Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Норм для міста, якщо не такист)) а в Каліхворнії взагалі норм.
В нас в селі такі пару років вже їздять, правда небагато, думаю2-3 десятки, не більше.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Норм для міста, якщо не такист)) а в Каліхворнії взагалі норм.
В нас в селі такі пару років вже їздять, правда небагато, думаю2-3 десятки, не більше.

На роботу їздити вєліком вже не можу бо цього року треба дитину у школу відвозити  :( В офісі на парковці є чарджери - от і подумую....
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Ну якщо є чарджери, то чого його думати.
Хоча... краще вже Теслу бери, якщо є за що.
Бо:
- підтримуєш національного каліхворнійського виробника
- робиш Америку знову великою
- приємніше авто
- німакам продажним посіпакам кацапні ні копійки не дасиш, цим самим не фінансуватимеш зло

А взагалі, залежить від дистанції на роботу. Це і3 типу ліфа, просто не таке уйобичне за дизайном і місця більше.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Ну якщо є чарджери, то чого його думати.
Хоча... краще вже Теслу бери, якщо є за що.
Бо:
- підтримуєш національного каліхворнійського виробника
- робиш Америку знову великою
- приємніше авто
- німакам продажним посіпакам кацапні ні копійки не дасиш, цим самим не фінансуватимеш зло

А взагалі, залежить від дистанції на роботу. Це і3 типу ліфа, просто не таке уйобичне за дизайном і місця більше.

Ну мені в принципі шось тіпа ліфа і треба для цієї задачі. Тесла - то трохи з іншої опери.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Друже,, та цяцька разів в 3 мінімум дорожче за ліфа.
Honda Clarity Electric, як варіант між ними.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Або Вольта вже
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Друже,, та цяцька разів в 3 мінімум дорожче за ліфа.
Honda Clarity Electric, як варіант між ними.

Ти заходив за тим лінком?
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Ну тепер зайшов...
Гарно жити в Америці... За таку ціну треба брати.
Єдине, що треба перевірити ресурс батарей мабуть таки.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Ну тепер зайшов...
Гарно жити в Америці... За таку ціну треба брати.
Єдине, що треба перевірити ресурс батарей мабуть таки.

15 року 12 тис миль.... Думаю з ресурсом там все в порядку... Написав йому месседж спитав за рендж екстендер. Думаю, скоріше нема. Інакше написав би в оголошенні.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Частенько по вулиці бачу що на таких домогосподарки та студенти їздять. Але тут заправки є, та й рівень машин по району в середньому від 50 тисяч та вище.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Частенько по вулиці бачу що на таких домогосподарки та студенти їздять. Але тут заправки є, та й рівень машин по району в середньому від 50 тисяч та вище.

а  шо за район?
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

понти.
електромобіль можна купити за значно менші гроші.
і не гірший.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

понти.
електромобіль можна купити за значно менші гроші.
і не гірший.

Ліф з подібними параметрами десь 12 тис. невже дизайн німецький та якість не варті додаткових 4 тис?
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Ліф з подібними параметрами десь 12 тис. невже дизайн німецький та якість не варті додаткових 4 тис?

та вирішувати тобі варто чи не варто.
я висловив думку.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

я, наприклад, вважаю, що айфон своїх грошей не вартий.
але ж ви купуєте. значить вартий.
так само і тут. скіки заплатите - стільки і коштує.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

німакам продажним посіпакам кацапні ні копійки не дасиш, цим самим не фінансуватимеш зло

Зате не буде давати копійку самій кацапні, як виробнику нафти.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Зате не буде давати копійку самій кацапні, як виробнику нафти.

Та у нас власна нафта
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

просять 30% від того за що вона була куплена. Швидкість падіння ціни перепродажу насторожує бо далеко обходить Ягуар та інші бренди що відомі своїми здібностями втрачати ціну. Але можливо в цього і3 якась своя специфіка по ціні перепродажу. Якщо все ОК, то гарна ціна за машину на якій тільки 12 тисяч миль і цього класа.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

понти
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

просять 30% від того за що вона була куплена. Швидкість падіння ціни перепродажу насторожує бо далеко обходить Ягуар та інші бренди що відомі своїми здібностями втрачати ціну. Але можливо в цього і3 якась своя специфіка по ціні перепродажу. Якщо все ОК, то гарна ціна за машину на якій тільки 12 тисяч миль і цього класа.

Подивись - всі електроавто такого класу втрачають дві третини вартості. Думаю це через рібейти та обмежений попит.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

понти

В чому саме понти? Фатично нова машина з гарною функціональність по ціні Короли.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

В чому саме понти? Фатично нова машина з гарною функціональність по ціні Короли.

А ти не в курсі - за зарядку в офісних парковках зазвичай треба платити, чи це входить у вартість парковки?
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Подивись - всі електроавто такого класу втрачають дві третини вартості. Думаю це через рібейти та обмежений попит.

Можливо так, мене з самого початку відлякала ціна на нову та я перестав на нею цікавитись. Але за ці гроші що просять зараз за машину з 12 тисячами миль, то це зовсім непогано.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

А ти не в курсі - за зарядку в офісних парковках зазвичай треба платити, чи це входить у вартість парковки?

Залежить від офіса. В нас спочатку брали гроші, а зараз відминили і зарядка безкоштовно.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

В чому саме понти? Фатично нова машина з гарною функціональність по ціні Короли.

та купляйте, що хочете.
юкі хтів чиюсь думку почути чи понти поганяти по ФУПу?
от я і кажу - понти!
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

та купляйте, що хочете.
юкі хтів чиюсь думку почути чи понти поганяти по ФУПу?
от я і кажу - понти!

Думку звичайно. Може у кого є який досвід. Може там є якісь нюанси про які я повинен знати. Взагалі те оголошення трішечки з розряду too good to be true, але з іншого боку його тільки сьогодні помістили.... Може просто хотять дуже швидко продати
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Залежить від офіса. В нас спочатку брали гроші, а зараз відминили і зарядка безкоштовно.

А якщо беруть то скільки зазвичай?
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Думку звичайно. Може у кого є який досвід. Може там є якісь нюанси про які я повинен знати. Взагалі те оголошення трішечки з розряду too good to be true, але з іншого боку його тільки сьогодні помістили.... Може просто хотять дуже швидко продати

ахахаха. так, в Україні є досвід. ми тут всі на ай3 і на ай5 їздимо. :weep:
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

ахахаха. так, в Україні є досвід. ми тут всі на ай3 і на ай5 їздимо. :weep:

ну це ж форум алігархів як би  :laugh: плюс ФЗВ  :)
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

ну це ж форум алігархів як би  :laugh: плюс ФЗВ  :)

ну тоді питай у Слава.
він один не знає різниці між просто грошима і великими грошима. :laugh:
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

А якщо беруть то скільки зазвичай?

Я вже не пам'ятаю точну цифру, але хотіли дуже багато спочатку. Через два місяці відмінили.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Я вже не пам'ятаю точну цифру, але хотіли дуже багато спочатку. Через два місяці відмінили.

В понеділок треба буде спитати. Може воно взагалі не варто того та дешевше буде їздити на бензині
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

З відгуків мого колеги власника, серед незручностей те що дітей біля школи нельзя висадити з машини, бо діти не можуть відчинити задні двері, коли спочатку потрібно відчинити передні. А в іншому, все добре.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Перевага цієї машини в тому, що незважаючи на її незграбний вигляд, вона досить динамічна. Бензиновий двигун цього не дає.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Перевага цієї машини в тому, що незважаючи на її незграбний вигляд, вона досить динамічна. Бензиновий двигун цього не дає.

шось не відповідають. Коли звоню - автовідповідач. Мабуть чувак і справді хоче швидко позбутись без зайвого клопоту.
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

при всей любви к баварским лошадям но и3 уныло и говняно аз из. смотри тесты и реальный расход
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

при всей любви к баварским лошадям но и3 уныло и говняно аз из. смотри тесты и реальный расход

Шо  ти маєш на увазі під реальним расходом
   
Re: ФЗВ: шо ви скажете про BMW i3

Leaf кращий. А новий ліф набагато кращий.
Єдина перевага і3 - наявність екстендера.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія