Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хто так чекав комету?

Re: хто так чекав комету?

У який час і куди дивитися?

Зразу після заходу Сонця, як почне темніти - на NNW над горизонтом (а потім - все далі на північ, все нижче над горизонтом), або
перед сходом Сонця - на NNE, над самісіньким горизонтом (а потім - все ближче до сходу, все вище над горизонтом, поки не пропаде з зору на яскравому небі після світанку).
   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

Зразу після заходу Сонця, як почне темніти - на NNW над горизонтом (а потім - все далі на північ, все нижче над горизонтом), або
перед сходом Сонця - на NNE, над самісіньким горизонтом (а потім - все ближче до сходу, все вище над горизонтом, поки не пропаде з зору на яскравому небі після світанку).
гізмо, дяки.
   
Re: хто так чекав комету?

гізмо, дяки.

 (tu)

Не пропустіть! У вас (в Києві) за пару хвилин, коло 22:00, має бути видно ось тут (найкраще - в бінокль):



А зранку (від 3:00 до 4:45) - ось тут:


   
Re: хто так чекав комету?

Мені зараз, я ще в Чернігові, краще зранку буде видно, я встаю до світанку. Дякую!
   
Re: хто так чекав комету?

б***ь. Я тут без труби та бінокля. Як завжди все не вчасно.
   
Re: хто так чекав комету?

Північний захід. То з балкону буде видно. Гізмо, ви кращий помічник щодо астрономії!
   
Re: хто так чекав комету?

З південного сходу не побачив. Зачекаю ранку. Може, хмарки розжене.

Останнє редагування: 11 липня 2020 23:39:43 від beggy
   
Re: хто так чекав комету?

Зразу після заходу Сонця, як почне темніти - на NNW над горизонтом (а потім - все далі на північ, все нижче над горизонтом), або
перед сходом Сонця - на NNE, над самісіньким горизонтом (а потім - все ближче до сходу, все вище над горизонтом, поки не пропаде з зору на яскравому небі після світанку).

Дякую!
   
Re: хто так чекав комету?

З південного сходу не побачив.

Північний схід - зранку.
І північний захід - після заходу Сонця.
   
Re: хто так чекав комету?

А вот хер нам. Небо затягнуте.
   
Re: хто так чекав комету?

Та вже майже світає то тогж. Не щастить мені.
   
Re: хто так чекав комету?

Знайшов зате старий пріцил. Який думав, що десь проебав. Не гірша річь, за бінокля.
   
Re: хто так чекав комету?

Знайшов зате старий пріцил. Який думав, що десь проебав. Не гірша річь, за бінокля.

 (tu)
   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, таки вечор, на ранок я вже ставок не роблю. Де саме сьогодні ввечорі? Та коли?
   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, таки вечор, на ранок я вже ставок не роблю. Де саме сьогодні ввечорі? Та коли?

З Чернігова увечері найкраще її буде видно після 22:00 в напрямку NNW (північно-північно-західному):



Вона тоді буде градусів 11 над горизонтом. З плином часу вона буде рухатися на північ і опускатися нижче, але буде робитися яскравіша, - а після опівночі - почне підніматися і рухатися в намрямку NNE  (північно-північно-східному), аж поки її не перестане бути видно на NE зі сходом сонця.

Останнє редагування: 12 липня 2020 09:00:04 від GizmoGremlin
   
Re: хто так чекав комету?

З Чернігова увечері найкраще її буде видно після 22:00 в напрямку NNW (північно-північно-західному):

Показати зображення...
Вона тоді буде градусів 11 над горизонтом. З плином часу вона буде рухатися на північ і опускатися нижче, але буде робитися яскравіша, - а після опівночі - почне підніматися і рухатися в намрямку NNE  (північно-північно-східному), аж поки її не перестане бути видно на NE зі сходом сонця.
щиро вам, Гізмо, дякую. Ви сам краще за астрономічні форуми. Питання- відповідь. Дуже таке поважаю. Щож, ввечорі подивлюся, благо, знайшов раптово через що.
   
Re: хто так чекав комету?

Не з моїм щастям. Знову хуйня на небі. Нема на те ради.
   
Re: хто так чекав комету?

Спасибо, Гизмо. Комета отлично видна сегодня не вооруженным взглядом  (tu)
Еще бы увидеть спутники Маска. Пытался несколько раз, смотрел по расписанию пролета - ничего не получилось :(
   
Re: хто так чекав комету?

Біліать. В Чернігові все небо затягнуте. Ну чому я такий завжди довбень? Ну не можно же так жити.
   
Re: хто так чекав комету?

еххх.... задощило
   
Re: хто так чекав комету?

в середине ночи была видна, почти до рассвета
   
Re: хто так чекав комету?

в ктеве все застроили горизонтов невидно и засветка неба уличным светом я нихера не увидел к сожалению
   
Re: хто так чекав комету?

Вчора спостерігали у Львові після 23.00, виджно дуже добре на північному заході
   
Re: хто так чекав комету?

Щож це таке? Всі побачили, я один смокчу. Сьогодні знову хмарно. Мабуть, знову нічого не видно буде. Вже й прилад є, а толку?
   
Re: хто так чекав комету?

Щож це таке? Всі побачили, я один смокчу. Сьогодні знову хмарно. Мабуть, знову нічого не видно буде. Вже й прилад є, а толку?

Зараз можна спостерігати у Львові, висить на півночі досить високо
   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

Зараз у Львові хороша погода для спостережень, уже видно добре
   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

Внас тут, в Чернігові, суцильна хмара на все небо.
   
Re: хто так чекав комету?

Кажуть, завтра буде з проясненнями.
   
Re: хто так чекав комету?

Кажуть, завтра буде з проясненнями.

Не упусти шансу! А він зараз - від заходу Сонця до ранку!
   
Re: хто так чекав комету?

Хуйня, шановний пане. Вже надто світло. А небо не очистилося
   
Re: хто так чекав комету?

Еще бы увидеть спутники Маска. Пытался несколько раз, смотрел по расписанию пролета - ничего не получилось :(
Ото мені повезло. Коли у березні просто голову у Запоріжжі підняв і остолбенів... Єдуть!! (С)
   
Re: хто так чекав комету?

Сьогодні побачу. Не надто багато циростратус, майже нема цирокумулюс. не надто файно за для споредження, та, всеж можливо! Знайшов фібру та стекла начистив. Буде в мене свято.
   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, пане. Я ваш боржник. Я бачив дві комети за свое життя. Дуже вам дякую.
   
Re: хто так чекав комету?

Більше щастячко спостерігати босоочь. Не надто пріцил додає романтики.
   
Re: хто так чекав комету?

Більше щастячко спостерігати босоочь. Не надто пріцил додає романтики.

В прицілі мала апертура. Бінокль краще.
   
Re: хто так чекав комету?

Вчорашній "улов".
Видно другий (іонний) хвіст (синій), який вона випустила.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія