Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спитаю модератора чи допустима кацапська пропаганда на цьому форумі

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138244.0


я розумію,що тема неприємна,але для Росії це також війна яка десь далеко,на неї нічого не падає,ну вмирає якась невеличка кількість солдатів,але ж для економіки це плюс, замовлення,нові технології,людям зарплати. Усі ресурси є,а решту можна докупити у союзників. Одні плюси як на мене. і можливіть оновити свою індустрію.
   
славуня, це ти сам до себе? Сам у себе випитуєш? :suicide2:
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138244.0


Славцьо, ти коли-небудь чув про такий предмет у деяких вишах, як "Історія економічних вчень"? І як витки історії впливали на економіку держав? В тому числі, війни. От якби ти хоч трішечки був знайомий з цією темою, то такої б дебільної теми не створював. Бо навіть і в ході сучасної війни проскакували подібні тези. Але що тобі "кацап, чій крим?"... На більше твій мозок не здатний.

Нічього лічьного. Просто, не люблю, коли не розібравшись в темі, намагаються пізнання інших обмежити своїм обмеженим світоглядом.
   
Спитаю модератора чи допустима кацапська пропаганда на цьому форумі
Спитати звичайно можна. Тут багато тем з питаннями. Але відповіді не буде.
   
Мабуть ну його накуй цей форум.
Почекаю, коли модерація нормальна буде.
Якщо до того часу взагалі не здохне форум  :(
   
Славцьо, ти коли-небудь чув про такий предмет у деяких вишах, як "Історія економічних вчень"? І як витки історії впливали на економіку держав? В тому числі, війни. От якби ти хоч трішечки був знайомий з цією темою, то такої б дебільної теми не створював. Бо навіть і в ході сучасної війни проскакували подібні тези. Але що тобі "кацап, чій крим?"... На більше твій мозок не здатний.

Нічього лічьного. Просто, не люблю, коли не розібравшись в темі, намагаються пізнання інших обмежити своїм обмеженим світоглядом.

Ти постійно останні пару днів намагаєшся влаштувати срач , створюєш провокації .
І навіть готова підтримати кацапа, ну але мені не цікавий срач з тобою .
Ну і про економіку не пиши не твоє
   
Ти постійно останні пару днів намагаєшся влаштувати срач , створюєш провокації .
І навіть готова підтримати кацапа, ну але мені не цікавий срач з тобою .
Ну і про економіку не пиши не твоє
дадада, ми всі знаєм, що тільки Слау найрозумніший, тільки Слау наймудріший, тільки Слау найправдивіший, а ще він сміливий, справедливий, а всі дебільні бани то виписував не він, б/п і всьо такоє.


Я не знаю, хто там і що там у тебе створює. Але якщо я маю до тебе претензії (а їх єсть у мєня), то чому я з нагоди не можу висловити їх?
   
дадада, ми всі знаєм, що тільки Слау найрозумніший, тільки Слау наймудріший, тільки Слау найправдивіший, а ще він сміливий, справедливий, а всі дебільні бани то виписував не він, б/п і всьо такоє.


Я не знаю, хто там і що там у тебе створює. Але якщо я маю до тебе претензії (а їх єсть у мєня), то чому я з нагоди не можу висловити їх?

мені вони не цікаві . то тримай їх при собі
   
мені вони не цікаві . то тримай їх при собі
не тобі мені вказувати.
   
не тобі мені вказувати
а хіба в це не вдвох грають?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія