Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи існує можливість чергового вторгнення Росії

Інформаційний простір перенасичений інформацією про можливе відкрите російське вторгнення в Україну.

Чи справді є така ймовірність?

Звідки може бути завдано серйозного удару?

Чи готові до цього Україна і наші західні союзники?



Останнє редагування: 2 квітня 2021 11:18:02 від Press
   
б***ь.. мы каждый день будем это обсуждать шо ли??:
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

Цілком... Гопник отримує кайф коли ігнорує суспільну мораль, демонстративно когось віддубасить і йому за це нічого не буде.  :(
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

б***ь.. мы каждый день будем это обсуждать шо ли??:
Що ти так перелякався? Уже став Аелітом?
   
Порохоскот відволікає від корупції та відсутності реформ.
   
они будут продолжать канать под "гражданский конфликт", а значит ограниченные силы.

На полноценную войну не пойдут, но готовыми надо быть всегда, а не как педрила, незнала шо враг пидступно захочет подорвать мирно валяющиеся заряды от рсзо смерч.
   
они будут продолжать канать под "гражданский конфликт", а значит ограниченные силы.

На полноценную войну не пойдут, но готовыми надо быть всегда, а не как педрила, незнала шо враг пидступно захочет подорвать мирно валяющиеся заряды от рсзо смерч.

Тобто не вийдуть з парадигми "громадянської війни" в Україні?
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

они будут продолжать канать под "гражданский конфликт", а значит ограниченные силы.

На полноценную войну не пойдут, но готовыми надо быть всегда, а не как педрила, незнала шо враг пидступно захочет подорвать мирно валяющиеся заряды от рсзо смерч.
:facepalm1:

Оце треш і содомія.

Підступні напади були коли виконуючий обовязки був Турчинов. :facepalm1:

Память, як у рибки. 5 хв і все забуло Зелене.
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

Тобто не вийдуть з парадигми "громадянської війни" в Україні?
Кого ти читаєш? Він тільки знає верещати, Порошенко нападе, а хуйло цяця. І це всі 7 років війни.
   
:facepalm1:

Оце треш і содомія.

Підступні напади були коли виконуючий обовязки був Турчинов. :facepalm1:

Память, як у рибки. 5 хв і все забуло Зелене.

склады при Турчинове были еще целые, а просрала всё свыня.
   
Кого ти читаєш? Він тільки знає верещати, Порошенко нападе, а хуйло цяця. І це всі 7 років війни.

у тебя в башке окромя свиного говна шото есть?
   
Інформаційний простір перенасичений інформацією про можливе відкритому російське вторгнення в Україну.

Чи справді є така ймовірність?

Звідки може бути завдано серйозного удару?

Чи готові до цього Україна і наші західні союзники?
:facepalm:  аналітики Хфупа
   
Кого ти читаєш? Він тільки знає верещати, Порошенко нападе, а хуйло цяця. І це всі 7 років війни.

Вони навмисне збивають цю важливу тему на мінівці.
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

Чи існує можливість нового вторгнення Росії
Раша вторглась в Украину 7 лет назад, все эти годы идет война и гибнут лучшие сыны Украины. Писать новое вторгнення это цементация за рашей окупированных территорий.
Пиши будет ли очередное наступление кацапов, и когда.
   
Раша вторглась в Украину 7 лет назад, все эти годы идет война и гибнут лучшие сыны Украины. Писать новое вторгнення это цементация за рашей окупированных территорий.
Пиши будет ли очередное наступление кацапов, и когда.

Ви праві. Змінив.
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

склады при Турчинове были еще целые, а просрала всё свыня.

Склади без захисту побудували з часів твого СССР... Перестали взриватись як наші змогли дати адекватну охорону. Якби це була проста проблема то її б швидко реалізували.  :facepalm1:

У тебе не те що каша, у тебе перловка в голові... :bueee:
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

у тебя в башке окромя свиного говна шото есть?
Перлово головий.  :bueee:
   
Якщо в тебе є сила ти можеш ігнорувати логіку, що РФ і робить багато років. Тільки набере силу, то діє як казав Петро Безумний, я так хочу і моїм аргументом буде моє бажання це зробити.  Я так хочу і пусть моім доводом будет моя воля. :facepalm1:
   
Якщо в тебе є сила ти можеш ігнорувати логіку, що РФ і робить багато років. Тільки набере силу, то діє як казав Петро Безумний, я так хочу і моїм аргументом буде моє бажання це зробити.  Я так хочу і пусть моім доводом будет моя воля. :facepalm1:

макіавелі був першим
   
макіавелі був першим
Вони і це вкрали... :facepalm1: Нарід злодюжок...
   
Re: Чи існує можливість чергового вторгнення Росії

Ви праві. Змінив.
Не вижу. Вы пишите черговое. Это не правильное слово.
Наступление с Крыма и дамбаса это не вторжение, а продолжение наступательных действий. Также для всего мира наступление раши всегда открытое, это только в кремле говорят что их там нет.
И наступление даже непосредственно с раши, это уже тоже не вторжение, а наступление.
Уберите слово вторгнення и відкрите.
   
Какая разніца, Бубочка пасмотріт в глаза і всьо парешаєт
Ми ужє пабєділі  :peremoga:
   
- в Крыму запасы воды в хранилищах в 2 раза меньше прошлогодних
- там же просроченные долги по зп в 162 раза больше прошлогодних
- в 2014 года курс рубля к гривне был 2 к 1, сейчас 3 к 1

,и по всем пунктам тенденция неуклонно ухудшается.
У них есть выбор?
   
Також відомо, що російські дипломатичні представництва за кордоном та засоби масової інформації отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз’яснення світовій спільноті інформації щодо нібито агресивних дій ЗС України та "миротворчих" заходів РФ у відповідь".

https://www.pravda.com.ua/news/2021/04/1/7288675/
   
Склади без захисту побудували з часів твого СССР... Перестали взриватись як наші змогли дати адекватну охорону. Якби це була проста проблема то її б швидко реалізували.  :facepalm1:

У тебе не те що каша, у тебе перловка в голові... :bueee:
Скільки вибухів було до 2013?

У тебе не те , що каша, у тебе гівно свиняче в голові... :bueee:

   
Порохоскот не хоче мира, наражає на війну, пише з диванів, а не з окопів :X
   
Re: Чи існує можливість чергового вторгнення Росії

Порохоскот не хоче мира, наражає на війну, пише з диванів, а не з окопів
+100.
Цель порохосвиней обвинять ЗЕ в войне, неспособности победить рашу и вообще высвечивать ЗЕ как недопрезидента. И типа только один ГлавСвин может возглавить страну и дать отпор кацапам. И когда начнутся боевые действия, порохосвиньи будут на стороне кацапских тролей, только внутри Украины.
   
Цель зеленых детей псов и шлюх обвинять ПО в войне, неспособности победить рашу и вообще высвечивать ПО как недопрезидента.
+100
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

Скільки вибухів було до 2013?

У тебе не те , що каша, у тебе гівно свиняче в голові... :bueee:
Тобі нагадати ? пошукай, При Кучмі теж були і при Ющенку.

А крім того що вони нормально не збергіають, були збудовані так що їх важко охороняти. СССР рулить...  :facepalm1: Память, як у рибки.
   
Звідки може бути завдано серйозного удару?
   
Взагалі проблема реальна, РФ може демонстративно показати що нізким не буде рахуватись, в неї принципі сил достатньо для цього.

Це не значить що ми має здаватись, поки не випробуєш себе не знаєш на що ти здатен.
   
Звідки може бути завдано серйозного удару?

напрямки з криму, донбабве і білорусі та і придністровя
   
Тобі нагадати ? пошукай, При Кучмі теж були і при Ющенку.

А крім того що вони нормально не збергіають, були збудовані так що їх важко охороняти. СССР рулить...  :facepalm1: Память, як у рибки.

Один за 5 років при Дрищу?

А скільки при Порохатому?  :fool:

Память, як у рибки.
   
Звідки може бути завдано серйозного удару?

Білорусь, Крим, можливо з східних території, З Придністров’я, можливо через Польшу, іде напад на Польшу з Білорусі і прорив сторону Києва.

Най важче реалізувати це висадка з моря.

Україна має бути готово швидко перекидати артелерія і танки і літаки в місця де треба закрити прорив.

Тактика, піймати коли РФ піда в наступ.

Крім доріг РФ може запустити Урки,  горинич, для розмінування і зробити більше місць для прориву.

Головне я так розумію завдання це відслдкувати коли буде прорив, щоб прорив закидати снарядами з арти.


   


Звідки може бути завдано серйозного удару?

Гляйвиц где угодно и как угодно. Имхо- массированный обстрел  залпом крупнокалиберной реактивной артиллерии по  Донецку или по другому городу в ОРДЛО.  До состояния Грозного.
Нападение для "принуждения к миру" сразу со всех возможных направлений с развитием наступления там ,где он будет наиболее успешным и продолжение сковывания украинских сил на  всех других местах нападения.
   
Re: Чи існує можливість нового вторгнення Росії

Один за 5 років при Дрищу?

А скільки при Порохатому?  :fool:

Память, як у рибки.

Навіть на УП була вроді про це стаття, брихунчик Юлкашнутий....

Перлово головий.  :facepalm1:
   
напрямки з криму, донбабве і білорусі та і придністровя
Можна і через Польшу, Поляки і пукнути не встигнуть...

Найважче реалізувати напад з моря.
   
напрямки з криму, донбабве і білорусі та і придністровя
Чим кацапи будуть завдавати удар з придністровя ?!
ну кілька ДРГ заслати можуть, але якоїсь масової атаки звідти вони не мають чим організувати.

P.S. Але в разі заварухи, Придністров'я я б радив окупувати негайно, всіх кацапів в полон на обмінний фонд, боєприпаси з Ковбасної вивезти для себе, територію віддати Молдові
Сил для такої операції у нас є достатньо. Та смуга землі вздовж Дністра не придатна для оборони зі сторони України, взагалі. Головне діяти несподівано та рішуче.
Профітів є кілька - ліквідація ворожого анклаву в тилу. захоплення значної кількості боєприпасів (якщо повезе), забезпечення підтримки з боку Румунії та Молдови, підняття бойового духу
   
Білорусь, Крим, можливо з східних території, З Придністров’я, можливо через Польшу, іде напад на Польшу з Білорусі і прорив сторону Києва.

Най важче реалізувати це висадка з моря.

Україна має бути готово швидко перекидати артелерія і танки і літаки в місця де треба закрити прорив.

Тактика, піймати коли РФ піда в наступ.

Крім доріг РФ може запустити Урки,  горинич, для розмінування і зробити більше місць для прориву.

Головне я так розумію завдання це відслдкувати коли буде прорив, щоб прорив закидати снарядами з арти.

Головне, щоб Україна була готовою до різних можливих варіантів!
   
ні про яку війну мови не йде. Йде шоу для штатів та місцевих.

на ватного президента почався американський тиск: давай, здихайся ватанів. Той каже "авжеж, зараз", і при цьому саджає американців та проукраїнців. А напередодні кіна Грозева та повного остаточного палева, розігрується загроза вторгнення рашки. Шоу з доволі зрозумілою метою. Бачите, як погано закінчується тиск на ватанів? Якого, до речі, немає. Якщо придивитися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія