Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Национализм по нации или по территории?

ніхто не  може мені дорікнути в лояльності до узкоязиких, але

нападки на Порошенка через його узкоязикість схожі на нападки на нього як нібито вірного московського патріархату, причому ці нападки йшли якраз  з боку прихожан МП ..  диякон, диякон МП а Томос таки привіз для української церкви  а не для МП

так і з його узкоязикістю, знову йому це закидають самі узкоязикі - а закон про мову  таки при ньому прийняли, квоти ввели,  і найважливіше - російські школи знищили як  поняття, а цього боялися робити всі 30 років

мені головне правильний результат, хай він вдома хоч на ідіш  розмовляє..
   
Та русифіковані хохли є етнічними українцями. Тільки до нації вони не належать - не захотіли.

ні, вони є лише етнічним матеріалом українського походження, але не українцями.. статистика показує,  що з цього матеріалу в основному вилуплюються коцапи... в третьому поколінні їхні руки вже тягнуться  до балалайки

 так, до української нації вони не належать вже, хоча  перехід назад в українство теоретично можливий, особливо при правильній державній політиці українізації..
   
Re: Национализм по нации или по территории?

ніхто не  може мені дорікнути в лояльності до узкоязиких, але

нападки на Порошенка через його узкоязикість схожі на нападки на нього як нібито вірного московського патріархату, причому ці нападки йшли якраз  з боку прихожан МП ..  диякон, диякон МП а Томос таки привіз для української церкви  а не для МП

так і з його узкоязикістю, знову йому це закидають самі узкоязикі - а закон про мову  таки при ньому прийняли, квоти ввели,  і найважливіше - російські школи знищили як  поняття, а цього боялися робити всі 30 років

мені головне правильний результат, хай він вдома хоч на ідіш  розмовляє..

це лиш показує лицемірство і безпринципність владців і олігофренство манюпасів)))
   
Re: Национализм по нации или по территории?

націоналізми патріотизми релігії - це лиш інструмент розділяй і владарюй. а олігофренам гонсалесам - радість)))
   
націоналізми патріотизми релігії - це лиш інструмент розділяй і владарюй. а олігофренам гонсалесам - радість)))

дурнику, будь що може стати і стає таким інструментом

по друге  - твоя позиція передбачувана, я  ж тебе вище прокласифікував  як скацапленого хахла, зацікавленого в знеціненні поняття нації, і української особливо.  А думка про кольори дальтоніків  мене не цікавить
   
Re: Национализм по нации или по территории?

дурнику, будь що може стати і стає таким інструментом

по друге  - твоя позиція передбачувана, я  ж тебе вище прокласифікував  як скацапленого хахла, зацікавленого в знеціненні поняття нації, і української особливо.  А думка про кольори дальтоніків  мене не цікавить

а зкацаплений хахол - це вище чи нижче з попереднім моїм статусом - жидокацапофіномадяр онегромолдаваноцига н?)
віруни  - в нації , богів, ізми етс, були б кумедні -  якби не йшли одне на одного війнами і не плодили владу найгірших)))) гавно а не люди.
 
   
Re: Национализм по нации или по территории?

квадратні на круглих будуть /війною/ йти за то що всі рівні як не крути))

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія