Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов
den

тому що ти отримуєш гроші незаконно і сплачуєш нуль відсотків податків

Отримую легально оплату по контракту
І плачу всі необхідні податки

Причини вище наведені - основна болячка нашої економіки
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Ми стімко йдемо в прірву.

Ціни ростуть тому що

Ги-ги , у прірву з 90-х років ідемо , глибока ж вона виявляєця .  ))

Ціни зростали і зростатимуть , тому-шо інфляція як така , швидше за все одна з рис чі мо властивостей всесвіту . )

Бл , одні й ті самі зойки та волання від початку 90-х років . ))

   
не скигліть. зате незалежні  (tu)  [ua]
у соплях, голе, босе, але пихате    (tu)  [ua]
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов
van

Турецкий базар а не рынок, шоколадно боцмаская клоунада ,роттердам барыгам закрыли та они будут покупать за по куша эл. энергиюи перепродпвать народу.Интересно чтобы в США с такими конкурентами сделали.
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Ги-ги , у прірву з 90-х років ідемо , глибока ж вона виявляєця .  ))

Ціни зростали і зростатимуть , тому-шо інфляція як така , швидше за все одна з рис чі мо властивостей всесвіту . )

Бл , одні й ті самі зойки та волання від початку 90-х років . ))

Ситуація змінилаль.
Тоді їм було куди зростати.
А тепер ціни по багатьох позиціям вже перевищили европейські.
І подальше їх зростання приведе до колапсу.
Ми не Швейцарія.
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов
van

Луганская ТЭЦ где находится не на оккупированной територии это что за мега схема?
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Ситуація змінилаль.
Тоді їм було куди зростати.
А тепер ціни по багатьох позиціям вже перевищили европейські.
І подальше їх зростання приведе до колапсу.
Ми не Швейцарія.

Ситуацію міняють люде , а тому - "ситуація змінилась" - нонсенс - абсурд , моїм мізкам .

Ціни завше мають куди зростати , умовне обмеження - місткість жорстких дисків у кампутірах де ті ціни фіксуюця , тобто що-би нулі вміщались на дискові . ))

Тобто споритись із автором котрий друкує певну кількість тверджень , подаючи їх аксіомами я не буду .

Жив і працював я і коли мільони купонів були і зарплата близько 20-ти долярів у перерахунку була і виплочували її раз на два-три місяці , такшо такі залякувальні тєми та тези , котрих як гною на цьому форумі та у в інших ЗМдІ на мене вже не діють .

А що ринок і електрики і газу паперовий , я усвідомлюю і собі передбачаю де не встряти писком , у якісь у недалекому майбутньому можливі принади , бо що у такому ринкові може з'явитись - певні гіпотези маю .

Я також розумію , що господарство , котре створювалось примусово , здебільшого "батогами та нагайками" , ніяк розділити без наявності "постраждалих" просто неможливо фізично , але і повертатись до того господарства - спаси Господь .
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Это рынок по украински!  :rotate:

рынок по украински - это введение рынка при почти тотальной субсидизации населения

шизофрения-с, да
   
Отримую легально оплату по контракту
І плачу всі необхідні податки
це брехня
   
Бл , одні й ті самі зойки та волання від початку 90-х років . ))
а щось змінилось?
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Ціни завше мають куди зростати , умовне обмеження - місткість жорстких дисків у кампутірах де ті ціни фіксуюця , тобто що-би нулі вміщались на дискові . ))

Ви помиляєтесь, якщо наші ціни перевищать европейські, піде ланцюгова реакція.
Буде ефект прорваної греблі...
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Ви помиляєтесь, якщо наші ціни перевищать европейські, піде ланцюгова реакція.
Буде ефект прорваної греблі...

Шо ціни перевищують та/або дорівнюють европейським або якимось іншим , я вже теж таке читав і у 90-х , воно умовно кажучи филями накочуєцця , така пропаганда , але безумовно - на чиєсь замовлення , а тому я пригадую , що - у мутній воді , добре рибка ловицця (с) і не переймаюсь . ))
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов
den

Ціни на багато товарів перевищують європейські
Для цього є причини
- Кредитні ставки  ( бо є висока інфляція)
- субсидування низьких тарифів для населення
- на державні контори покладено багато додаткових соц зобов'язань ( наприклад пасажирські перевезення уз за рахунок перевезення товарів)
- намагання уряду фінансувати дефіцит бюджету за рахунок конкурентів ( кранові війни чи банальна азаровщина)
- деградація інфраструктури (бо дорожній фонд  пускають на пенсії а не на дороги)

На виході бізнесу дорожче тут працювати ніж в поляків умовних
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов
den

А от ціни на послуги ще низькі
Бо робоча сила дешева
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

А от ціни на послуги ще низькі
Бо робоча сила дешева

Отож.
Якщо і послуги стануть по європейським цінам, то звалять айтишнеги, багато мобільних підприємств, родини заробітчан...
І наступе...
   
Новый рынок электроэнергии: тарифы для бизнеса на 20% выше европейских

СРЕДА, 14 АВГУСТА 2019, 11:12
5


После запуска нового рынка электроєнергии 1 июля тарифы для украинской промишленности стали на 20% выше, чем в Европе.

Об этом 13 августа сообщил на пресс-конференции руководитель НЭК "Укрэнерго" Всеволод Ковальчук, передает LIGA.net.

По его словам, после запуска новой модели энергорынка тарифы для промышленности в Украине выросли на 20-25% в зависимости от потребителя. Для населения тариф на электричество не изменился.

"Рост цен на электроэнергию вызван тремя составляющими: увеличением цены на электричество как продукта, ростом "еленой энергетики" и компенсацией "зеленого тарифа", - объяснил руководитель "Укрэнерго".

Ковальчук считает, что тариф можно временно сдерживать, ограничив на три месяца цены, по которым продают энергию тепловые электростанции и другие участники рынка, как предлагает Нацкомиссия по тарифам. Но, по его словам, этот вариант для краткосрочного решения проблемы.

По его мнению, в качестве постоянного решения нужно изменить действующую систему ПСО (специальных обязательств на рынке), вернув на рынок НАЭК "Энергоатом".

По подсчетам "Укрэнерго", стоимость электроэнергии для промышленности как товара, без учета тарифа на передачу и распределение, составляет в среднем 1700 грн / МВт-ч, а для населения - 200 грн / МВт-ч.
То нехай би Ахметов в Роттердам ту електроенергію поставляє і продає. А нашим підприємствам тоді з Європи краще імпортувати.
   
Є

Где?
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов
den

Где?

Ueex com.ua
+ 30 великих імпортерів
+ 400 трейдерів на внутрішньому ринку
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Ueex com.ua
+ 30 великих імпортерів
+ 400 трейдерів на внутрішньому ринку

І ви звісно ж не знаєте, як купують газ правильні пацани по цінам, нижчими ніж у населення...
   
Ціни на багато товарів перевищують європейські
Для цього є причини
- Кредитні ставки  ( бо є висока інфляція)
- субсидування низьких тарифів для населення
- на державні контори покладено багато додаткових соц зобов'язань ( наприклад пасажирські перевезення уз за рахунок перевезення товарів)
- намагання уряду фінансувати дефіцит бюджету за рахунок конкурентів ( кранові війни чи банальна азаровщина)
- деградація інфраструктури (бо дорожній фонд  пускають на пенсії а не на дороги)

На виході бізнесу дорожче тут працювати ніж в поляків умовних
так їдь до умовних поляків і будеш там платити 30% податків зі своєї віртуальної картки
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов
den

І ви звісно ж не знаєте, як купують газ правильні пацани по цінам, нижчими ніж у населення...

До сьогодні - не було такого
П с. Загалом населення і має платити більше


   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

До сьогодні - не було такого
П с. Загалом населення і має платити більше

Це вже анекдот.
Ніколи не було і ось знову...

Ринкові відносини або є, або їх немає.
Такого що сьогодні є, а завтра не є не може буди...

Останнє редагування: 14 серпня 2019 21:29:57 від Spin
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Збитки вiд знижки ахметову оцiнюють до третини мiльярду щомiсяця
   
Я не знаю як, але ЗЕ повинен вирішити проблему "ахметов" до зими.
інакше рижий рубильником всю країну на коліна поставить.
   
Re: Цікавий у нас ринок електроенергії вийшов

Я не знаю як, але ЗЕ повинен вирішити проблему "ахметов" до зими.
інакше рижий рубильником всю країну на коліна поставить.
Треба вирубати обох й мудачука, й ахметова, а бойко загнати "під шконку", щоб воно там нічого не літало вирішувати "по газу" у Москву.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія