Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Неолібералізм потрібно оголосити мертвим і поховати — лауреат Нобелівської премії

держава створює ці правила

ні, держава формалізує правила вироблені в елітах чи народі.
   
ні, держава формалізує правила вироблені в елітах чи народі.

Демагогія. Держава - це інструмент примусу який використовують  на свою користь найнахабніші та безпринципні.
   
Полностью поддерживаю мудрого деда.
Миллионные зарплаты топов и победные рапорты о средней зарплате для нищих это полное гамно.
Ну и вся остальная неолиберальная фигня, на ура воспринятая украинскими феодалами тоже.
   
Прогрес людства є саме у обмеженні цього інстументу через закріплення свобод у конституціях. Але цей процес з часом вихолощується і держава знову підминає під себе рабів.

Саме тому вільноринковій анархії нема альтернативи в майбутньому як ідеальній (анти)системі.
   
А от Порох- так. Його програма була досить соціальна

Социальные некуда.
Коммуналка две пенсии и лишении субсидии, если хоть кто-то в семье безработный, минимальная субсидия если хоть у кого-то зарплата меньше минималки это апофеоз социального государства.
   
Прогрес людства є саме у обмеженні цього інстументу через закріплення свобод у конституціях. Але цей процес з часом вихолощується і держава знову підминає під себе рабів.

Саме тому вільноринковій анархії нема альтернативи в майбутньому як ідеальній (анти)системі.

Дядя, ты дурак... :facepalm1:

Вильнорынкова анархия приведет к тому, что монополии захватят все, и превратят население планеты в рабов и пушечное мясо...
   
ні, держава формалізує правила вироблені в елітах чи народі.
ви праві, так точніше
   
Демагогія. Держава - це інструмент примусу який використовують  на свою користь найнахабніші та безпринципні.

ні, держави, які не дотримувались певних принципів гинули. Це вирішення "проблеми спільного поля". Більш ефективні у цьому плані держави підминали інших. Устрій в державі має бути таким, що усі гравці вважають дані правила справедливими інакше кінець такому утворенню не за горами.
   
Прогрес людства є саме у обмеженні цього інстументу через закріплення свобод у конституціях. Але цей процес з часом вихолощується і держава знову підминає під себе рабів.

Саме тому вільноринковій анархії нема альтернативи в майбутньому як ідеальній (анти)системі.

вільноринкова анархія не можлива бо існує така річ як асиметрія інформації, монополії, картельні змови. Лише державні інституції можуть впливати на ці проблеми. Якщо ти не запропонуєш дієву альтернативу державі й ефективніший за державний принцип то такий устрій приречений на провал.
   
асиметрія інформації, монополії, картельні змови. Лише державні інституції можуть впливати на ці проблеми.

Власне все навпаки. Саме державні інституції все це створюють.
   
ні, держави, які не дотримувались певних принципів гинули. Це вирішення "проблеми спільного поля". Більш ефективні у цьому плані держави підминали інших. Устрій в державі має бути таким, що усі гравці вважають дані правила справедливими інакше кінець такому утворенню не за горами.

Просто не у всякого раку є ресурси на переростання в четверту стадію та загибель країни. Де-які раки вчасно вирізаються скальпелем свободи.
   
Устрій в державі має бути таким, що усі гравці вважають дані правила справедливими інакше кінець такому утворенню не за горами.

Щоби вважали правила справедливими, існує 15 років індоктринації в державних освітніх інституціях.
   
Хуцпа комунарів не має меж. Навіть кризу 2008 року списали на ринок.
   
Власне все навпаки. Саме державні інституції все це створюють.

розкажи як держава створює асиметрію інформації.
   
Демагогія. Держава - це інструмент примусу який використовують  на свою користь найнахабніші та безпринципні.

в когось держава це інструмент примусу а в когось це суспільний договір

ще є держави котрі грають роль батьків якщо населення імбіцили недорозвинуті і сподіваються шо хтось подбає про їхні права та нагодує

різні є держави, як і різеі народи
   
в когось держава це інструмент примусу а в когось це суспільний договір

Я вже років 15 питаюся в когось показати мені той  договір з підписом від манюпасу. Ну, що тіпа згоден отримувати під хвіст.
   
розкажи як держава створює асиметрію інформації.

Наприклад берем якогось умовного Трампа, який на вечері за столом з родиною каже що завтра він війде з заявою щодо грьобаного Китаю. Ну, як це сталося місяць тому.

Ви мабуть не слідкуєте за ринками.
   
розкажи як держава створює асиметрію інформації.

ну це просто елемент групової динаміки

от в серіалі Ходячі Мерці ця тема не погано була розкрита поки вони не вдарилися в гомо-лесібійську тематику з індусами та іншими чорношкірими азіатами котрі всі якимось чудом вижили на просторах Алабамщини  :facepalm1:

так там Рік котрий типу лідер мав приймати рішення на корист своєї групи для виживання групи, і часто густо не ділився інформацією бо якщо робити демократію в госпіталі чи в армії то або пацієнти вріжуть дуба або ...
так що "держава" тобто делегування певних індивідуальних прав та повноважень в центр це необхідна умова виживання групи
інше питання скільки достатньо є достатньо щоб не почалося перекосів 
   
так що "держава" тобто делегування певних індивідуальних прав та повноважень в центр це необхідна умова виживання групи

Для добровільного делегування держава непотрібна.
   
Я вже років 15 питаюся в когось показати мені той  договір з підписом від манюпасу. Ну, що тіпа згоден отримувати під хвіст.

договір в голові
в високорозвинутих суспільтвах є купа договорів котрі ніде не написані
приміром не класти купи на вулиці
ясно що імбецилам це правило треба записати інакше вони ж не повірять що то такий "договір"
але для суспільств з аЙк"Ю до 100 достатньо просто домовитися і вчити потім дітей що є такі і такі правила
   
Тепер ти мені розкази як на вільному ринку можлива асиметрія інформації.
   
договір в голові
в високорозвинутих суспільтвах є купа договорів котрі ніде не написані
приміром не класти купи на вулиці
ясно що імбецилам це правило треба записати інакше вони ж не повірять що то такий "договір"
але для суспільств з аЙк"Ю до 100 достатньо просто домовитися і вчити потім дітей що є такі і такі правила

А я так на тебе сподівався.  :laugh:

Все стандартно - факт що такої речі як суспільний договір не існує завжди забалакують демагогією.
   
Для добровільного делегування держава непотрібна.


ну дайте визначення що таке держава

і визначіться з часовими рамками
бо "держава" якогось Еріка надцятого "Криворукого" це не держава римлян, хоч і існували в один і той же час

в сучасному розумінні коли права індивіда визнаються як першочергові то саме свідоме обмеження певних прав та делегування повноважень через вибори і є державою
чи не так?
   
Зауважте, що за анархії ніхто не говоритиме не про який неіснуючий суспільний договір. Бо нема потреби виставляти вовка вівцею.
   
А я так на тебе сподівався.  :laugh:

Все стандартно - факт що такої речі як суспільний договір не існує завжди забалакують демагогією.

ну не сподівайся, я якось то переживу  :lol:

в групі мавп суспільного договору не може бути за означенням бо мавпи не знають навіть поняття договору, не то шо суспільтво, суспільний
група в котрій договір це пустий звук ніякого суспільного договору бути не може
   
ну дайте визначення що таке держава

і визначіться з часовими рамками
бо "держава" якогось Еріка надцятого "Криворукого" це не держава римлян, хоч і існували в один і той же час

в сучасному розумінні коли права індивіда визнаються як першочергові то саме свідоме обмеження певних прав та делегування повноважень через вибори і є державою
чи не так?

Держава - це монополізована мафія на певній території. Чи вона керується абсолютним паханом монархом, чи має рабів, які кидають бюлетні, не має значення.
   
Зауважте, що за анархії ніхто не говоритиме не про який неіснуючий суспільний договір. Бо нема потреби виставляти вовка вівцею.


я все чекав коли слово "анархія" буде вкинута в гілку
ти мене не підвів  :D

ну-ну, романтика і хвантазії як кажуть в анігдоті "на п"ятій полиці" 

 
   
в групі мавп суспільного договору не може бути за означенням

Ти хоч сам вже вирішив чи ти з гарними, чи розумними?  :laugh:
   
Держава - це монополізована мафія на певній території. Чи вона керується абсолютним паханом монархом, чи має рабів, які кидають бюлетні, не має значення.


і такі є держави, що не заперечує існування інших держав

які  є ознаки держави як монополізованої мафії в Швейцарії?

зараз почнеться стогін про винятки , або якесь притягування фактів за вуха  :D
   
Ти хоч сам вже вирішив чи ти з гарними, чи розумними?  :laugh:


допобачення, "красівий" ви наш  :lol:
   
які  є ознаки держави як монополізованої мафії в Швейцарії?

зараз почнеться стогін про винятки , або якесь притягування фактів за вуха

Відкупні податки.
   
допобачення, "красівий" ви наш  :lol:

Іди вже, продукт 15 річної індоктринації.
   
Відкупні податки.


 :facepalm1:
 :lol:

"автар, піші ісчо"

віадуки, дороги, тунелі в горах, залізна дорога, медицина і т.д. то все звичайно ж має принести "валшєбнік в галубом вєртальотє"  :lol:

от яка кровожерлива "махвія" в Швейцарії, стільки збирає з бургерів щоб вони могли користуватися всією тою інфраструктурою
ще й дозволяє їм проводити референдуми котрі мають пряму дію  ;o  капєц яка "махвія"  :lol:

In 2011, the federal income tax varied from a bracket of 1% (for single tax payers) and 0.77% (for married taxpayers) to the maximum rate of 11.5%. Individuals earning below 13,600 and couples earning below 27,000 Swiss francs were exempt.

There is no federal income tax on capital gains. If you become a resident in Switzerland for Swiss tax purposes, you will not be subject to capital gains tax on your worldwide assets.

Is there property tax in Switzerland?
Notary Fee: This depends on each canton, but generally represents 0.1% of property value. Property Tax: Sometimes known as land or real estate tax, this is a cantonal or communal tax on land and buildings

   
Іди вже, продукт 15 річної індоктринації.

 ;o
ого, "кантора пішєт?"
   
це правда, і це плюс. але є й мінуси. в сша багато плюсів, тільки не для всіх.

в європі нема такої кількості жебраків в картонних коробках чи в мобілхоумах

і в європі всі мають медичну страхівку
немає магнатів медіа, магнатів земельних чи промислових
і банки ще не вийшли тотально з-під контролю

У меня нет статистики по бездомным в штатах и европе, но чисто визуально Лондон и париж мало отличаются о Нью Йорка. Зато я точно знаю, что американские бпдные - самые богатые бедные в мире. По количеству нищаков, они обгоняют своих европейских коллег по несчастью.  С магнатами ты погорячился. В европе есть и промышленные и медийные. Могу список подкинуть. О земельных магнатах в штатах я не слышал. что касается медицины, то британская бесплатная на ладан дышит. проблемы с которыми медицина перестала справляться. Или бнсплатная медицинав Канаде заставляет богатых канадцев ехать в штаты. Не слышал, чтобы американцы от ужасов своей платной медицины ехали в канаду подлечиться...
   
Дядя, ты дурак... :facepalm1:

Вильнорынкова анархия приведет к тому, что монополии захватят все, и превратят население планеты в рабов и пушечное мясо...

Дядя, не бзди монополий. пока большинство войн на планете велись государствами а не монополиями. С пушечным мясом ты немного того... лоханулся... :)
   
ну я не знаю, чрєзмєрноє вмєшатєльство
тут один емігрант канадський ось недавно жалівся, що поставив на хаті своїй супутникову тарілку, а йому штраф впаяли.
поїхав кудись у відрядження, повернувся а йому штраф за те, що сніг не прибрав

ото і я розумію втручання держави. А в Україні хіба то втручання?

страшно жыть в энтой канаде :weep:
   
Прогрес людства є саме у обмеженні цього інстументу через закріплення свобод у конституціях. Але цей процес з часом вихолощується і держава знову підминає під себе рабів.

Саме тому вільноринковій анархії нема альтернативи в майбутньому як ідеальній (анти)системі.
виродиться в монополії,  і що далі?
   
виродиться в монополії,  і що далі?

Тобі це вчитель марксизму-лєнінізму втовкмачив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія