Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

узнав мотив за Зе від підприємців..

Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Отмена безвиза это архиважнейшая задача для ЗЕ и Ко
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..


   Весь середній клас перейшов на секонд-хенд. А українська  легка промисловість вже років з шість у домовині...
БРЕШЕТЕ. І мої слова може підтвердити кожен хто ходить в магазин. Тільки за цей місяць мною куплено від українського виробника нові пальто (Харків), плаття(Чернігів), черевики (Київ). В дужках адреса виробника.
[/quote]
я вас разочарую, вы купили китай,
не только богдан меняет шильдики на мазе,
но и почти вся украинская, так называемая, легкая промышленность.
точнее, сразу в китае заказывают с украинскими лейблами
Я вас розчарую... Які лейбли... Я першу шкіряну сумку від українського виробника купила 3 роки назад. Минулим літом віддавала на безкоштовне "техобслуговування"  Те саме з взуттям.

Останнє редагування: 13 квітня 2019 11:58:11 від Agni
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Не знаю по якому місту ви ходите. Але в Києві за останні 5 років відкрилося безліч магазинів, які продають саме продукцію українського виробника. Всі продуктові магазини завелені не турецькими чи китайськими  продуктами, а саме українськими Ті фабрики про які ви говорите закрились не при Порошенку і звинувачувати його в цьому то пряме перекручування фактів. Так щоб з вами не розмовляли в "таком тоне" не брешіть.
100%
Діти живуть в Києві.
То вже і не пам"ятають, коли купували щось іноземного виробництва.
Все українське - одяг, взуття, текстиль. Навіть рюкзачки покупляли від українського бренду і дуже задоволені.)
Українське зараз відносно дешеве і достатньо якісне.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Молодцы работают продают , но ПОЧЕМУ их обувь не могут купить украинцы , почему нам это дорого если всему миру нормально .?
Тобто, ви доводите, що українці ходять босі?  :)
та в нас в провінції не такі ЗП, як у великих містах, але я не бачу людей в шкірозаміннику.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Господи, про що мова?
В Україні ніколи не було проблем з одягом. Українці ментально заточені на те, щоб завжди гарно виглядати. За кордоном наших видно за кілометр. У кожного українця є гарний одяг "на вихід".
Мова ж не про те.
Ви порівняйте просто умови життя у нас і за кордоном. Дороги, громадський транспорт, безпеку, послуги і т.д.
Коли українець виїзжає за кордон і бачить там якісні дороги, якісний транспорт, який ходить по графіку, коли в кожному магазині або банку тобі посміхаються, коли вночі можна просто погуляти по місту і ніхто до тебе не причепиться. Потім цей українець вертається додому і бачить розбиті дороги, обгажені маршрутки, похмурі обличччя, просрочені товари в магазинах і т.д.  Ви думаєте, хочеться жити в такій країні?
Тому українці виїзжають, особливо працездатна молодь.

Я не буду зараз розписувати всі проблеми підприємців, просто напишу коротко:
- повальна корупція скрізь, починаючи з держустанов, закінчуючи судами
- відсутність банківського кредитування: малий та середній бізнес існує "на свої". За останній час так, підвищились зарплати, але підвищились і комунальні послуги завдяки росту тарифів, підвищилась оренда і т.д. Всі гроші, які заробляють підприємці, ідуть на покриття цих витрат.
Тобто РОЗВИВАТИСЯ НЕ РЕАЛЬНО.
- абсолютно не захищена інтелектуальна власність. Антимонопольний комітет, який займається цим питанням, бере до розгляду тільки справи крупних підприємств, з яких можна скачати великий штраф. Ідеї та стартапи в нашій країні абсолютно не захищені.
- у зв"язку з тим, що багато людей виїхало, значно зменшилась кількість покупців. Також багато людей, завдяки безвізу, купують одяг та продукти за кордоном, тому що там дешевше та якісніше.
- підприємці вже ледве відбиваються від нових законопроектів, а в перспективі там збіраються взагалі закрутити гайки так, що малий бізнес просто вимре як клас.

Для того, щоб вирішити ці проблеми, потрібно міняти законодавство, відроджувати судову систему та кредитування малого бізнесу.
Порошенко цього робити не буде. Те, що він збирається робити - це ще більше закрутити гайки.
В результаті цього років через два країна просто загнеться.

Тобто реальні мотиви порохоботам не цікаві? Добре, тоді відкриї ще одну темку.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

  лапать, перепиши темник,

  лікувати зуби в Україну їдуть зі всього світу бо тут найкращі послуги за найдешевші ціни...

правда
особисто знаю тих, хто з ізраілю іздить
ще, до речі, косметологія так само піднімається
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

правда
особисто знаю тих, хто з ізраілю іздить
ще, до речі, косметологія так само піднімається
Та ладно з Ізраїлю... Я знаю таких з що їздять з Білорусії.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Тобто реальні мотиви порохоботам не цікаві? Добре, тоді відкриї ще одну темку.
У вас там логічна помилка. Ви кажете що розвиватися нереально, а український середній бізнес і не "купі\продай" пішов в гору. Занепадає якраз "купі\продай". Бо ні хто не хоче купувати китайський ширпотрєб по ціні долар по 27.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Я вас розчарую... Які лейбли... Я першу шкіряну сумку від українського виробника купила 3 роки назад. Минулим літом віддавала на безкоштовне "техобслуговування"  Те саме з взуттям.
вы просто не в курсе)
а в этом бизнесе работаю)
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

вы просто не в курсе)
а в этом бизнесе работаю)
Назву підприємства не назвете? Ну щоб я обходила десятою дорогою. Бо за тих де я купую можу відповісти.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Останніми роками якось непомітно стало так, що зникла необхідність купляти українське через те, що воно українське. Одяг, взуття, меблі - не відрізняються від імпорту за якістю, ціна зазвичай трохи нижча або така сама (якщо не брати до уваги лайно, невідомо з чого зліплене, яке розвалиться через півроку).
При цьому в мене вперше з*явилася можливість купляти не оте лайно і не секонд, а щось нормальне в нормальному магазині, хоча сімейні обставини значно погіршилися, і я так само є звичайним наймитом в рітейлі. В 13 році, на який ми весь час рівняємося, такої можливості не було.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

У вас там логічна помилка. Ви кажете що розвиватися нереально, а український середній бізнес і не "купі\продай" пішов в гору. Занепадає якраз "купі\продай". Бо ні хто не хоче купувати китайський ширпотрєб по ціні долар по 27.

Так, років 3-4 тому пішов у гору, бо була надія. Зараз дехто ще намагається рухатися вперед, так би мовити, по інерції. Але загальна маса вже зрозуміла, що її надію влада вбила.
Наприклад, ввела драконівські штрафи за неоформленого робітника, але при цьому зовсім не змінила трудове (та пов'язане) законодавсто, не перевела його з радянських лекал до цивілізованого виду. Зараз намагається створити ще одну корупційну кормушку у вигляді мовних інспекторів (чи як вони там їх зараз переназвали?). Оборот, який потребує встановлення РРО (до речі, закон теж залишився у драконівській редакції), зменшився у три рази (у доларовому еквіваленті). Стеля для спрощенців знизилася. Тощо...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

"цей Порох зруйнував мій бізнес, бо мої робочі поїхали в Польщу, при Януку такого не було"

А что тут удивительного. Им нужна дешевая рабочая сила и совершенно не нужна конкуренция.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Останніми роками якось непомітно стало так, що зникла необхідність купляти українське через те, що воно українське. Одяг, взуття, меблі - не відрізняються від імпорту за якістю, ціна зазвичай трохи нижча або така сама (якщо не брати до уваги лайно, невідомо з чого зліплене, яке розвалиться через півроку).

Це у _нашіх_ магазинах ціна зазвичай трохи нижча або така сама - за кордоном на "імпорт" ціна нижча за українську іноді до 2-3х разів!!!
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

У вас там логічна помилка. Ви кажете що розвиватися нереально, а український середній бізнес і не "купі\продай" пішов в гору. Занепадає якраз "купі\продай". Бо ні хто не хоче купувати китайський ширпотрєб по ціні долар по 27.
Да ладно :laugh:
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Це у _нашіх_ магазинах ціна зазвичай трохи нижча або така сама - за кордоном на "імпорт" ціна нижча за українську іноді до 2-3х разів!!!
я в курсі щодо націнки, яку зазвичай роблять наші контрабандисти "за ризик"
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Коли читаєш оце все, то таке враження, що у нас не парламентсько-президентська республіка, а абсолютна монархія. Порох те, Порох це...
А що, у Пороха є бодай найменші економічні повноваження? Хоча б мінімальні? Немає жодного!
У нас еконономікою керує уряд, а це - Гройсман.
Економічні закони пише уряд - Гройсман,  і приймає Верховна Рада.
 Порох там ні на півміліментра немає.
До чого він до економіки?
Його повноваження - оборона і зовнішня політика.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

У вас там логічна помилка. Ви кажете що розвиватися нереально, а український середній бізнес і не "купі\продай" пішов в гору. Занепадає якраз "купі\продай". Бо ні хто не хоче купувати китайський ширпотрєб по ціні долар по 27.
Логічна помилка скоріше у вас. Бізнес купи продай нічим не гірший від виробничого. Україна відстає від меншої по населенню сусідньої Польщі по товарообороту разів у вісім. Зараз реальним завданням для держави було б увімкнути стимули для збільшення товарообороту без надлишкових трудових затрат чи шкоди навколишньому довкіллю. Реальне виробництво в наших умовах можна забезпечити збільшивши продуктивність праці виробничого персоналу. Тобто це доготривалий процес і вимагає значних капіталовкладень чи зовнішніх інвестицій.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

вот мне нихрена непонятно. если все хорошо при педро и экономика растёт, то почему нельзя работать в белую, не прячась, и не пряча своих работников в конверты.  8-)

привычка плохая, которая демократией нихера не искореняется.
Вот такие и пищат громче всех про зубажиння и Пороха проклинают.
Которые ни разу по нормальному налоги не платили
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

та у нас тут такі унікальні підприємці трапляються...
Відома фірма. Виробництво. Фірмові крамниці по всій країні.
І...
Бабло налом від клієнтів забирає водій на газельці.  :weep:
Прогнозовано за останні місяці водіїв грабують двічі. До того ж коли у них дійсно великі суми на руках.
Що робить власник? Переходить на інкасацію?
Нє
Проганяє всю фірму через поліграф.
Нуль ефекту.
Вішає втрату на керівництво продажників.
Звільняє водіїв.

Я оце думаю, чи не помилився я з фахом, чи не влаштуватися туди водієм на місяць.
Профіт же очевидний.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

up

Останнє редагування: 13 квітня 2019 13:35:07 від Cталкер
   
На рахунок того що "шиють в Китаі і вішають лейбл"——
Щось можливо і так.
Але є і навпаки——
В Чернівцях є фірма Трембіта( чи може зараз вже інакше називається)
Колись після приватизаціі директоркою фірми——вони почали працювати по схемах "давальницькоі сировини"—— тобто матеріал був італійський, шили в нас і продавали в Італіі під місцевими назвами.
Так само і зараз——
Костюми Хуго Босс——пошиті в Чернівцях і продаються в тій же Канаді.( не всі напевно, але такі точно є).
Фоткав мій хороший знайомий Іван Гешко такі в Канаді))
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А сделай эксперимент, прийди в свой супермаркет, и когда тебе на кассе пробьют цыфру N, заплати N*2

вот как сделаешь так раз, сделай так еще и еще, по результатам отпишись
У даному випадку це таки ліве пояснення.
Бо у даному випадку ви хочете платити не N, а 0,5 N.
Як наслідок, число місць та товарів, які Ви можете дістати на ринку (у даному випадку ринку праці), швидко зменшується.

Плюс незрозуміло, до чого тут Педро - він що, повинен був зачинити кордони, кріпаками зробити робітників, чи що?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Логічна помилка скоріше у вас. Бізнес купи продай нічим не гірший від виробничого. Україна відстає від меншої по населенню сусідньої Польщі по товарообороту разів у вісім. Зараз реальним завданням для держави було б увімкнути стимули для збільшення товарообороту без надлишкових трудових затрат чи шкоди навколишньому довкіллю. Реальне виробництво в наших умовах можна забезпечити збільшивши продуктивність праці виробничого персоналу. Тобто це доготривалий процес і вимагає значних капіталовкладень чи зовнішніх інвестицій.
Я не кажу що бізнес "купи\продай" гірший, я кажу що через дорогий долар зменшився потік імпортних продуктів і ширпотреба, це дало можливість вивести на ринок саме продукцію українського виробника. Я вважаю що це добре.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Хто, особисто я чи канадці? вони ж вас не вчать. Я ношу діловий одяг та взуття і користуюся косметикою, as appropriate. А що?
а перед дефлорацією як одягалась? :S
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Це тому що інша ментальність. Канадці не придають великого значення що вдягати, на відміну від українок та українців. В Ізраїлі он взагалі можуть речі не прасувати, футболка забруднилась-вивернула та знов натягнула. У нас людина може жити з батьками в хрущовці, але одягнена буде у підроблену "фірму".
є таке
понти на показ
порше під хрущовкою ,айфон в кредит :laugh:
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Я не кажу що бізнес "купи\продай" гірший, я кажу що через дорогий долар зменшився потік імпортних продуктів і ширпотреба, це дало можливість вивести на ринок саме продукцію українського виробника. Я вважаю що це добре.
ну так епт давай уже тогда поставим по 100 за доллар , тогда все заживут отлично , покупатели все в Польше производители за ними потянутся , Останутся в счастливой стране победившей клептократии Порошенко Гройсман и Парубий .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Пішла і купила... оксфорди за 2400, мяка шкіра, відмінна колодка, хороша якість, зроблено в Києві. Середня зарплата в Києві 14 тисяч. І не кажіть "бо то Київ", ціни в Києві у 2 рази дорожчі.
ото інтірєсне питання
шо таке в києві дорожче ніж в моєму провінційному сколе? :S
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Я не кажу що бізнес "купи\продай" гірший, я кажу що через дорогий долар зменшився потік імпортних продуктів і ширпотреба, це дало можливість вивести на ринок саме продукцію українського виробника. Я вважаю що це добре.
Захисники імперських амбіцій за порєбріком твердять подібно. Посилення санкцій стимулюють імпортозамєщєніє. Тому стверджувати що дорогий долар добре це помилка. Падіння зовнішнього товарообороту це удар по вітчизняній економіці, яка на жаль на останніх місцях в європейських рейтингах.
Але що сталось те сталось. Курс гривні до довоєнного стану вже не піднімеш. Тому навпаки потрібна повна митна лібералізація. Більшість митних тарифів слід відмінити. В першу чергу на сировинні товари і напівфабрикати, як основу для матеріальної бази потенційного конкурентного експорту. Іншого шляху немає. Ми на останніх місцях в Європі по рівню ВВП, зовнішньоторгівельн ого обороту і темпах росту ВВП.
Для того щоб скорочувати розрив потрібен поштовх. Ми віримо в якесь чудо. Але коли ми на останньому місці і по темпах відстаємо і нічого не хочемо міняти, то значить відстаємо ще більше. Кожного місяця, кожного дня.
Тому головна задача наростити торговий оборот. Як експорт так і імпорт.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Ті хто переконує, що обиежувати імпорт це добре подивіться на китайський імпорт. Він майже на рівні їхнього експорту, який всі ставлять за приклад.
Бо все взаємопов'язано. Без потужного імпорту практично неможливий потужний експорт.
Це все одно, якби чоловіку під час кризи зменшили втричі зарплату. Він приходить додому і каже дружині Відсьогодні не будемо ходити по супермаркетах і бутіках. Будемо на місцевому ринку. Ну і ситечку я дешевого куплю. Будеш дома сукні собі шити. Навіщо нам ті версаче та армані.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
den

но и любой ИТ фоп

Іт не платник ПДВ
Експорт послуг теж без ПДВ


Йоп, де такі беруться?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

а перед дефлорацією як одягалась? :S

Так само, як і ти перед своєю  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія