Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рада сделала неудобства нам, мы сделаем неудобства им

Цікава пропозиція, один хрєн вони наступні 5 років тільки срати будуть.

Давай, начинай :)))
Где и когда стрелять будешь ?
Я буду в Киеве 29 мая. Назначай место и время. Только не с утра - буду в дороге.

   
але ж тварь, вона падло буде мстити фашист проклятий  :X
   
Рівень "общєнія". (tu)
Ну це щоб дурощі кожного було видно. :=V

свої пости перечитай, дартанян у білих панталонах 

стріляти воно когось там зібралось  :weep:
   
Re: Рада сделала неудобства нам, мы сделаем неудобства им

   
Щось мені підказує, що одним з ініціатив молодої команди Зеленського буде ухвалення закону про образу влади, принаймні Президента так точно. Ну щось на кшталт того, що в Росії прийняли. Так ніхто вже не буде його поганими словами обзивати та не поважати.

та воно з ВР вже в контрах, всі закони подані зе бандою не приймуть на зло
а в новій зеленої більшості не буде
   
Цуко  :laugh:
Боты уже даже не читают, что копипастят :)))
   
Скоро Україна перетвориться в Африку. Буде нормою публічні страти. Головне, щоб жертва була депутатом. )) Тоді мораль відключається.
http://www.ochevidets.ru/rolik/47130/
   
свої пости перечитай, дартанян у білих панталонах 

стріляти воно когось там зібралось  :weep:

Без мене постріляють, я вже попкорна накупив.
Ви огидні в своїй ломці по сонцелікому.
Що з ваших потуг вийде з часом побачите.
   
Без мене постріляють, я вже попкорна накупив.
Ви огидні в своїй ломці по сонцелікому.
Що з ваших потуг вийде з часом побачите.

Абассался...весь в своего кумира  :laugh:
Ладно, живи, ничтожество.
   
Абассался...весь в своего кумира  :laugh:
Ладно, живи, ничтожество.

Ти просто тупа курка. Чого мовою ворога лайнометаєш? Закон вже підписан.
Ну кидайся лайном далі, нехай всі бачать інтелектуальний рівень хабалок з базару,
по сумісництву порошенкокумирів.
Ви вже небесну сотню постріляли, так що питання про постріляти не до мене.
Чому кажу Ви? Тому що я від вашого кумира 5 років чекав відповіді Хто це зробив.
Не знайшли за 5 років, значить за вашої підтримки ваш кумир то сам і зробив.

Останнє редагування: 18 травня 2019 22:36:26 від б_а_р_с
   
Порошенко звичайно не "ахті",але цей новообраний просто "маленьке та дурненьке".

Ви уявляєте його на переговорах з пуцлом в 2014 році? А може в 2019?


   
Без мене постріляють, я вже попкорна накупив.
Ви огидні в своїй ломці по сонцелікому.
Що з ваших потуг вийде з часом побачите.

до чого тут ломка 
ви обрали обдовбане дурнувате мстиве чмо, яке ще навіть не ставши президентом, вже погрожує законно обраному парламенту
звичайно без тебе постріляють, такі як ти воюваки диванні завжди осторонь стоять і серуть на голови 
звичайно, а раптом у тебе стрільнуть, сцикло
тьху, гидота
   
Маленький, гнусный, мстительный.
Да простят меня любители благородных животных, но сравнение просто напрашивается.
Паршивый кот, собирающийся пообсцикать тапки.
   
Маленький, гнусный, мстительный.
Да простят меня любители благородных животных, но сравнение просто напрашивается.
Паршивый кот, собирающийся пообсцикать тапки.
  Вичерпна характеристика порохобота який готовий мститися зараз, до вчинків, за свої страхи.
   
Маленький, гнусный, мстительный.
Да простят меня любители благородных животных, но сравнение просто напрашивается.
Паршивый кот, собирающийся пообсцикать тапки.

Я бы еще добавил - жирный и брехливый  :weep:




   
В своем видеообращении новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский пообещал "создать неудобства" Верховной Раде за назначение церемонии инаугурации на понедельник, 20 мая, вместо 19 мая ."Вы знаете уже, что инаугурацию президента Украины назначили на 20 мая. Вы помните все, что мы настаивали, чтобы инаугурация прошла 19 мая, чтобы это был выходной, чтобы не создавать проблемы и транспортные пробки для киевлян", - сказал Зеленский.

Новоизбранный президент извинился, что из-за большого количества иностранных гостей значительная часть Киева будет перекрыта. "Извините, пожалуйста, простите все, простите нас, простите Верховную Раду. Рада создала и сделала неудобства нам, мы, обещаю, сделаем им", - подчеркнул Зеленский. Источник: https://цензор/n3127606
https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2250104101906620/

Опять этот снисходительный тон с угрозами мелкой мести.
Чучело, блин.

думаю, этот поц будет всю каденцию воевать с депутатами, ну и воровать, конечно
   
А може щось корисне для країни зробить, а не незручності для вищого законодавчого органу країни?
Питання риторичне.

что оно может полезного сделать? ну на пианине сыграть
   
Показати зображення...

Це там де він маму назвав "красоткою"? збоченець якийсь  ;o
   
порошки несуть загрозу. Вони вже встигли запхати цю країну на найнижчі щаблі. Слава яйцям, їх відсторонено. Якщо їх знешкодити за допомогою люстрації, то ситуація почне різко змінюватись. Ми нарешті почнемо йти вгору як поплавок, як це робили до цього наші сусіди. Станемо нормальною країною з прозорою логікою розвитку.
   
Бля і цей противний голос і морду слухати 5 років.  :facepalm:
то хоч поспівчувайте тим, хто на дух не переносить огидну мародерську харю. але змушений був 5 років поспіль бачити її на екранах тб
   
Re: Рада сделала неудобства нам, мы сделаем неудобства им

Рівень людини- помста. Так само, як і в Юльки. Не створювати, не вести, а мстити.
юлька зарозумна таке ЛЯПАТИ на камеру.Слід признати,що є то є.
   

Зелю пiдтримало 7 млн громодян
Раду - 18млн
кому Зеля хоче створити "неудобства" ?

   
эЛКа, може, у тебе і пля, а в мене на будинку напроти прапор з  траурною стрічкою.

І по ТВ на заставках свічки. І о дванадцятій була хвилина мовчання.

Але ж у тебе одне пля в голові і одна пічалька  - Зеленському кенгурацію на день вперед перенесли. Це вже велике ПЛЯ. І воно буде мститися. Поки що тільки Раді. :facepalm:

Це все хіба що стрічки по остаточному прощавай епосі брехні.
Бо якщо б цих клоунів журналістів справді турбували сталінські репресії, а не вказівка керівництва, то ці б стрічки були б на Прямому і медведчуковських каналах і 19 травня 2018-ому.

Але з ерою Інтернету рукописи не горять.  :facepalm1:

Прямий 2018. Свічки нема. Тільки гебнява консерва.


Прямий 2019. Свічка є.


NewsOne 2018. Свічки нема.


NewsOne 2019. Свічка є.


112 2018. Свічки нема.


112 2019. Свічка є.


5 канал 2018. Свічки нема.


5 канал 2019. Свічка є.


   
Може в 2017 хоча б свічечка була? ... Ні, не було.


А в 2016? Нема.


А в 2015? Невже теж нема?
   
порошки несуть загрозу. Вони вже встигли запхати цю країну на найнижчі щаблі. Слава яйцям, їх відсторонено. Якщо їх знешкодити за допомогою люстрації, то ситуація почне різко змінюватись. Ми нарешті почнемо йти вгору як поплавок, як це робили до цього наші сусіди. Станемо нормальною країною з прозорою логікою розвитку.

Порох був ніщо, але чи це йому заміна? Україні треба президента з Заходу країни, бо східяки настільки скацапщені і корумповані, що з ними ми лише придаток ханства.
   
то хоч поспівчувайте тим, хто на дух не переносить огидну мародерську харю. але змушений був 5 років поспіль бачити її на екранах тб

Я вам щиро дивуюся. Хто ж за нього голосував? Знову не ми?
   
В своем видеообращении новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский пообещал "создать неудобства" Верховной Раде за назначение церемонии инаугурации на понедельник, 20 мая, вместо 19 мая ."Вы знаете уже, что инаугурацию президента Украины назначили на 20 мая. Вы помните все, что мы настаивали, чтобы инаугурация прошла 19 мая, чтобы это был выходной, чтобы не создавать проблемы и транспортные пробки для киевлян", - сказал Зеленский.

Новоизбранный президент извинился, что из-за большого количества иностранных гостей значительная часть Киева будет перекрыта. "Извините, пожалуйста, простите все, простите нас, простите Верховную Раду. Рада создала и сделала неудобства нам, мы, обещаю, сделаем им", - подчеркнул Зеленский. Источник: https://цензор/n3127606
https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2250104101906620/

Опять этот снисходительный тон с угрозами мелкой мести.
Чучело, блин.

Ганьба. З похмілля про державні справи публічно говорити. Він просто сміється над нами.
   
Порох був ніщо, але чи це йому заміна? Україні треба президента з Заходу країни, бо східяки настільки скацапщені і корумповані, що з ними ми лише придаток ханства.

Про корумпованість - це до медуніверу у колисці європейськості і некорумпованості - Львові, де звичайний вступ був 10 000 рублів (ціна ГАЗ-24 з радіоприймачем).
В цей час у корумпованому Дніпрі завжди було безкоштовно, тільки іспити склади. B-)
   
Про корумпованість - це до медуніверу у колисці європейськості і некорумпованості - Львові, де звичайний вступ був 10 000 рублів (ціна ГАЗ-24 з радіоприймачем).
В цей час у корумпованому Дніпрі завжди було безкоштовно, тільки іспити склади. B-)

Не тре п*здіти. Я закінчив універ у Львові.
   
Не тре п*здіти. Я закінчив універ у Львові.

Медичний?
   
Порошенко звичайно не "ахті",але цей новообраний просто "маленьке та дурненьке".

Ви уявляєте його на переговорах з пуцлом в 2014 році? А може в 2019?

Сумніваюсь що з України би хоч щось залишилось якби на чолі країни став цей наркокловун-дегенерат
   

Зелю пiдтримало 7 млн громодян
Раду - 18млн
кому Зеля хоче створити "неудобства" ?

Это теперь так принято - нагло пи з деть?
   
вже виріштв мілкенько підгадити бо не призначили його дату...
Гадя Петровіч Хренова...
   
Краткая история событий
срань порхатая еще три четыре дня тому хрюкало, как рада Зе нагнула, поставила на место, унизило и радостно повизгивало! (темы тут есть, свиные глазки не видели, забыли?)
Тот ответил - захрюкали опять, ах какой злопамятный мстительный!

прихильники певної політсили вы уже  похожи на дерьмо!
   
пля, які флагі, яка траурна стрічка?
це спецом саме в цьому році?
щось я не пам'ятаю такого антуража минулого року.

саме зараз переглянула канали,на всих траурна свічка... треба було все таки на сьогодні призначити інавгурацію,як і просив новий президент без клепки в голові...
   
Я вам щиро дивуюся. Хто ж за нього голосував? Знову не ми?

Хімічний. Пальма Мерцалова, ви видно не тутешня? Кацапка?
   
Зеленський вже Кадирці "нєудопства" зробив, як там історія закінчилася?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія