Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

Білявко, давай простіше, який в тебе був транзит ? )) Ти їхала в Іспанію  і заблукала ?  :laugh:

П.с. які автоподарожі ? Ти навіть в цьому забрехалась :weep:
Спочатку рохкала як класно їхати автівкою, а потім написала що відправила своїх літаком "щоб не мучились "  :lol:
Язик твій - твій ворог )

Тупа курка, у мене була подорож з Хорватії до України. Транзитом через Італію.

Де я писав, «щоб не мучились»? Ми усі разом подивилися усі заплановані місця.  Побачили, що з Венеції, у зручний для нас час, є авіаквитки на прямий рейс по 10 євро.  Взяли їх.  Що тебе бентежить?

Так буде посилання на заборону транзита на авто? Або нічим прикрити свою брехню?

   
Re: Чекінюсь


Апд. Ти й літаком міг заїхати по броні до Хорватії, а потім шаритись по ЄС "транзитом" ))) кому ти локшину розвішуєш ? )

Транзит через Італію був дозволений тільки на легковому авто.  І я не міг на орендованому в Хорватії авто повертатися в Україну.  Те, що пропонуєш ти було б порушенням діючих правил
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, у мене була подорож з Хорватії до України. Транзитом через Італію.

Де я писав, «щоб не мучились»? Ми усі разом подивилися усі заплановані місця.  Побачили, що з Венеції, у зручний для нас час, є авіаквитки на прямий рейс по 10 євро.  Взяли їх.  Що тебе бентежить?

Так буде посилання на заборону транзита на авто? Або нічим прикрити свою брехню?

Ще раз просю пані до корита карти ) який транзит з Хорватії до Італії ? В тебе прізвище СусанінА ?  :lol:
Три дні посилань, ти ж їх не бачиш )) і певно  плутаєш Угорщину й Італію ) коли рохкаєш про транзит )
   
Re: Чекінюсь

Транзит через Італію був дозволений тільки на легковому авто.  І я не міг на орендованому в Хорватії авто повертатися в Україну.  Те, що пропонуєш ти було б порушенням діючих правил

Ти їх вже порушила білявко )
Так само можна було літаком добратися до Хорватії по броні, а потім тинятися по всьому ЄС "транзитом"
Фізично - можна було, законно - ніт  :)
   
Re: Чекінюсь

Ти їх вже порушила білявко )
Так само можна було літаком добратися до Хорватії по броні, а потім тинятися по всьому ЄС "транзитом"
Фізично - можна було, законно - ніт  :)

Що я порушив? Ти так і не відповила транзит на авто був дозволений?
   
Re: Чекінюсь

Ще раз просю пані до корита карти ) який транзит з Хорватії до Італії ? В тебе прізвище СусанінА ?  :lol:
Три дні посилань, ти ж їх не бачиш )) і певно  плутаєш Угорщину й Італію ) коли рохкаєш про транзит )

Дуже простий. Ніде немає умови, що транзит має здійснюватися по найкоротшій відстані.

Ми заїхали до Італії з одного переходу, а виїхали у напрямок до України з іншого. Це і є транзит
   
Re: Чекінюсь

Що я порушив? Ти так і не відповила транзит на авто був дозволений?

Чотири дні я тобі відповідала білявко, ти тупа і як хтось тут вже писав, довбешся як радіоточка, чим ще я тобі можу допомогти ?)

Скільки скрінів карти Європи тобі маю надати ?  :facepalm1:
   
Re: Чекінюсь

Чотири дні я тобі відповідала білявко, ти тупа і як хтось тут вже писав, довбешся як радіоточка, чим ще я тобі можу допомогти ?)

Скільки скрінів карти Європи тобі маю надати ?  :facepalm1:

Тупа курка, дай хоч один пруф, что авто транзит був заборонений. Я тобі надав безлич пруфів що він як був дозволений так і дозволен і зараз. У тому числі для країн з категорії Е (котрим заборонен звичайний  в’їзд).

Подорожувати по Європі на авто я можу у будь яки напрямки. Головне щоб це дозволяли правила в кожної країни, яку ми відвідали. Італія це дозволяла. І не не було умови, что транзит повинен буди тільки по найкоротшому маршруту
   
Re: Чекінюсь

Дуже простий. Ніде немає умови, що транзит має здійснюватися по найкоротшій відстані.

Ми заїхали до Італії з одного переходу, а виїхали у напрямок до України з іншого. Це і є транзит

 :lol:  :lol:

Дивись, є велике господарство з огородженою територією по периметру, вирощують огірки - помідори - капусту - полуницю
Ти можеш купити абонемент на день повибирати полуницю, охорона тебе пускає, але в середині господарства ніхто не відслідковує твоє переміщення, і ти можеш обжертися на шару огірками - помідорами та виглумити капусту, це вже на твоїй совісті  :)

Так і тут, літаком теж можна було заїхати в Хорватію, а потім нагло "транзитуватися" через Італію   ;)
Люди виховані так не роблять, або хоча б не вихваляються, але це не про тебе  :)
   
Re: Чекінюсь

альо.. два предурка. Валите чекиниться на другие форумы.. заиппали тут вонять оба
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, дай хоч один пруф, что авто транзит був заборонений. Я тобі надав безлич пруфів що він як був дозволений так і дозволен і зараз. У тому числі для країн з категорії Е (котрим заборонен звичайний  в’їзд).

Подорожувати по Європі на авто я можу у будь яки напрямки. Головне щоб це дозволяли правила в кожної країни, яку ми відвідали. Італія це дозволяла. І не не було умови, что транзит повинен буди тільки по найкоротшому маршруту

А за деревом дерево , а за деревом дерево, а за деревом дерево ...  :lol:
   
Re: Чекінюсь

альо.. два предурка. Валите чекиниться на другие форумы.. заиппали тут вонять оба

Завідуй молча (с )  :laugh:  тебе в гілку не кликали  ;)
   
Re: Чекінюсь

Зеленський хуйло.
   
Re: Чекінюсь

Завідуй молча (с )  :laugh:  тебе в гілку не кликали  ;)
чему завидовать?? дерьмолюдям вроде вас?  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

чему завидовать?? дерьмолюдям вроде вас?  :laugh:

Відійди від люстерка, нудотіна  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Е, costashu, назад до компутера!

Зеленський хуйло!
   
Re: Чекінюсь

:lol:  :lol:

Дивись, є велике господарство з огородженою територією по периметру, вирощують огірки - помідори - капусту - полуницю
Ти можеш купити абонемент на день повибирати полуницю, охорона тебе пускає, але в середині господарства ніхто не відслідковує твоє переміщення, і ти можеш обжертися на шару огірками - помідорами та виглумити капусту, це вже на твоїй совісті  :)

Так і тут, літаком теж можна було заїхати в Хорватію, а потім нагло "транзитуватися" через Італію   ;)
Люди виховані так не роблять, або хоча б не вихваляються, але це не про тебе  :)

Транзитний в'їзд до Італії на авто був дозволений?  Так.  Додаткові умови про те, що треба робити це 36 годин були?  Ні.  Ось ми і заїхали транзитом в Італію не порушивши жодного правила.

А ти сама чудово розумієш, що просто у тебе не вистачило розуму прочитати першоджерело і знайти там розділ «виключення».
   
Re: Чекінюсь

Транзитний в'їзд до Італії на авто був дозволений?  Так.  Додаткові умови про те, що треба робити це 36 годин були?  Ні.  Ось ми і заїхали транзитом в Італію не порушивши жодного правила.

А ти сама чудово розумієш, що просто у тебе не вистачило розуму прочитати першоджерело і знайти там розділ «виключення».

А за деревом ліс ! А за ним знову дерево , а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом ліс ! А за ним знову дерево ...
Ну ти пойнялА  :)
   
Re: Чекінюсь

А за деревом ліс ! А за ним знову дерево , а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом ліс ! А за ним знову дерево ...
Ну ти пойнялА  :)

У тебе почався припадок :tease: 

Нагадати з чого почався цей спір?  з того, що ти стверджувала, що транзит на авто до Італії для громадян України був заборонений.  Я довів, що ти збрехала
   
Re: Чекінюсь

У тебе почався припадок :tease: 

Нагадати з чого почався цей спір?  з того, що ти стверджувала, що транзит на авто до Італії для громадян України був заборонений.  Я довів, що ти збрехала

В своїй альтернативній реальності ти щось сам собі довів )) так буває  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Зіпсую трішки обід гудковому свистку  :)






   
Re: Чекінюсь





   
Re: Чекінюсь

унило как-то , цьоця Швєта
   
Re: Чекінюсь

Я думаю вистачить щоб шматок в горлі став  :laugh:

   
Re: Чекінюсь

 (tu)
 красиві місця [ua]
   
Re: Чекінюсь

Я думаю вистачить щоб шматок в горлі став  :laugh:



Краса...  (tu)
   
Re: Чекінюсь

Краса...  (tu)
де? Сподіваюся це акваріум а не прибережні води.
   
Re: Чекінюсь

де? Сподіваюся це акваріум а не прибережні води.

Дарма )) це їх природнє середовище  :)
Плавали під ногами, в мене в основному відео, є пару фоток


Собакєн допомагав "ловити"   8-)

   
Re: Чекінюсь

(tu)
 красиві місця [ua]

Мені дуже сподобалося, але були люди що бурчали ... Мало зелені (с)
Що я скажу, варто хоча б в гуглі подивитися куди ти летиш, щоб потім не квакати з бару що не вистачає чогось ))



   
Re: Чекінюсь

шо то за виварка под сотку кіло на заднєм планє с сабачькой?
   
Re: Чекінюсь

Дарма )) це їх природнє середовище  :)
Плавали під ногами, в мене в основному відео, є пару фоток


Собакєн допомагав "ловити"   8-)


Саме тому що їх.  :( Який саме різновид тих акулят? Бо мені пошук видав, що то лимонна акула, яка не налаштована на доброзичливі стосунки з людиною.
   
Re: Чекінюсь

шо то за виварка под сотку кіло на заднєм планє с сабачькой?
Де 100 кіло? Ноги видно нормальні.
   
Re: Чекінюсь

Саме тому що їх.  :( Який саме різновид тих акулят? Бо мені пошук видав, що то лимонна акула, яка не налаштована на доброзичливі стосунки з людиною.
Та ніхто їх не чіпає ) лише фоткають
Це дійсно лимонна акула, але там води по кісточки, лише малявки плавають
   
Re: Чекінюсь

Де 100 кіло? Ноги видно нормальні.

Шкода що ігнор через цитати видно ))
Але й адекватність кармільця вати теж  B-) 
   
Re: Чекінюсь

Це дійсно лимонна акула, але там води по кісточки, лише малявки плавають
Ну да, мізинчик відкусить, ділов-та.
Так а де це, все та ж сама Албанія? ;o
   
Re: Чекінюсь



Шо це за прокладка на фото?
   
Re: Чекінюсь

Ну да, мізинчик відкусить, ділов-та.
Так а де це, все та ж сама Албанія? ;o

Ніт )) океани в Албанії відсутні  ) та й температура води 26 закінчується десь на початку жовтня  8-)
Стосовно де, нехай ватани гудкові трохи повідгадують  :)






   
Re: Чекінюсь

Де 100 кіло? Ноги видно нормальні.

по blurred surface  видно, ноги нижче колін не показник, а от площа замальованої сраки видає з ушамі 
   
Re: Чекінюсь

по blurred surface  видно, ноги нижче колін не показник, а от площа замальованої сраки видає з ушамі 

Подивись на Альону Альону.

Вона не переймається...   :pooh_lol:
   
Re: Чекінюсь

Света, это Албания?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія