Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

у нее с детства остеохондроз сильный
сейчас стала болеть рука и плечо
пошла на массаж
стала болеть еще и шея

тогда пошла к невропатологу
послал на мрт
там и нашли грыжу между 5 и 6 позвонками
грыжа большая и наполовину перекрыла канал к спинному мозгу

Шукай найближче відділення нейрохірургії. Нехай там тобі прокоментують знімок МРТ, бо прочитати на листку опис - це одне, а самому побачити то все на знімку - то трішки інше. Грижі (іменно грижі, а не протрузії і екструзії) оперують, якщо вони вже досягли 5+мм. Якщо нервовий канал перекритий грижею вже на 65-70%, то врятує тільки операція (якщо для нерва вже залишився такий просвіт, як молодий місяць - то вже ОБОВ*ЯЗКОВО треба оперувати - якщо лікар запропонує - погоджуйтеся). Звичайно, замість нейрохірурга можна поїхати до мануальщика і він вам розкаже, як за його методикою позбутися тих гриж, але то вже на ваш страх і ризик. Може і справді допомогти, а може навпаки, все погіршити, час буде упущено, а людина буде обездвижена, бо передавлений нерв відмер. Поки болить - поки і до лікаря ще можна бігти. Коли вже перестало боліти і відчуватися - то вже і до лікаря піздно.

Не обов*язково, що буде одразу операція - то вже як нейрохірург скаже. У Черкасах є 2 нейрохірургічних відділення - в 3-й міській лікарні і в обласній. І там, і там роблять операції, причому досить якісно. І там дуже якісний лікарський догляд (особливо в 3-й міській, як не дивно). Може бути, що лікар вирішить, що достатньо лише медикаментозного, а не оперативного втручання.

Але все почніть із відділення нейрохірургії в своїй області.  Не обов*язково одразу йти до прохвесорів. І місцеві нейрохірурги з усим непогано справляються.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

меньше МРТ делать надо.
у вас что - автокатастрофа была, чтоб подозревать что-то экстраординарное с позвоночником?
Сильно болит?
Так шейная невралгия страшная вещь и болит хуже седалищного.
Пройдёт.

Не мєньше, а робити МРТ не у місцевих діагностичних центрах, а в Києві на вул. Авіаконструктора Антонова, 13. Там не поганий апарат. А НАЙКРАЩИЙ апарат в якомусь інституті (завтра скажу його назву). Там найякісніші, найчіткіші фото - виявляє найменші пухлинки, які інші апарати не відображують.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

двоякие отзывы. многие говорили что на нас руку набивал. лет 20 назад в центральном госпитале околачивался

Там якісь внутрішньомедичні розборки  були.
За свій досаід можу сказати тільки "браво".
Я з медициною не пов'язана мені а ні реклама а ні антиреклама ні до того
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

плавание очень хорошо
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Знайдіть хорошого лікаря-остеопата.
Масаж-знеболення-фізичні вправи і час лікують більшість травм хребта.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Нейрохірург потім сам порадить, що добре, а що погано. Бо якщо організм був схильних до виникнення злоякісних пухлин, ніякого електрофорезу та прогрівання вам не порекомендують - навпаки, попередять, щоб цього не робили.

Я після операції на хребті потім відра з бетоном, щебнем, піском та мішки із землею тягала. І досі сама мішка з 2-3 відрами картоплі закидаю з землі собі на плечі як м*ячика в авоські.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

мені 1 нейрохірург сказав шо без масажистів врни б не иали стільки роботи :weep:
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника
slp

Шукай найближче відділення нейрохірургії. Нехай там тобі прокоментують знімок МРТ, бо прочитати на листку опис - це одне, а самому побачити то все на знімку - то трішки інше. Грижі (іменно грижі, а не протрузії і екструзії) оперують, якщо вони вже досягли 5+мм. Якщо нервовий канал перекритий грижею вже на 65-70%, то врятує тільки операція (якщо для нерва вже залишився такий просвіт, як молодий місяць - то вже ОБОВ*ЯЗКОВО треба оперувати - якщо лікар запропонує - погоджуйтеся). Звичайно, замість нейрохірурга можна поїхати до мануальщика і він вам розкаже, як за його методикою позбутися тих гриж, але то вже на ваш страх і ризик. Може і справді допомогти, а може навпаки, все погіршити, час буде упущено, а людина буде обездвижена, бо передавлений нерв відмер. Поки болить - поки і до лікаря ще можна бігти. Коли вже перестало боліти і відчуватися - то вже і до лікаря піздно.

Не обов*язково, що буде одразу операція - то вже як нейрохірург скаже. У Черкасах є 2 нейрохірургічних відділення - в 3-й міській лікарні і в обласній. І там, і там роблять операції, причому досить якісно. І там дуже якісний лікарський догляд (особливо в 3-й міській, як не дивно). Може бути, що лікар вирішить, що достатньо лише медикаментозного, а не оперативного втручання.

Але все почніть із відділення нейрохірургії в своїй області.  Не обов*язково одразу йти до прохвесорів. І місцеві нейрохірурги з усим непогано справляються.

невропатолог после мрт сказал
что грыжа большая
ей порядка 5 лет
начала окостевать (хз это плохо или хорошо)
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

невропатолог после мрт сказал
что грыжа большая
ей порядка 5 лет
начала окостевать (хз это плохо или хорошо)
;o  та не може невропатолог такого казати. Ви хоч розумієте, що це таке?

НЕГАЙНО до нейрохірурга!

Що таке грижа? Це такий мішечок зайвої (бо розтягнутої) з*єднувальної тканини, який за певних умов (без перевантажень і з правильним компелексом фізичних вправ), може зменшуватися, зморщуватися і мати вигляд підсушеної родзинки, коли зменшується, або повноцінного роздутого мішечка у разі запалення. Якщо ця з*єднувальна тканина вже почала закостєнєвать (хоча я ніколи такого від свого нейрохірурга не чула), то треба негайно йти в нейрохірургічне відділення і нехай нейрохіруг вирішує, що далі з тим робити. Ви уявіть, що може трапитися з нервом, якщо та грижа вже має кісткову природу.


ЗАВТРА до найближчого нейрохірурга! Більше всього, що там доведеться оперувати.
До речі, що таке операція, щоб ви трішки розуміли, і не так обялися її. Це відкусювання дужок кісток в районі грижі з протилежного боку - тобто, з боку нерву, щоб нервові було куди діватися. НІХТО вашу грижу вирізати не буде - вона там так і залишиться, тільки за рахунок обкусювання кісточок розширять нервовий канал. Але це один вид операції, а ще є й інший - я в той не вникала, але що отой мішечок вам ніхто вирізати не буде - це факт.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника
slp

;o  та не може невропатолог такого казати. Ви хоч розумієте, що це таке?

НЕГАЙНО до нейрохірурга!

Що таке грижа? Це такий мішечок зайвої (бо розтягнутої) з*єднувальної тканини, який за певних умов (без перевантажень і з правильним компелексом фізичних вправ), може зменшуватися, зморщуватися і мати вигляд підсушеної родзинки, коли зменшується, або повноцінного роздутого мішечка у разі запалення. Якщо ця з*єднувальна тканина вже почала закостєнєвать (хоча я ніколи такого від свого нейрохірурга не чула), то треба негайно йти в нейрохірургічне відділення і нехай нейрохіруг вирішує, що далі з тим робити. Ви уявіть, що може трапитися з нервом, якщо та грижа вже має кісткову природу.


ЗАВТРА до найближчого нейрохірурга! Більше всього, що там доведеться оперувати.
До речі, що таке операція, щоб ви трішки розуміли, і не так обялися її. Це відкусювання дужок кісток в районі грижі з протилежного боку - тобто, з боку нерву, щоб нервові було куди діватися. НІХТО вашу грижу вирізати не буде - вона там так і залишиться, тільки за рахунок обкусювання кісточок розширять нервовий канал. Але це один вид операції, а ще є й інший - я в той не вникала, але що отой мішечок вам ніхто вирізати не буде - це факт.

в нашем городке нейрохирургов нет
окостевать - я так понял что это типа кость начала огибать грыжу
хз я правильно понял

нашел в инете

Во время лечения неоднократно обсуждали, какая работа ему впоследствии не противопоказана. На момент лечения (в 1998 году) он работал грузчиком. С моей и его точки зрения эта работа была для него отныне закрыта. Понятно, что грыжа в шейном отделе позвоночника – почти абсолютное противопоказание к поднятию тяжестей. В момент расставания он планировал устроиться на работу поваром.

И вот осенью 2000 года я встретил его в нашем Томском медицинском Центре. Он рассказал, что на протяжении всего времени после окончания лечения продолжает работать грузчиком! Обратился в Центр первый раз после почти двухлетнего расставания, из-за того, что неправильно поднял несколько досок сразу, и от этого заболела - поясница! То есть грыжа в шейном отделе окостенела настолько прочно, что работа грузчиком, невозможная при этом состоянии (с точки зрения распространенных взглядов), не разрушила его тело!

Останнє редагування: 2 лютого 2019 01:02:28 від slp
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

в нашем городке нейрохирургов нет
окостевать - я так понял что это типа кость начала огибать грыжу
хз я правильно понял

нашел в инете

Во время лечения неоднократно обсуждали, какая работа ему впоследствии не противопоказана. На момент лечения (в 1998 году) он работал грузчиком. С моей и его точки зрения эта работа была для него отныне закрыта. Понятно, что грыжа в шейном отделе позвоночника – почти абсолютное противопоказание к поднятию тяжестей. В момент расставания он планировал устроиться на работу поваром.

И вот осенью 2000 года я встретил его в нашем Томском медицинском Центре. Он рассказал, что на протяжении всего времени после окончания лечения продолжает работать грузчиком! Обратился в Центр первый раз после почти двухлетнего расставания, из-за того, что неправильно поднял несколько досок сразу, и от этого заболела - поясница! То есть грыжа в шейном отделе окостенела настолько прочно, что работа грузчиком, невозможная при этом состоянии (с точки зрения распространенных взглядов), не разрушила его тело!

То все фігня. Ідіть до лікаря і негайно. Значить їдьте в обласний центр - там нейрохірург повинен бути. Спочатку в інеті видвіться, скільки в обласному центрі нейрохірургічних відділень і їдьте в те, яке ближче за спеціалізацією.

До речі, є негласне розмежування відділень за спеціалізацією - одне відділення краще робить операції на головному мозку, інше - на спинному, тому ВСІ ці деталі спочатку для себе з*ясуйте, щоб бути впевненим у всьому.

Для прикладу: офіційного розмежування як такого немає, але в Черкасах, наприклад, н/х відділення в обласній лікарні спеціалізується на операціях на голові, а в 3 міськлікарні - на хребті. Але це не означає, що обласна не робить операції на хребті, а 3мл - на голові.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Почитайте про Хевіз. Я там бачив багато людей саме з грижами, кажуть шо дехто вперше за декілька років став спати. До того біль не давала заснути.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

;o  та не може невропатолог такого казати. Ви хоч розумієте, що це таке?

НЕГАЙНО до нейрохірурга!

Що таке грижа? Це такий мішечок зайвої (бо розтягнутої) з*єднувальної тканини, який за певних умов (без перевантажень і з правильним компелексом фізичних вправ), може зменшуватися, зморщуватися і мати вигляд підсушеної родзинки, коли зменшується, або повноцінного роздутого мішечка у разі запалення. Якщо ця з*єднувальна тканина вже почала закостєнєвать (хоча я ніколи такого від свого нейрохірурга не чула), то треба негайно йти в нейрохірургічне відділення і нехай нейрохіруг вирішує, що далі з тим робити. Ви уявіть, що може трапитися з нервом, якщо та грижа вже має кісткову природу.


ЗАВТРА до найближчого нейрохірурга! Більше всього, що там доведеться оперувати.
До речі, що таке операція, щоб ви трішки розуміли, і не так обялися її. Це відкусювання дужок кісток в районі грижі з протилежного боку - тобто, з боку нерву, щоб нервові було куди діватися. НІХТО вашу грижу вирізати не буде - вона там так і залишиться, тільки за рахунок обкусювання кісточок розширять нервовий канал. Але це один вид операції, а ще є й інший - я в той не вникала, але що отой мішечок вам ніхто вирізати не буде - це факт.
Мне вырезали и дали после операции на руки в колбачке)) Так что не надо ля-ля))

Останнє редагування: 2 лютого 2019 02:04:17 від tomat
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Якщо дійде до операції - рекомендую Ужгород тиць
На власному досвіді.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Много  советов от бывалых.
Ответ один - Мануильского и решение врача.
ЗЫ Как врач  и прооперированный там пациент( двадцать лет назад L-4-5)   Оперировал Крамаренко, говорят запил и отстранен
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

И не взумайте никаких массажев... без врача.... Будет  писец... Доска Евминова - то психологически больше(мое мнение)
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Мне вырезали и дали после операции на руки в колбачке)) Так что не надо ля-ля))

Шо, кісточька? Залежно від того, яка саме грижа. :beee:
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника


Прошла через всю эту боль и панику, хотя мыслей об операции вообще(!) не было. Потом подруга мне сказала об одном человеке, Сергей Михайлович Бубновский его зовут. Кстати, был в Киеве, можно найти его семинар на YouTube: “Семинар С.М.Бубновского в Киеве», но это о болях в спине.
Вот пару: «ДОКТОР БУБНОВСКИЙ. О БОЛЯХ В ШЕЕ И СПИНЕ»; « Болит шея и голова - что делать? Гость - Анастасия Макеева», и много других.
Поищите, не сложно.
Что запомнилось с его одного видео - так это ни в коем случае не одевать на шею никаких «ошейников» для, якобы, поддержания или чего-то там ещё, т.к., при долгом ношении этого «устройства» могут быть очень плачевные результаты.
Я избавилась от боли по его упражнениям!

Было очень хорошее его видео, но не могу сейчас найти. Поищите, их много.

Желаю здоровья вашей жене. Это единственный ДОКТОР, которорый помогает людям без таблетки!

Центры Бубновского в Украине есть в нескольких городах, не только в Киеве.





Останнє редагування: 2 лютого 2019 05:59:37 від atwater
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Хотела в Приват написать, но передумала.

Прошла через всю эту боль и панику, хотя мыслей об операции вообще(!) не было. Потом подруга мне сказала об одном человеке, Сергей Михайлович Бубновский его зовут. Кстати, был в Киеве, можно найти его семинар на YouTube: “Семинар С.М.Бубновского в Киеве», но это о болях в спине.
Вот пару: «ДОКТОР БУБНОВСКИЙ. О БОЛЯХ В ШЕЕ И СПИНЕ»; « Болит шея и голова - что делать? Гость - Анастасия Макеева», и много других.
Поищите, не сложно.
Что запомнилось с его одного видео - так это ни в коем случае не одевать на шею никаких «ошейников» для, якобы, поддержания или чего-то там ещё, т.к., при долгом ношении этого «устройства» могут быть очень плачевные результаты.
Я избавилась от боли по его упражнениям!

Было очень хорошее его видео, но не могу сейчас найти. Поищите, их много.

Нашла, только не в Ютюбе, а в RUTUBE (первый раз такое вижу), хотя искала на Гугле.

Называется: «Острая боль в шее» - С.Бубновский.

Это ваше, конечно, решение, но фильмы советую посмотреть, ибо мне помогли только упражнения Бубновского.


Останнє редагування: 2 лютого 2019 05:43:08 від atwater
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника


Прошла через всю эту боль и панику, хотя мыслей об операции вообще(!) не было. Потом подруга мне сказала об одном человеке, Сергей Михайлович Бубновский его зовут. Кстати, был в Киеве, можно найти его семинар на YouTube: “Семинар С.М.Бубновского в Киеве», но это о болях в спине.
Вот пару: «ДОКТОР БУБНОВСКИЙ. О БОЛЯХ В ШЕЕ И СПИНЕ»; « Болит шея и голова - что делать? Гость - Анастасия Макеева», и много других.
Поищите, не сложно.
Что запомнилось с его одного видео - так это ни в коем случае не одевать на шею никаких «ошейников» для, якобы, поддержания или чего-то там ещё, т.к., при долгом ношении этого «устройства» могут быть очень плачевные результаты.
Я избавилась от боли по его упражнениям!

Было очень хорошее его видео, но не могу сейчас найти. Поищите, их много.

Желаю здоровья вашей жене. Это единственный ДОКТОР, которорый помогает людям без таблетки!

Центры Бубновского в Украине есть в нескольких городах, не только в Киеве.
Оффтопну.
У Бубновского еще и с суставными проблемами прекрасно справляются (артрозами, в частности).  Интересовалась и интересуюсь этой проблематикой. Однако же и цены((((... Причем цена в центральном Центре намного выше, чем в нецентральных. Один из них на М.Олимпийская.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Карофку развели на операцию,
для этого пугали обездвиживанием и отмиранием нерва.
Мы теперь должны тут слушать всю эту ахиннею.
 :facepalm1:
   
Карофку развели на операцию,
для этого пугали обездвиживанием и отмиранием нерва.
Мы теперь должны тут слушать всю эту ахиннею.
 :facepalm1:
согласен. Про нерв это стандартная пугалка. Человек трижды умрет от инсульта, пока дождется "отмирания нерва" из-за пережимания.
Возможно случай и был уникальный из тех как раз 5%.
Но пугать остальных отмиранием нерва? Тогда пол-планеты ноги бы волочили. А забитые села Индии или Африки вообще с постели бы не вставали всем селом.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

ещё оффтопну.

ТС, а как у неё с "атлантом" дела? Я  поизучала эту тему - вывод таков, что смещение атланта (главным образом из-за неправильного родовспоможения) в итоге в зрелом возрасте приводит к целому ряду болезней и является  основной причиной инсультов , и инфаркты напрямую с этим связаны.

И кто что может сказать насчёт диагностики смещения 1 шейного позвонка и его правки?  Поделитесь знаниями и опытом.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

И кто что может сказать насчёт диагностики смещения 1 шейного позвонка и его правки?  Поделитесь знаниями и опытом.
Диагностика - самое простое рентген.
Любые коррекции в шейном отделе позвоночника делаются с осторожностью (особенно людям в возрасте).
После коррекции рекомендуется одевать воротник Шанца и паралельно заниматься укреплением мышц шеи (чтоб избежать повтора).
Некорректное вправление в шейном отделе приводит к спазму позвоночной артерии, что приводит нарушению мозгового кровоснабжения (последствия от мигреней до инсульта). 
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

В мене між С6-С7 протрузія до 4мм з компресією дурального мішка, деформацією спинного мозку з ліва ще й звуженням просвіту хребетного каналу до 9мм. (МРТ)
Мізинець і палець поряд лівої руки постійно затерплі, останні пів року біль в плечі, вимкнений якийсь м'яз у плечі бо коли піднімаю руку в бік до гори йде все плече, завести руку з низу по спині до лопаток не реально.
Мануальщик робив декілька сеансів, витягував шию, навчив вправ на розтягування і укріплення м'язів шиї. Сказав що притомний нейрохірург за таку операцію не візьметься, максимум - знеболюючи. Так і було, коли знімки дивився в обласній лікарні нейрохірург. Місяць працюю самостійно, болить менше збільшилась рухливість у плечі, але якась втома є наче і не спав.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

В мене між С6-С7 протрузія до 4мм з компресією дурального мішка, деформацією спинного мозку з ліва ще й звуженням просвіту хребетного каналу до 9мм. (МРТ)
Мізинець і палець поряд лівої руки постійно затерплі, останні пів року біль в плечі, вимкнений якийсь м'яз у плечі бо коли піднімаю руку в бік до гори йде все плече, завести руку з низу по спині до лопаток не реально.
Мануальщик робив декілька сеансів, витягував шию, навчив вправ на розтягування і укріплення м'язів шиї. Сказав що притомний нейрохірург за таку операцію не візьметься, максимум - знеболюючи. Так і було, коли знімки дивився в обласній лікарні нейрохірург. Місяць працюю самостійно, болить менше збільшилась рухливість у плечі, але якась втома є наче і не спав.

Вы прямо так умно написали свой диагноз :)
Я так умно не могу, но у меня несколько протрузий в грудном и шейном отделах. Врач мне сказал, что вытяжения при протрузиях делать нельзя.
Упражнения для укрепления мышц, лечебная гимнастика, плаванье, термальные воды - это лучшее при проблемах позвоночника.
Вот не понимаю, почему люди игнорируют термальные воды? Я раньше тоже ходила по мануальщикам и массажистам, толку мало. Помогало иногда при сильном защемлении, потом лекарствами снимала воспаление.
Лет семь назад поехала первый раз в Синяк.Там сероводородные води. После лечения почти год забыла, что такое боль в спине.
Сейчас регулярно раз в год езжу, вода плюс лечебный массаж - и практически год как новенькая :)
Правда, надо найти свою воду, они разные. В Украине есть сероводородные (Синяк), йодобромные (Косино) - они снимают воспаление, показано при протрузиях, остеохандрозе, воспалительных заболеваниях.
При грыжах в Украине хорошо Хмельник, там родоновые воды.
Но я сейчас езжу в Венгрию, там очень много разных вод. Была в Хевизе пару раз, но там больше с грыжами ездят. Сейчас езжу в Хайдусобосло, там вода по составу как в Косино, только сильнее.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Вы прямо так умно написали свой диагноз :)
Я так умно не могу, но у меня несколько протрузий в грудном и шейном отделах. Врач мне сказал, что вытяжения при протрузиях делать нельзя.
Упражнения для укрепления мышц, лечебная гимнастика, плаванье, термальные воды - это лучшее при проблемах позвоночника.
Вот не понимаю, почему люди игнорируют термальные воды? Я раньше тоже ходила по мануальщикам и массажистам, толку мало. Помогало иногда при сильном защемлении, потом лекарствами снимала воспаление.
Лет семь назад поехала первый раз в Синяк.Там сероводородные води. После лечения почти год забыла, что такое боль в спине.
Сейчас регулярно раз в год езжу, вода плюс лечебный массаж - и практически год как новенькая :)
Правда, надо найти свою воду, они разные. В Украине есть сероводородные (Синяк), йодобромные (Косино) - они снимают воспаление, показано при протрузиях, остеохандрозе, воспалительных заболеваниях.
При грыжах в Украине хорошо Хмельник, там родоновые воды.
Но я сейчас езжу в Венгрию, там очень много разных вод. Была в Хевизе пару раз, но там больше с грыжами ездят. Сейчас езжу в Хайдусобосло, там вода по составу как в Косино, только сильнее.

Умно пише (розшифровує) лікар на МРТ.
Цікаво яким чином вода впливає на чисто механічну проблему?
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

В мене між С6-С7 протрузія до 4мм з компресією дурального мішка, деформацією спинного мозку з ліва ще й звуженням просвіту хребетного каналу до 9мм. (МРТ)
Мізинець і палець поряд лівої руки постійно затерплі, останні пів року біль в плечі, вимкнений якийсь м'яз у плечі бо коли піднімаю руку в бік до гори йде все плече, завести руку з низу по спині до лопаток не реально.
Мануальщик робив декілька сеансів, витягував шию, навчив вправ на розтягування і укріплення м'язів шиї. Сказав що притомний нейрохірург за таку операцію не візьметься, максимум - знеболюючи. Так і було, коли знімки дивився в обласній лікарні нейрохірург. Місяць працюю самостійно, болить менше збільшилась рухливість у плечі, але якась втома є наче і не спав.
потому что из-за этого мозг плохо снабжается кислородом. и сердцу он постоянно даёт команду:"давай-давай, работай, мне не хватает крови, а значит, и кислорода".
и сердце начинает - тыг-дыг, тыг-дыг, тыг-дыг - работать в усиленном режиме
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Умно пише (розшифровує) лікар на МРТ.
Цікаво яким чином вода впливає на чисто механічну проблему?

Механическая проблема - это зашемление нерва, которое вызывает воспаление. Если защемление снять, вода снимает воспаление, расслабляет мышцы, минеральные вещества через кожу проникают в позвоночник. Ну, это я написала, как мне рассказывали.
Но в общем и целом, я не знаю, как это все действует, но то, что помогает, это точно. И стоит дешевле, чем тратится на врачей. Проверено на собственном опыте.
К слову, когда я была в Хевизе, например, лично видела и общалась с  людьми, которые приезжали на инвалидных колясках и не могли передвигаться без костылей или посторонне помощи, а через две недели уже спокойно поднимались и спускались по ступенькам самостоятельно.
   
У жены на МРТ обнаружили грыжу шейного отдела позвоночника.
Посоветуйте клиники у нас в стране для консультации и лечения.

Мне убрали грыжу здесь: Stamina, с помощью кинезиотерапиии.
   
Місяць працюю самостійно, болить менше збільшилась рухливість у плечі, але якась втома є наче і не спав.
А спите повернув голову в сторону? Просто при повороте головы позвоночная артерия пережимается  процентов на 20-30. Если так спать всю ночь, то нарушается кровоток, возникает чувство недосыпа, ломки, даже головокружения при сползании с кровати. Причина может быть в этом.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Карофку развели на операцию,
для этого пугали обездвиживанием и отмиранием нерва.
Мы теперь должны тут слушать всю эту ахиннею.
 :facepalm1:

Дєвачька, пашла ти нахєр. Почитай, шо таке грижа 8 мм і в основі 15 мм, а вже ПОТІМ будеш п***а. Там було просто БЕЗ варіантів, бо для нерва залишався просвєт як молодий місяць в перший день - приблизно таке співвідношення по площах в перерізі. 

І живи собі із хронічними болями без операції. Я ж тебе не примушую іти на операцію - я лише раджу ТС таки іти до нейрохірурга.

І не треба слухати мою ахінею - живи собі зі своєю ахінеєю. це МОЄ здоров*я, а ти своє здоров*я просирай сама - я тобі нічого не скажу.


Де ви тільки беретеся такі сказочні.......  :facepalm:
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Было две грыжи на L.
1.5 месяца еле ходил((
1. Никаких плавания
2. Никаких саун
3. Никаких массажев

Что нужно
1. Каждое утро холодный компресс на 10-15 минут, с перерывом в полчаса. 3-4 подхода. Горячий душ и прогулка с вращением рук и шеи ( по возможности). Днем и вечером повторять.
2. Физиотерапия. Найти время и посещать занятия по терапии.  Хотя бы 2 раза в неделю
3. Стараться ' считать звезды' над головой, хотя бы на пару минут подходов 10 за день.
4. Повторюсь, спасает только холод!
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Тьма совет, и все противоречат друг другу.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Не делайте ничего, просто ничего и все
МРТ тоже не делайте
если не можете совсем усидеть на месте, то чуть чуть шевелите головой типа лечебная физкультура будет))
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Тьма совет, и все противоречат друг другу.
Каждому - свое и свой подход.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Не делайте ничего, просто ничего и все
МРТ тоже не делайте
если не можете совсем усидеть на месте, то чуть чуть шевелите головой типа лечебная физкультура будет))
Еще можно пальцем, который пока шевелится, на кнопочки компа нажимать. Тоже ничего себе физра.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

А тепер сядьте і подумайте: грижа вже закостініла. Тобто, ця кісточка постійно буде тиснути на нерв, бо кістка нікуди не дінеться і не розсосеться. Будь-які фізичні вправи будуть тільки посилювати біль.

Я ні на що не натякаю. Я тільки акцентую вашу увагу на кістковидній природі грижі, якщо вам лікар сказав правду про те, що вона вже має кістковидну консистецію. Це, скажімо так, не дуже є гут.

Для того, щоб зробити самому висновок, на які саме лікарські маніпуляції погоджуватися, спочатку розберіться для себе, чи і справді грижа вже настільки затверділа, що має вигляд кістки? Консультуйтеся ще у якихось спеціалістів. Якщо МРТ показало, що там вже кістка - це одне. А якщо то є припущенням невропатолога - це зовсім інше. Ета двє адєсскіє бальшиє разніци. Якщо діагноз про закостеніння підтвердиться - відповідально поставтеся до пропозицій нейрохірурга. Якщо не підтвердиться - дійте на власницй розсуд, якщо цілком впевнені, що фізичними вправами не нашкодите.

А взагалі, лікарі (і нейрохірурги в тому числі) перш ніж вам запропонувати оперативне втручання, що для шиї, скажімо так, не дуже бажане, бо там дуже великий ризик - все ж таки мозок поряд, а за шиєю ще більше ризику, спочатку використають всі методи лікування.
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

У жены на МРТ обнаружили грыжу шейного отдела позвоночника.
Посоветуйте клиники у нас в стране для консультации и лечения.
Впоралися із грижею?
   
Re: ФЗВ Грыжа шейного отдела позвоночника

Грижі в попереку дуже заважать нормально стояти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія