrym
   
Re: Вернулся с Парижу...

Практически то же самое вьіходит, тем более они видимо 4 ночи бронировали.
Плюс в квартире есть возможность готовить.

ну як тобі пояснити, якщо ти там не був та не бачив
постити фотки діснейвіледжу?
то полізь сам - в інтернеті їх купа.
жити в діснейвіледжі для дітей - то ще один величезний позитив. вони не виїздять на ніч з казки, вони залишаються в ній.

крім того по цінам: 1000 ойро на картинці, що я запостив - то і житло на 2 дні і білети на 3 дні для двох дорослих та трьох дітей. і готувати їжу, коли ти о 8-й ранку виїзжджаєш з парижу та о 10-й вечора повертаєшся - то фігня повна. снідатимеш ти у готелі, обід захаваєш у парках, там є і ресторани и фастфуди на вибір, а повечеряєш в ресторанах в діснейвіледжі. на ковбойське шоу ще сходиш один вечір. влаштовувати дітям казку та починати економити на смаженні яєць в номері - це не рішення. ти ж не на місяць туди їдеш, а на 2 ночі та 3 дні, можна й "шиканути" та сходити на вайлд вест шоу, кінг людвігс кастл, рейнфорест кафе.
   
Re: Вернулся с Парижу...

Вернулся с Парижу...всего 4 дня из них 3 в диснейленде...с тремя детьми...
вкратце:
дороги норм, само движение мрак, брали машину... очковал все время... хавчик который нормальный дороже чем у нас кратно, а похуже такие-же цены почти...диснейленд супер... но на один день, если детей 2+ ехать не стоит. 2 дня так сяк...3 дня более менее...машина на 5 дней 120 ойро. квартира на 5 дней 5 чел 500 ойро...
задавайте воприсы-отвечу

Итого: во сколько обошёлся один "билет" в диснейленд с учётом всех остальных расходов ?

Вся обслуга - негры, как и в музеях ?

   
Re: Вернулся с Парижу...

Итого: во сколько обошёлся один "билет" в диснейленд с учётом всех остальных расходов ?

Вся обслуга - негры, как и в музеях ?
негры продают колу и т.п. с тележек, белых треть
"билет" встал на круг в 600
   
Re: Вернулся с Парижу...

Какие вариантьі ? )
Расскажите подробнее что за парки, чем отличаются
по сути ничем, чистой воды грамотный маркетинг
   
Re: Вернулся с Парижу...

по сути ничем, чистой воды грамотный маркетинг

Три дні і не прбачив відмінностей діснейленду та студіо?????

Ну це капець
   
Re: Вернулся с Парижу...
a49

Понты!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія