Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Кроме хамства мозг ничего не смог выдать?

Хочеш конкретики - добре, твій приклад реально ідіотський, оскільки навряд чи в Україні вдасться зареєструвати такі зміни в конструкції автівки. Це не екологічно, шкідливо для двигуна та таке інше. Цей твій приклад перевершив навіть маячню про небезпеку від газу в ситуації з цією ДТП. Це ж треба було не здогадатись, що ДТП сталося не з причини використання газу, а з причини порушення ПДР! Ось тому я і припустив, що у тебе не все добре з головою, може перенервував чи пігулки забув прийняти.
   
Хорошо что запаской  от  р.ровера никого не убила как правило она катается по багажнику и при столкновении летает по салону машины.. :(
   
Не свариться, хлопці.

Коли з'являлися  перши автозаправки( бензові) то абщественнасть    бурліла лайном - Як, це вибухонебезпечний Ад  буде розташован посеред наших міст?!@


   Мой газенваген газ часто  і  не бачить, і їзде на бензі,  бо посеред лісу  газ з каністри не доль'єш.

  Але  якщо топиш по трасі, чі у місто, то чому б і ні .  Бак $110.     Баллон  $50.    Мелачь, а приятна))
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Але  якщо топиш по трасі, чі у місто, то чому б і ні .  Бак $110.     Баллон  $50.    Мелачь, а приятна))

Якщо топити по трасі то теж буде бензин, принаймні у мене, оскільки контролер переводить на бензин при обертах двигуна більше 3000. І про баки - а як приємно, що їх два. Вдвічі більше пального і відповідно відстань. Ну і звісно LPG більш екологічний ніж бензин.
   
  Это не моветон ,у нас и на дизель ставят  газ , слышал такое )))
Шалавливьіе ребята из италии  (  компания из трех букв)  балуются таким.
  Двигатель работает не на чистом газе, бо он воспламнгяется  от компрессии при 700°  впрьіск солярки  таки нужен.

 Ето очень дорого, сложно, и ведет не столько к економии, сколько к более чистому вьіхлопу.

 Таких  самоотверженньіх людей  беречь надо)
   
Якщо топити по трасі то теж буде бензин, принаймні у мене, оскільки контролер переводить на бензин при обертах двигуна більше 3000. І про баки - а як приємно, що їх два. Вдвічі більше пального і відповідно відстань. Ну і звісно LPG більш екологічний ніж бензин.
Тема трохи не в тому.

На газу  немає детонаціі.  Двигану комфортно. Навіть якщо смесь важка- двиган шелестить як вітер у лісі.

Бенз не завжди  відповідає нормам, і   вог чи окко не є гаратією.   А двиган - міліоннік   тількі тоді міліоннік, якщо  бенз і масло високої якості.   
 
   
при обертах двигуна більше 3000.

Шоти-шоти.

По трассі  130кеме/ч  -   1,4.  На  різких  обгонах  -два і п'ять.   
   
Хочеш конкретики - добре, твій приклад реально ідіотський, оскільки навряд чи в Україні вдасться зареєструвати такі зміни в конструкції автівки. Це не екологічно, шкідливо для двигуна та таке інше. Цей твій приклад перевершив навіть маячню про небезпеку від газу в ситуації з цією ДТП. Це ж треба було не здогадатись, що ДТП сталося не з причини використання газу, а з причини порушення ПДР! Ось тому я і припустив, що у тебе не все добре з головою, може перенервував чи пігулки забув прийняти.
Ой у нас тут робкая попытка использовать мозг. Я верил, что у тебя получится.
Но возникает ряд вопросов:
1. Если гбо вредно для экологии и двигателя (с твоих же слов), так зачем его ставить?
2. Где я писал о том, что причиной дтп было гбо? Ну что ты так тупо выкручиваешся? Я писал о том, что голозадые понторезы подвергают окружающих опасности, внося в конструкцию изменения.

Относительно хороших специалистов по гбо: мне не нужны услуги любых местечковых кулибинов(вне завистмости от их стоимости). Я абсолютно доволен работой немецких инженеров, которые проектировали мое авто.
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

  Это не моветон ,у нас и на дизель ставят  газ , слышал такое )))
Ставлять, але тільки на вантажні. Бо ефект є тільки при рівномірному і постійному навантаженні. При споживанні 20 літрів дизеля, буде 10 дизеля і 10 газу. Установка коштує від 1200 €
   
Ну?! 
Де дискусія?!
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Ну?! 
Де дискусія?!

Так немає з ким дискутувати, он єдиний Lecturer  щось спробував тявкати та і то обісрався по повній. Запропонував ставити взагалі на автівки газогенератори, а коли йому розказали що то не екологічно та шкідливо для двигуна, то не зміг зрозуміти що то про газогенератори, а подумав, що то про ГБО. Про щось сперечатись з таким бовдуром то собі дорожче, там рівень нижче плінтусу на два таргани.
   
Шалавливьіе ребята из италии  (  компания из трех букв)  балуются таким.
  Двигатель работает не на чистом газе, бо он воспламнгяется  от компрессии при 700°  впрьіск солярки  таки нужен.

 Ето очень дорого, сложно, и ведет не столько к економии, сколько к более чистому вьіхлопу.

 Таких  самоотверженньіх людей  беречь надо)

  Мне кажется у вас не стоит сильно замарачиваться с переделками   ,когда топливо стоит дешевле чем в Украине .
   
а ви десь бачили  тюнені тачки на газ перероблегі ? ну там всякі ламби чи порші чи мерси?  :lol:
   
Кокоето недопониманиє
   
У меня тоже есть один знакомый с джипом Лексус на газе  :laugh:
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

а ви десь бачили  тюнені тачки на газ перероблегі ? ну там всякі ламби чи порші чи мерси?  :lol:
мерси-так!

порші-так!

   
Ну у мене теж газ і що? У мене навіть резервний генератор в будинку і той на газу, бо це дійсно зручно і економічно доцільно. На додачу з двома повними баками я можу проїхати значно більше ніж тільки з одним. Що взагалі за ідіотські мантри про ніщебродів, то напевне москальскі звички з понтами з дупи потроху вилазять.
Чувак, ти ніщеброд і дебіл і не вишукуй собі виправдання.
Я важаю ніщебродством любий колгосп з машиною, а особливо гбо, є ще колгоспний ксенон, теж вбивав би.
Якщо у тебе нема бабла на бензин, купляй малолітражку, а не нарізай понти.
   
На додачу з двома повними баками я можу проїхати значно більше ніж тільки з одним.

+1
   
+1
Ти шо в тундрі живеш, у нас заправки кожні 500 метрів, а по трасі кожні 20 км, треба бути повним ідіотом щоб з двома баками їздити.
У нас можна запросто їздити на двох літрах бензину.
   
Чувак, ти ніщеброд і дебіл і не вишукуй собі виправдання.
Я важаю ніщебродством любий колгосп з машиною, а особливо гбо, є ще колгоспний ксенон, теж вбивав би.
Якщо у тебе нема бабла на бензин, купляй малолітражку, а не нарізай понти.

а мені пох - як ви  там вважаєте
хочу - бензин,хочу -газ , захочу  - електричку куплю
це якийсь пипець -- люди ,в яких нікуя нема, вчать життю власників р\р :facepalm1:
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Чувак, ти ніщеброд і дебіл і не вишукуй собі виправдання.

Тобто якщо людина витрачає власні гроші так як вона захоче, а не так як то ти собі уявляєш, то вона дебіл і намагається виправдатись перед таким розумником як ти? Дивно. Дякую за пояснення, тепер хоч трохи стає зрозуміла твоя логіка.

Цитувати
Я важаю ніщебродством любий колгосп з машиною, а особливо гбо, є ще колгоспний ксенон, теж вбивав би.

То у тебе комплекси.

Цитувати
Якщо у тебе нема бабла на бензин, купляй малолітражку, а не нарізай понти.

Прошу порадити мені куди ще витратити мої гроші, бо без твоїх порад якось зовсім важко.
Сподіваюся ти не дуже дорого береш.

 :lol:
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Ти шо в тундрі живеш, у нас заправки кожні 500 метрів, а по трасі кожні 20 км, треба бути повним ідіотом щоб з двома баками їздити.

На трасі Чернігів - Славутич є одна заправка перед виїздом з Чернігова (нормальна), одна заправка перед в'їздом до Славутича (підозріла) і на самій трасі лише одна заправка та і та газова. Ось така тундра, в якості прикладу.

Цитувати
У нас можна запросто їздити на двох літрах бензину.

Цілком припускаю, що деяким людям подобається сам процес заправки і вони намагаються його проходити якнаймога частіше. Не засуджую, бо то їх власне право, а мені більш комфортно мати повний бак, або два.
   
а мені пох - як ви  там вважаєте
хочу - бензин,хочу -газ , захочу  - електричку куплю
це якийсь пипець -- люди ,в яких нікуя нема, вчать життю власників р\р :facepalm1:
Та отож і проблема, як для дибілів у нас занадто багато свободи, повно сраних козаченьок.
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Та отож і проблема, як для дибілів у нас занадто багато свободи, повно сраних козаченьок.

Всім в стійло, не смій витрачати, спочатку запитай шановного Аналітика - він краще знає, як розпорядитись грошима. Користуючись нагодою запитаю - пане Аналітик, а нічого, що я придбав резервний генератор, що і на газу і на бензині працює? Може краще викинути його та придбати нормального дизеля, щоб ніхто не сумнівався в моїй заможності? А то раптом хтось жебраком буде мене вважати, то я ж від сорому спати не можу!
   
Всім в стійло, не смій витрачати, спочатку запитай шановного Аналітика - він краще знає, як розпорядитись грошима. Користуючись нагодою запитаю - пане Аналітик, а нічого, що я придбав резервний генератор, що і на газу і на бензині працює? Може краще викинути його та придбати нормального дизеля, щоб ніхто не сумнівався в моїй заможності? А то раптом хтось жебраком буде мене вважати, то я ж від сорому спати не можу!
Ще раз для тупих козаченьок, якщо твій генератор із заводу пристосований до газу і бензину, то нема питань.
Але якщо ти колхозив газ, то ти дебіл і сраний ніщеброд. Бо як тобі так хочеться газ, то купи машину на газу з заводу.
Хочеш ксенон купи комплектацію з ксеноном від виробника машин.
Бо за такий колхоз з авто треба руки відривати сраним дебільним ніщебродам.
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Але якщо ти колхозив газ, то ти дебіл і сраний ніщеброд.

Я і колхозив? Дивний ти якийсь, мені таке і в голову не могло прийти! Я довірив цю справу кваліфікованим фахівцям і переобладнання мого автомобіля повністю відповідає нормам чинного законодавства. Звісно в свідоцтві про реєстрацію це вказано.

Цитувати
Бо як тобі так хочеться газ, то купи машину на газу з заводу.

З власними грошима та власним майном я буду робити те що сам захочу, якщо це не заборонено законом. Обмежувати моє право так вчиняти, з остраху, що хтось буде вважати мене ніщебродом - то прояв комплексу меншовартості і ти яскраво це ілюструєш. Коротше - пішов в дупу,  закомплексований дурнику.


Останнє редагування: 6 березня 2019 18:01:10 від Raha
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

утєчка газа? а балон хоч був?  :lol:

кишечный ...  :D
   
Я і колхозив? Дивний ти якийсь, мені таке і в голову не могло прийти! Я довірив цю справу кваліфікованим фахівцям і переобладнання мого автомобіля повністю відповідає нормам чинного законодавства. Звісно в свідоцтві про реєстрацію це вказано.
Я ж і кажу, занадто багато свободи для таких ніщебродів типу тебе.
Бо якщо і дозволоне переобладнання, то це накладує певні обмеження на умови експлуатації транспортного засобу.
Але звичайно наші козаченьки навіть не чули про якісь обмеження.
   
200 тисяч на газу - і повна капіталка двигуна.
правда з 8 цилінровими не сткався. Крузак і інші не скажу.
а все шо до 2.5 літрів здихає до 200 тис км.
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

200 тисяч на газу - і повна капіталка двигуна.
правда з 8 цилінровими не сткався. Крузак і інші не скажу.
а все шо до 2.5 літрів здихає до 200 тис км.
а сучасні більше 200 000 все дно не їздять.
   
Tesla на газу. ото був би номер

Бгггг. П'ять балів! :laugh:  :laugh:
   
Re: В центре Киева Tesla протаранила Range Rover и Mercedes

Епічно. Добре хоч не на бляхах.
якраз рейндж на бляхах, це болгарський номер, він типу нашого дві букви, чотири цифри, дві букви
   
А взагалі, я вважаю, це треба публікувати у рубриці "ХРОНІКИ ЗУБОЖІННЯ".
   
І ніхто власника тесли не пожалів ? Якшо подушки стрільнули то то великий клопіт з тою машиною буде. Вона може бути відклбчена від системи. Це як крадений айфон :)
   
І ніхто власника тесли не пожалів ? Якшо подушки стрільнули то то великий клопіт з тою машиною буде. Вона може бути відклбчена від системи. Це як крадений айфон :)
Ну вопще-то якщо вистрілили подушки то по-любому відразу влітаєш на серйозну копєєчку, а у власника тесли взагалі можуть бути серйозні трабли з сервісом.
   
200 тисяч на газу - і повна капіталка двигуна.
правда з 8 цилінровими не сткався. Крузак і інші не скажу.
а все шо до 2.5 літрів здихає до 200 тис км.

Від 2.5 до 3.5 купа авто на 6 баняків
Вони теж здихають через газ?
   
Від 2.5 до 3.5 купа авто на 6 баняків
Вони теж здихають через газ?

Від виробника залежить. Від року. Від самого двигуна.
Пс я в темі якшо шо ;)
   
Ну вопще-то якщо вистрілили подушки то по-любому відразу влітаєш на серйозну копєєчку, а у власника тесли взагалі можуть бути серйозні трабли з сервісом.

Та я власне про теслу. В києві є сервіс де це все зліплять до купи але залишиться питання із пієднанням до системи. З теслою дуже непросто буває
   
Шоти-шоти.

По трассі  130кеме/ч  -   1,4.  На  різких  обгонах  -два і п'ять. 
Есть машины для души     как член семьи  , какая разница какой расход бензина  этот автомобиль не для такси  . Никто не будет на них гонять по ямам пока не подлатают дороги  ..
   
В якій країні таку новину можна прочитати...Хіба що в Монако
 

не скажіть. Там те перехрестя відоме  не один гонщик на жовте світло хотів проскочити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія