Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидії. Як і очікувалось, тих, хто економив або утеплився - кинули.

Що бабуся в забитому селі буде робрти ізивашою банківаькою картою? Раз на місяць добиратись до найближчого відділення банку щоб оплатити газ та свєт, зняти решту готівки та покласти під матрац?
Ну про те що проп'ють тут вже говорилось.
А що "бабуся в селі" робила до подорожчання та введення феноменальних субсидій?

Звідки впевненість, що ті, кому субсидійні кошти зараз йдуть напряму їх не "проп'ють"?
(Не накуплять мерседесів, не виведуть в офшори?)
   
А що "бабуся в селі" робила до подорожчання та введення феноменальних субсидій?

Звідки впевненість, що ті, кому субсидійні кошти зараз йдуть напряму їх не "проп'ють"?
(Не накуплять мерседесів, не виведуть в офшори?)
Так відключати нафіг, та й по всьому.
   
Так відключати нафіг, та й по всьому.
+ позбавити субсидій довічно

Але насправді будуть, бо в нагрузку до субсидій включати обовязковий (доки призначено субсидію) періодичний платіж в налаштуваннях клієнт банку.
   
До речі, чому нема субсідій на горілку. Вона дорожчає, держава мала б компенсувати все, що понад 40 грн - або пенсії збільшити...

До речі, то суттєва економія пенсійного фонду в майбутьному. Можна навіть понад 20 грн компенсувати, щоб скоріше загнулись. 
   
Чтобы субсидии не воровались олигархами а стимулировали экономию.

Неа, не попадут, люди будут экономить, ибо получат за это живые деньги. Которые могут даже использовать на утепление. А могут и нет, тогда деньги пойдут в экономику.
Наличные здесь причём?

Но тебе лично да, станет хуже. Меньше комунальных будешь продавать, меньше мерседесов купишь.

1) так банк будет переводить нам деньги, только беря еще свой процент
2) наличные деньги (если сделать монетизацию субсидий) должны идти только нам
    потому что это наши деньги
   
Янукович тоже смеялся и не верил во второй майдан

Мова йшла про соціальні бунти, а не про політичні акції на кшталт майдану.
Якщо ніякого фінансування не буде, то і бунту не буде. Хоча якась з політичних сил, ну той самий БЮТ, може спробувати розхитати ситуацію та підкинути грошей на соціальний бунт.
   
так банк будет переводить нам деньги, только беря еще свой процент

У порівнянні з тим, що крадеться, той 0.5 - 1 процент банку - ізчазающе мала сума.
Але в будь-якому випадку при усіх операціях банки беруть свій процент, гроші на рахунки енергокомпаній не з неба падають.

наличные деньги (если сделать монетизацию субсидий) должны идти только нам
    потому что это наши деньги

Що ти до тих налічних вчипився?
   
І що не так? Спожили менше норми, по якій субсидія нарахована - різницю повернули. Де кидалово?
Крім того треба розуміти, що така шара із субсидіями останній сезон. Далі гайки суттєво прикрутять, і хто не утеплився, матиме проблеми

платити на банківський рахунок це значить що ніхто їх витрачати на комуналку і утеплення не буде
це просто викинути їх на вітер. спонсорувати горілку для манюпаса

так не на звичайний рахунок, а на спеціальний - протягом дії субсидії гроші можна використати лише на комуналку. Якщо по закінченню нема боргів і є залишок - можна використати на свої потреби. Як премія за економію.
   
Шановний andry.
Дайте, будь ласка, посилання на сторінку, де Ви отримали  повідомлення про повернення невикористаної субсидії. Я теж херсонець, користуюся електронною системою газклієнт, і там нічого такого немає.
   
так не на звичайний рахунок, а на спеціальний - протягом дії субсидії гроші можна використати лише на комуналку. Якщо по закінченню нема боргів і є залишок - можна використати на свої потреби. Як премія за економію.

Так отож. І економити нарешті почнуть.
А з теперішньою системою випалюватимуть усю норму повністю.
   
Шановний andry.
Дайте, будь ласка, посилання на сторінку, де Ви отримали  повідомлення про повернення невикористаної субсидії.

Не дам, сестра скинула. Я субсидії не юзаю.
   
уже увеличили
у нас с учетом субсидий уровень оплаты почти 100 процентов
Гройсман это вы ? Дать всем судсиидии что б 100% платежи были  :weep: , это из правого кармана деньги в левый переложить , вы ж правый карман (бюджет) все равно считаете своим , а движняк вроде создали .
   
якщо субсидії то реально бідним - пенсіонерам інвалідам дитбудинкам і тд

У мене в будинку працював в приватному порядку майстер, ну там роботи по внутрішньому оздобленню різні робив. Працював майже рік і отримував до 10тис на місяць, кешем. Свої доходи ніде не декларував та отримував субсидію. Так само деякі таксисти з нормальним доходом зазвичай отримують субсидії. Ну і що з цим робити? Як на мене доцільно створити спеціальну службу та витратити на неї хоч 100 млн грн, але щоб вона виявляла таких, стагувала всі виплачені по субсидії гроші та позбавляла пожиттєво субсидії їх та їх родини, що користувались незаконними субсидіяими. Субсидія має бути допомогою тим, хто сам дыйсно не може сплачувати, а не шарою.
   
Так відключати нафіг, та й по всьому.
Кого відключати, газо- та електропостачаючі компанії?
   
Кого відключати, газо- та електропостачаючі компанії?

Боржника, певно
   
Бабця може приїхати тоді, коли їй тре зняти пенсію і за одно "бонус" за економію.  Комунальні платежі зніматимуться автоматично.

Страшно далікі оні от народа...

Яке зняття пенсій? Які оплатр верез банк комунальних? Ви шо, з Марсу звалились?

Пенсію приносить листоноша, за газ та свєт бабумя платить на почті, записуючи показники лічильників у книжку, а найближча почта

   
Пенсію приносить листоноша, за газ та свєт бабумя платить на почті, записуючи показники лічильників у книжку, а найближча почта

А листоноша звідки бере?  :facepalm1:  У бабці немає персоналізованого рахунку? Уряд дає одразу готівкою?

за газ та свєт бабумя платить на почті, записуючи показники лічильників у книжку

А що мішає державі відкрити бабці рахунок у банку з автоматичним перерахуванням коштів на оплату?
Значно зменшуються накладні видатки. І бабці бігати не треба

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 13:59:56 від andry
   
У мене в будинку працював в приватному порядку майстер, ну там роботи по внутрішньому оздобленню різні робив. Працював майже рік і отримував до 10тис на місяць, кешем. Свої доходи ніде не декларував та отримував субсидію. Так само деякі таксисти з нормальним доходом зазвичай отримують субсидії. Ну і що з цим робити? Як на мене доцільно створити спеціальну службу та витратити на неї хоч 100 млн грн, але щоб вона виявляла таких, стагувала всі виплачені по субсидії гроші та позбавляла пожиттєво субсидії їх та їх родини, що користувались незаконними субсидіяими. Субсидія має бути допомогою тим, хто сам дыйсно не може сплачувати, а не шарою.
:facepalm: вот вам пример , чел сам платит кешем и хочет что б нагнули того кому он платит , наверное вы действующий или будущий политик
   
У мене в будинку працював в приватному порядку майстер, ну там роботи по внутрішньому оздобленню різні робив. Працював майже рік і отримував до 10тис на місяць, кешем. Свої доходи ніде не декларував та отримував субсидію. Так само деякі таксисти з нормальним доходом зазвичай отримують субсидії. Ну і що з цим робити? Як на мене доцільно створити спеціальну службу та витратити на неї хоч 100 млн грн, але щоб вона виявляла таких, стагувала всі виплачені по субсидії гроші та позбавляла пожиттєво субсидії їх та їх родини, що користувались незаконними субсидіяими. Субсидія має бути допомогою тим, хто сам дыйсно не може сплачувати, а не шарою.
Обана! Та шо Ви таке кажете. Як же це мудрий кроліко-реформатор не додумався створити таку службу відразу? Це ж купа нових робочих місць, причому хлібних.
Створюєм ринкову економіку і боремось з корупцією аж гай гуде.
   
У порівнянні з тим, що крадеться, той 0.5 - 1 процент банку - ізчазающе мала сума.
Але в будь-якому випадку при усіх операціях банки беруть свій процент, гроші на рахунки енергокомпаній не з неба падають.

Що ти до тих налічних вчипився?

1) если теперь государство переводит субсидию нам на счета, то теперь вы предлагаете делать через банк
   при этом процент банка - норм
   вы случайно не из банка ?
2) это вы, а не я предлагаете выдавать субсидию наличными
   
это вы, а не я предлагаете выдавать субсидию наличными

Гиде????
   
Гиде????

Цитувати
Ще раз висловлю свою думку, яку я висловлював минулого року: Субсидії без монетизації (бажано цільової) - профанація і грабунок бюджету.
   
slp

Монетизація - не обовязково готівка.
Хоча добре було б, якщо би можна було замовити обналічку, як опцію.

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 14:12:14 від andry
   
1) если теперь государство переводит субсидию нам на счета, то теперь вы предлагаете делать через банк
   при этом процент банка - норм
   вы случайно не из банка ?
2) это вы, а не я предлагаете выдавать субсидию наличными
Я от банковских дел далёк , кроме своих счетов , а вот старшей студентке на Приват стипендия приходит и все операции студентам беспроцентные , не знаю откуда такая щедрость у бени но шо есть то есть .
   
І що не так? Спожили менше норми, по якій субсидія нарахована - різницю повернули. Де кидалово?

Поясню на пальцях.

Особа А  НЕ утепляла хату і випалила усю норму газу, тримаючи в хаті +30 із відкритими вікнами. Держава купила імпортний газ і оплатила весь цей банкет валютою.
Особа Б утеплила хату, поміняла вікна і тримала в хаті +19 градусів, мерзнучи, зекономила державі половину валюти із субсидованої суми.

Обидвом особам однаково обнулили рахунок.  Перед цим держава ОФІЦІЙНО обіцяла, що економити буде вигідно і зекономлені кошти будуть напрямлені на оплату майбутніх періодів.
Особа Б інвестувала кошти в утеплення, повіривши державі, особа А ті гроші пропила.

1. Де кидалово?

2. Чи буде економити газ особа Б цього року?

3. Чи змінить свій світогляд особа А?

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 14:26:13 від andry
   
Как обычно, наобещают вагон и тележку. А вообще отмывают деньги в рекламных акциях и промо роликах..
   
Держава не зацікавлена в економії ресурсів.
Кто нибудь пробовал работать по этой програме?
https://ukrsibbank.com/news/Ukrsibbank-dopomagae-zigritysia/
Банки могут быть и другие.
Хочу поставить хорошие окна в новую квартиру.
Вроде обещают компенсацию 20% от стоимости.
Поделитесь, у кого есть опыт.
   
И что все побегут платить все теплосети ???
Многие потратят на собственные нужды
+======================================================================================================================+
Ці гроші підуть на внутрішній ринок і хоч трохи збільшать купівельну здатність людей. Інакше вони підуть до олігархів та будуть вивезені в офшори.
   
Ніфіга не буде. Спонтанних бунтів не буває, а проплатити нікому.  Та й, знаючи, що налажав, ніхто бунтувати не піде.
Можна мягше - не сплатив - тупо відключили і субсидію відмінили.
Банки масово позабирали кредитні квартири та машини - ніяких бунтів не було.
+=============================================================+
Скільки тих кредитників було???
А зараз отримувачів субсидій буде, за планами, 9 000 000 родин, в середньому 4 людини, тобто порядка 36 мільонів людей.
А українці НЕ БУДУТЬ віддавати держбандитам свою землю та своє житло. При спробі держбандитів зазіхнути на моє майно - буду стріляти без попередження.
   
:facepalm: вот вам пример , чел сам платит кешем и хочет что б нагнули того кому он платит , наверное вы действующий или будущий политик

Я приватний замовник, кінцевий споживач послуги, а не підприємець.
Тобі дурню зрозуміло це чи ні? Чи в магазині розраховуватись готівкою тобі теж видається якось неправильно?
   
А зараз отримувачів субсидій буде, за планами, 9 000 000 роди
буду стріляти без попередження.


Я думаю, до того не дійде. Достатньо позбавити субсидії і відключити неоплачену послугу. Тобто просто покарати за вкрадені гроші.
Ну а можна ще простіше - читай вище про періодичний платіж.
   
Поясню на пальцях.

Особа А  НЕ утепляла хату і випалила усю норму газу, тримаючи в хаті +30 із відкритими вікнами. Держава купила імпортний газ і оплатила весь цей банкет валютою.
Особа Б утеплила хату, поміняла вікна і тримала в хаті +19 градусів, мерзнучи, зекономила державі половину валюти із субсидованої суми.

Обидвом особам однаково обнулили рахунок.  Перед цим держава ОФІЦІЙНО обіцяла, що економити буде вигідно і зекономлені кошти будуть напрямлені на оплату майбутніх періодів.
Особа Б інвестувала кошти в утеплення, повіривши державі, особа А ті гроші пропила.

1. Де кидалово?

2. Чи буде економити газ особа Б цього року?

3. Чи змінить свій світогляд особа А?
Да я уже писал что нужно спрыгивать с А на Б , посмотрю на этот сезон  , а в следующем если ибо не поменяется то нужно спрыгивать с Б
   
При спробі держбандитів зазіхнути на моє майно - буду стріляти без попередження.

А хто буде стріляти в тебе за крадіжку, тобто отримання послуги/товару без оплати, чужого майна?
Заспокойся - ніхто в нікого стріляти не буде, а якщо хтось і буде намагатися відстояти "своє право" не сплачувати борги зі зброєю в руках, то він закономірно та цілком логічно сяде в тюрму.
   
Поясню на пальцях.

Особа А  НЕ утепляла хату і випалила усю норму газу, тримаючи в хаті +30 із відкритими вікнами. Держава купила імпортний газ і оплатила весь цей банкет валютою.
Особа Б утеплила хату, поміняла вікна і тримала в хаті +19 градусів, мерзнучи, зекономила державі половину валюти із субсидованої суми.

Обидвом особам однаково обнулили рахунок.  Перед цим держава ОФІЦІЙНО обіцяла, що економити буде вигідно і зекономлені кошти будуть напрямлені на оплату майбутніх періодів.
Особа Б інвестувала кошти в утеплення, повіривши державі, особа А ті гроші пропила.

1. Де кидалово?

 Немає "кидалова", це наслідки розвитку людства. У розвинених країнах сучасного світу існує поняття соціального захисту населення. В Німеччині - ще більше ніж у випадку із Україною, там малозабезпеченим не лише тепло повністю покривають, але ще й повну вартість житла і надають щомісячну непогану грошову допомогу, забезпечують відмінною медициною...
   
Я приватний замовник, кінцевий споживач послуги, а не підприємець.
Тобі дурню зрозуміло це чи ні? Чи в магазині розраховуватись готівкою тобі теж видається якось неправильно?
Дурака ты видишь в зеркале , в магазине тебе выдаётся чек , ты ж не спрашивал офтальмологи работает твой работник или нет , сука сам хитрожопый , а всех окружающих за идиотов держит.
   
Я думаю, до того не дійде. Достатньо позбавити субсидії і відключити неоплачену послугу. Тобто просто покарати за вкрадені гроші.
Ну а можна ще простіше - читай вище про періодичний платіж.
+=========================================================================================+
Відключи опалення при вертикальній схемі розводки тепла в 15-типоверховому будинку.  ;o  :K
Субсидії не маю, пенсіонер.
   
а всех окружающих за идиотов держит.

Зовсім не всіх, виключно тебе  :lol:
   
 Не знаю як де, в нашому регіоні - Хмельниччина, у половини домогосподарств (із тих, що мають підведеним газ) цього року крім газового котла вже стоять котли на ТП і нікому ніякої субсидії не потрібно.
   
А хто буде стріляти в тебе за крадіжку, тобто отримання послуги/товару без оплати, чужого майна?
Заспокойся - ніхто в нікого стріляти не буде, а якщо хтось і буде намагатися відстояти "своє право" не сплачувати борги зі зброєю в руках, то він закономірно та цілком логічно сяде в тюрму.
+============================================================================+
Якщо держава збільшує комуналку в 6-14 разів, а пенсії, на 3%, то хто кого грабує???
Коли пенсії, моєї та жінки, стають меншими за комуналку!
Комісія по регулюванню - державна контора. Про субсидії прошу не 3.14здіти!
   
Зовсім не всіх, виключно тебе  :lol:
Я физособам предоставляю услуги , при желании им даётся пакет документов кто я и на каком основании работаю , так же мои счета зарегины в налоговой , ты ж хитрожопый нашёл чела платил налом не требуя от него никаких документов , твоё право , так теперь не разводи сопли что народец гниловат и не платит налоги и оформляет субсидии , в своём глазу бревно выми потом поговорим
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія