Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кустуріца :facepalm:

Кустуріца  :facepalm:

   
Re: Кустуріца  :facepalm:

завжди був прохуйловцем
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

 :facepalm1:
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

"Srbe na vrbe"  (Серба на вербу)... наш аналог "москаляку на гілляку", єдиний дієвий спосіб.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

А хуйло яке задоволене. Нарешті знайшло однодумця.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Цікаво, а куди "изгнали"? В Сибір чи в азіатьськи степи як сралінці чечнців і татар?
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Не з нашим щастям, ніхто кацапів з України не виганяє(
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Степан Андрійович би зараз прихуїв ,  до Адріатіки виявляється дотягнувся.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

https://t.me/kazansky2017/11031



 Нам треба подати на кустурицю до суду за наклеп на українців. Тре затягати по судах, роздягнути, розорити, знеславити на весь світ як брехуна. Де Зе влада і що вона буде робити?
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Я пам'ятаю часи, коли тут на фупі більшість пацієнтів перлась від того мудака і його фільмів з циганщиною.
Мене від того вивертало. Тепер розумію чому. Бо підкацапне лайно та куст-куріца.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Нам треба подати на кустурицю до суду за наклеп на українців. Тре затягати по судах, роздягнути, розорити, знеславити на весь світ як брехуна. Де Зе влада і що вона буде робити?
плюс
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Де Зе влада і що вона буде робити?
нажаль, міністр закордонних справ у нас профнепридатний
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

В них прапори однакові.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Бачили вираз хуйла, він сміється з його слів , розуміючи яку той кустуріца несе несенітницю, але який він задоволений що  перед ним ще один діяч плазує.
Хуйло не вміє грати, по ньому видно все.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

нажаль, міністр закордонних справ у нас профнепридатний
Як по мені то придатний, не придатний єрмак, який міністру не дозволяє даже рота відкрити.
Хоча до чого я ..так можна і на найвеличнішого вийти .
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Я пам'ятаю часи, коли тут на фупі більшість пацієнтів перлась від того мудака і його фільмів з циганщиною.
Мене від того вивертало. Тепер розумію чому. Бо підкацапне лайно та куст-куріца.

Тепер стало зрозуміліше. Я тоді, на тій хвилі, коли він був модним, намагався натягнути на себе всі ті його "кіна"... Не натягувалося. :weep: Я вже, грішним ділом, подумав, що вже не в змозі угнатися за якоюсь його тонкою мистецькою новизною.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

єрмак, який міністру не дозволяє даже рота відкрити
в цьому теж проявляється непридатність
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Тепер стало зрозуміліше. Я тоді, на тій хвилі, коли він був модним, намагався натягнути на себе всі ті його "кіна"... Не натягувалося. :weep: Я вже, грішним ділом, подумав, що вже не в змозі угнатися за якоюсь його тонкою мистецькою новизною.
А мені та циганщина не стільки подобалась, скільки я не розумів , чи у сербії стільки ідіотів проживає, чи вони реально такі ідіоти, чи кустуріца якийсь фашик та нацист по своїй суті, що так показує людей .
   
Re: Кустуріца  :facepalm:


так можна і на найвеличнішого вийти .
Не можна, бо Зеленський тепер головний бандерівець  :facepalm1:
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

в цьому теж проявляється непридатність
Не хочу я цю тему розвивати, бо це зараз почнеться флуд не потемі.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

«Дивовижні пригоди бандерівців у Хорватії»
Чекаємо історій про бандерівців в Америці, що виганяли індіанців :D
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Кустуріца
давно сдурел
страшно смотреть
в Голливуде карьера не задалась,
теперь ненавидит Запад
обиженка
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Ну, справедливості раді підрозділ січових стрільців галичина був у бувшій югославії та воював з їхніми партизанами, але вони не були каратилями..це був звичайний підрозділ вермахта.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

І одразу попросив грошей на екранізацію Толстого.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Ну, справедливості раді підрозділ січових стрільців галичина був у бувшій югославії та воював з їхніми партизанами, але вони не були каратилями..це був звичайний підрозділ вермахта.
взагалі то кустуриця намагався догодити хуйлу проводячи аналогію з хорватськими усташами.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

"Як козаки бандерівці сербів з Хорватії виганяли"?
Ото бандерівці! Ото пан Степан тішиться на небесах!

То я не зрозумів, хуйло дасть кустуріці гроші на нове кіно про негро-іудо-бандерівців-мутантів чи як?

Останнє редагування: 3 квітня 2024 12:19:21 від Bee®
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

підрозділ січових стрільців галичина був у бувшій югославії та воював з їхніми партизанами, але вони не були каратилями..це був звичайний підрозділ вермахта.


Смєшалісь в кучу коні, люді (с)

Пане кноп, ви успішно видали фантастику в стилі кустуріци, вам пора негайно в гугл:
січові стрільці,
сс галичина,
вермахт
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

взагалі то кустуриця намагався догодити хуйлу проводячи аналогію з хорватськими усташами.
То ми то знаємо, но вонож даже не сказало і слова про усташів, а сказало про бандерівців. :D
   
Re: Кустуріца  :facepalm:
HSM

Хорватам тре образитися
Виходить то не вони воювали

Чи то бандерівщина
Як така розповсюдилась світом
І хорвати є - бандєравці наразі ?


   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Смєшалісь в кучу коні, люді (с)

Пане кноп, ви успішно видали фантастику в стилі кустуріци, вам пора негайно в гугл:
січові стрільці,
сс галичина,
вермахт
Угу..
А ти дійстно вважаєшь що сс галичина то не січові стрільці а саме сс частина? 
Скинь , почитаю про то які вони були "карателями"

Що таке дивізія «Ваффен СС» «Галичина»?
Українська дивізія «Галичина», або 14-а гренадерська дивізія фронтових військ СС «Галичина», входила у склад військ «Ваффен СС» Німеччини у 1943–1945 роках і була, за ідеєю, військовим, а не каральним формуванням. Про її створення 28 квітня 1943 року оголосила німецька окупаційна влада на території Східної Галичини, яка тоді входила до складу німецького Генерал-губернаторства (схід і захід України мали різний окупаційний режим у роки Другої світової війни).

Дивізія входила до структури не загальних СС (Allgemeine SS), які брали участь у Голокості й інших каральних операціях на окупованих територіях, а до так званих Військ СС (Waffen SS) і була призначена для бойових дій на фронті поруч із Вермахтом.

   
Re: Кустуріца  :facepalm:

То ми то знаємо, но вонож даже не сказало і слова про усташів, а сказало про бандерівців. :D
відео лише 21 секунда.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

відео лише 21 секунда.
То шо я повинен здогадуватись шо він таки сказав про усташів? Не натягуй сову на глобус.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Угу..
А ти дійстно вважаєшь що сс галичина то не січові стрільці а саме сс частина? 
Скинь , почитаю про то які вони були "карателями"

Що таке дивізія «Ваффен СС» «Галичина»?
Українська дивізія «Галичина», або 14-а гренадерська дивізія фронтових військ СС «Галичина», входила у склад військ «Ваффен СС» Німеччини у 1943–1945 роках і була, за ідеєю, військовим, а не каральним формуванням. Про її створення 28 квітня 1943 року оголосила німецька окупаційна влада на території Східної Галичини, яка тоді входила до складу німецького Генерал-губернаторства (схід і захід України мали різний окупаційний режим у роки Другої світової війни).

Дивізія входила до структури не загальних СС (Allgemeine SS), які брали участь у Голокості й інших каральних операціях на окупованих територіях, а до так званих Військ СС (Waffen SS) і була призначена для бойових дій на фронті поруч із Вермахтом.
Ага - то це вони воювали в 90-ті роки в Хорватії?  :facepalm:
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

А ти дійстно вважаєшь що сс галичина то не січові стрільці

Вікі - Січові Стрільці
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Crotia Strong  (tu)
Serba na verbu
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

п***а, вже 2024р, а українці досі не в курсі хто такі січові стрільці  :facepalm1:
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

Нам треба подати на кустурицю до суду за наклеп на українців. Тре затягати по судах, роздягнути, розорити, знеславити на весь світ як брехуна. Де Зе влада і що вона буде робити?

+100
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

У 80% ФУПчиків на чолі з Олдбоєм таке ж саме ставлення до "бандерівців". Просто після 24/02 або з'їбали з ФУП, або стратегічно стулена пелька. Сублімують потроху дрочем на лиття чугунію в совку.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

То шо я повинен здогадуватись шо він таки сказав про усташів? Не натягуй сову на глобус.
Тебе натягнеш, слизький надто.
   
Re: Кустуріца  :facepalm:

https://www.radiosvoboda.org/a/nova-serbiya-i-slovyanoserbiya-na-ukrayinskykh-zemlyakh-270-rokiv-tomu/32045086.html

Нова Сербія і Слов’яносербія на українських землях
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія