Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

міст метро перекрито

Re: міст метро перекрито
Via

Це тільки мені незрозуміло - для чого він взяв з собою дробовика і взагалі якусь зброю? Ну добре, вибухівка - дурний злочинний блеф, нічого він підривати не збирався. А зброя нахера, в кого він мав стріляти? Спеціально для стендових вправ з дроном прихопив?
Відпрацював сценарій, для привернення уваги дрона збив.
Сьогодні надибала таку версію - Зеленський надумав собі підпорядкувати Нацгвардію. Аваков став дибки, загнав на міст хлопця на машині з прапором і рушницею, на 4 години блокували міст, нагнали бронетехніку і навіть поліцейських катерів, мощу демонстрував, що може місто паралізувати. Зеленський дав задню, тоді й "мінер" здався.

Але є і цікава зворотня сторона медалі. Коли почули, що мінер - АТОшник, всі стали дибки, що це аматорський протест вояка, незгідного з капітуляцією, і вчора купа люду ломанулася під АП висловити ганьбу Зеленському. Причому це люди, які також вимагають відставки Авакова, не забулися йому вбивства Лісника і Сашка Білого.

Слідкуємо за подіями далі.
   
Re: міст метро перекрито

Я правильно розумію написане? Що двічі засудженого кримського наркомана взяли снайпером в підрозділ ГУР? А потім він якимсь чудом став радистом?
   
Re: міст метро перекрито

А есть ли видео когда он остановился на мосту и начали блокировку моста? Так как мне тут утверждают что все что мы видели спектакль
   
Re: міст метро перекрито

Я правильно розумію написане? Що двічі засудженого кримського наркомана взяли снайпером в підрозділ ГУР? А потім він якимсь чудом став радистом?
неправильно. У него две погашенные судимости ( скорее всего условные). Погашеные - значит несудим. Может служить. Воровство телефона и перевоз наркотиков. То что он наркоман - никакой официальной информации пока нет. Есть слова Авакова.
   
Re: міст метро перекрито

Вот до такого состояния доводит страна своих воинов !
Не леченый посттравматический синдром, игнор и теперь вообще осуждение! Из-за вас началась война....
А это 200 000 мужчин самого продуктивного возраста!
Общество моральных уродов,жаждущее хуйло жесткого ошейника и миски помоев. :X
пнх
   
Re: міст метро перекрито

А есть ли видео когда он остановился на мосту и начали блокировку моста? Так как мне тут утверждают что все что мы видели спектакль
я поки не знайшла такі відео
Варіант, що спочатку міст перекрили, а вже потім захватив «терорист»
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія