Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Свіжовакцинована вчителька буде заразною для дітей?

А цицки почали наливатись уже ?
   
Спостерігай уважно за симптомами  :weep:
Не вийде, син в 4-му класі, сам вже ходить в школу і зі школи, вже не забираю щодня.
Буду слухати, що дитя розкаже чи інші мамочки.
   
А у вас шо немає єбанутої вайбер групи мамочок? :laugh:
   
А у вас шо немає єбанутої вайбер групи мамочок? :laugh:
Є.
   
мРНК вакцины вирус не содержат...

Векторные содержат деактивированный вирус... Но, даже если предположить идиотизма ради, что он не деактивирован, корона из него не вытекает....

Традиционные вакцины содержат деактивированный ковид, но, опять таки, если предположить, что он не деактивирован, его вводят внутримышечно а не через ингалятор... Так шо к моменту когда гипотетический пациент может стать заразным, он будет ужо мёртв...

Пациент или вирус?
   
Пациент или вирус?

Пациент...
   
Пациент...

Я так и думал.

Довольно страшно работает вирус - проникает в мозг, подавляет волю и требует ещё вирусов в себя - вакцины, ездить по магазинам, общаться с людьми и говорить, передаваясь со слюнями следующим пациентам.

Жуткое изобретение.
   
А у вас шо немає єбанутої вайбер групи мамочок? :laugh:

Нє, що не кажи а Вія найкраща серед антиваксерів  :gigi:
   
Я так и думал.

Довольно страшно работает вирус - проникает в мозг, подавляет волю и требует ещё вирусов в себя - вакцины, ездить по магазинам, общаться с людьми и говорить, передаваясь со слюнями следующим пациентам.

Жуткое изобретение.

Блин, дебилы....

Внутримышечное введение вируса не ведёт к его передаче воздушно-кспельным путем... Никак...  :D

Пациент был абсолютно гипотетически...

Рехнулись некоторые нешуточно.. Б :D
   
Нє, що не кажи а Вія найкраща серед антиваксерів  :gigi:
Це я вам ще медичні теорії про віруси не розповідала. Трохи згодом окрему тему створю.
   
Вже ніч. за вакциновану вчительку тривожно.
А чи зможе вона вийти завтра до праці? B-)
   
Вже ніч. за вакциновану вчительку тривожно.
А чи зможе вона вийти завтра до праці? B-)
Зранку розповім. Сьогодні весь день вчила дітей.
   
Зранку розповім. Сьогодні весь день вчила дітей.
То ти пустила дитину до школи?
   
То ти пустила дитину до школи?
Пустила. Аргумент "Аденовірус хоч і кастрований, а все одно при зараженні  від нього лише соплі" мене частково заспокоїв.
Турбує те, що він модифікований, але тут вже нічого не поробиш, вакцинованих вистачає всюди.
Пару тижнів тому ми всією родиною чимось  вже перехворіли, і саме з сина почалося - нежить, кашель. Може то чийсь аденовірус до нас прискакав, а може й Дельта.
Щоб два рази не вставати - дитячий лікар у відпустці до 27 вересня, навіть довідку у школу не змогли взяти.
   
Пустила.
І це ж треба було  стільки  часу їпати мізки )))
   
І це ж треба було  стільки  часу їпати мізки )))
Скільки, одну ніч? Ви тут вже закисли в болоті, а я вас трохи розворушила.
   
Ви тут вже закисли в болоті, а я вас трохи розворушила.
Ну в принципі й те норм. Ржачно було ))
   
...у лося кастровані мізки, точніше у тупої кози...вам варто почитати не про вірус, а про оце...:)))
шо климакс влияет на интеллект?
Аот на твой точно что то повлияло
   
Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?

скажу що ти в школі не вчилась.
   
Вія, тримай у курсі щодо своїх пригод із коронавірусом/аденовірусом  :gigi:
   
Вія, тримай у курсі щодо своїх пригод із коронавірусом/аденовірусом  :gigi:
Обов'язково.
Син пішов в школу, мамочки в чаті мовчать, аденовірус ще не прокинувся  :D
   
І не забувай, що цей вірус (якщо там Астрозенека) не реплікується, так що в разі будь-яких захворювань на коронавірус у класі це точно не через вчительку
   
І не забувай, що цей вірус (якщо там Астрозенека) не реплікується, так що в разі будь-яких захворювань на коронавірус у класі це точно не через вчительку
То ми ж вже розібралися, що реплікуватися буде чи не буде аденовірус, який є у вакцині Астрозенеки, от за цим і послідкую.
А короновіруса у вакцині нема, тому він якщо прийде, то не через вчительку.
   
Зранку розповім. Сьогодні весь день вчила дітей.
Тривожно за вчительку, Вія, відзвітуйся, вже відкинула копита, чи ще смикається?  :stink: Дітей всіх заразила перед кінцем, чи дурно вакцинувалась?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія