Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціни на бензин в світі.

Re: Ціни на бензин в світі.

Ну мені вистача .......... я думаю людство знайде спосіб як зробити щоб всим вистачало.........
не думаю. фантастика. а карбон таксы и прочие поборы - это кормушка прямо сейчас.
   
Re: Ціни на бензин в світі.
PAL

Надаю приклад. Маніла, столиця Філіпін. Ще років 20 тому, кажуть що там не кожного дня можна було побачити автомобіль на вулиці. Сьогодні Маніла це агломерація на 22 міліони людей в вулицями заповненими авто бампер в бампер 24 години на добу. Я пам’ятаю Москву 90-х де я вчився та працював. Я за роки попав в корки там може декілька разів. Сьогодні це не можливо.

Автомобіль перестав бути ексклюзивним надбанням розвинутих країн. Зараз майже кожен Ануп з Колькати має ДВЗ драндулет хоча продовжує готувати іжу на вугіллі. Це навантаження стає дуже важким на екологію, і тому розвинуті країни почали якісні зміни.

Можете звинувачувати в у високих цінах на пальне країни що розвиваються що за остані 20 років відкрили для себе світ автомобілей.

дозволю собі нагадати величезні проблеми (з питання яких навіть збиралися міжнародні конференції!) 19го сторіччя
https://pikabu.ru/story/kucha_problem_gorodov_xix_veka_4391009

Когда делегаты со всего мира собрались в 1898 году, чтобы выработать решение для одной из самых больших проблем, с которой сталкиваются города, последствия которых они не могли больше игнорировать, то они вовсе не говорили о проблемах инфраструктуры, нехватки ресурсов или разгуле преступности.
Камнем преткновения на первой в мире Международной конференции по городскому планированию стало обилие навоза в городах.
А виноваты были лошади. Точнее, то что они после себя оставляли.
Эта проблему постоянно обсуждали с тех пор, как популяция лошадей возросла в городах и в развивающихся городских центрах. В 1894 году The Times подсчитали, что через 50 лет навозные кучи в Лондоне достигнут высоты почти 3 метров.
....
После трёх дней мозгового штурма и дискуссий, которые ни к чему не привели, разочарованные участники конференции свернули свою деятельность, которая изначально планировалась на 10 дней. Её участники надеялись выработать решение для борьбы с конским навозом и вытекающими отсюда последствиями, но вместо этого, увязли в безысходности и разошлись домам.
....
собранные в ограниченном пространстве города животные стали приносить неудобства. В XIX веке население Нью-Йорка выросла от 40000 человек до 80000 на квадратной площади 2,5 км. И в это же время в городе проживало до 200 000 лошадей. Каждая из них ежедневно производила приблизительно от 7 до 14 кг навоза и литра мочи.

Согласно книге Рэймонда Моля «Создание урбанистической Америки», в 1866 году самая длинная улица города Бродвей была завалена «мёртвыми лошадьми и препятствиями из техники». Только в 1880 году с нью-йоркских улиц вывезли около 15 000 лошадиных туш. В 1912 году в Чикаго это цифра составила 10 000 туш.

Передышка наступила, когда в конце 1880-х и 1890-х городах пустили канатный и электрический трамвай. С появлением частного автомобиля в XX веке, лошади перестали использоваться в повседневный жизни. Поскольку цены на сено, овёс и земли выросли, а опасения от эксплуатации лошади стали более актуальными, массы начали адаптироваться к новой технологии.
...
К 1912 году количество автомобилей на дорогах Ньй-Йорка превысило количество лошадей. Потребители быстро обнаружили, что автомобилем пользоваться намного дешевле, легче управлять, не говоря уже о гигиене самого средства передвижения. Лошадь была раскритикована журналами Harper’s Weekly и Scientific American в угоду похвалы автомобилю.

Вот таким образом проблема планировщиков была решена, и паника начала спадать. Если бы они тогда знали, что их актуальная проблема решится в следующие несколько лет, возможно, они не потратили бы столько времени, споря об отходах.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

не думаю. фантастика. а карбон таксы и прочие поборы - это кормушка прямо сейчас.

Та нууу......... сонячної і вітряної енергії більше чим на всих нас в десятки разів помножити......... коли доведуть ду ума фюжин то взагалі про це говорити ніхто не буде........
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Ты зря. EV хорошее дело. Но стимулировать их производство и использование за счет повышения цен на нефть, разгоняя инфляцию, увеличивая безработицу и обогащая страны террористы, вот это наебалово. Скорее предательство собственной страны.

Мне вот такая мысль пришла спросить наших украинцев разьезжающих на EV, чувствуют они себя удовлетворенными за рулем этих прекрасных автомобилей, зная о том что на выручку от продажи подорожавшей нефти хуйло будет продолжать агрессию против Украины?

я имел в виду EV как спасение климата. а не сами EV . Уки нравится пусть ездит на здоровье
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Та нууу......... сонячної і вітряної енергії більше чим на всих нас в десятки разів помножити......... коли доведуть ду ума фюжин то взагалі про це говорити ніхто не буде........
так я не понял кто запрещает то? трамп за руки хватает? не понимаю

Останнє редагування: 13 листопада 2021 21:57:57 від Ali(UA)
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Мені мій ніссан ліф тупо зробив 8тис дол з нічого............ за 4 роки
   
Re: Ціни на бензин в світі.

 :D

Найкраще, пружинку накрутив і погнав.

   
Re: Ціни на бензин в світі.

я имел в виду EV как спасение климата. а не сами EV . Уки нравится пусть ездит на здоровье

Так проблема же в том, что он хочет чтобы все страдали кто ездит не на EV.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Я поки що теж страдаю........ продакшин дейт третє січня..........
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Так проблема же в том, что он хочет чтобы все страдали кто ездит не на EV.

люди глупые не понимают что EV это не проблема климата. для начала надо масово атомки строить. это я бы поверил. потому что те же ветряки и прочая хрень - это пластик бетон масла... короче тот же хер вид сбоку. Атомка - кардинальное решение.

вот график например - транспорт это всего лишь 11%. и из этих 11% - пассажирские перевозки 60%, то есть 6% всего. остальное трачки - которых на порядок меньше и надо было бы переводить на электрику в первую очередь.

   
Re: Ціни на бензин в світі.

Я поки що теж страдаю........ продакшин дейт третє січня..........

молодец, поздровляю с новой мафынкой! я тоже очень эксайтед каждый раз как купляю авто, первые особенно месяц сплошной позитив. потом правда уже пох.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В нас зараз 95-й бензус по €1.08 за літр.
А 9 років тому був €0.49 за літр.

Але потім прийшли комуняки до влади. Паразитів утримувати через підвищення акцизів…
При тому, що в нас тут власний видобуток нафти й власний здоровенний НПЗ який всю нашу нафту переробляє в продукти й 90% експортує.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В нас зараз 95-й бензус по €1.08 за літр.
А 9 років тому був €0.49 за літр.

Але потім прийшли комуняки до влади. Паразитів утримувати через підвищення акцизів…
При тому, що винас власний видобуток нафти й власний здоровенний НПЗ який всю нашу нафту переробляє в продукти й 90% експортує.

На материку вже 1.5є. так що не вам жалітися :)
Але так, комуністи при владі.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

молодец, поздровляю с новой мафынкой! я тоже очень эксайтед каждый раз как купляю авто, первые особенно месяц сплошной позитив. потом правда уже пох.

Підбитою я насолоджувався всі 4 роки....... Ця в рази кращою повинна бути......
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Підбитою я насолоджувався всі 4 роки....... Ця в рази кращою повинна бути......

Я так розумію ти замовив Mach-E California Route 1 варіант. Поздоровляю! Скільки зараз реалістично час очікування по твоїм відчуттям?
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Я так розумію ти замовив Mach-E California Route 1 варіант. Поздоровляю! Скільки зараз реалістично час очікування по твоїм відчуттям?

Ну я замовив 23 вересня.... Дату виробництва назначили на 3 січня......... будем дивитись........
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Ну я замовив 23 вересня.... Дату виробництва назначили на 3 січня......... будем дивитись........

Вдачі та терпіння. Напишиш звіт про перші враження!
   
Re: Ціни на бензин в світі.
PAL

В нас зараз 95-й бензус по €1.08 за літр.
А 9 років тому був €0.49 за літр.

Але потім прийшли комуняки до влади. Паразитів утримувати через підвищення акцизів…
При тому, що в нас тут власний видобуток нафти й власний здоровенний НПЗ який всю нашу нафту переробляє в продукти й 90% експортує.

ну так відомий факт - якщо комуняки прийдуть до влади у Сахарі, там почнуться проблеми з поставкою піску
   
Re: Ціни на бензин в світі.

А что за хрень - 2 цены кеш и кредит. Кредит это как??? По кредитной карте что-ли дороже?  :S  Или кредит у самого заправщика? Первый раз такое вижу - 2 цены на один бензин.

Кеш і кредит у самого заправщика - однакова ціна.
Кредіт/дебіт по кредитній/дебітній карточці - вища ціна.

   
Re: Ціни на бензин в світі.

N Alameda St / E Cesar E Chavez Ave (Los Angeles)

   
Re: Ціни на бензин в світі.

N Alameda St / E Cesar E Chavez Ave (Los Angeles)

Показати зображення...
Читал что все выше 3.5 за Галон отражается в рейтинге президента. Сейчас его походу ненавидеть должны
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Фух.. можно расслабиться, наконец-то администрация нашла виновных за высокие цены на бензин. Это не решение о закрытии трубопроводов, это не решение о прекращении добычи собственных энергоносителей,  это не повышение цен на нефть , это кляті капіталисти из нефтяных и газовых компаний которые нелегально наживаются на высоких ценах на топливо.

Комрад Байден посылает коммисаров разобраться с этими контрреволюционерам и. К ответу капиталистов!

Я лично думаю, что нечего с ними либеральничать, нужно все их имущество национализировать и тогда цены возможно пойдут вниз.

Is 'illegal conduct' the reason for rising gas prices? Biden urges regulators to find out

WASHINGTON — President Joe Biden on Wednesday called for federal regulators to investigate whether oil and gas companies are engaging in "illegal conduct" by profiting from high gas prices that have skyrocketed during the pandemic.



   
Re: Ціни на бензин в світі.

Вони йому скажуть, ми не можемо забезпечити технологічні процеси через обмеження з доступними людськими ресурсами під час пандемії та поломаною логістикою. Всі залишаться задоволені, і тільки манюпас буде платити по 100 долларів щоб залити бак бензину.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Что бы не делать, лишь бы ничего не делать. Свои трубопроводы мы закрываем,  но просим другие страны открыть стратегические резервы. Администрация идиотов. Конченых.

EXCLUSIVE U.S. asks Japan, China, others to consider tapping oil reserves -sources

   
Re: Ціни на бензин в світі.

А шо з етанолом твориться? В Швеції зараз етанол Е85 дорожче бензину і дізеля. Власники цих машин ("екологічних") окуєвають. Мало того, шо там на 25 % більше пального треба, так ще й ціна поперла вверх.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

в нас з минулого понеділка "тестують" А-95 1Лтр - 2.02 ЕВРО, ставять на пару годин, потім повертають на - 1.75 ЕВРО

електрички вище 60 тис.евро - будуть обкладатись податком: + 25 %

знайшов статью по електричкам в Норвегії - споганив собі настрій - ситуація не дуже весела... :cray: 

з 2025 не будуть продавати дизель для народу

   
Re: Ціни на бензин в світі.

Люди вимагали, в тому числі на цьому ресурсі, локдаунів та ще більш жорстких локдаунів, і думали що за це їм нічого не буде. Але несподівано сталось, ніхто не очікував.

Але чомусь забувалось, що ці локдауни практично в деяких випадках унеможливили добичу, транспортування, переробку, доставку до кінцевого споживача переробленої нафти. Всі ланцюги виявились побитими, від логістики до наївності людських ресурсів.

А потім ті самі люди, що малювали графіки захворювання та рік спілкувались зв світом через двері гаража, виповзли у світ і побачили що ціни на все виросли майже в двічі. І зараз збирають поломаними пальцями вибиті зуби платячи за бак бензину 100 долларів, та дивуються, а нас то за що? Мабудь що в цьому винувата зелена енергетика та інші негарні люди.

Так ось, без зеленої енергетики ви би зараз допалювали останнє дерево в місті щоб зігрітися та зробити кипяточок бо нафтогаз зараз в руїнах та працює на межі - немає кому обслуговувати, немає комплектуючих та запчастин, немає кому підвезти чи вивезти, тощо.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Кенгуру в Сіднеї платять $1.57 за літр.


Ціни на бензин сьогодні в Сіднеї досягли рекордного максимуму і, за прогнозами, продовжуватимуть зростати.
Від Мосмана до Нейтрал Бей на Північному березі Сіднея, неетилований преміум сягнув рекордних 2,169 доларів за літр.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

в нас з минулого понеділка "тестують" А-95 1Лтр - 2.02 ЕВРО, ставять на пару годин, потім повертають на - 1.75 ЕВРО

електрички вище 60 тис.евро - будуть обкладатись податком: + 25 %

знайшов статью по електричкам в Норвегії - споганив собі настрій - ситуація не дуже весела... :cray: 

з 2025 не будуть продавати дизель для народу

Думаю це відмінять. Електрики на всіх не хватить. Вчора Стокгольм вирубився перший раз в цьому році. А як всі авто поміняють на електро і почнуть заряджати?

Всі пільги на паркінг, податки, платні вїзди в місто введуть назад. В Швеції хтось підрахував, шо як всі авто поміняють на батарейкові то з сьогоднішніми податками/пільгами буде мінус в бюджеті 3 мільярди євро. Плюс 7-10 % виробленої електроенергії буде йти на зарядку автів. А вже й так ціни захмарні на світло в Півд. Швеції. Так шо йде до того шо прихильники "секти Грети" обкакаються по повній.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Так шо йде до того шо прихильники "секти Грети" обкакаються по повній.

Эти люди весь опыт получают через собственную жопу. То что при этом страдают все остальные их не очень беспокоит.

Вот что меня беспокоит почему все остальные это терпят. Для меня это покрыто мраком.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Люди вимагали, в тому числі на цьому ресурсі, локдаунів та ще більш жорстких локдаунів, і думали що за це їм нічого не буде. Але несподівано сталось, ніхто не очікував.

Але чомусь забувалось, що ці локдауни практично в деяких випадках унеможливили добичу, транспортування, переробку, доставку до кінцевого споживача переробленої нафти. Всі ланцюги виявились побитими, від логістики до наївності людських ресурсів.

А потім ті самі люди, що малювали графіки захворювання та рік спілкувались зв світом через двері гаража, виповзли у світ і побачили що ціни на все виросли майже в двічі. І зараз збирають поломаними пальцями вибиті зуби платячи за бак бензину 100 долларів, та дивуються, а нас то за що? Мабудь що в цьому винувата зелена енергетика та інші негарні люди.

Так ось, без зеленої енергетики ви би зараз допалювали останнє дерево в місті щоб зігрітися та зробити кипяточок бо нафтогаз зараз в руїнах та працює на межі - немає кому обслуговувати, немає комплектуючих та запчастин, немає кому підвезти чи вивезти, тощо.
Так-так, а зелену енергетику обслуговують роботи. Там людей на кіловат теба на порядок більше. Повір мені ти здивуешся скільки треба на кіловат людино-годин на атомній чи тепловій станціі і скільки на вітряках.
Ну і на рахунок локдаунів: в локдауни заганяли ті ж самі довбойоби що розвивають "зелену енергетику". Послідовники Грети Тумберг
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Эти люди весь опыт получают через собственную жопу. То что при этом страдают все остальные их не очень беспокоит.

Вот что меня беспокоит почему все остальные это терпят. Для меня это покрыто мраком.

Чому мраком? Ту все ясно. Сучасна ліво-ліберастська Європа таке саме лайно (в політичному змісті), як колись комуністичний совок. Коли не можна було мати власну думку, відмінну від "лінії партії". Зараз те саме. Критикувати засилля емігів-муслімів і говорити про повязану з цим злочиннінсть - ніззя. Критикувати войовничий "фемінізм" і ЛГБТшні збочення - ніззя. Критикувати "сектантіов Грети" і сумніватися в "кліматичній катастрофі" шо наближається - ніззя. Сумніватися в владі ЄС над самостійними державами - ніззя. Сумніватися в доцільності вакцинації - ніззя.
Інакше ти диссидент. Ну може з роботи не попруть, якщо ти маєш ці погляди, але можуть, були вже випадки. Але хочеш бути найменшим шефом - і десь написав шось таке - забудь про посаду. В Швеції вже є фірми які сканують інтернет на замовлення роботодавців нарахунок "поганих поглядів" кандидатів! Нічого не нагадує?

Томі більшість "насєленія" з купою боргів і мовчить "в тряпочку", боячись різного типу політично коректних репресій.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Так-так, а зелену енергетику обслуговують роботи. Там людей на кіловат теба на порядок більше. Повір мені ти здивуешся скільки треба на кіловат людино-годин на атомній чи тепловій станціі і скільки на вітряках.
Ну і на рахунок локдаунів: в локдауни заганяли ті ж самі довбойоби що розвивають "зелену енергетику". Послідовники Грети Тумберг

Aга, нафту в заполярі викачати, транспортувати тисячі км, потім на НПЗ, що сам працює, потім розвести по заправкам, потім поіхати та заправитись, і ось воно щастя - від добичі до бензину в баці всього 8 тижнів. Все так просто.

Чи вугілля викопати в Південій Африці і переробити його в електрику в Україні. Десь місяців 6 цикл.

Радійте що є зелена енергетика яка надає на сьогодні чверть електроенергії, яка виробляється на місці і долю секунди піздніше вже є спожита.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Губернатор славного штата Флорида, сегодня обьявил о том, что он внес на рассмотрение закон о временном исключении штатовских таксов в цене топлива. Эта мера приведет к снижению стоимости бензина и дизеля на 26.5 центов.




Это обьявление он сделал в городе Daytona Beach, на самой большой во Флориде заправочной станции Buc-ee's.

Кстати, очень интересная заправка, родом из Техаса. 50 000 square feet,  104 помпы.

Я там был в этом году, вот парочку фотографий:







   
Re: Ціни на бензин в світі.

Все таки какая гениальная у нас в стране администрация. Для борьбы с высокими ценами на топливо, господин Байден принял решение открыть стратегические резервы нефти.


   
Re: Ціни на бензин в світі.
PAL

Все таки какая гениальная у нас в стране администрация. Для борьбы с высокими ценами на топливо, господин Байден принял решение открыть стратегические резервы нефти.


   
Re: Ціни на бензин в світі.

Все таки какая гениальная у нас в стране администрация. Для борьбы с высокими ценами на топливо, господин Байден принял решение открыть стратегические резервы нефти.

а шо треба було робити? купляти у кацапів?
   
Re: Ціни на бензин в світі.
PAL

а шо треба було робити? купляти у кацапів?

а з саудами домовитися, як те робили папірєднікі ?
   
Re: Ціни на бензин в світі.

а з саудами домовитися, як те робили папірєднікі ?

мабуть не зрослось
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Keystone, обмеження добування
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія