Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свобода

Re: Свобода

Едь в Бельгию и гавкай оттуда, чмошник воинственный.

Ось же хамство, кількома постами вище.


Останнє редагування: 20 вересня 2021 10:27:35 від kod_3
   
Re: Свобода

підар образливе слово?! ;o

То вас можна цим словом вільно називати? Ображатися не будете?
   
Re: Свобода

Ось же хамство, двома постами вище.
це не мої слова, вчись цитувати
   
Re: Свобода

То вас можна цим словом вільно називати? Ображатися не будете?
вам, підарам, образливо, коли вас називають підарами? Але ж це факт, а не оціночне судження
   
Re: Свобода

Вікно Овертона


все так

Багато хто думає, що політики «рухають» вікно, але це трапляється вкрай рідко. Політики не визначають, що є політично прийнятним. Найчастіше вікно рухається під впливом складнішого та динамічнішого явища, яке важко контролювати «з висоти»: повільної еволюції суспільних цінностей і норм.[9]   «
— Джозеф Леман, президент Макінакського центру

   
Re: Свобода

let's have some gay music, shall we?

   
Re: Свобода

еволюції
точніше слово - зміни
   
Re: Свобода

5-10 років і Українське суспільство буде готове обговорювати легалізацію продажу марихуани в рекреаційних цілях
   
Re: Свобода

let's have some gay music, shall we?

https://www.youtube.com/watch?v=HmLk2vSXXtk
Платон трахав ув ачько (с) хлопчиків, і що?!
   
Re: Свобода

5-10 років і Українське суспільство буде готове обговорювати легалізацію продажу марихуани в рекреаційних цілях
ти щось пропустив, цього року вже голосували закон
   
Re: Свобода

   
Re: Свобода

5-10 років і Українське суспільство буде готове обговорювати легалізацію продажу марихуани в рекреаційних цілях

В Канаді легалізували, нічого не змінилося.
   
Re: Свобода

Та й геями нині непросто когось здивувати. У родича на роботі недавно один хлопець наче між іншим повідомив, що він бі. «А я рибок розводжу», - сказав інший. Посміялися і ніякої катастрофи.
   
Re: Свобода

Та й геями нині непросто когось здивувати. У родича на роботі недавно один хлопець наче між іншим повідомив, що він бі. «А я рибок розводжу», - сказав інший. Посміялися і ніякої катастрофи.

Оце мене до сих пір дивує. Ніхто на роботі не каже ото я вчора їй вдув чи ото я вчора посрав чи поспав чи whatever. Але для деяких це прайд. Чому?
   
Re: Свобода

ти щось пропустив, цього року вже голосували закон

в медичних і один препарат
   
Re: Свобода

Проблему трансгендерів піднімають кацапи  B-)  А єто ввобщє законно в РФ??

   
Re: Свобода

тим не менше
1) до, під час і довгий після параду про нього на фуп ніхто не згадував. Коли парад був вперше  і вдруге тут біли тисячні гілки з запеклими срачами
2)  Організатори маршу рівності "КиївПрайд-2021" заявили, що цього разу він пройшов спокійно і без провокацій. Перші рази була купа інцидентів побиття, купа поліції при цьому.  Раніше інциденти відбували ще довго після закінчення. 
Був мітинг проти, але пройшов він культурно був намагань зірвати. Інцидентів, крім жінки, яка лягла на дорозі і намагалася перешкодити проходженню колони, не було    https://www.bbc.com/ukrainian/news-5861 
3) При цьому  людей було більше.  За оцінками організаторів, у Прайді взяли участь близько 7 тисяч людей. Агенції дають дещо менші цифри - від 2 до 5 тисяч.  і виглядали вони більш епатажно диви фото https://www.the-village.com.ua/village/city/picture-story/316351-kyivpride-2021-photo5769

тож...таки потрохи люди звикають.
От скажи мені, ти можеш звикнути якщо сусід тобі кожного ранку сратиме на голову?
Люди не звикають, в людей просто побільшало власних проблем.
І це до поки не лізуть із своєю пропагандою до шкіл.
Коли почнуть, одразу побачиш як всі "звикли".
   
Re: Свобода

Та й геями нині непросто когось здивувати. У родича на роботі недавно один хлопець наче між іншим повідомив, що він бі. «А я рибок розводжу», - сказав інший. Посміялися і ніякої катастрофи.
А навіщо він це сказав? Шукав партнера чи більш не було чим до себе привернути увагу?
Чи його у відділу кадрів підприємства про це запитували?
От мені якось не приходить як ти кажеш між іншим замість тосту вкручувати тези
про мої сексуальні чи то бажання чи то преференціі. А вони є і для когось можуть
бути неприємними або навіть дивними. Але ж то мої власні преференціі до жінок і
я їх обговорюватиму адресно з обїєктом мого бажання, а не посеред площі або в черзі
до метро. І точно не між іншим з колегами по роботі.
   
Re: Свобода

Платон трахав ув ачько (с) хлопчиків, і що?!
   
Re: Свобода

Соросятка просувають тільки і виключно ті "свободи" якими можна ефективно розділяти суспільство та за рахунок такого розділу нищити справжні свободи.

Це старе "розділяй та володарюй" щоби через державний апарат просувати свої спихопатичні хатєлки як то знищення людства під соусом трансгуманізму.
   
Re: Свобода

От мені якось не приходить як ти кажеш між іншим замість тосту вкручувати тези
про мої сексуальні чи то бажання чи то преференціі.

Ты женат? И как же ты это держишь в ГЛУБОЧАЙШЕЙ тайне? Сложная у тебя жизнь. :)
   
Re: Свобода

Ты женат? И как же ты это держишь в ГЛУБОЧАЙШЕЙ тайне? Сложная у тебя жизнь. :)
И ты еще будешь говорить, что не имеешь к этой теме никакого отношения.
Ню-ню. Стоило мне написать, как ты тут как тут.
Попробуй спросоросить что-то умное.
Может у вас принято отношения с "женами" обсуждать на новогодних корпоративах,
у нас знаете как-то нет.
   
Re: Свобода

И ты еще будешь говорить, что не имеешь к этой теме никакого отношения.
Ню-ню. Стоило мне написать, как ты тут как тут.

В 1997 году в ньюзгруппе, посвященной обсуждению сексуальных аспектов человека, где я был модератором, я объяснил, почему я буду всегда реагировать в топиках про однополые отношения во всех УКРАИНСКИХ социальных сетях (тогда еще так не назывались), в которых я буду присутствовать. За 24 года ничего не изменилось.

Может у вас принято отношения с "женами" обсуждать на новогодних корпоративах,
у нас знаете как-то нет.

Не знал ни одного гея, кто бы обсуждал свои отношения со своими бойфрендами, за исключением пары случаев, ограничившихся парой фраз. Сейчас я вообще в Украине не знаю ни одного гея...
   
Re: Свобода

В 1997 году в ньюзгруппе, посвященной обсуждению сексуальных аспектов человека, где я был модератором, я объяснил, почему я буду всегда реагировать в топиках про однополые отношения во всех УКРАИНСКИХ социальных сетях (тогда еще так не назывались), в которых я буду присутствовать. За 24 года ничего не изменилось.

Не знал ни одного гея, кто бы обсуждал свои отношения со своими бойфрендами, за исключением пары случаев, ограничившихся парой фраз. Сейчас я вообще в Украине не знаю ни одного гея...
Что-то ты темнишь как-то слишком высокопарно.
Ты мне предлагаешь покопаться в твоих аналах 25и летней давности
дабы узнать ответ на вопрос Почему ты не такой как все?
А не слишком ли много чести виртуальному пикселю с амбициями?
Слушай тогда внимательно, на фую я тебя вертел с твоими принципами.
Не хочешь объяснять здесь и сейчас, живи с этой своей хворобой сам.
Ты главное анус не порви реагируя ВО ВСЕХ. :lol:
   
Re: Свобода

Слушай тогда внимательно, на фую я тебя вертел с твоими принципами.

Барсік то ти гей, а чого ж тоді кацапський паспорт хочеш, там геям небезпечно?
   
Re: Свобода

Барсік то ти гей, а чого ж тоді кацапський паспорт хочеш, там геям небезпечно?
Я точно знаю что ты дияспорянский мудак, пытающийся меня троллить,
всё остальное не имеет значения. Так я и тебя вместе с ним вертел.
Чего ты добиваешься если честно не знаю. :pofig:
Нравится обтекать каждый раз?
   
Re: Свобода

Я точно знаю что ты дияспорянский мудак, пытающийся меня троллить,
всё остальное не имеет значения. Так я и тебя вместе с ним вертел.
Чего ты добиваешься если честно не знаю. :pofig:
Нравится обтекать каждый раз?

Поки, що ти можеш тільки колю Тейлор крутити, він/вона любить музчін з кацапським паспортами
   
Re: Свобода

Поки, що ти можеш тільки колю Тейлор крутити, він/вона любить музчін з кацапським паспортами
Я теретиків не поважаю.
Я так розумію ти ж не балабол і тому пишеш все чесно і виключно з власного досвіду.
   
Re: Свобода

А врaть то зачем. Сборище кусков говна требующее денег. Всё.
+ багато
   
Re: Свобода

Все люди подразделяются по отношению друг к другу на родственников, и не родственников. Это социально-юридическое понятие.
Люди становятся родственниками по праву крови от рождения.
Люди, не являющиеся родственниками ИМЕЮТ ПРАВО получить статус родственников через регистрацию актов гражданского состояния.
При этом люди любого возраста и/или пола через разные виды актов могут получить такой статус родственников.
Любые люди, НО за исключением единственного случая - два взрослых человека одного пола.

Два взрослых человека разного пола через процедуру вступления в брак.
Взрослый человек любого пола с несовершеннолетним любого пола -  через процедуру усыновления. Да, при определенных ограничениях, но эта процедура СУЩЕСТВУЕТ.
Двое несовершенных могут стать родственниками друг другу так же через процедуру усыновления их третьим взрослым человеком. Тоже с определенными ограничениями.

А вот процедуры стать родственниками двум взрослым людям одного пола - да хоть застрелись, нету.

Это нарушение принципа равенства прав.

  Якщо жінку прирівняти у правах з чоловіком, та втрачає.

  Бабораб і тут обхєзався. :D
   
Re: Свобода

  Якщо жінку прирівняти у правах з чоловіком, та втрачає.

  Бабораб і тут обхєзався. :D
Топа - типовий раб, йому б тільки, щоб миску пахльобки давали, він готовий поміняти свободу та свої права на те, щоб менше працювати.
   
Re: Свобода

Что-то ты темнишь как-то слишком высокопарно.
Ты мне предлагаешь покопаться в твоих аналах 25и летней давности
дабы узнать ответ на вопрос Почему ты не такой как все?
А не слишком ли много чести виртуальному пикселю с амбициями?
Слушай тогда внимательно, на фую я тебя вертел с твоими принципами.
Не хочешь объяснять здесь и сейчас, живи с этой своей хворобой сам.
Ты главное анус не порви реагируя ВО ВСЕХ. :lol:

 :laugh:   (tu)
   
Re: Свобода

  Якщо заборонити читати дітям Біблію в школах то пізніше вони читатимуть її в тюрмах. (С)  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія