Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібен наратив національної єдності від президента.

Є реальна зовнішня загроза. Є внутрішні чвари.
Якраз можливість зібратись і прописати нові правила внутрішньої гри.
А от ті, хто порушить правила - нехай отримують по заслугах.

До сраки! Краще відкрити ще два- три діла проти Порошенка. Адже це він на кордоні з Україною війська тримає!
   
самый главный насущный вопрос,  что делать с Донбассом и войной, но его боятся даже поднимать. боятся даже задать его народу, чтобы прикрыться каким либо референдумом и т.п

потому что даже попытка обсудить реальные варианты (включая, но не только "минск") - это или "зрада" или потеря электоральных пастбищ и корыт

а раптом це і той шуканий наратив, що єднає суспільство?
це єдиний варіант уявлення про те що робити з Кримом, Донбасом та війною
   

Дякую, не треба мені такої єдності.


ну от сбсн

іще є якісь питання?
   
Ну от уявіть собі...

На місцевому ринку напьорсточнік, за сумісництвом ще й балагур непоганий,
тішив своїми жартами людей на ринку. Ну дуже популярний був! Ще й жінкам подобався,
бо міг куєм по роялю постукати.

А тут раптом - бац! - вибори до Сільради! Ну й ці бовдури обрали цього шулера головою.

А раптом (зненацька) лихо - навала монголо-татар. І той бовдур,
що зара сидить у Сільраді, абсолютно безпорадний: не може ні оборону організувати,
ні людей мобілізувати - бо всі ж розуміють - обрати то ми його обрали, але ж воно нікчема,
шулер, пусте місце.

То який "наратив національної єдності" може бути від цього шулера?
Дуже точно.
   
ну от сбсн

іще є якісь питання?

А ніяких питань

Повторюю мені не треба єдності під пам'ятником Хуйлу (на заасфальтованій вулиці) і я точно ніколи не буду єдиним з Бубкою, Усіком чи отим падлом що грав Вітаааальку
   
Єднаймося навколо ФСБшних кротів!
   
А ніяких питань

Повторюю мені не треба єдності під пам'ятником Хуйлу (на заасфальтованій вулиці) і я точно ніколи не буду єдиним з Бубкою, Усіком чи отим падлом що грав Вітаааальку


ну так сбсн чому 73% повинні поважати тебе і твої хотєлки, якщо ти будучи меншістю не поважаєш їх?
   
(tu)
Можливо заклик від бойових офіцерів, які дійсно мають шану в суспільстві...
І то таке об"єднання можливе лише вже після початку москальського вторгнення.
Саме це і хотів додати.
Не бачу нікого, крім бойових офіцерів.
Але, от дивне співпадіння, практично всі вони, відомі загалу, "продались мародьору", як верещать зелепні, аби нівелювати вагу їх слів.
   
ну так сбсн чому 73% повинні поважати тебе і твої хотєлки, якщо ти будучи меншістю не поважаєш їх?

Це моя земля. Я залишок змученого геноцидами народу. Вони ж тут чужі, суміш нащадків тих хто геноциди робили і тих кого тими геноцидами зденаціоналізували. .

Але я дивлюсь на ситуацію реально - виграти і проти москалів і проти 73% (які з ними єдині ментально) шансів мало. Саме тому оптимізмом я не сяю.
   
Це моя земля. Я залишок змученого геноцидами народу. Вони ж тут чужі, суміш нащадків тих хто геноциди робили і тих кого тими геноцидами зденаціоналізували. .

Але я дивлюсь на ситуацію реально - виграти і проти москалів і проти 73% (які з ними єдині ментально) шансів мало. Саме тому оптимізмом я не сяю.


Крим це твоя земля чи Донбас твоя земля? Одеса і Полтава твоя земля?

по яким це критеріям вона твоя а не тих, хто там живе?
   
  1 Січня в ДН С.Бандери буде смолоскипна хода на котрій серед іншого будуть вигукувати: Бандера прийде - порядок наведе!
  На мою думку слід трішечки змінити заклик на такий: Бандера прийди - порядок наведи!
   ;)
   
Який наратив від 73% які заради спокою "пєрєстать стрєлять" ладні продати країну Хуйлу.
   
ну так сбсн чому 73% повинні поважати тебе і твої хотєлки, якщо ти будучи меншістю не поважаєш їх?
В "чорну годину" насрати на 73% і на тебе особисто. Потім розберемося.
   
  1 Січня в ДН С.Бандери буде смолоскипна хода на котрій серед іншого будуть вигукувати: Бандера прийде - порядок наведе!
  На мою думку слід трішечки змінити заклик на такий: Бандера прийди - порядок наведи!
   ;)
А ти що робитимеш в суровий чяс?
   
В "чорну годину" насрати на 73% і на тебе особисто. Потім розберемося.


розумієш, коли серуть 25% то це неприємно, а коли у відповідь насеруть 73% то вас і не видно буде

от у чому різниця.

але гузно вам ця перспектива все одно заткне, це я розумію
   
Саме це і хотів додати.
Не бачу нікого, крім бойових офіцерів.
Але, от дивне співпадіння, практично всі вони, відомі загалу, "продались мародьору", як верещать зелепні, аби нівелювати вагу їх слів.
Взагалі то, більшість тих, хто верещать про бойових офіцерів "продались мародьору", не хочуть або не здатні об"єднатися навколо ідеї національної єдності.
Тому їх думка не дуже й важлива.
   
по яким це критеріям вона твоя а не тих, хто там живе?
Не по яким, а за якими критеріями.
За простими - це земля держави Україна, моєї держави. Не буде держави Україна - буде кожен сам за себе. Але хй ти того дочекаєшся, "славних прадідів великих" продукт гівняний.
   
Взагалі то, більшість тих, хто верещать про бойових офіцерів "продались мародьору", не хочуть або не здатні об"єднатися навколо ідеї національної єдності.
Тому їх думка не дуже й важлива.
Верещать ті, хто наїлись інформаційного лайна з тілівізара, або штатні пропагандисти, які роблять свою справу.
Тому справді, на їх вереск можна не зважати, "лєс рубят, щєпкі лєтят", все, як їм до смаку.
   
а раптом це і той шуканий наратив, що єднає суспільство?
це єдиний варіант уявлення про те що робити з Кримом, Донбасом та війною

в такому випадку це було б сумно и безнадега.
бо едности не видчуваэться, а невиришени питання тягнуть страну на дно 
   
Не по яким, а за якими критеріями.
За простими - це земля держави Україна, моєї держави. Не буде держави Україна - буде кожен сам за себе. Але хй ти того дочекаєшся, "славних прадідів великих" продукт гівняний.


ти диви, навіть ти допер що то не твоя а держави земля

 :laugh:

я думав не справишся

ну а в державі є влада, владу обирає більшість

ото як вибрали 73% владу, то твоє діло скрутити свої претензії в трубочку і засунути собі в гузно, інакше ти підриваєш національну єдність

отакий тобі наратив, і не проси нічого більше
   
розумієш, коли серуть 25% то це неприємно, а коли у відповідь насеруть 73% то вас і не видно буде

от у чому різниця.

але гузно вам ця перспектива все одно заткне, це я розумію
Умовні 25 - це активні і пасіонарні люди. Я говорю не про співвідношення на виборах.
А 73 - це той субстрат, який сратиме під себе, або куди скаже влада, яка б вона не була.
Ваша, кондомів, головна задача - зруйнувати єдність і координацію саме отих 25-ти, куди належать геть різні люди.
   
Потрібен наратив національної єдності

Тобто "скрєпи" (с) , тільки українською та приховано ..?
   
Крим це твоя земля чи Донбас твоя земля? Одеса і Полтава твоя земля?

по яким це критеріям вона твоя а не тих, хто там живе?

А по яким критеріям моя хата моя а не тих мух, що, падли, все ще літають в грудні?
   
Умовні 25 - це активні і пасіонарні люди. Я говорю не про співвідношення на виборах.
А 73 - це той субстрат, який сратиме під себе, або куди скаже влада, яка б вона не була.
Ваша, кондомів, головна задача - зруйнувати єдність і координацію саме отих 25-ти, куди належать геть різні люди.


про субстрат будеш розказувати пастві на сторіночці "что там у ПОПи", як будете обговорювати методи підняття продаж масла рошен.

там твоя думка буде особливо цінною  :laugh:
   
в такому випадку це було б сумно и безнадега.
бо едности не видчуваэться, а невиришени питання тягнуть страну на дно 

тут то єдність якраз відчувається - конфлікт не має воєнного рішення
на виборах нема жодної політсили, яка пропонує інший варіант
але
наративи мають властивість змінюватись під впливом подій та обставин
тому сумувати зарано
   
по яким це критеріям вона твоя а не тих, хто там живе?
Не по яким, а за якими критеріями.
За простими - це земля держави Україна, моєї держави. Не буде держави Україна - буде кожен сам за себе. Але хй ти того дочекаєшся, "славних прадідів великих" продукт гівняний.
ото як вибрали 73% владу
Так і завалять свої хлєбала разом з обраною владою, до мирного часу.
   
про субстрат будеш розказувати пастві на сторіночці "что там у ПОПи", як будете обговорювати методи підняття продаж масла рошен.

там твоя думка буде особливо цінною  :laugh:
Не тобі, "лайну в ополонці", розказувати, чия думка і де буде важливою.
   
А по яким критеріям моя хата моя а не тих мух, що, падли, все ще літають в грудні?


по критеріям права власності, отриманого у нотаріуса.

говорячи про політику це наявність паспорту і права голосу на виборах.

людина, яка своїх співгромадян вважає "мухами" за визначенням дурак і погано закінчить.
   
Умовні 25 - це активні і пасіонарні люди. Я говорю не про співвідношення на виборах.
А 73 - це той субстрат, який сратиме під себе, або куди скаже влада, яка б вона не була.
Ваша, кондомів, головна задача - зруйнувати єдність і координацію саме отих 25-ти, куди належать геть різні люди.

Саме так. В тому моя головна надія. Кількість і якість різні речі.

Але якщо пропетляємо і в цей раз, треба думати що робити щоб 73% не обрали чергового Бубочку і взагалі як зменшити їх вплив.

І єдність серед (умовних) 25%, серед тих хто і є українцями, насправді найвища на моїй пам'яті. Як і розуміння що з (умовними) 73% нам не по дорозі.
   
Не тобі, "лайну в ополонці", розказувати, чия думка і де буде важливою.


чому ж не мені
ви весь час тужитесь генерувати якісь ознаки власної унікальності та вищості, але виходить лише банальне кидання какашками як у мавп обмежених вольєром
   
розумієш, коли серуть 25% то це неприємно, а коли у відповідь насеруть 73% то вас і не видно буде

от у чому різниця.

але гузно вам ця перспектива все одно заткне, це я розумію

які 73%, дурачок? де вони? куди вони підуть з диванів?  :facepalm1:
   
Є реальна зовнішня загроза. Є внутрішні чвари.
Якраз можливість зібратись і прописати нові правила внутрішньої гри.
А от ті, хто порушить правила - нехай отримують по заслугах.
=======================
А що воно напише? НАРІК давно неадекватний.
   
Саме так. В тому моя головна надія. Кількість і якість різні речі.

Але якщо пропетляємо і в цей раз, треба думати що робити щоб 73% не обрали чергового Бубочку і взагалі як зменшити їх вплив.

І єдність серед (умовних) 25%, серед тих хто і є українцями, насправді найвища на моїй пам'яті. Як і розуміння що з (умовними) 73% нам не по дорозі.
Це непопулярна на хвупі думка, але, ґрєшен, давно притримуюсь її.
Вектори розвитку і руху держави завдають не ширнармаси, як би не хотілось суспільству 21-го сторіччя вірити в торжество охлократії.
В критичні моменти - тим більше.
І не "иліти", на які люблять посилатись "прості люде", знімаючи з себе відповідальність.
Саме отой невеликий відсоток пасіонаріїв і робить справу.
   
На жаль, Україна - незріла держава, а українці - остаточно не сформована нація, тому ідея в цілому вірна.

Попри політичні та ідеологічні розбіжності, повинні бути чітко встановлені червоні лінії для усіх політичних сил.

А якщо хтось їх переходить, то усі інші повинні це засудити як державну зраду.

Звісно, у нас є закони і Конституція, які власне й встановлюють такі рамки.

Однак політичні рамки також варто було б запровадити.

Таку спробу вже робив Ющенко у 2006 з його універсалом національної згоди, чи як там воно називалось…

Тоді не злетіло…

Може на тлі іноземної загрози таке полетить зараз? Шкоди точно не буде…
   
Ну слав тебе, господи. Наконец-то и главный кыргыз-революционер зродывся велыкои годыны.  :laugh:
   
Гарний кацап-мертвий кацап.
   
чому ж не мені
ви весь час тужитесь генерувати якісь ознаки власної унікальності та вищості, але виходить лише банальне кидання какашками як у мавп обмежених вольєром
Ти чудово розумієш, чому не тобі.
Заполошній Вії - так, мені - так, Фініксу, Гео, Андреасу, Мрійнику, птаху Сороці - так. А тобі з вовчиками і південними лярвами - ніт.
Живи з цим.
   
Ну слав тебе, господи. Наконец-то и главный кыргыз-революционер зродывся велыкои годыны.  :laugh:
===========================
 Всё идет по плану. 1 декабря в день начала Майдана началось и в конце февраля закончится. Другое дело, что этот сценарий будет тоже уникальным,но по-сути, твоего ЗЕ дебила прогонят,а ты побежишь к Розумкову. :fuck:
   
Таку спробу вже робив Ющенко у 2006 з його універсалом національної згоди, чи як там воно називалось…

Тоді не злетіл
Ну чего ж  - нэ зэтило? еще как "злетило". Так взлетело, шо на ходу отлетели Крым и Донбасс. И до сих пор летит. Реанимировал Рыгов, запустил на орбиту Кнура, которому почти удалось угробить Украину. B-)
   
Ну слав тебе, господи. Наконец-то и главный кыргыз-революционер зродывся велыкои годыны.  :laugh:
Ну от. Єднайтесь з ментальними немитими пєдоразами.  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія