Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим

Re: Крим

Від тепер ти Сліпа Курка. Йди в гілку блєтгород з саратовом.

Ну давай один одному вказувати куди йти!
Зелені ---------------------------->
   
Re: Крим

:zrada:

Показати зображення...

Ну от...почалось...
 краще навчили би його гуглем користуватися. :-)o
   
Re: Крим

https://t.me/voynareal/71923
н11п_v2.0
 
Сегодня в 07:20
Новое
Добавить закладку
#531.737
Natan написал(а):
Тамошнее ПВО от вчерашнего разбора полётов уже очухолось?
Это как раз в ПВО и прилетело.
Вроде подловили с-300 18 зрп


................... .......


кажуть це йобнули пппо кацапів
   
Re: Крим

н11п_v2.0
 
Сегодня в 07:20
Новое
Добавить закладку
#531.737
Natan написал(а):
Тамошнее ПВО от вчерашнего разбора полётов уже очухолось?
Это как раз в ПВО и прилетело.
Вроде подловили с-300 18 зрп


................... .......


кажуть це йобнули пппо кацапів

Він завжди цікаву інфу дає.
То ж скоро ще щось прилетить
   
Re: Крим

В Євпаторії щось нове випробовують? На "Бобра" не схоже. На жаль не всім вдалось виконати свою місію.
   
Re: Крим

   
Re: Крим

   
Re: Крим



Останнє редагування: 14 вересня 2023 09:42:06 від кноп
   
Re: Крим

https://t.me/farhadblogchat/138614

Ти диви, яка куєк підступна!
   
Re: Крим

Сьогодні вночі військова контррозвідка СБУ та ВМС України провели унікальну спецоперацію біля Євпаторії - «відмінусували» російський комплекс ППО «Тріумф» вартістю 1,2 млрд. дол. США.

Як повідомляють наші джерела, по цілі ефективно відпрацювали безпілотники та ракети «Нептун».

Спочатку безпілотники СБУ вразили «очі» комплексу —  радари та антени. А після виведення з ладу радіолокаційних станцій, підрозділи ВМС двома крилатими ракетами «Нептун» вдарили по пусковим комплексам С300/400 «Тріумф»
   
Re: Крим

Сьогодні вночі військова контррозвідка СБУ та ВМС України провели унікальну спецоперацію біля Євпаторії - «відмінусували» російський комплекс ППО «Тріумф» вартістю 1,2 млрд. дол. США.

Як повідомляють наші джерела, по цілі ефективно відпрацювали безпілотники та ракети «Нептун».

Спочатку безпілотники СБУ вразили «очі» комплексу —  радари та антени. А після виведення з ладу радіолокаційних станцій, підрозділи ВМС двома крилатими ракетами «Нептун» вдарили по пусковим комплексам С300/400 «Тріумф»
Наші тримають "відчинене вікно" до Севастополя ?
Перед тим було ППО на Тарханкуті, тепер біля Євпаторії  B-)
   
Re: Крим

А скільки в кацапів ще тих тріумфів?
   
Re: Крим

А скільки в кацапів ще тих тріумфів?
они могут у Турции попросить  :)
   
Re: Крим
TC

5-40 темрява ?

То за  кацапським часом. 4-40 за Києвом буде.
   
Re: Крим

Наконец-то СБУ занимается чем положено
   
Re: Крим

То за  кацапським часом. 4-40 за Києвом буде.

Ще літній час, в Україні,  він зараз однаковий.
Але в 5-40 була темрява, я якраз прокинулась.
Вже вересень.
   
Re: Крим

А скільки в кацапів ще тих тріумфів?
вікі каже, ще 54 дівізіони

Войска противовоздушной и противоракетной обороны: 96 ПУ (12 дивизионов) С-400 по состоянию на 2022 год[153]
Воздушно-космические силы Российской Федерации: 248 ПУ (31 дивизион, 12 полков) С-400, по состоянию на 2022 год[153]
Морская авиация Российской Федерации: 104 ПУ (13 дивизионов) С-400, по состоянию на 2022 год[153]
   
Re: Крим

А скільки в кацапів ще тих тріумфів?
багато

але тут головне поки доставлять, поки розмістять - можна буде ще разів 3 вдарити по жирним цілям
   
Re: Крим

по жирним цілям

   
Re: Крим

красіво мопеди гудуть над кримом (передостанній файл). а останній щось взагалі незрозуміле. реве гучно

   
Re: Крим

ще файне відео влучання нептуна

   
Re: Крим

   
Re: Крим

Буде прикол якщо колись виявиться що куєк дійсно донатила на дрони а толєг тімосчук був штірліцєм в Газпромовському клубі
   
Re: Крим

цікаво, що за модель

   
Re: Крим

до речі, на палю цього ссошника! шпійон мабуть. І точно - ворог і ненависник україни.
Де там наші божевільні поборники чистоти раси мови ольгердо-гонсалеси?

спецпризначенець ГУР МО України розповів, як звільняли «Вишки Бойка»

   
Re: Крим

По Крыму идёт системная работа.Очень похоже что готовятся сносить мост .
   
Re: Крим

По Крыму идёт системная работа.Очень похоже что готовятся сносить мост .
теж мені, біном полішинеля...
   
Re: Крим

   
Re: Крим

По Крыму идёт системная работа.Очень похоже что готовятся сносить мост .
Не думаю, що ці події пов'язані

ППО нищать, щоб добратися до казарм і складів, жд вузлів

А міст ракетами не знищити, як показала практика, тільки морськими дронами у опори
   
Re: Крим

Момент прильоту і урочисті детонації. П"ять хвилин красоти :heart:  :heart:  :heart:
Насолоджуйтесь!

   
Re: Крим

Не думаю, що ці події пов'язані

ППО нищать, щоб добратися до казарм і складів, жд вузлів

А міст ракетами не знищити, як показала практика, тільки морськими дронами у опори


Ну смотря что за ракеты .Если они высокоточные и их много попадёт в одну точку с нормальной боевой частью,то думаю что может и получиться .У Taurus около 500 кг,а у морских дронов вроде столько же или максимум 1000 (уже не помню).Т.е. вполне сопоставимо
   
Re: Крим

Не думаю, що ці події пов'язані

ППО нищать, щоб добратися до казарм і складів, жд вузлів

А міст ракетами не знищити, як показала практика, тільки морськими дронами у опори
Це ж не антонівський міст, який цільний і дуже міцний. Кримський міст будувався,
щоб бути сейсмостійким, тому там всі з'єднання не жорсткі, а типу шарнирів.
Через це, після кожної атаки, кілька прольотів злітали і ламались.
Тому, думаю, ракет буде достатньо, щоб його нищити.
   
Re: Крим

Ну смотря что за ракеты .Если они высокоточные и их много попадёт в одну точку с нормальной боевой частью,то думаю что может и получиться .У Taurus около 500 кг,а у морских дронов вроде столько же или максимум 1000 (уже не помню).Т.е. вполне сопоставимо
Тоді хіба що Атакамс. Вони напевно здатні
   
Re: Крим

Але кацапи через 2-3 тижні залатають ці дірки, які утворилися

   
Re: Крим

Ну смотря что за ракеты .Если они высокоточные и их много попадёт в одну точку с нормальной боевой частью,то думаю что может и получиться .У Taurus около 500 кг,а у морских дронов вроде столько же или максимум 1000 (уже не помню).Т.е. вполне сопоставимо

Не совсем.
Ракета мост сверху побьет и кацапы его залатают а вот если дрон а лучше пара-тройка с тонной вв в каждом лягут между опорами то то уже пистец котеночку бо старую опору нада выкорчевать шоб заменить или перепроектировать этот участок под новое месторасположение новой опоры и соответственно заменой секций моста под новую конструкцию
   
Re: Крим

   
Re: Крим

До речі, мінубивств каже, що попитка нє удалась. Всьо прєсєчєно. Ось.

14 сентября около 05.30 мск пресечена попытка киевского режима совершить террористическую атаку БПЛА самолетного типа по объектам в районе Евпатории.
 
Дежурными средствами ПВО уничтожено одиннадцать беспилотных летательных аппаратов 
   
Re: Крим


 
Дежурными средствами ПВО уничтожено одиннадцать беспилотных летательных аппаратов 

Разом із засобами пє-вє-о... :D
   
Re: Крим

рашисти... "ми всі збили". Ну наскільки потрібно бути закінченими дебілами, щоб під час коли у кожного камера на телефоні, нести таку відверту "пургу"?
   
Re: Крим

   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія