Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

А синее таксо а пакетник входит или это запланированая пересадка между островами?

Який пакєтнік і про які острова мова ?  :S
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта вперше в житті політала на екскурсійному вертольоті :weep:

Це приблизно як party bus взяти в Києві і потім хвалиться цим  :dance3:

 :laugh:

Над Домініканою вперше  8-)
Це приблизно як обсирати Мальдіви , а потім 10 сторінок навалити про свою поїздку в Буковель  :D
   
Re: Чекінюсь

Ніколи в житті не літав на хелікоптері. І якось пофіг. Стільки пафосу у людини, що за все життя нічого корисного не зробила.

На городі бузина, а в Києві дядько ))
Яким боком екскурсія до висновків про мою "користь" я х.з )
   
Re: Чекінюсь

По прильоту не забудьте поставить програму Вдома на телефон та здати тест ПЛР

Вона в мене стоїть ще з минулого року  :)
Таможня бдіт на виході з паспортного, але ми з тестами вже прилетіли , щоб в Борисполі в черзі не стояти
Це Олєжко вдавиться за три копійки бо по карті в Борисполі тест безкоштовно роблять )
А ми вже дома, у всі фонтани і печери копійок накидали  :laugh:  свою панамку я забула ще зразу на катамарані , так що точно повернуся, після Занзібару  B-)

   
Re: Чекінюсь

гвинтокрил
   
Re: Чекінюсь

Що мене здивувало в Домінікані, так це як вони гарно відносяться до іспанців після того як ті їх розграбували і відгеноцидили
Ще й пам'ятників своїм катам наставили, не розумію :nea:





   
Re: Чекінюсь

Єдине, що можна з приємністю згадувати все життя - це подорожі.

Ніяки лахи, щмаття та бранзулетки не дають такого задоволення, як подорожі. ІМХО, звичайно. Кому як.
да и поездки тоже забываются. Главное интересно жить вот прямо сейчас. Неважно где территориально
   
Re: Чекінюсь

да и поездки тоже забываются. Главное интересно жить вот прямо сейчас. Неважно где территориально

В порівнянні з речима точно не забуваються
А з рештою погоджуюсь
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта вперше в житті політала на екскурсійному вертольоті :weep:

Це приблизно як party bus взяти в Києві і потім хвалиться цим  :dance3:
Такое ощущение что ты куда не поедешь везде вертолёт на прокат берешь, ты летал на вертолёте и в какой стране мира?
   
Re: Чекінюсь

Додам вам трохи  :-T
От як треба фоткатись  :laugh:  у місцевих просто культ 5 - ї точки ) я навіть бачила дівок в лосинах з накладними "половинками" і "вушками галіфе" , тими що ми масажами прибираємо бо це фу - фу )))
А бачили б ви скільки вони луплять цілий день  :facepalm1: і перекладають це все півлітровими коктейлями з купою цукру    :acute:





   
Re: Чекінюсь

Такое ощущение что ты куда не поедешь везде вертолёт на прокат берешь, ты летал на вертолёте и в какой стране мира?

Мля, він дуже любить розказати іншим що вони не такими літаками літають )) але дружину з дітьми сам віззами возить :laugh:
   
Re: Чекінюсь

:weep: вся америка отдыхает, гостиницы полные, самолеты полные. канада тоже отдыхала по полной, вистлер был открыт с ноября по 30 марта  :K

Угум-с... Гейтс с корешами даже свой хотел в Каполеи открыл, который ещё в феврале был закрыт. Даже потный Мариот который Резиденс, за ночь просит $403. В феврале было $259.
   
Re: Чекінюсь

+ шумоизоляція + інторнети і розваги.

Все, что дольше 8 часов - только первый класс. :)
   
Re: Чекінюсь

Все, что дольше 8 часов - только первый класс. :)

Для мене будь що за межами США, то більше 8 годин. Якось воно важко пояснити різницю в 700 долларів в економ класі та 4000/6000долларів на людину в бізнес/першому якщо літаєш декілька разів на рік з сім’єю.
   
Re: Чекінюсь

Для мене будь що за межами США, то більше 8 годин. Якось воно важко пояснити різницю в 700 долларів в економ класі та 4000/6000долларів на людину в бізнес/першому якщо літаєш декілька разів на рік з сім’єю.

«Ну так не всем везёт!»(с) :)
   
Re: Чекінюсь

«Ну так не всем везёт!»(с) :)

Мені постійно щастило коли раніше літав по відрядженням, так що мені жалітись немає на що, але докладати додатково з власної кишені майже дві тисячі долларів за кожну годину в літаку щоб бути в бізнес чи першому класі, то так я по світу піду.
   
Re: Чекінюсь

Все, что дольше 8 часов - только первый класс. :)

В нашому випадку, на МАУ , бізнес ніачьом, я тут фотки кидала
Був забитий, там два рядочки по 2 місця, вчора илітне губасте бабьйо ледь за патли одна одну по салону не тягали  :laugh:
Матюкались як жмурукова Літруся  :laugh:
Преміум економ "золота середина" 2 - 3 - 2, був досить вільний, і ціна втричі нижча



Останнє редагування: 24 квітня 2021 01:41:26 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

Світланко вам не здаеться  що ви снідаєте на одному кінці  острова а потім митьєво попадаєте на інший а це порядком 160 км
Світланко на фупі є людина Вудік якій відпочів і на Атлантичній стороні  і на протележній  якраз в цьому іберостарі з маяком
вам потрібно уважною бути
   
Re: Чекінюсь

Все, что дольше 8 часов - только первый класс. :)
або пішки
   
Re: Чекінюсь

з першою частиною твого твердження цілком згоден людас  :gigi:

що до другої - ти в пунтакану поїхала оселитися до скону віку?
ну от я зараз на оцих болотах, а ти на морі. але пройде пару місяців і ти будеш на болотах, а я повернуся на оце море  :laugh:
сік транзіт глорія мунді  B-)

Показати зображення...
Показати зображення...

ну цє вжє перебір. цє мексіка ібіростар
Світланка мені казалося що досить Пшиниці цвіркуна а тут щє ви
   
Re: Чекінюсь

Світланко вам не здаеться  що ви снідаєте на одному кінці  острова а потім митьєво попадаєте на інший а це порядком 160 км
Світланко на фупі є людина Вудік якій відпочів і на Атлантичній стороні  і на протележній  якраз в цьому іберостарі з маяком
вам потрібно уважною бути

Якщо вам щось здається, то хрестіться  ;)
І так, ми поганяли трохи по бережку   ;)  Ла Романа, Пунта Кана, Санто Домінго, Каса де Кампо, острови , печери, всьо такоє  ;)

Останнє редагування: 24 квітня 2021 02:06:09 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

Якщо вам щось здається, то хрестіться  ;)
І так, ми поганяли трохи по бережку   ;)  Ла Романа, Пунта Кана, Санто Домінго, острови , печери, всьо такоє  ;)

Світланко резорти це не пансіонати там просто не пройдешь  :lol:
а Мексіку чого приплили  цеє інший край
   
Re: Чекінюсь

продовжуйте казати писати неправду мені все рівно але жє ви себє обманюєте
яка ціль невідома
   
Re: Чекінюсь

Світланко резорти це не пансіонати там просто не пройдешь  :lol:
а Мексіку чого приплили  цеє інший край

То бронюйте )) і вас пустять , яка Мексика ?
   
Re: Чекінюсь

продовжуйте казати писати неправду мені все рівно але жє ви себє обманюєте
яка ціль невідома

 :facepalm1:  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Ку - ку, чувак ти де пропав ?) Яка Мексика ?)) Якщо ти про Маджестік то їх всього 4 , три в Домінікані один за одним стоять, четвертий дійсно є в Мексиці, але до чого ти його приплів я х.з  :S
Апд. Що стосується першого готелю, то 4 і 5 це по суті комплекс з спільною територією, є один момент, туристи з 5- ки можуть шорхатися скрізь, а з 4-ки лише в себе, і по дітям обмеження

Останнє редагування: 24 квітня 2021 02:18:59 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

Насрав і пропав  :laugh:  люблю таких людинок )) пам'ятаю, колись розказував мені що я не з Києва пишу   :facepalm:  :weep:
Ладно, піду посплю, може херсонський корнішончик щось виродить за той час  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

По ходу спати я вже не буду, акліматизація ))
Зато побачила що корнішон писав про Іберостар , а не про Маджестік в якому ми жили в самому кінці відпочинку  8-)
Але й про Іберостар він щось наплутоняв )

Той , забичений, біля маяка , був якраз за нашим пляжем наступним, за ним був громадський пляж на якому я фоткала дівок  :)  це Карибська море , Ла Романа

Ось якраз по пляжу видно перехід від нашої Каталонії в сторону маяка, в нас камінчики лежали щоб без хвиль і вода чиста






А є ще комплекс Іберостарів в районі Баваро, там їх штуки 4 , судячи з фоток теж пічальні  :(  то вже Атлантичний океан




Яким нафіг боком до того всього Мексика, історія умалчіваєт, але я здуру спалилась з Маджестіком  :weep:  :laugh:  не хотіла ним травмувати фупівських олєжок з бячками  8-)



   
Re: Чекінюсь

Зато я згадала чому він в мене в ігнорі )) відкрила бо в моїй гілці купу наклав ) дарма )



   
Re: Чекінюсь

Ще шикарних фоток знайшла )) дуже гарно видно кордон з Іберостар ) де починаються камінці на піску, берег не чищений ))) я то фоткала як контраст, згодилося  8-)



Ось пляж вуда  :laugh:



Справедливості заради варто сказати що був у них шматочок пляжу і розчищений, але ж то не пляж, сльози



   
Re: Чекінюсь

Хлебчете паршиву українську воду з-під крана з хлоркою і не тільки, або бутильовану з естрогенчиком та мікропластиком ви. Сабака биваєт кусачєй толька ат жизні сабачєй  :K

А у мене стоїть система зворотнього осмозу, яка коштує як 6 ваших поїздочок на третьосортний "курорт. Плюс фільтри ще доларів на 500 час від часу.

Але вам так не жити  :K
Alibaba
reverse osmosis water filter
від $10
https://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=reverse+osmosis+water+filter
   
Re: Чекінюсь

Там немає громадського пляжу Світланка. ви мабуть щось перепутали хочете фотографій з тих місць
   
Re: Чекінюсь

На городі бузина, а в Києві дядько ))
Яким боком екскурсія до висновків про мою "користь" я х.з )
Мій комент стосувався Алезкіного пафосного висеру.
   
Re: Чекінюсь

Мій комент стосувався Алезкіного пафосного висеру.
Алезко то чмо
   
Re: Чекінюсь

Там немає громадського пляжу Світланка. ви мабуть щось перепутали хочете фотографій з тих місць

Я тобі його навіть на карті показала, гугль бреше ?  :facepalm1:
Так до чого взагалі було про Мексику ?) Просто цікаво вже
   
Re: Чекінюсь

Мій комент стосувався Алезкіного пафосного висеру.
Пардоньтє , значить я не зрозуміла )
   
Re: Чекінюсь

Alibaba
reverse osmosis water filter
від $10
https://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=reverse+osmosis+water+filter

Ці ковбасники такі кумедні ) в мене скважина в подвір'ї, а вона щось про осмос квакає ))
   
Re: Чекінюсь

Зараз я Олєжкін бенефіс трошки попсую  :laugh:

Перша вулиця Америки , "вулиця Дам" чи "Дамська вулиця" , як кому подобається
Є така історія, що нею ходила дружина Дієго Колумба з своїм почетом, жіночі сукні постійно бруднилися і тому вулицю вимостили каменем
Місто Санто - Домінго вважається першим містом Америки, а це його перша вулиця  :) входить в список культурної спадщини ЮНЕСКО




   
Re: Чекінюсь

Я тобі його навіть на карті показала, гугль бреше ?  :facepalm1:
Так до чого взагалі було про Мексику ?) Просто цікаво вже

Вибачтє ви мешкаєте дє
   
Re: Чекінюсь




Екскурсійні вагончики, дуже зручно і приємно з вітерцем возять по місту

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія