Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Доброго понеділка незникненні :)
   
доброго ранку, країно!
   
Гарного дня і гарного нового робочого тижня!
   
А зюльки собі як знають
Божеволіють, конають,
Нам своє робить!(с) /майже/
:)
   
ого, уже пять підр.
То-то я і дивлюсь шо форум підвисає.
Ще пара підр за понеділок, і форум боюсь завалиться.
 [A]
   
всім вдалого робочого тижня! [ua]
   
Понедельник день тяжелый(
   
Всім привіт!

Бо понеділок ще не закінчився, а капловуха зелень вже тут  :gigi:
   
Всім привіт!

Бо понеділок ще не закінчився, а капловуха зелень вже тут  :gigi:
маж око зеленкою, переможене  :super:
   
Привіт, понеділок закінчується… гарного вівторка гарним людям
   
Доброго ранку добрим людям!
   
ап и тигры у ног мои сели

людас, привет
   
Гутен таг, камради! :)
   
Гутен таг, камради! :)
філєн Данк! :)
   
ап и тигры у ног мои сели

людас, привет

У Людаса хандра.
Послушал Любашу Успенскую, заботливо приглашенную Зеленским В.А. и захотелось ему к хозяевам.

Хлебнуть бражки, занюхать хозяйской подмьішкой, доверительно уткнув свой малоросский еблет в давно нестиранное исподнее и пожаловаться на этих гадких парахаботав, которьіе никак не хотят исчезать.
   
філєн Данк! :)
данке шьон, здаеться.
   
данке шьон, здаеться.
є різні версії
   
є різні версії
мене класичьноі вчіли фашиськоі. Ваш байеровській діалект не спріймаю. А, там хтось  на теренах про шкоду "ви" розповідав, начебто, в Європах не прийнято. Тож, "Sie", стандартне звертання в німцив.
   
Німецька мова, вона дурнувата, лаюча та прікольна. Я отримав на іспиті за "дас кребсеркранкунгхойф ігкайт" окремого балу. Слово створено за всіма правилами. Я отримав "чотире".
   
Німецька мова, вона дурнувата, лаюча та прікольна. Я отримав на іспиті за "дас кребсеркранкунгхойф ігкайт" окремого балу. Слово створено за всіма правилами. Я отримав "чотире".
але в німецькій принаймі як пишеться, так і читається.
На відміну від інґлішу:
написано манчестер, читається ліверпуль :)
   
Гм, виявляється атєц-аснаватєль Людас поставив мене в "іґнор"
Це добре чи погано?
   
Гм, виявляється атєц-аснаватєль Людас поставив мене в "іґнор"
Це добре чи погано?

Для Вас чи для Людаса?  :gigi:
   
Для Вас чи для Людаса?  :gigi:
цікаве запитання...
   
доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям
   
Німецька мова, вона дурнувата, лаюча та прікольна. Я отримав на іспиті за "дас кребсеркранкунгхойф ігкайт" окремого балу. Слово створено за всіма правилами. Я отримав "чотире".
це ти ше інгліша не бачив!  :lol:
   
це ти ше інгліша не бачив!  :lol:
угу;
пишуть Манчестер, читають Ліверпуль :)
   
угу;
пишуть Манчестер, читають Ліверпуль :)
   
це ти ше інгліша не бачив!  :lol:
бачив. На спілкуватися вистачає. Но, немецька насправді прікольна. Правдаправда.
   
У Людаса хандра.
Послушал Любашу Успенскую, заботливо приглашенную Зеленским В.А. и захотелось ему к хозяевам.

Хлебнуть бражки, занюхать хозяйской подмьішкой, доверительно уткнув свой малоросский еблет в давно нестиранное исподнее и пожаловаться на этих гадких парахаботав, которьіе никак не хотят исчезать.
(tu)  :weep:
   
ушла за попкорном
   
Німецька мова, вона дурнувата, лаюча та прікольна. Я отримав на іспиті за "дас кребсеркранкунгхойфігкайт" окремого балу. Слово створено за всіма правилами. Я отримав "чотире".
Я таке не вимовлю...
   
Привіт всім.
   
Я таке не вимовлю...
це просто. " кребс-еркранкунг-хойфігкайт." дас, артікля не забуваемо. Частота захворювання раком, нашою мовою.
   
Доброго ранку добрим людям
   
доброго ранку, країно!
   
бачив. На спілкуватися вистачає. Но, немецька насправді прікольна. Правдаправда.
не знаю, шо є дурнуватіше інгліша. нашшот прикольності німецької- навіть не пробую сперечатись- ідеальний конструктор
   
не знаю, шо є дурнуватіше інгліша. нашшот прикольності німецької- навіть не пробую сперечатись- ідеальний конструктор
магістре, я дуже люблю вселяки збочення. Немецька, то саме з них. Чітаешь речення, а воно з абзац. Наче все зрозуміло. А далі не дуже, а потім зовсім. Перегортаешь сторінку, а там - "ab". Це відділяема приставка. Шукай іі глагола. Чудові збочення.
   
Доброго дня добрим людям!

Шо туД?

Продовжуємо змагатись у мовній вправності?  :gigi:
   
Доброго дня добрим людям!

Шо туД?

Продовжуємо змагатись у мовній вправності?  :gigi:
пріеднуйтеся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія