Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще одного АТОвця зелена влада довела до безвиході(

В Києві, увійшов з гранатой у приміщення кабміну.
граната боєва.
Вже здався поліції.
В 2015 році був нагороджений орденом за Мужність 3 ступеня.

   
нерви.
   
Хорошо хоть жив остался. Я думаю в другой стране после доставания гранаты он бы через несколько секунд имел бы на лбу лишнюю дырку.
   
Хорошо хоть жив остался. Я думаю в другой стране после доставания гранаты он бы через несколько секунд имел бы на лбу лишнюю дырку.
то  в тебе просто така думка.
   
Вчора в Новинах на ТБ був сюжет : чоловік декілька років поспіль захаращує свою квартиру різним непотрібом, принесеним з вулиці. Начебто стверджує, що потім роздаватиме бідним. Навіть у загальному коридорі сонми тараканів з його квартири, сморід..
Його батько каже, що ця біда з сином почалася після того, як у 2014 на Майдані його сильно побили тітушки, у т.ч. і по голові
   
В Києві, увійшов з гранатой у приміщення кабміну.
граната боєва.
Вже здався поліції.
В 2015 році був нагороджений орденом за Мужність 3 ступеня.


Винуватою вважаю нашу владну вертикаль,яка з


ри владі з кінця 2014 року і зараз чимало людей, які були учасниками АТО або мають статус УБД.
   
Вон Надежду Савчено власть довела, что она решила всю ВР из минометов взорвать.
   
В Києві, увійшов з гранатой у приміщення кабміну.
граната боєва.
Вже здався поліції.
В 2015 році був нагороджений орденом за Мужність 3 ступеня.


Перепрошую  - щось пішло не так...

Закінчу думку.

Винуватцем того, що трапилось, вважаю не ЗЕЛЕНУ владу. Точніше - не лише їїї.
Винуватою є вся наша владна вертикаль, яка за час військового протистояння демонструє низький фаховий рівень, відсутність патріотизму та неспроможність подолати спокуси корупції.
При владі з кінця 2014 року і зараз чимало людей, які були учасниками АТО або мають статус УБД. Проте вони або забули про війну з її


   
відомими проблемами й негараздами, або захопилися грою у велику політику.
   
"відпускних немає, лікарняних немає, піднайомних за житло немає, єдиноразову матеріальну допомогу скасували"
   
Дивно, в іншій гілці вже ж майже дійшли до згоди, що це все вистава. Розійшлися тільки у визначенні постановника і призначення - чи то аваков лякає зеленського, чи то зеленський відволікає від чауса.
   
Дивно, в іншій гілці вже ж майже дійшли до згоди, що це все вистава. Розійшлися тільки у визначенні постановника і призначення - чи то аваков лякає зеленського, чи то зеленський відволікає від чауса.

ну логично все, Зе власть довела ветерана АТО, что он вынужден участвовать в спектаклях за деньги.
   
найманцю пох що робити за гроші)) імітувати воїна на колчаковських фронтах - чи імітуввти терориста в українському кабміні ;)
   
ну логично все, Зе власть довела ветерана АТО, что он вынужден участвовать в спектаклях за деньги.

Це у всіх влад так.
Наприклад, історія пілота Волошина...
   
Це у всіх влад так.
Наприклад, історія пілота Волошина...

ну мы ж ща именно про Зе-владу. почему ты не можешь удержаться и обязан всем сказать, в порыве своей нейтральной позиции, а вот Порошенко?
   
ну мы ж ща именно про Зе-владу. почему ты не можешь удержаться и обязан всем сказать, в порыве своей нейтральной позиции, а вот Порошенко?

Де ти там петра побачив?
Я не розділяю в цьому питанні Зе і По влади. Обоє рябоє. Що тут не зрозуміло?
   
Де ти там петра побачив?
Я не розділяю в цьому питанні Зе і По влади. Обоє рябоє. Що тут не зрозуміло?

Наприклад, історія пілота Волошина...
это ж ты сейчас не про Петра, да?
   
Наприклад, історія пілота Волошина...
это ж ты сейчас не про Петра, да?
Ще раз.
Я не розділяю в цьому питанні Зе і По влади. Обоє рябоє. Що тут не зрозуміло?
   
Re: Ще одного АТОвця зелена влада довела до безвиході(

Не знаходжу інформації, що його «дістало», чого саме він вимагав, чому обрав кабмін?
   
"відпускних немає, лікарняних немає, піднайомних за житло немає, єдиноразову матеріальну допомогу скасували"
   
Ще раз.
Я не розділяю в цьому питанні Зе і По влади. Обоє рябоє. Що тут не зрозуміло?

еще раз, эта ветка была про Зе власть. но ты посчитал своим долгом, как нейтральная сторона, прийти и сказать а вот при Порошенко. затем начав рассказывать, что ты их не разделяешь. у тебя очень большие проблемы с ведением дискуссии и своим позиционированием в ней.
   
еще раз, эта ветка была про Зе власть. но ты посчитал своим долгом, как нейтральная сторона, прийти и сказать а вот при Порошенко. затем начав рассказывать, что ты их не разделяешь. у тебя очень большие проблемы с ведением дискуссии и своим позиционированием в ней.
Мене в цій темі хвилює ветеран, а не влада. А проблеми в тих, хто фантазує і потім дискутує зі своїми фантазіями. Прийде новий клована, а проблема залишиться
   
найманцю пох що робити за гроші)) імітувати воїна на колчаковських фронтах - чи імітуввти терориста в українському кабміні ;)
він був мобілізований , отже доброволець .
Але тобі,  дівчинка , цього не зрозуміти . Бо яєць в тебе немає.
   
він був мобілізований , отже доброволець .
Але тобі,  дівчинка , цього не зрозуміти . Бо яєць в тебе немає.

Він, як і решта, прийшов в Айдар добровольцем, потім оформили як мобілізованого. Служив би за контрактом і далі, але ж мав кілька поранень, став непридатним для військової служби. Здивований, що Володимир має одну нагороду - він, родом з Луганщини, був справжнім патріотом і робив свою справу по совісті. Мабуть, комусь цього не зрозуміти ніколи, як і логіки його відчайдушного вчинку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія