Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

у украинского языка нет сверхзадачи , поэтому будет имитация как пишет аэлит, типа пакэт нэ трэба жуйку зможу донесты.
Или ищите сверхзадачу или вкладывайте большие деньги в украинизацию.

сверхзадачу вы не сможете создать потому шо мелковаты, а финансировать украинизацию вы тоже не будете, потому шо жлобкуватi i воруватi
   
а  в чому помста, у беззубому законі про функціонування української мови, де  ти бачиш помсту?
Не пытайся спихнуть с себя ,спихивая  на закон!
   
різниця в тому що в українців немає іншого місця/країни де використовується українська, тому тут компромісу просто бути не може.
якщо ускоязичні співвітчизники хочуть разом будувати успішну країну, то просто зверніть увагу на цей факт та теж сприяйте тому щоб українська в суспільстві стала домінуючою, і тоді все буде добре.

   
сверхзадачу вы не сможете создать потому шо мелковаты, а финансировать украинизацию вы тоже не будете, потому шо жлобкуватi i воруватi

якось дивно звучить - украiнiзацiя Украiни

   
різниця в тому що в українців немає іншого місця/країни де використовується українська, тому тут компромісу просто бути не може.
якщо ускоязичні співвітчизники хочуть разом будувати успішну країну, то просто зверніть увагу на цей факт та теж сприяйте тому щоб українська в суспільстві стала домінуючою, і тоді все буде добре.

ты крыму и донбасу тоже само говорил , и ничему тебя история не научила
   
якщо мандатра-бариста не взмозі вивчити кілька фраз українською мовою - то французька в її одну ізвіліну явно не слізе. тому нехай не 3.14здить  :K
ПС і де вирощуюють таких тупих? у 2008-му кілька тижнів був по роботі у Криму. спілкувався виключно українською - мо\ені відповідали здебільшого російською, але ніяких непорозумінь не було ніде - ні по роботі, ні в готелях, ні у крамницях/кав"ярнях
так, французька, це одна з найскладніших європейських мов.

та зрозуміло, що все вона розуміла, просто принципово через ватяність почала паяснічати, щоб образити відвідувача.
   
ты крыму и донбасу тоже само говорил , и ничему тебя история не научила

Далбасян так історія научіла шо за пенсіїй єздять в Україну  :weep:
   
ты крыму и донбасу тоже само говорил , и ничему тебя история не научила
ну-ну, давай но розкажи нам, як в криму і на данбасє ущімлялі рускє язик  :weep:
   
Ватна нелюдь палає, супер!

А казали - нащо то мовне питання??? А вже про касирку з Новусу більше 50 сторінок, тепер тут стрімко до 10.

Ці теми тільки підтверджують, що русифікація та російська мова - головна зброя кремлівського рейху. Від її втрати вони миттєво ввімкнули всі говномети на повну, провадять гебельсівську гуманізацію з кампанії тих, хто вимагає дотримуватись вимог чинного законодавства.

Коли ватна нелюдь пише, що мовне питання неважливе - вона просто бреше, воно ключове для політика імперського шовінізму кремлівського рейху.
++  :super:
   
коцапе, завжди це кажу

Где посмотреть можно?
   
хіба ні?

Так! звисно!
   
Не пытайся спихнуть с себя ,спихивая  на закон!

то я тобі мщу? так  ти живий-здоровий, ходиш не  оглядаєшся, вільно какаєш по коцапськи... як я тобі мщу?
   
Крим уплив по цілому ряду багатьох умов. Мова одна з них і далеко не остання.
Канєшно якби крим інтенсивніше українізували, то він би нікуди не уплив.
А так за 25 років незалежності в криму було аж п'ять чи десять уркаїнських шкіл.
Ну нічо, тепер наїдяться кацапоязика шо аж ригать будуть бо вся веселуха у них тільки починається.
   
узкараваящій україниць, це як кацапський ліберал  :laugh:

в двох представників фауни закінчуються аргументи на українському питанні
в одних на рівні мови в інших на рівні території

адін нарот карочі
   
Відсоток неадекватів та провокаторів є звичайно. Особливо на форумі. Ви ж не відгрібали в табло у Львові за русскій язик?
Тому що не говорив там хуйни на кшталт - галичину треба выддилити, а галичан вивести до Польши.
   
різниця в тому що в українців немає іншого місця/країни де використовується українська, тому тут компромісу просто бути не може.
якщо ускоязичні співвітчизники хочуть разом будувати успішну країну, то просто зверніть увагу на цей факт та теж сприяйте тому щоб українська в суспільстві стала домінуючою, і тоді все буде добре.

Я звертаю увагу в першу чергу на факт неповаги до співвітчизників.
Звісно, що виконувати забаганки людини, яка мене не поважає, я не буду.

Якщо ми хочемо разом будувати успішну країну, то просто почніть поважати один одного.

Років 15 назад, коли я прийшов на ФУП, тут була купа "русскоозабоченных", які по-хамськи відносилися до української мови та її носіїв. За дискусії з ними я неодноразово потрапляв до бану (така політика на той час була у адміністрації форума).
Зараз, на жаль, я бачу як абсолютно тими самими методами діє купка недолугих "моводрочерів". З тією самою ціллю - внести розлад у суспільство.
   
Где посмотреть можно?
в Караганде
   
Того року діти відпочивали в Одесі.
І, уявіть собі, обслуговуючий персонал в багатьох ресторанчиках та кав"ярнях переходив на українську мову. Звісно, тому що до них зверталися українською. А там головне - бізнес.)
Та й пісні україномовні лунали ввечері в Одесі часто.)
Тому не дуже лякайте Одесою. Адекватні люди, тим більше українці, є скрізь. Як і вата.

не -не.. я не про абслуживающий персонал и про писни.. а про щелепу официанту . А то как на форуме то щелепа москальска, а как до одессы то писни...  :weep:
   
узкараваящій україниць, це як кацапський ліберал  :laugh:

в двох представників фауни закінчуються аргументи на українському питанні
в одних на рівні мови в інших на рівні території

адін нарот карочі
ну справедливості заради, більшість російськомовних етнічних українців притомні в цьому питанні і підтримують українізацію України.
   
ну справедливості заради, більшість російськомовних етнічних українців притомні в цьому питанні і підтримують українізацію України.

ТС стверджує протилежне  :( хіба вони в нього не етнічні
   
ну-ну, давай но розкажи нам, як в криму і на данбасє ущімлялі рускє язик  :weep:

понимаешь, есть факты, армия в Крыму не стреляла во врага , и на донбасе бросала оружие и уходила на сторону росии.  И уже сколько лет, а партизанской войны там тоже нет. Значит население почему то не считало Украину своей страной.
Ты можешь сколько угодно тут на фупе упражнятся в острословии, задавать вопросики, фактов это не изменит.

А Молодая Гвардия на том же донбасе появилась практически сразу с приходом немцев оккупантов, а сейчас нет.
   
узкараваящій україниць, це як кацапський ліберал  :laugh:

в двох представників фауни закінчуються аргументи на українському питанні
в одних на рівні мови в інших на рівні території

адін нарот карочі
(tu)
ох, добре підмічено ---  узкоязикий украинец закінчується на мовному питанні..  новий мем
   
Якби лугандон розмовляв українською, то там був би не лугандон, а Галичина.
Під час розвалу Російської імперії багато ідеологів УНР були зі сходу, який тоді був україномовним.

якби астрахань розмовляла украинською тотам би теж була галичина, та й сахалин чкщо б розмовляли украйинською.
   
  завєти хуйла : "там гдє рускій язик - там мой хуйластан!"
і так буде завжди, кацапоязикі рано чи пізно стають на сторону кацапів
   
(tu)
ох, добре підмічено ---  узкоязикий украинец закінчується на мовному питанні..  новий мем

гонза, а почему у тебя зона .ru IP выбивала когда анонимайзер слетал?
   
правильно девка сделала
звісно правильно, кацапоязиким лише унітази можна мити, для цього рота не потрібно відкривати
   
ты крыму и донбасу тоже само говорил , и ничему тебя история не научила
Не говорили, в тому то і проблема
Панькались з кацапами 30 років, от і результат
   
все подобные неразумные перегибы в итоге закончатся не украинизацией Ю-В, а "децентрализацией" по мовному питанню, которая вообще похерит процесс украинизации єтих регионов

Ну вот вам пример. Уже и Николаев заепался слушать вашу куйню. Я же говорю, процессы педалируются не слабо
   
якби астрахань розмовляла украинською тотам би теж була галичина, та й сахалин чкщо б розмовляли украйинською.
так була б, як Зелений Клин,  та прийшли кацапські більшовики та винищили і спровадили остатки в Китайщину
   
Зараз, на жаль, я бачу як абсолютно тими самими методами діє купка недолугих "моводрочерів". З тією самою ціллю - внести розлад у суспільство.


тупа спекуляція, так як розлад іде на шкоду самим ущємльонним, але замість того щоб з повагою відноситись до держанвої мови, самі ж ущємльонні замість того щоб сісти за підручники і вивчити мову з поваги до країни в якій живуть, лякають українців якимось розладом від якого самі ж будуть згодом страждати.
щось із циклу "назло мамі відморожу собі вуха" коли мама каже вдівати шапку а дитина із за впертості цього не хочe
   
У онлайн-лекціях викладачки Євгенії Більченко, яка назвала закон про мову "опухлим лімфовузлом" у хворому тілі американської колонії, :facepalm:  знайшли низку порушень.

Зокрема, комісія виявила використання мови ненависті, образи на адресу колег та порушення законів України, повідомляє Укрінформ.

Аналіз матеріалів, які Більчено використовувала під час дистанційного навчання, проводила робоча група Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

В університеті кажуть, що знайшли у лекціях викладачки помилки, які "ставлять під сумнів володіння професоркою необхідними для викладання знаннями".

   
Років 15 назад, коли я прийшов на ФУП, тут була купа "русскоозабоченных", які по-хамськи відносилися до української мови та її носіїв. За дискусії з ними я неодноразово потрапляв до бану (така політика на той час була у адміністрації форума).
Зараз, на жаль, я бачу як абсолютно тими самими методами діє купка недолугих "моводрочерів". З тією самою ціллю - внести розлад у суспільство.

рокiв 15 назад з кацапами войни не було

   
Канєшно якби крим інтенсивніше українізували, то він би нікуди не уплив.
А так за 25 років незалежності в криму було аж п'ять чи десять уркаїнських шкіл.
Ну нічо, тепер наїдяться кацапоязика шо аж ригать будуть бо вся веселуха у них тільки починається.

интенсивнише он бы уплыл раньше
   
ну справедливості заради, більшість російськомовних етнічних українців притомні в цьому питанні і підтримують українізацію України.
Так  (tu) хохловати не так і багато
Зпзвичай етнічні кацапи і інші меншини пручаються
Кацапів ще можна зрозуміти, а от чому вірмени, грузини, єврєї і т.д. топлять за кацапську я хз. Якась угодлива рабська психологія
   
в Караганде

что и требовалось доказать собственно.  :laugh:
   
Не говорили, в тому то і проблема
Панькались з кацапами 30 років, от і результат

понимаешь, если не будешь панькаться со своим народом, то придут другие и заберут и народ и землю.
   
Получили атаку на крым в аккурат после мовного закона от сволоты..
откуда сволота кормилась по амбарным книгам напомнить? ))
нагадаю гнидам хуйловським, що Майдан спровокував саме дискримінаційний закон Колісниченка-Ківалова, вторгнення кацапів почалося 20 лютого, а провокаційний закон відмінили аж 28 лютого
   
гонза, а почему у тебя зона .ru IP выбивала когда анонимайзер слетал?

пруф давай
   
понимаешь, если не будешь панькаться со своим народом, то придут другие и заберут и народ и землю.
кацапи для України - це не свій народ, а це люті вороги, метою існування яких є знищення України
   
різниця в тому що в українців немає іншого місця/країни де використовується українська, тому тут компромісу просто бути не може.
якщо ускоязичні співвітчизники хочуть разом будувати успішну країну, то просто зверніть увагу на цей факт та теж сприяйте тому щоб українська в суспільстві стала домінуючою, і тоді все буде добре.

А чтобы мова было доминантной в Украине ,необходимо.чтобы ВСЕ украинцы,предки которых раньше общались на украинском языке,стали на постоянной основе практиковать в Украине только мову! Это  будет порядка 80 % всего населения Украины!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія