Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мій прогноз на 2021 рік для України

Мій прогноз на 2021 рік для України

Після впровадження вакцини на початку 2021 року почнеться економічне пожвавлення в усьому світі
Після падіння на 8% в 2020 року економіка Украніи зробить відскок на 4-5% в 2021 році

Чому тільки на 4-5? Тому що повториться те ж саме що і в 2008 і в 2014 році - коли олігархи України чешуть ріпу і не вкладають в свої ганделики ні центу, світ не стоїть на місті а навпаки активно переозброюється - виробництво тощо

Тому Україна продовжить втрачати свої традиційні сировинні ринки і надалі (чавун, добрива)

Бубочка нікуди не подінеться, за рахунок маніпуляцій в тому числі з рейтингом буде бовтатися як та субстанція в ополонці
«35 відсотків підтримують дії, в той час коли 65% іншої думки»

Реформ особливих також не буде - кожна реформа б’є по кишені олігархам, а тому є протизаконною  :pooh_lol:
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України
rst

Мнение канаццкого заробитчанина очень важно для украинцев.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Мнение канаццкого заробитчанина очень важно для украинцев.

Твій коментар дуже вагомий, продовжуй надалі аналітичну справу  (tu)
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Після впровадження вакцини на початку 2021 року

 :S
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Це б так і було б,можливо. Але йде війна,Хуйло, зростання не буде, може спад десь в 30% просто затримаєтся, але воно вже усіх дістало. Висновок один: влітку не треба аналізувати політику в Україні. Жнива та Кирилівка. В мізках суцільний бардак. Ніколи нічого вліку не бувало.Але навіть зараз таки відбувається. В осени поміркуєш-буде дуже все ясно.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Після впровадження вакцини на початку 2021 року почнеться економічне пожвавлення в усьому світі
Після падіння на 8% в 2020 року економіка Украніи зробить відскок на 4-5% в 2021 році

Чому тільки на 4-5? Тому що повториться те ж саме що і в 2008 і в 2014 році - коли олігархи України чешуть ріпу і не вкладають в свої ганделики ні центу, світ не стоїть на місті а навпаки активно переозброюється - виробництво тощо

Тому Україна продовжить втрачати свої традиційні сировинні ринки і надалі (чавун, добрива)

Бубочка нікуди не подінеться, за рахунок маніпуляцій в тому числі з рейтингом буде бовтатися як та субстанція в ополонці
«35 відсотків підтримують дії, в той час коли 65% іншої думки»

Реформ особливих також не буде - кожна реформа б’є по кишені олігархам, а тому є протизаконною  :pooh_lol:
+======================================================================+
А чому не написав що підтримка педри та його педрилок впаде до 3%? Чи ще нижче?
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Здається я був занадто оптимістичним - зростання по 2021 року буде усього 3%



На уходящей неделе Министерство экономики обнародовало очередной обзор экономической активности, согласно которому валовый внутренний продукт Украины в январе-августе 2021 года увеличился на 2,9 процента. Кстати, в начале года премьер Шмыгаль заверял, что рост ВВП по итогам 2021 года составит 4,6 процента.


https://www.УНIАН/economics/finance/balans-nedeli-kabmin-obeshchaet-ne-vvodit-totalnyy-lokdaun-mvf-i-ukraina-dogovorilis-o-novom-transhe-a-nbu-sohranil-uchetnuyu-stavku-novosti-ukraina-11585635.html
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

+======================================================================+
А чому не написав що підтримка педри та його педрилок впаде до 3%? Чи ще нижче?

Що там з підтримкою педрилок - незрозуміло
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Зростання враховує рівень інфляції чи ні? Мені здається, що стало тільки гірше )
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Зростання враховує рівень інфляції чи ні? Мені здається, що стало тільки гірше )

Інфляція доллара США - офіційна - 5%
Так що хз чи було воно те зростання взагалі
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Інфляція доллара США - офіційна - 5%
Так що хз чи було воно те зростання взагалі
дак ото ж )))
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

 Точно такий прогноз можна було б дати в осени 2013-го. B-)
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Точно такий прогноз можна було б дати в осени 2013-го. B-)

Що неприємно, це те що олігархічний тотальний контроль над економікою не дає залучати реальні іноземні інвестиції і розвиватись
Рудий з бєнєю багатіють, а інші смокчуть дзюрчика
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Інфляція доллара США - офіційна - 5%
Так що хз чи було воно те зростання взагалі
:facepalm1: да ты, бля, эксперт. Затям, довбню, ВВП підраховується в цінах одного року.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Що неприємно, це те що олігархічний тотальний контроль над економікою не дає залучати реальні іноземні інвестиції і розвиватись
Рудий з бєнєю багатіють, а інші смокчуть дзюрчика
раніше багатіли рудий і підр, тепер рудий і бєня.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

раніше багатіли рудий і підр, тепер рудий і бєня.
==================================
 Я вже не хочу навіть сперечатися. Тобі Порох поперек горла,що він не бідний. Ти краще на свого Бубочку подивись... та про що тут казати. " АТНЯТЬИПАДЕЛИТЬ!"
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Ну що тут казати, дива не сталося - все як завжди

Можна подякувати бєні за красиву казочку про чесного молодого не заплямованого  :pooh_lol:
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Ну що тут казати, дива не сталося - все як завжди

Можна подякувати бєні за красиву казочку про чесного молодого не заплямованого  :pooh_lol:

вам ще Розумкова наступнi 5ть рокiв сказочку отсьорбувать ...
Беня так просто несдасЦЦя
 :)
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Прогноз цілком вірний

І він же на 2022 реальний
   
Каломойша. Це вирок зеелектррвту
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Більше року минуло, а зешлюхи не забезпечили вакцинацію. Хоча я розумію - в них інша професія.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

 Мій прогноз на 2022 рік: Буде гірше.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Мій прогноз на 2022 рік: Буде гірше.
аминь.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

аминь.
Думаєш, ще гірше?
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Зростання враховує рівень інфляції чи ні? Мені здається, що стало тільки гірше )
згідно з соросятської методології, якою користується НБУ - має враховувати

інша справа, що інфляція не 11%, а раза в 2 вище насправді.

в магазині кожен день нові ціни. як в 1995 році. Блазень друкує і друкує папір невпинно.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Блазень друкує і друкує папір невпинно.
Судячи по курсу - не дуже.
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Судячи по курсу - не дуже.

курс давним давно не відповідає економічним реаліям. на носі 2-3 кратна девальвація.


Блазню недозволяють робити дефолт - пхають рефінансування , і одразу забирають назад з процентами.
13% овдп + 10% ревальвація = 23% в долларі фінансові стервятники мають з вимираючої неньки. нечуваний геноцид економіки та населення.

скільки це буде тривати? докі піндоси не переключать доляровий станок на всасування ліквідності. по ідеї 3 листопада про це вже обьявлять.
чим буде віддавати неня, коли припинеться спекулятивне рефінансування - для мене загадка.

наступний бюджет на 1\2 із боргів. це вже констатація дефолту.

Останнє редагування: 28 жовтня 2021 17:55:56 від DeL1T
   
Re: Мій прогноз на 2021 рік для України

Якісно попожили останні 2.5 роки друзі бубочки що освоюють мільярдні «дорожні гроші»

Ну й спермьон на синекурі  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія