Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Буріння скважини через гранітний пласт

ФЗВ: Буріння скважини через гранітний пласт Нове
Via

Потрібно пробурити скважину на дачі. Під нами метрів 30-40 граніту, поряд гранітодобувні кар'єри.

Всі контори мене посилають, нема вільних бурильних установок в тому регіоні.

Малин Житомирської області. Підкажіть, хто знає, де їх нашукати.


Останнє редагування: 27 жовтня 2018 00:02:32 від pravda
   
Re: ФЗВ: Бурение скважин через гранитный пласт Нове

Re: ФЗВ: Бурение скважин через гранитный пласт

Свердловину.

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 00:09:01 від pravda
   
Потрібно пробурити скважину на дачі. Під нами метрів 30-40 граніту, поряд гранітодобувні кар'єри. Всі контори мене посилають, нема вільних бурильних установок в тому регіоні.
Малин Житомирської області. Підкажіть, хто знає, де їх нашукати.
А Вы там радиацию не пробовали мерять? Граниты вроде радиоактивны и частенько бывают спутниками залежей урана.
Кроме того трудновато представить желающего бурить 40м гранита. B-)
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Мені здається, що найкраще тобі попитати про це на форумі stroimdom.com.ua
Там є навіть спеціальний підрозділ на цю тему:
https://www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=45
   
Насколько я понимаю такой глубины скважину физ.лицу бурить нельзя.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Может ну его нах ту картошку..

Выгодней гранит добывать
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Вия. А я смотрю, ты остепенилась,со смолоскыпами уже не бегаешь... :D
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Вия. А я смотрю, ты остепенилась,со смолоскыпами уже не бегаешь... :D

Грошва з'явилась в кишенях, при "злочинній владі".  Нарешті і Вія зажила - дача, СВЕРДЛОВИНА :D

   
Насколько я понимаю такой глубины скважину физ.лицу бурить нельзя.

чёй-то? У нас 66 метров.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Грошва з'явилась в кишенях, при "злочинній владі".  Нарешті і Вія зажила - дача, СВЕРДЛОВИНА :D

Дача у неё вродь давно..Хотя нахера такая дача,если там нет воды

Без света ещё как то можно,но без воды...
   
ну тисяч сто гривень і вода буде як сльоза чиста
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Кроме того трудновато представить желающего бурить 40м гранита

Пробурить можно фсё..даже Марс насквозь

Вопрос тока в цене
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

30-40 м граніту бурити  :facepalm1:  той колодязь для дачі золотим буде
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
den

Дуже дорого буде
Дешевше водогін від сусідів зробити мабуть в кого криниця є
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
де Хто

Бурить шпур, потом взрывать.
Вия, ищи переселенцев шахтеров с Донбасса, они это умеют и аммонит наверняка есть. B-)
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Вия набросила тему...и съеблась  :D
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

 Колодязь копайте і все

бо для дачі така свердловина це занадто
   

Грошва з'явилась в кишенях, при "злочинній владі".  Нарешті і Вія зажила - дача, СВЕРДЛОВИНА :D
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Дуже дорого буде
Дешевше водогін від сусідів зробити мабуть в кого криниця є
У мене криниця є. Але опустилися грунтові води, останні пару років криниця порожня. Печалька.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Вия. А я смотрю, ты остепенилась,со смолоскыпами уже не бегаешь... :D
Ноги переламала, ото й не бігаю. Дачницею стала, малина-полуниця-тютюн.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Мені здається, що найкраще тобі попитати про це на форумі stroimdom.com.ua
Там є навіть спеціальний підрозділ на цю тему:
https://www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=45
Дуже дякую!!!!
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ноги переламала, ото й не бігаю. Дачницею стала, малина-полуниця-тютюн.

Ну это правильно,Вия..Потому что беганье со смолоскыпами...прин осит бабло только нескольким организаторам из высшего эшелона. Ты даже можешь об этом и не знать
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Ну это правильно,Вия..Потому что беганье со смолоскыпами...прин осит бабло только нескольким организаторам из высшего эшелона. Ты даже можешь об этом и не знать
Все трохи інакше. Я зробила можливе й неможливе, моя місія виконана, далі час працює на нас і підростають наступні покоління. Головне вчасно закласти базис.
А я поки що народжую дітей, вирощую рослини, шию-вишиваю. Якщо що - повернутися у активний движ можу миттєво, вже ходяча стала, і то добре.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Все трохи інакше. Я зробила можливе й неможливе, моя місія виконана, далі час працює на нас і підростають наступні покоління. Головне вчасно закласти базис.
А я поки що народжую дітей, вирощую рослини, шию-вишиваю. Якщо що - повернутися у активний движ можу миттєво, вже ходяча стала, і то добре.

Ага..И все поголовно вступают в Швабоду....

Персоналный смолоскып получают с годовалого возраста

 :D

Зы: Поправляйся
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Ага..И все поголовно вступают в Швабоду....

Персоналный смолоскып получают с годовалого возраста

 :D

Зы: Поправляйся
Ти можеш сміятися, але вітання "Слава Україні - Героям Слава" стало нормою, а не пройшло і 10 років. Те сама з багатьма іншими речами, націоналістичний світогляд стає буденністю для молоді, очевидним. Це багатого варте.
   
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

А Вы там радиацию не пробовали мерять? Граниты вроде радиоактивны и частенько бывают спутниками залежей урана.
Кроме того трудновато представить желающего бурить 40м гранита. B-)
Титанові руди є, але добувати мені їх ніхто не дозволить. Радіація природня є саме від граніту, тому нас під шумок оголосили Чорнобильської зоною.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ти можеш сміятися, але вітання "Слава Україні - Героям Слава" стало нормою, а не пройшло і 10 років. Те сама з багатьма іншими речами, націоналістичний світогляд стає буденністю для молоді, очевидним. Це багатого варте.

Ничо не имею против
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

https://www.youtube.com/watch?v=GvXP-hxs9eA
Ото мені ще не вистачало росу збирати :) І джерело в мене під горою є, чудова питна вода. А от город поливати нема чим, останні пару років літо дуже спекотно.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
LSD

Все трохи інакше. Я зробила можливе й неможливе, моя місія виконана, далі час працює на нас і підростають наступні покоління. Головне вчасно закласти базис.
А я поки що народжую дітей, вирощую рослини, шию-вишиваю. Якщо що - повернутися у активний движ можу миттєво, вже ходяча стала, і то добре.
(tu)
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Дача у неё вродь давно..Хотя нахера такая дача,если там нет воды

Без света ещё как то можно,но без воды...

Хата була бабина в селі. Тепер дачею стала - будується Вія з доходів при злочинній владі. Раніше ніяк не могла розжитись грошима
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Хата була бабина в селі. Тепер дачею стала - будується Вія з доходів при злочинній владі. Раніше ніяк не могла розжитись грошима

Аааа
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Ну это правильно,Вия..Потому что беганье со смолоскыпами...прин осит бабло только нескольким организаторам из высшего эшелона. Ты даже можешь об этом и не знать

Чоловік Вії і є "висшим ешелоном" в Свободі - він юрист там. Після Майдана  ще вище  піднявся. І баблосік з'явився. Кому війна, кому....
   
Хата була бабина в селі. Тепер дачею стала - будується Вія з доходів при злочинній владі. Раніше ніяк не могла розжитись грошима

Комарик, Вія наче у цій гілочці сама пише - тож сама може розказати, що в неї та де, вона ж Вас не просила, егеж?

 Вам-то що до чужих хат- чого так переймаєтесь, аж підстрибуєте?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Хата була бабина в селі. Тепер дачею стала - будується Вія з доходів при злочинній владі. Раніше ніяк не могла розжитись грошима
Не сип мені сіль на рану, валиться бабусина хата, щось підмуровую, але палаца нема.
Ще й чоловік знову безробітний. Так що пальцем в небо ти потрапила з своїми прогнозами
Цікаво, за що ти мене так ненавидиш?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Комарик, Вія наче у цій гілочці сама пише - тож сама може розказати, що в неї та де, вона ж Вас не просила, егеж?

 Вам то що до чужих хат- чого так переймаєтесь, аж підстрибуєте?

Саме так - Вія сама винесла на розгляд свою дачу  і свої проблеми там. От і обговорюємо.  І про хату на Житомирщині багато писала тут саме Вія. Донч не знав - я написала

п.с.

Так, я дуже не люблю націоналістів у вже незалежних країнах.  Всіх тих Лепенш, Орбанів, Гітлерів і пр. Йоббіків.

Боротись ЗА незалежність треба всім і націоналісти туді доречні.

Але у нас після 1991 року радикальним націоналістам, та ще таким що скочуються у відвертий нацизм, їм нема місця.

Ви переглянте європейські і пр. ЗМІ за останній тиждень - Україна і нацизм явно є лідерами в темах про націоналізм в Європі.

Я вже писала, за Лепешну проголосувала третина французів, але вони не виставляються в ЗМІ як нація нацистів. А про Україну, з її 1% голосів за націоналісьтів і 2-х депів у ВР,  вже і в США піднімають хвилю обурення і боротьби.

Ви що, не бачите, як розкручується чергова кампанія по дискредитації України і нас стрімко завалюють лайном? 

А Вія і Ко старанно працюють, щоб були картинки, відео і висловлювання, такі як на ФУПі в гілці про циган!
   
Ноги переламала, ото й не бігаю. Дачницею стала, малина-полуниця-тютюн.

мак, марихуана.....
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Не сип мені сіль на рану, валиться бабусина хата, щось підмуровую, але палаца нема.
Ще й чоловік знову безробітний. Так що пальцем в небо ти потрапила з своїми прогнозами
Цікаво, за що ти мене так ненавидиш?

Я до тебе ставлюсь нормально.

А от до твоєї політичної діяльності і до тих кого ти і твій чоловік підтримуєте - дуже негативно. Он вже написала чому.

п.с.

Бурити 40 м граніта, то авантюра - води може і не бути в достатній кількості, а граніт може виявитись значно глибше. Шукай воду і рий новий колодязь. На полив цілого города в 60 соток треба дуже багато води, не настачишся і з свердловиною. А на огірки, помідори і пр. можна воду в копанці накопичувати, лише дно вистелити чорною спеціальною плівкою. І вода там буде прогріта, а не льодяна як з свердловини.

   
Саме так - Вія сама винесла на розгляд свою дачу  і свої проблеми там. От і обговорюємо.  І про хату на Житомирщині багато писала тут саме Вія. Донч не знав - я написала

п.с.

Так, я дуже не люблю націоналістів у вже незалежних країнах.  Всіх тих Лепенш, Орбанів, Гітлерів і пр. Йоббіків.

Боротись ЗА незалежність треба всім і націоналісти туді доречні.

Але у нас після 1991 року радикальним націоналістам, та ще таким що скочуються у відвертий нацизм, їм нема місця.

Ви переглянте європейські і пр. ЗМІ за останній тиждень - Україна і нацизм явно є лідерами в темах про націоналізм в Європі.

Я вже писала, за Лепешну проголосувала третина французів, але вони не виставляються в ЗМІ як нація нацистів. А про Україну, з її 1% голосів за націоналісьтів і 2-х депів у ВР,  вже і в США піднімають хвилю обурення і боротьби.

Ви що, не бачите, як розкручується чергова кампанія по дискредитації України і нас стрімко завалюють лайном? 

А Вія і Ко старанно працюють, щоб були картинки, відео і висловлювання, такі як на ФУПі в гілці про циган!

Ну ось коли Вія відкриє гілочку про ненависну Вам "Свободу" - ось тоді і будете товкати свої речі з трибуни. Може, і мені буде що сказати. ;)

Але тут гілка побутова, і Ваші кпини тут зовсім недотепні.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Насколько я понимаю такой глубины скважину физ.лицу бурить нельзя.

Все на это клали... :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія