Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчина зайшла в цьому в літак. Команда відмовилася летіти

знаєш в чому твоя проблема, каровка?
в тому, що нормальна жінка захищає іншу від посягань. а ти підтримуєш посягання.

Від яких "посягань"???

Тобі вище вже Барс розжував і в рота положив, осталося хряпнуть по нижній челюсті, щоб пошвидше проковтнув.

Посягання йому муляють.
   
Це ти про кого? про свою маму?

4.3. ... Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.
   
Flying from Bham to Tenerife, Thomas Cook told me that they were going to remove me from the flight if I didn’t “cover up” as I was “causing offence” and was “inappropriate”. They had 4 flight staff around me to get my luggage to take me off the plane.

Показати зображення...
1105591871307431936[/tweet]]Лінк[/url].

Працівники компанії вважають, що вигляд дівчини ображає інших пасажирів  :facepalm:
Вас теж ображає?

Старих потворних бабок  - мабуть ображає
   
4.3. ... Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

Да, 4.3 - там ще й перед тим є. Переходу ніякого не було, дятлику. Краще слідкуй за своїм дружбаном, щоб поменше ляпав язиком те, що обичьно мужик собі не дозволяє ні за яких обставин.

І да, клюва не зітри.
   
Проблеми поту вирішені на Заході пару десятиліть тому, з появою дезодорантів.

Не выеживайся
   
Да, 4.3 - там ще й перед тим є. Переходу ніякого не було, дятлику. Краще слідкуй за своїм дружбаном, щоб поменше ляпав язиком те, що обичьно мужик собі не дозволяє ні за яких обставин.

І да, клюва не зітри.

Ніякий він мені не дружбан, але й ви зовсім втратили зв"язок з реальністю. "Доповідь" я не тиснув, але, бачу, доведеться.
   
Взагалі то вона ображає лише гарний смак.
Не вміє вишукано одягатися, але то не злочин.
   
Ніякий він мені не дружбан, але й ви зовсім втратили зв"язок з реальністю. "Доповідь" я не тиснув, але, бачу, доведеться.

Та пошвидше вже тисніть, бо ваш друзяка образиться на моє припущення, кому він адресує ті свої скабрезності, бо мені якось пі(х)уй - до мене то не прилипає. Але реально смішно, як мужики зіходять на гавно.
   
Взагалі то вона ображає лише гарний смак.
Не вміє вишукано одягатися, але то не злочин.


 :gigi: десь так. Там, в принципі, пристойно, але ніхто їй не підказав, що продаються ще й чашечки у бюстик окремо, щоб хоч якийсь вигляд рельєфний то мало. То мабуть на відсутність чашечок пілоти і образилися.
   
Ага! Догнал...она реально совершенно закрыта и как ба и пристебаться не к чему. Но её насисечник-вылитое нижнее бИллЁ. А как ба в нижнем биЛЛе низя. Вот енто противУречие вызвало конхликт. B-)
   
Ага! Догнал...она реально совершенно закрыта и как ба и пристебаться не к чему. Но её насисечник-вылитое нижнее бИллЁ. А как ба в нижнем биЛЛе низя. Вот енто противУречие вызвало конхликт. B-)


 :gigi: Ну, наканєц-та хочь один мужик додивився.
   
Яке це курва ніжнєє більйо ?
Старікі ви йопнуті ?
Де там сєкас в цьому топі ?
Гоміки і лєсбі вже загнали світ в паранджу ?
   
:gigi: десь так. Там, в принципі, пристойно, але ніхто їй не підказав, що продаються ще й чашечки у бюстик окремо, щоб хоч якийсь вигляд рельєфний то мало. То мабуть на відсутність чашечок пілоти і образилися.

Кто-то из стюардесс настучал капитану непонятно на что. Там же технология: пелоты приходят первыми, осматривают самоль снаружи, потом внутри, далее заходят в кабину и начинают предполётную подготовку, сидя на рабочих местах, паксов они не видят вообще.
   
Це ти про кого? про свою маму?
ти ще дурніше і тупіше ніж я думав, якщо приплітаєш не те, що незнайомих людей, а яких вже з нами немає. :dopovid:
   
Яке це курва ніжнєє більйо ?
Старікі ви йопнуті ?
Де там сєкас в цьому топі ?
Гоміки і лєсбі вже загнали світ в паранджу ?

А Карофка протів!
   
Але реально смішно, як мужики зіходять на гавно.
поки що ти цим займаєшся.
   
первый пошол
   
Дописи нагально показують нормативи української культури.

В гармонії з обісцяними, засраними та обриганими місцями загального користування і т.п  [ua]


Злягання на вулицях серед білого дня, наступний щебель в розвитку високої української культури.

Останнє редагування: 14 березня 2019 13:33:22 від Tracy
   
Емілі прийшла в цьому бра/топіку на ТБ. Експерти і глядачі досі не дійшли спільної думки - це бра чи топік.





   
Зірка, есси бы КВС-ом был я, то скорее бы оту грымзу справа не пустил на рейс.  :love:
   
4.3. ... Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

Та вы сами Кроффку цепляете, а потом абижаетесь. Особенно Трухлявый Кракодил заманал своим ачьком.. Поминает его в каждой теме..  :rotate:
   
Емілі прийшла в цьому бра/топіку на ТБ. Експерти і глядачі досі не дійшли спільної думки - це бра чи топік.

Показати зображення...
Показати зображення...


 :gigi: Да ви ахуєлі, гаспада. Це АБИЧЬНИЙ бюстік.


Нам ще дещо не показують, щоб поставити остаточну крапку в цьому оьговоренні. Якщо ззаду є застібка - це бюстгальтер. Якщо ота нижня смужка кружева еластична і воно одягається просто отак через голову, тоді це топік.


Але топіки із гіпюру не шиються. Інакше це буде просто нічний одяг для флірту.
   
Та вы сами Кроффку цепляете, а потом абижаетесь. Особенно Трухлявый Кракодил заманал своим ачьком.. Поминает его в каждой теме..  :rotate:

Каг я тібя панімаю....  :angel: 
   
:gigi: Да ви ахуєлі, гаспада. Це АБИЧЬНИЙ бюстік.


Нам ще дещо не показують, щоб поставити остаточну крапку в цьому оьговоренні. Якщо ззаду є застібка - це бюстгальтер. Якщо ота нижня смужка кружева еластична і воно одягається просто отак через голову, тоді це топік.


Але топіки із гіпюру не шиються. Інакше це буде просто нічний одяг для флірту.

Карофка, покажи цицьки!
А ми вже вирішимо, шо ета
   
Вот ещё вспомнил: у сарафана тесёмки должны быть не уже 5см, иначе пенальти.  :rotate:

В почте письмо сохранилось, а сцыла в нём уже протухла в дропбоксе, увы.
   
Карофка, покажи цицьки!
А ми вже вирішимо, шо ета

Шта?




   
Каг я тібя панімаю....  :angel: 

та їбіцця уже в ачько шо ви зволікаете :friends:
крокодил сагласін :kez_04:
   
Карофка, покажи цицьки!
А ми вже вирішимо, шо ета

таксібє цицькы (td)
весь 7 розмір за щот широкой чашкі. А самі цицьки - невеликі.
   
таксібє цицькы (td)
весь 7 розмір за щот широкой чашкі. А самі цицьки - невеликі.

Тіки не кажи, що ще й помацати встиг!
   
дівчина впіймала хайп та стала відомою.
тепер рубає бабло.
а ви тут списи ламаєте.  :laugh:
   
Тіки не кажи, що ще й помацати встиг!

вонаж зкіньми їбецця,
куди там встромитися хочяб в шпарку зовсім невеличькому крокодилові... 8-)
   
вонаж зкіньми їбецця,
куди там встромитися хочяб в шпарку зовсім невеличькому крокодилові... 8-)

Нє, народ, ота ваша зоофілє - не моя справа.
Крокаділи, карофкі, конє...
Тьху
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія