Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
19 лютого 2023 23:22:30
Чат-робат написав казку:
Жив-був зелений крокодил у ставку в очеретах. Він був невеличким, з короткими лапками і не мав ні грошей, ні стразів. Але життя йому не обіцяло бути нудним, адже у його житті з'явилась дівчина Asti. Вона була дуже стрункою і чарівною, але дуже суворою, бо раніше працювала у банку Universalbank. Тому вона звикла до порядку і стала надавати поради крокодилові, як краще зберігати свої гроші (хоча у крокодила грошей не було).

Але як не дивно, на життя крокодила насмагали й інші перешкоди. Наприклад, дика рогата худобина Каровка постійно з'являлась і шкодила крокодилу та Asti. Хіба можна спокійно жити, коли хтось тобі звіряє на зеленому шкіряному хвості? Але це ще не все! Зла фея еЛКа-Чарівні ніжки постійно підбурювала каровку шкодити крокодилу та Asti і пробувала спокусити-зачарувати крокодила своїми красивими вмілими ніжками.

Одного дня, коли крокодил знову намагався захиститись від нападів Каровки, з'явився Модератор - блазень, який постійно бігав довкола і тицяв в каровку паличкой. Він запропонував крокодилові та Asti веселу гру, в якій всі разом могли б поборотися зі своїми проблемами.

Вони погодились і стали збиратись разом, щоб допомогти один одному. Крокодил допомагав Asti з її банківською роботою, Asti навчила Каровку, як не шкодити крокодилові, а Модератор став головним управителем карнавальної шоу, де їхня ком(текст чомусь обривається).

Щоб він продовжив з того місця, де обірвався текст, напишіть йому Continue from where you stop
2
29 грудня 2022 21:24:26
а 24 лютого як наводились?
24 лютого вони гатили всякими іскандерами і калібрами, у яких трохи інші системи наведення.
А тепер в основному набагато дешевшими ракетами X-** з оптикою.
Сама дорога крилата ракета це Х101, вона може застосовуватись і вдень і вночі і при складних метеоумовах. Основний засіб наведення це інерціальна система з корекцією навігації по gnss та картою підстелючоі поверхні. Був публічний знімок збитої ракети де видно на пузі оптичний сенсор, він саме для оновлення навігаційної системи по карті

Так, в основі систем управління усіх крилатих ракет інерціальна система управління, вони лише відрізняються підходами до корекції траєкторії - більш старі розробки (70-80 роки) мають корекцію по радіолокаційному скануванню поверхні, більш сучасні на додаток мають ще й оптичну корекцію по карті поверхні та, можливо, Глонасс.
У будь-якому разі, ці точки для корекції - це не аби які місця в голому полі, це, як правило, місцевість з яскраво вираженою відмінною сигнатурою (радіолокаційною або оптичною). І хочеш не хочеш, але кількість таких наших точок, що є в базі у кацапів хоч і дуже велика, але у будь-якому разі обмежена.
З іншого боку, у нашого ПВО є вже дані з кількох тисяч траєкторій реальних пусків.
І от подумалося - якби хтось із розумних data miners зробив би якусь потужну Neural Network (або іншу систему Machine Learning), яка б добряче проаналізувала всі ці траєкторії разом з картами місцевості.
Можливо б, вдалось би вичислити основні точки, де така корекція відбувається - потім можна було б саме там з більшою вірогідністю очікувати появу ракет плюс в цих точках спробувати поставити найпростіші пасивні засоби перешкоди (радіо чи оптичні), щоб збивати з пантелику системи корекції. А може й вийшло б і прогнозувати , куди вірогідно ракета летить по початковим точкам траєкторії...
3
24 грудня 2022 20:42:08
Ну звичайно, він мав сидіти не один, а разом з іншими особами, причетними до керування енергосистемою.
Для цього є уповноважені державні органи. Саме вони мали організувати процес. Бо захист країни в цілому і її стратегічних галузей, зокрема - то функція держави.
Пошкоджена купа об'єктів державних Укренерго і Центренерго. Їх захист мав теж організувати рудий зі своїми менеджерами?

Шановний venergy , я ж не про те, щоб перекладати усе в односторонньому порядку виключно на одну голову.
Мене просто зачепила в цьому інтерв'ю позиція конкретного топ-менеджера топ-компанії, критичної для виживання всієї країни - пасивна і абсолютно не проактивна.
Думаю, у нас у багатьох керівників енергосфери, і державних, і приватних, така позиція (є чи була, через це може, в тому числі, і маємо те, що маємо) - ну вони просто не викладають її відверто у публічний медіа простір.
4
24 грудня 2022 20:14:00
Тімченко мав би сидіти в кабінеті у Шмигаля
Ага, Тимченко ного відкриває двері прем'єра і міністра оборони. І не забуваємо, що ДТЕК, це далеко не вся енергосистема.
У вас все з ніг на голову. Це мала бути ініціатива саме уряду. І розроблена відповідна державна програма.
Ну звичайно, він мав сидіти не один, а разом з іншими особами, причетними до керування енергосистемою.
А з приводу "ногами двері" - якщо пригадати, де раніше працював прем'єр, то, мабуть, вже б якось придумав, як на нього вийти.
У крайньому випадку, подзвонив би своєму хазяїну, той би "порішав".
5
24 грудня 2022 19:25:59
19 жовтня
"У нас не може бути якогось армагеддону, що все розіб'ють і все згасне". Голова ДТЕК про удари по енергосистемі

https://dtek.com/media-center/news/u-nas-ne-mozhet-byt-kakogo-to-armageddona-chto-vse-razobyut-i-vse-potukhnet-glava-dtek-ob-udarakh-po-energosiste/


"Замість обладнання – нуль": ситуація з подачею електроенергії у Києві найважча, — ДТЕК
21 грудня 2022 в 23:27
У компанії заявили, що 60% всіх трансформаторів пошкоджено або знищено, але якщо обстріли продовжаться, то все стане ще гірше.

https://focus.ua/uk/economics/541934-vmesto-oborudoniya-nol-situaciya-s-podachey-elektroenergiji-v-kieve-samaya-tyazhelaya-dtek

У цьому інтерв'ю від 19 жовтня є інша цікава частина :

"
— Чи посилився захист обʼєктів генерації після обстрілів?

— Не можу сказати, що в нас хтось з'явився на станції. Ні. За ці дні ми ще раз провели ревізію критичних об'єктів і ще раз розповіли військовим, що ми вважаємо важливим захистити. Сподіваємося, будуть ухвалені рішення.
"

Тобто іде 8й місяць війни, а CEO енергетичного монополіста щось комусь розповідає і на щось "сподівається"...

В нормальній системі світобудови на 8й день (а не місяць) цієї війни Тімченко мав би сидіти в кабінеті у Шмигаля разом з Резніковим і розробляти терміновий план захисту усієї енергетичної інфраструктури та генерації , бо це питання не тільки виживання мирного населення, а й в цілому стратегічної обороноздатності країни. І якщо у нього не достатньо IQ для такої задачі, то хай би звернувся до свого офісного планктону з західними MBA та кінськими зарплатами, що точно слухали усілякі лекції про risk management та іншу фігню.
Якби такий план був розроблений і впроваджений 8 місяців назад, то зараз би усі звичайні робочі з ДТЕК та інших структур може б і не були змушені робити подвиги в режимі 24/7, за що їм усім, безумовно, низький поклін до самої землі.
6
20 квітня 2022 10:42:49
Просто версія:
Ukraine's Air Force will receive MiG-29 fighter jets from the United States. These are mostly Izdeliye 9-13 and will be used as a source of spare parts for the Ukrainian Air Force's current fleet of MiG-29s. These MiG-29s were acquired by the United States in 1997 and are ex-Moldovan. To prevent Iran from acquiring MiG-29 Izdeliye 9-13 & 9-51 fighter jets, the US government purchased 21 MiG-29 Izdeliye 9-13 & 9-51 fighter jets from Moldova in 1997.
At least two of them were restored and flown as Red Air during exercises in the United States,.
Please note that these MiG-29s will be delivered to Ukrainian officials in a non-flyable state. They will not fly, They are places where you can get spare parts.

8
13 вересня 2014 14:48:10
Доброго дня, африканский_йож,  у мене не виходить писати на ФУПі.
9
30 жовтня 2009 19:05:00
хто почне роздавати безкоштовно на вулицях маски з відповідним слоганом "....."
 (Варіанти для улюблених кандидатів придумуйте самі  :)  )
 Хоча банальне: "Вона працює" теж було б непогано   :shuffle:
10
17 жовтня 2009 19:36:00
... на вихідних від всього того лайна, що тут обговорюють останнім часом та подивитись ось такі файні відео від FutureShorts:
 (щоправда, вони трішечки потребують знання англійської :shuffle: )
 
 What's Virgin mean?
 
 Goodbye to the Normals
11
6 жовтня 2009 21:46:00
Ви б ще згадали смаженого оселедця - улюблену страву українських в’єтнамців  X(
12
30 вересня 2009 08:35:00
На УП з’явилася стаття «Парламент врятують "мертві душі"», у якій автор в черговий пропонує легалізувати голосування "Проти всіх" у вигляді відповідної кількості пустих незайнятих місць у парламенті, які будуть належати віртуальній партії "Проти всіх".
 Я б запропонував розвинути цю ідею та піти трохи далі – а що, як не залишати ці місця пустими, а розігрувати їх у загальнодержавну лотерею між усіма, хто проголосував "Проти всіх" та тим самим підтвердив своє приєднання до цієї партії?
 Звичайно, треба ще поміркувати, як це облаштувати чисто технологічно. Можливо, голосування "Проти всіх" доведеться зробити трішечки "персоніфікованим". Наприклад, проголосувати "Проти всіх" можна буде лише окремим бюлетенем (скажімо, червоного кольору), при цьому виборець не зможе отримати одночасно і "звичайний" бюлетень. А такий "червоний"  бюлетень буде мати унікальний номер, який залишиться у виборця на окремому відривному корінці і буде слугувати за його лотерейний квиток.  
 До речі, таку лотерею можна було б проводити кілька разів за 4 роки (скажімо, один раз на рік), щоб постійно оновлювати склад представників партії у парламенті.
 А сам лотерейний "червоний" бюлетень можна було б навіть видавати за символічну платню (скажімо, 10 гривень), щоб фінансувати організаційні витрати партії.
13
17 вересня 2009 14:14:00
Часы останови, забудь про телефон  
 И бобику дай кость, чтобы не тявкал он.  
 Накрой чехлом рояль; под барабана дробь  
 И всхлипыванья пусть теперь выносят гроб.  
 
 Пускай аэроплан, свой объясняя вой,  
 Начертит в небесах "Он мертв" над головой,  
 И лебедь в бабочку из крепа спрячет грусть,  
 Регулировщики -- в перчатках черных пусть.  
 
 Он был мой Север, Юг, мой Запад, мой Восток,  
 Мой шестидневный труд, мой выходной восторг,  
 Слова и их мотив, местоимений сплав.  
 Любви, считал я, нет конца. Я был не прав.  
 
 Созвездья погаси и больше не смотри  
 Вверх. Упакуй луну и солнце разбери,  
 Слей в чашку океан, лес чисто подмети.  
 Отныне ничего в них больше не найти.
14
17 вересня 2009 14:04:00
Stop all the clocks, cut off the telephone,
 Prevent the dog from barking with a juicy bone,
 Silence the pianos and with muffled drum
 Bring out the coffin, let the mourners come.
 
 Let aeroplanes circle moaning overhead
 Scribbling on the sky the message He is Dead.
 Put crepe bows round the white necks of the public doves,
 Let the traffic policemen wear black cotton gloves.
 
 He was my North, my South, my East and West,
 My working week and my Sunday rest,
 My noon, my midnight, my talk, my song;
 I thought that love would last forever: I was wrong.
 
 The stars are not wanted now; put out every one,
 Pack up the moon and dismantle the sun,
 Pour away the ocean and sweep up the woods;
 For nothing now can ever come to any good.
16
16 вересня 2009 10:40:00
Ну і на завершення традиційно трішечки скоццтва
 
 http://i018.radikal.ru/0909/fb/767fe32243f4.jpg
20
16 вересня 2009 10:16:00
Доброго ранку усім! Зареєструвався ще в понеділок, та нормально сів за комп тільки зараз, тож мої перші повідомлення спробую зробити з фото
 http://i059.radikal.ru/0909/88/13e33789eba1.jpg

Повна версія