Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чергове паліво))

Re: чергове паліво))

А користуватися моб. на робочому місці замість роботи не? На новій пошті сильно оператори сидят листуються? на 1й раз попередження і штраф,а потім зразу звільняють. Навіть якщо нема клієнтів - ходи мий підлогу,перекладай з місця на місце щось, або просто сиди.
А на ФУП писати в робочий час? Часто бачу як оператори нової пошти займаються особистим спілкуванням, якщо то не заважає роботі не бачу нічого поганого.  Таємниця листування є конституційним правом громадян України, на відміну від. Депутатша має повне право накатати заяву на бабу й кота.
   
Re: чергове паліво))

Слово "кохатися" - це любити. Іноді говорять: - Я кохаюся в українській народній пісні. І т. д...
І ось на вступному екзамені професор запитує абітурієнтку: - Ви кохаєтеся в українському національному вбранні?
Абітурієнтка почервоніла, соромязливо опустила очі й відповіла: -  Ні. Я кохаюся гола.
 :gigi:
   
Re: чергове паліво))
LSD



Баба і кіт
9 хв. ·

Історія тижня! Просто хіт! Кума дружини Юзика нардеп від слуги Олена Криворучкіна вела інтим-листування прямо в сесійній залі Ради.

Приводимо шедевральний текст переписки нардепа з абонентом, який підписаний у неї як "Коханий".

Коханий: - Кнопочка зелена, де ти? Лєн, розлюбила мене, напевно.

Криворучкина: - Я люблю тебе. Сильно, сильно, сильно. Навіть не сподівайся, що розлюбила.

Коханий: - Кнопочка любить я знаю. А ти не знаю.

Криворучкина: - Знаєш, знаєш.

Коханий: - Лєн, ти де?

Криворучкина: - Недоторканність зняли. Тепер хочу кохатися з тобою день і ніч. Я на засіданні Верховної Ради.
З почуттям гумору... (tu)  :D 
   
Re: чергове паліво))

Баба й кіт мали б знати що розкриття таємниці особистого листування є злочином

Депутат при виконанні не є приватною особою!
   
Re: чергове паліво))

Рука как у кузнеца
   
Re: чергове паліво))

Показати зображення...
і таке іпуть....
БВУ-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у.
   
Re: чергове паліво))

Вообще-то дурной тон женщин обсуждать
А якщо воня проблядь?
   
Re: чергове паліво))

якщо воня проблядь?
А якщо це з чоловіком?
   
Re: чергове паліво))

Многие тут женщине могут только люто позавидовать.
Эта переписка, пожалуй, самое меньшее, что уже можно предъявить слугам за два дня их работы. Чего только стоит опрос «За кого вы только что проголосовали», который ввел опрашиваемых в глубокую задумчивость.
   
Re: чергове паліво))

Депутат при виконанні не є приватною особою!

Так!!! Я, як її роботодавець, категорично забороняю займатись приватними справами у робочий час.
Хочеш кохатись - то мене не стосується, але не на роботі!
Я маю ПРАВО контролювати дії своїх підлеглих у робочий час на робочому місці! Тому перше попередження - потім нах.
Вона о роботі думає, звісно що-ж ні... Весь сенс її роботи - тупа зелена кнопка по команді.
   
Re: чергове паліво))

А якщо воня проблядь?

Кстати, вот пример лютой зависти ко всем, кто занимается сексом.
   
Re: чергове паліво))

Вообще-то дурной тон женщин обсуждать

Не жєнщін, а ДЕПУТАТА, НАРОДНОГО, НА РОБОЧОМУ МІСЦІ В РОБОЧИЙ ЧАС  :punish:
   
Re: чергове паліво))



та прям, наїхали на жіночку, нормальна така зе-кнопочка, затрохи пишка, але то таке.)
   
Re: чергове паліво))
ATF

Кх-м... Я звичайно розумію журналюг. Одна справа займатися "законотворчістю", інша вести інтимну переписку. Ну слуги в прихильники певної політсили такі. Ну які "гаспада" - такі і сулги. Роботу не роблять - дрочать. Ну то таке. Але ж і журналізди... Ну навіщо їм ото лізти в труси. Ще й такого розміру... Жовтуха. Тьху!

Останнє редагування: 3 вересня 2019 22:19:01 від ATF
   
Re: чергове паліво))

Депутат при виконанні не є приватною особою!
Та пох хто є депутат при виконанні, таємниця листування гарантується абсолютно всім хто перебуває на території України
   
Re: чергове паліво))

Вообще-то дурной тон женщин обсуждать

А напиши аргументированный пост с упоминанием мамы или иных родственников такого дописувача, сразу забанят.
   
Re: чергове паліво))

Добре, що знає хоч, за що голосує.
"Ета жє лайк, хаспада" (c)
   
Re: чергове паліво))

Таємниця листування є конституційним правом громадян України, на відміну від. Депутатша має повне право накатати заяву на бабу й кота.
дімон, добкін, льовочкіна і тимошенкин бодігард, радуцький, ліза багуцкая: "а що, так можно било?"
   
Re: чергове паліво))


   
Re: чергове паліво))

А на ФУП писати в робочий час? Часто бачу як оператори нової пошти займаються особистим спілкуванням, якщо то не заважає роботі не бачу нічого поганого.  Таємниця листування є конституційним правом громадян України, на відміну від. Депутатша має повне право накатати заяву на бабу й кота.
Навіть дві заяви: одну на бабу, другу  - на кота
   
Re: чергове паліво))

Ветка отвратительнейшая, друзья мои.
   
Re: чергове паліво))

вген Петруняк з "Слуги Народу" "спалився" у Верховній Раді з СМС-кою

Під час засідання Верховної Ради 9 скликання 29 серпня народний депутат Євген Петруняк від партії "Слуга Народу" вів переписку в смартфоні.

Судячи з усього, писав парламентарій своїй коханій жінці. Співрозмовник (-ця) Петруняка підписаний у його телефонній книзі "My Heart".

В СМС-ці Петруняк поскаржився на те, що в Раді його колеги "трусять ні про що". "My Heart" у свою чергу співчуває депутату і називає його "бідненьким". Також цікавиться, як йому сам процес роботи парламенту.

"Поки ніяк. Двіж, популізм і все... Трусять ні про що. Результат знають всі, але все одно щоки надувають",  :-o - відповів Петруняк.

   
Re: чергове паліво))

Ветка отвратительнейшая, друзья мои.

ага, ужас ужас

и никто не задается вопросом как смогла ненасытная зеленая кнопочка бегемотских размеров стать народным депутатом, не всем повезло быть кумой дружини Юзика  :laugh:

а что она еще умеет кроме как зеленые кнопочки нажимать и тр*хаться?  8-)
   
Re: чергове паліво))

Ветка отвратительнейшая, друзья мои.
та да, хазяї мажуть бачити чим їхні слуги займаються
 
   
Re: чергове паліво))

Многие тут женщине могут только люто позавидовать.
Эта переписка, пожалуй, самое меньшее, что уже можно предъявить слугам за два дня их работы. Чего только стоит опрос «За кого вы только что проголосовали», который ввел опрашиваемых в глубокую задумчивость.
лично я завидую уже - хата в киеве, хорошая зарплата, нажимай по команде кнопки и листуйся с мужиками в зале верховной рады

это же щастье!!!  X(
   
Re: чергове паліво))

Показати зображення...
та прям, наїхали на жіночку, нормальна така зе-кнопочка, затрохи пишка, але то таке.)

пишки самі сексуальні в постелі , виконують любі забаганки
луіше плить по волнам чем биться об скали (P)
   
Re: чергове паліво))

пишки самі сексуальні в постелі , виконують любі забаганки
луіше плить по волнам чем биться об скали (P)

Та у них самих тих забаганок...
   
Re: чергове паліво))

пишки самі сексуальні в постелі , виконують любі забаганки
луіше плить по волнам чем биться об скали (P)
наприклад?
   
Re: чергове паліво))



Баба і кіт
9 хв. ·

Історія тижня! Просто хіт! Кума дружини Юзика нардеп від слуги Олена Криворучкіна вела інтим-листування прямо в сесійній залі Ради.

Приводимо шедевральний текст переписки нардепа з абонентом, який підписаний у неї як "Коханий".

Коханий: - Кнопочка зелена, де ти? Лєн, розлюбила мене, напевно.

Криворучкина: - Я люблю тебе. Сильно, сильно, сильно. Навіть не сподівайся, що розлюбила.

Коханий: - Кнопочка любить я знаю. А ти не знаю.

Криворучкина: - Знаєш, знаєш.

Коханий: - Лєн, ти де?

Криворучкина: - Недоторканність зняли. Тепер хочу кохатися з тобою день і ніч. Я на засіданні Верховної Ради.

оце і є рівень депутатів яких зебуїни, вибрали у владу... що воно чи юзіки - шмузіки можуть вирішувати, коли вони поняття не мають за шо вони там голосують по команді... тільки повні дегенерати можуть вважати що оця "кнопочка" має представляти їх інтереси у ВР.
   
Re: чергове паліво))

Ветка отвратительнейшая, друзья мои.
гілка ніачьом.
та хай вона хоч з 5 неграми буккаке робить. пох.

а от те що відбувається у Раді в політичному сенсі - мене хвилює значно більше
   
Re: чергове паліво))

А на ФУП писати в робочий час? Часто бачу як оператори нової пошти займаються особистим спілкуванням, якщо то не заважає роботі не бачу нічого поганого.  Таємниця листування є конституційним правом громадян України, на відміну від. Депутатша має повне право накатати заяву на бабу й кота.
Тоді вже на страна.уа , це їх первинна публікація, нехай прикриють вже цей сєпарський ресурс :laugh:
   
Re: чергове паліво))

Вообще-то дурной тон женщин обсуждать

Это не женщина, это депутат.
   
Re: чергове паліво))

Показати зображення...
та прям, наїхали на жіночку, нормальна така зе-кнопочка, затрохи пишка, але то таке.)

Гарні фотки.

Цікаво, звідки - чи з КРиму, чи ще звідкись  :gigi:

Бо вата криворізька таки Крим полюбляє  :K
   
Re: чергове паліво))

кто такая Криворучкина и чем известна?

Елена Криворучкина баллотировалась по 32 округу в Кривом Роге. Она эколог, экономист и активный участник предвыборной кампании президента Зеленского. В 1995 году Елена стала ассистентом в Криворожском экономическом институте и прошла путь до доцента Киевского национального экономического университета им. Вадима Гетьмана.

В прессе была информация о том, что Елена Криворучкина является кумой жены нардепа Юрия Корявченкова (Юзик со студии "Квартал 95").

У Елены есть дочь Елизавета, которая в прошлом году закончила Институт журналистики имени Тараса Шевченко. На личной странице Криворучкиной в социальной сети Facebook есть снимки с торжественной церемонии вручения дипломов.



   
Re: чергове паліво))

 :laugh:
Їблася, то й шо?.. Їбеться вош, їбеться гніда, їбеться бабка Стєпаніда... (с, ЛП)
   
Re: чергове паліво))

Кнопочка, як мило)

 :give_rose:
   
Re: чергове паліво))

:give_rose:
:laugh:
Анекдот про встречу двух клиторов знаешь?
   
Re: чергове паліво))

:laugh:
Анекдот про встречу двух клиторов знаешь?

давай  :D
   
Re: чергове паліво))

:laugh:
Анекдот про встречу двух клиторов знаешь?

О майн гот !! :lol:
   
Re: чергове паліво))

Встречаются два клитора. Один - веселый, цветущий, пахнущий. Второй - зачуханый, неухоженный, никакой вобщем. Первый второму: - Дружище!!! сколько лет, сколько зим!!! Как дела?... Второй: - та вот... не жизнь а отстой. Никто не трет, не прижимает пальчиком... ДАЖЕ НЕ ЛИЖЕТ!!!!  Первый: - та не обращай внимания!!! Это всё - злые языки...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія