Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Наша рекомендация - захоронить такое устройство, как ядерные отходы.
Вот это я понимаю, настоящая борьба с бедностью.
Бескомпромисная. Бедных быть не должно, они должны вымереть.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

У мене форум на старом айпаді теж не запрацював. Доставляє, що адмін радить нам викинути пристрій лише тому, що ФУП на ньому не відкривається (на відміну від інших сайтів)  :weep:
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

У мене форум на старом айпаді теж не запрацював. Доставляє, що адмін радить нам викинути пристрій лише тому, що ФУП на ньому не відкривається (на відміну від інших сайтів)  :weep:

Ніяк не виправдовуючи факт того що старі Сафарі працюють зі всіма сайтами крім цього форума, ви пробували оновитись до поточної версії iOS? Крім того що це можливо допоможе працювати з цим форумом, це ще закриє десятки відомих дірок що знайшли за остані роки.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Ніяк не виправдовуючи факт того що старі Сафарі працюють зі всіма сайтами крім цього форума, ви пробували оновитись до поточної версії iOS? Крім того що це можливо допоможе працювати з цим форумом, це ще закриє десятки відомих дірок що знайшли за остані роки.
якщо в нього не 6S, то здається окрім як 12.5 яка в нього і так стоїть, ти нічого туди не запхаєш.
   
Я скорее фуп выкину из своей жизни, чем аймак с Mac OS 10.13. Да, система совсем старая, но я ее обновлю только вместе с железом (жду выхода аймаков на новом процессоре). Работало все, кроме фупа. Сегодня проверю, пофиксили фуп или нет. Нет — так и хрен с ним с фупом  :-)o
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Ніяк не виправдовуючи факт того що старі Сафарі працюють зі всіма сайтами крім цього форума, ви пробували оновитись до поточної версії iOS? Крім того що це можливо допоможе працювати з цим форумом, це ще закриє десятки відомих дірок що знайшли за остані роки.

Старі пристрої вже не оновлюються. Цьому айпаду скоро 7 років як буде.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Я скорее фуп выкину из своей жизни, чем аймак с Mac OS 10.13. Да, система совсем старая, но я ее обновлю только вместе с железом (жду выхода аймаков на новом процессоре). Работало все, кроме фупа. Сегодня проверю, пофиксили фуп или нет. Нет — так и хрен с ним с фупом  :-)o

Ти не гідний рівня адміна ФУПа  :gigi:
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

п.с. і я шось не вірю, шо мініопера не буде працювати на цій древній цеглині
   
Я скорее фуп выкину из своей жизни, чем аймак с Mac OS 10.13. Да, система совсем старая, но я ее обновлю только вместе с железом (жду выхода аймаков на новом процессоре). Работало все, кроме фупа. Сегодня проверю, пофиксили фуп или нет. Нет — так и хрен с ним с фупом  :-)o

На аймаке как не работало, так и не работает. Помер максым — ну и куй з ным. Буду фуп проглядывать по вечерам на айпадле и днем при посещении сортира (обычно беру планшет с собой туда шоб не скучно было). Один хрен тут какой то прихильники певної політсили-порохатый трэшняк все последнее время, разбавленный пи@арскими и эксгибиционистскими темами номерного сирожы и компании
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

SE k810i Opera-mini 5.1-все працює
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

У мене форум на старом айпаді теж не запрацював. Доставляє, що адмін радить нам викинути пристрій лише тому, що ФУП на ньому не відкривається (на відміну від інших сайтів)  :weep:
бо там біда таки в http/2
тест ssllabs не показував жодних несумісностей зі старими айфонами через шифрування
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

бо там біда таки в http/2
тест ssllabs не показував жодних несумісностей зі старими айфонами через шифрування

forum работает на php-fpm. apache нет в принципе.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

SE k810i Opera-mini 5.1-все працює
фігасє! тре мені сіменс витягнути!  :lol:
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

фігасє! тре мені сіменс витягнути!  :lol:

Пригадуючи кількість jar-сохту писаного під тії Сімєнси , та мабуть тракторці не гірші від Соньок .

А стосовно ХвУП-у , то ото як не читатимецця на кнопковому тіліпончикові , крізь Оперу , ото тоді тільки можна вважати , що звиздець повний .

Аби деякі кнопки не викаблучувались , а розібрати та чистонути - зрозуміло , що заважає )) , то і кампутєра не вмикав би , бо вдягти окуляри швидше  .   ))
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Выбросили свои телефоны и быстро купили двенадцатые  айфоны.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Старые маки сегодня заходили, у них видимо все работает.

"Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 8_1_1 like Mac OS X) AppleWebKit/600.1.4 (KHTML, like Gecko) Version/8.0 Mobile/12B435 Safari/600.1.4" ECDHE-RSA-AES128-SHA256
"Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_10_5) AppleWebKit/603.3.8 (KHTML, like Gecko) Version/10.1.2 Safari/603.3.8" ECDHE-RSA-AES128-SHA256
   
Старые маки сегодня заходили, у них видимо все работает.

"Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 8_1_1 like Mac OS X) AppleWebKit/600.1.4 (KHTML, like Gecko) Version/8.0 Mobile/12B435 Safari/600.1.4" ECDHE-RSA-AES128-SHA256
"Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_10_5) AppleWebKit/603.3.8 (KHTML, like Gecko) Version/10.1.2 Safari/603.3.8" ECDHE-RSA-AES128-SHA256

Дело не в том, насколько старое железо, а в том, какая ось и какая версия Сафари. У меня из Хрома на старой ОС тоже заходит, но из Сафари не заходило. А Сафари гораздо удобнее Хрома, на Хром не перейду ни за что. Юзаю только для девелопмента.

Хотел вот показать сообщение об ошибке, которое выскакивало в Сафари, но тут произошло чудо: заработало!!! На старом маке, под старой ОС. Надеюсь, так и будет дальше. Не надо трогать то, что работает — главная заповедь хорошего админа.  :rotate:
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп
dmp

Да, у меня на ноуте с Mojave тоже заработало, ничего не трогай :) Спасибо.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп
dmp

Но очень нестабильно работает. Нужно чинить дальше.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

А так работает ? Добавил TLS 1.3 и снова включил http/2.
   
 :facepalm: заработало. все, больше не шевелитесь  X(
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

У мене теж запрацювало
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Заработало!!!!!!Винда фон 8.1.Уже почти раритет.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Тепер поламався ембед твітів і резолвінг іп адрес
Наскільки я пам‘ятаю, минулого разу щось крутили в пхп чи фаерволі - цим функціям потрібен доступ до резолвінгу днс
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Тепер поламався ембед твітів і резолвінг іп адрес
Наскільки я пам‘ятаю, минулого разу щось крутили в пхп чи фаерволі - цим функціям потрібен доступ до резолвінгу днс
:lol:
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Не поломалось, а я DNS на всей системе переделывал. Сейчас уже должно работать.
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

 Шось трохи якесь загальмоване  , завантаження сторінок чі швидше - "відповідь сєрьвіра" , але то мабуть занадто багато бажаючих долучитись до світла істини на сторінках .  ))
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

 Мабуть злякалось . Вже швидко завантажуюцця . ))
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

5s працює)
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

Все працює. 
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

і в мене запрацював!!! (tu)
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

а четверте відро- ні! профіксіть, пліз!
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

а четверте відро- ні! профіксіть, пліз!
ондроєд 4.4.2 має відкривати
Нижче версії схоже не підтримують TLS1.2, а це вже правити точно ніхто не буде

   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

ондроєд 4.4.2 має відкривати
Нижче версії схоже не підтримують TLS1.2, а це вже правити точно ніхто не буде

Показати зображення...
жаль... :(
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

А так работает ? Добавил TLS 1.3 и снова включил http/2.

работает

Версия 13.1.2 (13609.3.5.1.5)

   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

це просто клас! вдячний всім , хто приклав руку до вирішення проблеми!  [ua]
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

і хто тут каже в сусідніх вєтках, що ФУП "будєт утілізірован"?   :weep:

 (tu)

Останнє редагування: 26 січня 2021 22:55:18 від alex_kiev
   
Re: айфон 6 відмовляється відкривати фуп

ондроєд 4.4.2 має відкривати
Нижче версії схоже не підтримують TLS1.2, а це вже правити точно ніхто не буде

На відройдові десь 4.0 буде працювати і не виключено добре сумістицця Опера-Мобайл 12.Х  , котра , як пригадую того ТеЛееСа має в собі .

Але не хочу зкачувати того відройда та гратись перевіряти , тому й не наполягаю на надрукованому , як на істині і до того ж у відроїдів нижчих від 4.4.Х багацько інших "недоліків" у вигляді обмеженої кількості вбудованих "драйверів" та чогось схожого , що насамперед унеможливлює користання усяких навісних ЮСБі модемів , вайхваїв , тощо або з'єднання із "точками доступу" до тирнету .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія