Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гитлер на свадьбе в Австрии :-B

Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Хуйло тоже самое, а невеста и жених - ну просто чудо как хороши !
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Хуйло тоже самое, а невеста и жених - ну просто чудо как хороши !

 :-B

Mirghorod - city is never sleep :)
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

:-B

Mirghorod - city is never sleep :)

I,m in Kyiv now :-)
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Хуйло тоже самое, а невеста и жених - ну просто чудо как хороши !
:facepalm1:
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

:-B

Mirghorod - city is never sleep :)

City that never sleeps
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

City that never sleeps

То не про нас было :)
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

:facepalm1:
шонетакблд?  Чи то - не люди?
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

шонетакблд?  Чи то - не люди?
Люди, конечно. Невзирая на знаки на кителе. И несомненно, достойні восхищения. :facepalm1:
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Так, достойні. 
Як солдати - ПЕРЕДУСІМ.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Так, достойні. 
Як солдати - ПЕРЕДУСІМ.
Я такими захоплюватись не можу. Я не впевнена, чи не вчиняв цей солдат звірства над беззахисними людьми. А тебе - в ігнор, мерзото.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Я такими захоплюватись не можу. Я не впевнена, чи не вчиняв цей солдат звірства над беззахисними людьми. А тебе - в ігнор, мерзото.
над нареченою?  Вчиняв, природньо… то - трофей!
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Люди, конечно. Невзирая на знаки на кителе. И несомненно, достойні восхищения. :facepalm1:

а што за знакі на кітілє ?

віжу рицарскій хрест, вишшая награда для солдата на протяженіі сотен лет, віжу значок со свастікой
 а што відіті ви што указиваіт на знущання с нівінних людей ?
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

а што за знакі на кітілє ?

віжу рицарскій хрест, вишшая награда для солдата на протяженіі сотен лет, віжу значок со свастікой
 а што відіті ви што указиваіт на знущання с нівінних людей ?
дурником прикинутись легше. продовжуйте паяснічать. і
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   Я ненавиджу сатаниста Гітлера але... Але що правда, то правда:
   Єфрейтор першої піхотної роти 16 баварського полку Адольф Шилькгрубер воював майже шість років й переніс усі тяготи жахливої війни. Приймав участь у двох найбільших битвах Першої світової: битві на Соммі в жовтні 1916, та битві на Іпрі в жовтні 1918. У обох битвах був поранений. Отримав дві нагороди: в грудні 1914 нагороджений залізним хрестом 2-го ступеня, у травні 1918 полковою грамотою, в серпні рідкісним для рядового складу залізним хрестом 1-го ступеня.
  Однієї ночі, сам не розуміючи чому, покинув бліндаж із сплячими однополчанами. Отямився після вибуху наосліп випущеного противником снаряду, котрий вщент зруйнував щойно ним покинутий бліндаж…
  Після ураження отруйним гірчичним газом, (котрий пізніше отримав назву "іпріт") втратив зір. Вилікувався в госпіталі й, повернувшись, побачив "солдатські ради". Виявилося, що відбулась революція й мова вже йде про капітуляцію! Це означало, що виснажлива війна, мільйонні жертви були марними. Втрати були грандіозними, економіка виснаженою, приниження нації величезним.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Эх, как  сейчас нам не хватает. :weep:
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Вот так ФУП скатился.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

а што за знакі на кітілє ?

віжу рицарскій хрест, вишшая награда для солдата на протяженіі сотен лет, віжу значок со свастікой
 а што відіті ви што указиваіт на знущання с нівінних людей ?

Значок зі свастикою - це GK-DK (німецький хрест в золоті)
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   Я ненавиджу сатаниста Гітлера але... Але що правда, то правда:
   Єфрейтор першої піхотної роти 16 баварського полку Адольф Шилькгрубер воював майже шість років й переніс усі тяготи жахливої війни. Приймав участь у двох найбільших битвах Першої світової: битві на Соммі в жовтні 1916, та битві на Іпрі в жовтні 1918. У обох битвах був поранений. Отримав дві нагороди: в грудні 1914 нагороджений залізним хрестом 2-го ступеня, у травні 1918 полковою грамотою, в серпні рідкісним для рядового складу залізним хрестом 1-го ступеня.
  Однієї ночі, сам не розуміючи чому, покинув бліндаж із сплячими однополчанами. Отямився після вибуху наосліп випущеного противником снаряду, котрий вщент зруйнував щойно ним покинутий бліндаж…
  Після ураження отруйним гірчичним газом, (котрий пізніше отримав назву "іпріт") втратив зір. Вилікувався в госпіталі й, повернувшись, побачив "солдатські ради". Виявилося, що відбулась революція й мова вже йде про капітуляцію! Це означало, що виснажлива війна, мільйонні жертви були марними. Втрати були грандіозними, економіка виснаженою, приниження нації величезним.

все було б правильним, законним, і навіть геройським, Якби не ідеологічний Нацизм та маячня про вищість німецької раси...

Німців нагнули так, що вони вже не піднімуть голову ніколи...

Вони сьогодні навіть не в стані боронитися перед еміграційною навалою не найкращого контингенту з усього світу, не можуть захистити свій національний суверенітет.

Німець став продажний депресивний та брехливий. Шредери, Штайнмаєри, Меркелі... При сприятливих умовах не задумуючись тікає до Штатів Австралії Швейцарії.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

все було б правильним, законним, і навіть геройським, Якби не ідеологічний Нацизм та маячня про вищість німецької раси...

Німців нагнули так, що вони вже не піднімуть голову ніколи...

Вони сьогодні навіть не в стані боронитися перед еміграційною навалою не найкращого контингенту з усього світу, не можуть захистити свій національний суверенітет.

Німець став продажний депресивний та брехливий. Шредери, Штайнмаєри, Меркелі... При сприятливих умовах не задумуючись тікає до Штатів Австралії Швейцарії.
Помиляєшся, піднімлят....
І я не заздрю тим «понаєхавшим» ....
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Замечательная, добрая фотка
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   Я ненавиджу сатаниста Гітлера але... Але що правда, то правда:
   Єфрейтор першої піхотної роти 16 баварського полку Адольф Шилькгрубер воював майже шість років й переніс усі тяготи жахливої війни. Приймав участь у двох найбільших битвах Першої світової: битві на Соммі в жовтні 1916, та битві на Іпрі в жовтні 1918. У обох битвах був поранений. Отримав дві нагороди: в грудні 1914 нагороджений залізним хрестом 2-го ступеня, у травні 1918 полковою грамотою, в серпні рідкісним для рядового складу залізним хрестом 1-го ступеня.
  Однієї ночі, сам не розуміючи чому, покинув бліндаж із сплячими однополчанами. Отямився після вибуху наосліп випущеного противником снаряду, котрий вщент зруйнував щойно ним покинутий бліндаж…
  Після ураження отруйним гірчичним газом, (котрий пізніше отримав назву "іпріт") втратив зір. Вилікувався в госпіталі й, повернувшись, побачив "солдатські ради". Виявилося, що відбулась революція й мова вже йде про капітуляцію! Це означало, що виснажлива війна, мільйонні жертви були марними. Втрати були грандіозними, економіка виснаженою, приниження нації величезним.

Все так, Адік був хорошим солдатом в АРМІЇ АГРЕСОРА, ОКУПАНТА.  Не забуваєм, що і 1 Світову війну почали німці.

От якби він так завзято і героїчно защив батьківщину від нападників, то і оцінка його бойових подвигів і страждань була зовсім іншою.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

       Читав я його книгу "Моя боротьба". Навіть в свою "Білу ворону" цитати вставив...  ;)
Робота на будові була важкою, платня мізерною. В обід робітники обговорювали власне життя та стан справ у державі: 
"Вони відкидали і проклинали все: націю як винахід капіталістичних "класів", Батьківщину як знаряддя буржуазії для пригнічення пролетаріату; школу як установу котра виховує рабів, а також рабовласників; релігію як засіб обману приреченого на експлуатацію народу; мораль як символ безглуздого овечого терпіння і т. п. Словом в їхніх вустах не залишалось нічого чистого і святого; все, буквально все вони вивалювали в жахливій грязюці".
Спочатку Адольф стримував себе, але потім став заперечувати та при цьому швидко переконався, що йому бракує фактів, аргументів. Засів за книги, газети, брошури й після цього став перемагати у диспутах. Тоді переможені противники "попросили" Адольфа з будівництва. На інших будовах ситуація повторювалась. Почуття образи поволі змінилось на азарт подальшої боротьби.
Оточуюча дійсність вражала багатством, лицемірством буржуазії та бідністю інших верств населення. При цьому багатії навіть не намагались зрозуміти походження проблем бідноти! В газетах була суцільна брехня! В цій ситуації логічно було б уявити, що допитливий Адольф захопиться в той час модними марксистськими ідеями рівності, братерства та волі. А от і не сталось так. Вже тоді він почав мріяти об'єднати народ й здобути йому достойне місце під Сонцем:
"Лише після того як німецька держава включить в рамки своїх кордонів останнього німця, лише після того як виявиться, що така Німеччина не в змозі прогодувати в достатній мірі все своє населення, - виникла потреба дасть народові моральне право на захоплення чужих земель. Тоді меч починає грати роль плуга, тоді криваві сльози війни зрошують землю, котра повинна забезпечити хліб насущний наступним поколінням".
Цікаво відмітити, що молодого агітатора проти існуючого державного ладу працівники не видали властям, а ті, відповідно, не заарештували. У нас би це організували досить швидко і з превеликим задоволенням...
На два мільйони населення Вени припадало 200 тисяч євреїв - десята частина. Спочатку Адольф до них ставився лояльно, вважав що євреїв переслідують за релігійні переконання й дуже обурювався таким недостойним відношенням. Та пізніше, ретельно проаналізувавши їхню поведінку, люто зненавидів. Чому ж то? Євреї ж, як відомо із Біблії, є Богом вибраним народом, носіями, проповідниками десяти Господніх заповідей, людьми святими, взірцем добропорядності!
Як би не так! Євреї не працювали фізично а займали керівні посади, вони окупували засоби масової інформації й щосили, інтенсивно проповідували... ними ж створене атеїстичне марксистське вчення! Своїми ідеями, поведінкою вони одурманювали, розбещували німецьку націю! Дійшло до того, що контролювали навіть індустрію проституції! Для того, щоб зрозуміти суть "передового вчення" Адольф став ретельно вивчати марксистку літературу й дійшов висновку:
"Марксизм заперечує в людині цінність особистості... Якби марксизм став основою всього світу, це означало б кінець усілякої системи, котру до цих пір уявляв собі розум людський. Для жителів нашої планети це означало б кінець їх існування. Якби єврею з допомогою його марксистського символу віри вдалось отримати перемогу над народами світу, його корона стала б вінцем на могилі всього людства. Тоді наша планета, як було з нею мільйони років тому, носилася б в ефірі, знову безлюдна і порожня. Вічна природа безжально мстить за порушення її законів."
Спочатку Адольф намагався переконати євреїв, але після диспутів з ними переконався, що вони є людьми дуже егоїстичними, лукавими, слизькими. Ось як він описує досвід спілкування з євреями:
"Єврея ж ніколи не відхилити від його поглядів. В ті часи я був ще досить наївним, щоб доказати їм все безумство їхнього вчення. В моєму маленькому крузі спілкування я сперечався з ними до хрипоти, до мозолів на язиці в повній впевненості, що мушу ж я їх переконати в шкідливості їх марксистських безглуздостей. Результат виходив протилежний. Іноді здавалось, що чим більше вони починають розуміти нищівну дію соціал-демократичних теорій в їхньому використанні до життя, тим впертіше продовжують їх відстоювати. Чим більше я сперечався з ними, тим більше знайомився з їхньою діалектикою. Спочатку вони вважають кожного свого противника дурнем. Коли ж переконуються, що це не так, вони починають самі прикидатись дурнями. Якщо ж усе це не допомагає, вони роблять вигляд що не розуміють в чому справа або перескакують на іншу тему. Або ж вони запально починають відстоювати те, що само собою зрозуміло, і як тільки ви погоджуєтесь з ними в цьому, вони негайно використовують це зовсім до іншого питання. Та як тільки ви їх піймали на цьому, вони ухиляються від суті суперечки й не бажають навіть слухати про що саме насправді йде мова. Як ви тільки не намагаєтесь схопити такого апостола, рука ваша ніби проникає в рідку грязюку. Грязюка та проникає між пальці і в той же час якимсь чином знову обволікає ваші руки. Та ось вам, хоча і з великим трудом, вдалося побити одного із таких людей настільки нищівно, що йому нічого не залишається більше робити, як погодитись з вами. Ви думаєте, що вам вдалось зробити по крайній мірі один крок вперед. Який же ваш подив наступного дня! Завтра цей же єврей абсолютно забуває усе що було вчора, він продовжує розповідати свої казки й далі, так як ніби нічого й не було. Якщо ж ви, обурені такою безсоромністю, вказуєте йому на цю обставину, він робить вигляд щиро здивованої людини; він абсолютно нічого не може згадати із учорашньої суперечки, крім того що він вчора як два на два чотири доказав вам свою правоту. Іноді це мене абсолютно обеззброювало. Я просто не знав, чому дивуватись: добре підвішеному язику чи мистецтву брехні. Поволі я почав їх ненавидіти".
Допитливий Адольф вивчав марксистську літературу, приглядався до життя людей й роздумував в який же бік перемога того "передового вчення" може штовхнути людство.
"Співставляючи теоретичну брехливість та безглуздість вчення соціал-демократії з фактами живої дійсності, я поступово отримував усе більш чітку картину її справжніх намірів. У такі хвилини мною оволодівали не тільки тяжкі передчуття, але й усвідомлення загрожуючої з того боку гігантської небезпеки. Я чітко бачив що це вчення, зшите із егоїзму та ненависті, з математичною точністю може отримати перемогу і тим самим привести людство до нечуваної катастрофи. У цей самий час я зрозумів, що це руйнівне вчення тісно й нерозривно пов'язане з національними властивостями одного визначеного народу, чого я до цих пір абсолютно не підозрював".   
З часом Адольф пересвідчився, що умовляти, переконувати євреїв, обмежувати їхню руйнівну справу силою закону безглуздо. Дійшов висновку, що розумніше винищити усіх їх фізично: "Сьогодні я впевнений, що дію цілком в дусі Творця Всемогутнього: борючись за знищення єврейства, я борюсь за справу Божу".
Почалась Перша світова війна. Як справжній патріот Адольф у серпні 1914 року пішов добровольцем на фронт.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Досить простирадл, досить.
Молодят поіменно б ідентифікувати.
АПД Ганс Георг Отто Герман Фегеляйн, чоловік молодшої сестри і зять Еви Браун
Розстріляний за особистим наказом Гітлера 28 квітня 1945 року.
тут

Останнє редагування: 29 листопада 2018 10:08:50 від LampoGaz
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Все так, Адік був хорошим солдатом в АРМІЇ АГРЕСОРА, ОКУПАНТА.  Не забуваєм, що і 1 Світову війну почали німці.

От якби він так завзято і героїчно защив батьківщину від нападників, то і оцінка його бойових подвигів і страждань була зовсім іншою.

Німці не розпочинали першу світову війну.
Її розв‘язали австроугорці та росіяни.
Після того, як вбили ерцгерцога Фердинанда, Австрія висунула ультиматум Сербії.
Росія оголосила мобілізацію.
І понеслася.
До речі, Тройствений союз Німеччини, Австрії та Італії в тій війні був ОБОРОННИМ, що дозволило Італії не брати участі в бойових діях.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B



Маргарет Берта Гредль.
 31 серпня 1915р народилася в Мюнхен.
Спокійно померла собі в Штайнгаден ( Баварія) ,  10 жовтня 1987р.
На півдні народилася, на півдні й померла. Нікуди не тікала, ніким ніколи не переслідувалася.

Останнє редагування: 29 листопада 2018 10:21:55 від LampoGaz
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Фегеляйн був кавалеристом. В кавалерію СС з армії перейшов у 1933 році і до 1941 року воєнних злочинів не вчиняв.
Але потім він був командиром кавалерійської дивізії СС в Білорусі і проводив каральні операції проти населення, яке підтримувало партизан.
З 1943 року був переведений в ставку Гітлера.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Эх, Антик, Антик, вот ты уже топишь за национал-социалистов. Вот точно такие же зрадолюбы-страдальцы и пошли за Гитлером в 30е, и отдавали свои свободы, и радовались победам, и уверовали в свою исключительность (а немцам с их страстью к порядку, глядя на соседей, это было особенно легко).
Ты думаешь, фашисты - это какие-то звери ? Нет, это зрадолюбы-стонатели, жаждущие твердой руки и нетерпимые к свободам и либеральным ценностям - т.е. к гомикам, нацменьшинствам, да ко всему непохожему на стандарт.
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

       Читав я його книгу "Моя боротьба". Навіть в свою "Білу ворону" цитати вставив...  ;)
Робота на будові була важкою, платня мізерною. В обід робітники обговорювали власне життя та стан справ у державі: 
"Вони відкидали і проклинали все: націю як винахід капіталістичних "класів", Батьківщину як знаряддя буржуазії для пригнічення пролетаріату; школу як установу котра виховує рабів, а також рабовласників; релігію як засіб обману приреченого на експлуатацію народу; мораль як символ безглуздого овечого терпіння і т. п. Словом в їхніх вустах не залишалось нічого чистого і святого; все, буквально все вони вивалювали в жахливій грязюці".
Спочатку Адольф стримував себе, але потім став заперечувати та при цьому швидко переконався, що йому бракує фактів, аргументів. Засів за книги, газети, брошури й після цього став перемагати у диспутах. Тоді переможені противники "попросили" Адольфа з будівництва. На інших будовах ситуація повторювалась. Почуття образи поволі змінилось на азарт подальшої боротьби.
Оточуюча дійсність вражала багатством, лицемірством буржуазії та бідністю інших верств населення. При цьому багатії навіть не намагались зрозуміти походження проблем бідноти! В газетах була суцільна брехня! В цій ситуації логічно було б уявити, що допитливий Адольф захопиться в той час модними марксистськими ідеями рівності, братерства та волі. А от і не сталось так. Вже тоді він почав мріяти об'єднати народ й здобути йому достойне місце під Сонцем:
....

Святий був чоловік, нє?
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   Постойте, постойте, но это же немцы, враги, оккупанты и захватчики, уничтожители украинцев, разрушители украинских городов и сёл, принесшие горе в каждый украинский дом? О чём вот это всё сейчас?
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   Постойте, постойте, но это же немцы, враги, оккупанты и захватчики, уничтожители украинцев, разрушители украинских городов и сёл, принесшие горе в каждый украинский дом? О чём вот это всё сейчас?
Сказав би я хто у нас сьогодні вороги... Так іхні ставленики ж і забанять. B-)
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B
lot

Ну и шо?  Крестников у него более сотни
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   Постойте, постойте, но это же немцы, враги, оккупанты и захватчики, уничтожители украинцев, разрушители украинских городов и сёл, принесшие горе в каждый украинский дом? О чём вот это всё сейчас?
хз чи німці принесли горе в кожну українську хату
мої дідбаба були зовсім іншої думки
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B


Гитлер любив Сталіна. Сталін відповідав взаємністю. В червні 1941 вони посварилися....
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

хз чи німці принесли горе в кожну українську хату
мої дідбаба були зовсім іншої думки
   Я просто напоминаю Вам, пан Гонта, что мы с Вами граждане страны (я-то уж точно), которая является одним из ПОБЕДИТЕЛЕЙ во Второй Мировой Войне. Народ которой отчаянно дрался против гитлеровцев-захватчиков и победил, заплатив непомерную и неслыханную во все времена существования человечества цену.
  ВОСЕМЬ миллионов погибших украинцев. ВОСЕМЬ, пан Гонта (и это только на фронтах). И миллионы раненных, искалеченных, десятки миллионов лишившихся крова, разруха и послевоенный голод. Подорван генофонд украинской нации. Последствия будут сказываться не десятилетиями-веками.
  И вот за всё это вы предлагаете здесь умиляться добродушной улыбочке Адольфа Гитлера, любоваться выправкой офицеров СС, восхищаться красотой их фрау?
  Дело Ваше, у всякого свои девиации, но прошу просто соблюдать элементарные нормы социальной гигиены и не тащиться с этим на публичный форум...
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

   Я просто напоминаю Вам, пан Гонта, что мы с Вами граждане страны (я-то уж точно), которая является одним из ПОБЕДИТЕЛЕЙ во Второй Мировой Войне. Народ которой отчаянно дрался против гитлеровцев-захватчиков и победил, заплатив непомерную и неслыханную во все времена существования человечества цену.
  ВОСЕМЬ миллионов погибших украинцев. ВОСЕМЬ, пан Гонта (и это только на фронтах). И миллионы раненных, искалеченных, десятки миллионов лишившихся крова, разруха и послевоенный голод. Подорван генофонд украинской нации. Последствия будут сказываться не десятилетиями-веками.
  И вот за всё это вы предлагаете здесь умиляться добродушной улыбочке Адольфа Гитлера, любоваться выправкой офицеров СС, восхищаться красотой их фрау?
  Дело Ваше, у всякого свои девиации, но прошу просто соблюдать элементарные нормы социальной гигиены и не тащиться с этим на публичный форум...
Вы отдаёте предпочтение советам? Советы не совершали преступлений? Улыбочка Сталина вам нравится больше?
   
Re: Гитлер на свадьбе в Австрии  :-B

Вы отдаёте предпочтение советам? Советы не совершали преступлений? Улыбочка Сталина вам нравится больше?
   Нет, я не отдаю предпочтение Советам. Советы совершали преступления. Улыбочка Сталина мне не нравится совершенно, как и сам Сталин.
   Ваша проблема в том, что в США, Великобритании (и не только) очень хорошая медицина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія