Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дурачок Рома Скрипин устроил дебош на борту WizzAir :facepalm1:

Re: Дурачок Рома Скрипин устроил дебош  на борту WizzAir :facepalm1:

(tu)

тут  погоджуюся - ця твоя мадярська бидлота з Візейру не бажає вивчати українську мову,

 най ці твої бидломадяри спочатку візьмуть уроки китайської у хуйлячого персоналу аерофлоту про котрих вже писали в цій гілці...

ну а після китайської може цим твоїм бидломадярам вдасться нарешті вивчити і українську...
   
тут  погоджуюся - ця твоя мадярська бидлота з Візейру не бажає вивчати українську мову,

 най ці твої бидломадяри спочатку візьмуть уроки китайської у хуйлячого персоналу аерофлоту про котрих вже писали в цій гілці...

ну а після китайської може цим твоїм бидломадярам вдасться нарешті вивчити і українську...

А ты знаешь сколько стоит рейс Харьков Москва Гуанджоу, или Харьков Астана Гуанджоу?
   
Re: Дурачок Рома Скрипин устроил дебош  на борту WizzAir :facepalm1:

400 usd
   
Нецензурна лайка на борту літака на адресу працівника авіабезпеки (а не ресторанного типу халдєя, яким всякі рагулята чомусь вважають бортпровідників) має закінчитися каталажкою. Це аксіома.
 (хоча візи і гандони, як, власне, будь-які інші лоукости)
   
А у нас дочь родилась в 89 году и мы с женой решили что ее первый язык будет украинский.
До законов про мову и до независимости Украины
Так я теперь оказывается москаль который должен бояться бендеровца Басаргина :)

боятися?... мабуть, так.

бо намагаєшся грати на боці гулага.
а це погано закінчується - завжди
   
У быдлоты нет национальности. Они одинаково кричат «я тебе чурка говорю, учи русский» и «чому ты скотиняка не розмовляешь мовою». Особенно когда быдлота под градусом.

Изучите как работает лоу-кост. За один день они могут вылететь из Будапешта в Гамбург, оттуда в Киев, а из Киева вернуться в Будапешт. И на рейсе Будапешт-Гамбург никто не будет говорить по немецки.

Так что быдлу простой совет. Или учите языки и не бухайте в самолёте до того состояния, что полиция руки заламывает.

Ой, чия би мичала...
   
боятися?... мабуть, так.

бо намагаєшся грати на боці гулага.
а це погано закінчується - завжди

Йопт, ты когда дочь свою украинскому языку учить начал, бЕндеровец :lol:
   
уззкомірним алєжкам то пофіг, але чому українці повині терпіти це неподобство?
Ше й наїзди з боку алєжек за те що бач Українці такі сякі негідники вирішують деколи ставати на захист власних прав


після минулого переляку виявили для себе в Києві алєжки узький мір під патронатом корпорації порошенка-ахметова, втратили береги...
нахабства у них вистачить - чіста па-данєцкі, під час війни повчати талєрантнасті по відношенню до узькомірних фокусів, на десятьох.

забагавалі пацани - "чіста" як колись, за часів рассказак про суперрєгіон і чартерав шахтьорав на тай ... 
забули до чого доводить бикування. дивні люди - життя їх вчить-вчить, а вони знову

моя вам рекомендація: підтримуйте українцьків у будь-якому протистоянні з узькім мірам, інакше знову опинитеся в донбаській жопі - тільки на другому витку Боже покарання буде значно жорсткіше
   
Йопт, ты когда дочь свою украинскому языку учить начал, бЕндеровец :lol:

моя дочка - українка, гордість України.

п.с. не чіпай близьких, за межі ФУПу не виходь
   
моя дочка - українка, гордість України.

п.с. не чіпай близьких, за межі ФУПу не виходь

Так ее никто и не чипае.
Просто смеюсь над бЕндеровцем который свою дочку украинку, гордость Украины учил сначала русскому языку ;o
   
уззкомірним алєжкам то пофіг, але чому українці повині терпіти це неподобство?
Ше й наїзди з боку алєжек за те що бач Українці такі сякі негідники вирішують деколи ставати на захист власних прав

після минулого переляку виявили для себе в Києві алєжки узький мір під патронатом корпорації порошенка-ахметова, втратили береги...
нахабства у них вистачить - чіста па-данєцкі, під час війни повчати талєрантнасті по відношенню до узькомірних фокусів, на десятьох.

забагавалі пацани - "чіста" як колись, за часів рассказак про суперрєгіон і чартерав шахтьорав на тай ... 
забули до чого доводить бикування. дивні люди - життя їх вчить-вчить, а вони знову

моя вам рекомендація: підтримуйте українцьків у будь-якому протистоянні з узькім мірам, інакше знову опинитеся в донбаській жопі - тільки на другому витку Боже покарання буде значно жорсткіше

Какое отношение это все имеет к пьяному дебошу Скрипина, которого по английски попросили доплатить за  более комфортное сиденье, на которое он сам пересел? :)
   
Так ее никто и не чипае.
Просто смеюсь над бЕндеровцем который свою дочку украинку, гордость Украины учил сначала русскому языку ;o
в случае чего у бЕндеровцев должна быть возможность бытренько переобуться в другую сторону! :lol:
   
Так ее никто и не чипае.
Просто смеюсь над бЕндеровцем который свою дочку украинку, гордость Украины учил сначала русскому языку ;o

шо сказати хотів, болєзний?
   
Re: Дурачок Рома Скрипин устроил дебош  на борту WizzAir :facepalm1:

Какое отношение это все имеет к пьяному дебошу Скрипина, которого по английски попросили доплатить за  более комфортное сиденье, на которое он сам пересел? :)

 тю, так в цій гілці вже писали, що 2/3 мадярів не розуміють англійської....

якщо мадяри хочуть отримувати кошти за квитки від українців, то нехай на рейсах в Україну підбирають україномовний персонал...

я коли мав бізнес з мадярами першим ділом купив підручник мадярської, а тепер настав їх час попрацювати над підручником української...

  Омеляну тре прописати жорсткі умови на знання української мови  для персоналу всіх авіакомпаній, котрі бажають зайти в Україну, це  необхідно принаймі для безпеки пасажирів в критичних ситуаціях під час польотів...
   
тю, так в цій гілці вже писали, що 2/3 мадярів не розуміють англійської....

якщо мадяри хочуть отримувати кошти за квитки від українців, то нехай на рейсах в Україну підбирають україномовний персонал...

я коли мав бізнес з мадярами першим ділом купив підручник мадярської, а тепер настав їх час попрацювати над підручником української...

  Омеляну тре прописати жорсткі умови на знання української мови  для персоналу всіх авіакомпаній, котрі бажають зайти в Україну, це  необхідно принаймі для безпеки пасажирів в критичних ситуаціях під час польотів...

А вы не задумываетесь о том что для украинских авиакомпаний тоже могут прописать подобные жесткие правила.
И где тогда набрать столько стюардесс полиглотов?
Тем более что одна стюардесса может летать по разным маршрутам...

Или как всегда будет «А нас за що?» :)

Это что касается знаний языков стюардессами.
А теперь вернёмся к Ромчику.
Вы считаете что каждый может купить экономической класс и пересесть в самолете в первый?
Или эта опция зарезервирована только для пьяных патриотов?
   
Re: Дурачок Рома Скрипин устроил дебош  на борту WizzAir :facepalm1:

А вы не задумываетесь о том что для украинских авиакомпаний тоже могут прописать подобные жесткие правила.
И где тогда набрать столько стюардесс полиглотов?
Тем более что одна стюардесса может летать по разным маршрутам...

Или как всегда будет «А нас за що?» :)

Это что касается знаний языков стюардессами.
А теперь вернёмся к Ромчику.
Вы считаете что каждый может купить экономической класс и пересесть в самолете в первый?
Или эта опция зарезервирована только для пьяных патриотов?

на ринку праці є достатньо працівників, котрі володіють українською,

 навіть на цьому рейсі були такі стюардеси...

 ...ну мене переводили з економу на перший клас без доплати, видий, Скрипін хотів показати, що без володіння персоналом авіакомпанії українською мовою можливі різні критичні ситуації під час польотів на котрі працівники авіакомпанії нездатні впливати через своє неволодіння або небажання користуватися прийнятною мовою для пасажирів...

 цікаво, що коли Скрипін, згідно слів персоналу Візів, сказав щось матом, то, як виявилося, мадярський персонам ці слова одразу зрозумів...

 невже бидломадяри на тренінгах вимагають від свого персоналу, що на рейсах в Україну достатньо знати тільки мат?
   
Вас может пересадить авиакомпания на место более высокого класса без доплаты.
Но вы не имеете права пересесть сами.

 Ну и ваша версия о том что Ромчик сделал это не с перепою а в виде протеста меня рассмешила (tu)

И ещё, вы не поняли меня, я не спрашивал где Визам найти знающий украинский язык стюардесс
Я спрашивал где украинским авиакомпаниям найти стюардесс со знанием английского, немецкого, венгерского, испанского и прочих европейских языков.
Причём одна стюардесс должна владеть 3-4 а то и 5 ю языками.

Имхо, человек с таким знанием языков просто не пойдёт работать стюардом
   
Имхо, человек с таким знанием языков просто не пойдёт работать стюардом
смотря сколько платить. если как квс - можно найти.
   
Re: Дурачок Рома Скрипин устроил дебош  на борту WizzAir :facepalm1:

Вас может пересадить авиакомпания на место более высокого класса без доплаты.
Но вы не имеете права пересесть сами.

 Ну и ваша версия о том что Ромчик сделал это не с перепою а в виде протеста меня рассмешила (tu)

И ещё, вы не поняли меня, я не спрашивал где Визам найти знающий украинский язык стюардесс
Я спрашивал где украинским авиакомпаниям найти стюардесс со знанием английского, немецкого, венгерского, испанского и прочих европейских языков.
Причём одна стюардесс должна владеть 3-4 а то и 5 ю языками.

Имхо, человек с таким знанием языков просто не пойдёт работать стюардом

 за Австрії на Буковині всі знали по 4-5 мов...

 та і зараз багато хто знає більше аніж 5...

 + італійську, польську, при необхідності, буковинці вчать за кілька місяців...

 для східних та інших рідких мов існують програми обміну, на котрі щокілька місяців в Україну приїжджають носії цих мов...

 було б тільки бажання...

 сьогодні китайці питали мене чи не живу я постійно в Китаї бо де ж  можна так вивчити китайську, а мені вистачило відвідування таких програм обміну в Україні...

  най і візячий персонал походить на курси, а мадяри най заплатять доплату за зданий тест з кожної нової мови...

  врешті це є питанням безпеки пасажирів під час польотів...

  ІКАО також повинне посилити вимоги до обслуги авіакомпаній на знання мов аеропортів призначення...

 



   
за Австрії на Буковині всі знали по 4-5 мов...

 та і зараз багато хто знає більше аніж 5...

 + італійську, польську, при необхідності, буковинці вчать за кілька місяців...

 для східних та інших рідких мов існують програми обміну, на котрі щокілька місяців в Україну приїжджають носії цих мов...

 було б тільки бажання...

 сьогодні китайці питали мене чи не живу я постійно в Китаї бо де ж  можна так вивчити китайську, а мені вистачило відвідування таких програм обміну в Україні...

  най і візячий персонал походить на курси, а мадяри най заплатять доплату за зданий тест з кожної нової мови...

  врешті це є питанням безпеки пасажирів під час польотів...

  ІКАО також повинне посилити вимоги до обслуги авіакомпаній на знання мов аеропортів призначення...

Да опуститесь на землю, многие украинцы и по украински с трудом разговаривают...
А те кто выучил несколько языков найдут работу получше чем стюардесса.
IKAO не случайно не выдвигает этого требования, бо только открой эту дверь - на самолете Киев-Мадрид должна быть стюардесса со знанием испанского а Киев- Барселона, каталонского... в Лондон летать учи английский а в Единбург шотландский и так далее...

Так что лучше учите английский но самое главное не занимайте места не вашего класса.
И не буяньте в самолете как Луцик и Ромчик :)
   
за Австрії на Буковині всі знали по 4-5 мов...

 та і зараз багато хто знає більше аніж 5...

 + італійську, польську, при необхідності, буковинці вчать за кілька місяців...

 для східних та інших рідких мов існують програми обміну, на котрі щокілька місяців в Україну приїжджають носії цих мов...

 було б тільки бажання...

 сьогодні китайці питали мене чи не живу я постійно в Китаї бо де ж  можна так вивчити китайську, а мені вистачило відвідування таких програм обміну в Україні...

  най і візячий персонал походить на курси, а мадяри най заплатять доплату за зданий тест з кожної нової мови...

  врешті це є питанням безпеки пасажирів під час польотів...

  ІКАО також повинне посилити вимоги до обслуги авіакомпаній на знання мов аеропортів призначення...

+1

Як то кажуть, скільки мов ти знаєш стільки раз ти людина.

Єдине, до московітської(з недавніх пір) це висловлювання не має стосунку

Останнє редагування: 17 жовтня 2017 06:34:48 від newyo
   
очень надеюсь что никогда на борту WizzAir больше не увижу такое пьяное быдло как Скрипин. В чёрный список дурачка. Такие как он только мешают популизировать использование украинского
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія