Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Саме так! І хата, в залежності від маркетингова хода, при потребі виростає з 300 метрів до 400.  :super:
Синус у військовий час може вирости до 3, якщо потрібно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ти рік мив унітази професійно.
В тебе досвід
Розкажи як?
Ну є ж гугл, там все актуально, а не те що хтось робив 20 років тому, ось тобі:
https://iney-cleaning.ru/poleznaya-informacziya/kak-delat-uborku-v-tualete/
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В тебе конюшня реально
Ти поприбирав і почав фоткі робити.
 :D

Завидуй молча, оборванец. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

в Канаді велика хороша діаспора
:shuffle:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Саме так! І хата, в залежності від маркетингова хода, при потребі виростає з 300 метрів до 400.  :super:

точно, починалось із 300 м2
маленька брехня переростає у велику прямо на очах
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:shuffle:
"хе-хе" (с) :shuffle:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

точно, починалось із 300 м2
маленька брехня переростає у велику прямо на очах
То ще гараж. І піднавіс. І собачі буди  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Саме так! І хата, в залежності від маркетингова хода, при потребі виростає з 300 метрів до 400.  :super:

И количество ванных комнат тоже... :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так я сразу сказал, это не дом ибо это рецепция у входа
Заценила наблюдательность. Ежи покупал дом, построенный под проведение каких то мероприятий, поэтому и двор с одной стороны такой красивый под столики сделанный, потому и никаких плодовых деревьев, просто не то назначение участка изначальное. Париться не стал, оставил все как есть.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

  (tu) шариш

Маю багато друзів по світу.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не помню, 30 лет прошло
Склєроз старчєскій, дєдуля?

Ясно
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І собачі буди
Собача буда це насправді ще та бімба може бути, в Україні можуть зарахувати як незаконну капітальну будову, якшо вона з цегли й позайопувати з оформленням документів на будинок.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Склєроз старчєскій, дєдуля?

Ясно

Ержик, у тебя дом 300 кв или 400? И сколько в нём отдельных от квартирантов ванных комнат? :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заценила наблюдательность. Ежи покупал дом, построенный под проведение каких то мероприятий, поэтому и двор с одной стороны такой красивый под столики сделанный, потому и никаких плодовых деревьев, просто не то назначение участка изначальное. Париться не стал, оставил все как есть.
Я думаю там був попередній власник дурний, бахнув 300 квадратів і не знав що з ними робити, продав. Єжи купив і зробив там гуртожиток.

Єжи, можеш мене тролити. 110 квадратів, 2 лазенки. Щоправда до Бабошево далеко :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну є ж гугл, там все актуально, а не те що хтось робив 20 років тому, ось тобі:
https://iney-cleaning.ru/poleznaya-informacziya/kak-delat-uborku-v-tualete/
Ну я там хотів щоб він з власного досвіду щось підказав.
В кожного професіонала є свої професійні секрети.

Але там я бачу вже альцгеймер
Дєдуля совсєм плох.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

И сколько в нём отдельных от квартирантов ванных комнат?
Каже шо дві, но пише шо спільна ванна, це типа маркетинг такий.
Я шось ніфуя не вдупляю в чому маркетингова перевага тоді.
Якби то була одна ванна зі шторками, а позиціонувалась для лохів як дві, тоді так, маркетинг б працював.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Завидуй молча, оборванец. :)
Конюшні?
 :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну я там хотів щоб він з власного досвіду щось підказав.
В кожного професіонала є свої професійні секрети.
Ти просто хотів примітивно  потролити, як школяр шо дістався до соцмережі -  "туалети, унітази, ку-клукс-клан".
Але не злетіло,  бо тут таких "школярів", як ти, з лайном мішають більше 10 років. :gigi:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я думаю там був попередній власник дурний, бахнув 300 квадратів і не знав що з ними робити, продав. Єжи купив і зробив там гуртожиток.

Єжи, можеш мене тролити. 110 квадратів, 2 лазенки. Щоправда до Бабошево далеко :(

Не, ото чудо, шо щас через дорогу, там размещалось. Там и сейчас какой-то зал под найм есть.

Ото капище на углу с крестом как раз под венчания или отпевания, "шоп напрасно не возить в магазин". :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ержик, у тебя дом 300 кв или 400? И сколько в нём отдельных от квартирантов ванных комнат? :)
Загальна площа 400 метрів
Площа, яку опалюю 300 метрів

Одна ванна кімната для трьох квартиранті + туда ще син з дівчиною ходять.
Для нас окрема ванна кімната, де ходимо тільки ми.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заценила наблюдательность. Ежи покупал дом, построенный под проведение каких то мероприятий, поэтому и двор с одной стороны такой красивый под столики сделанный, потому и никаких плодовых деревьев, просто не то назначение участка изначальное. Париться не стал, оставил все как есть.
Щоб щось переробляти гроші потрібні ,
або щоб руки стояли і знову таки гроші.
А хорват писав сам що якісь ремонти робить його жінка зі своїм сином,
 бо сам він, хорват, нічого не вміє.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я думаю там був попередній власник дурний, бахнув 300 квадратів і не знав що з ними робити, продав. Єжи купив і зробив там гуртожиток.

Єжи, можеш мене тролити. 110 квадратів, 2 лазенки. Щоправда до Бабошево далеко :(
В блоку паришся
Фу
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Каже шо дві, но пише шо спільна ванна, це типа маркетинг такий.
Я шось ніфуя не вдупляю в чому маркетингова перевага тоді.
Якби то була одна ванна зі шторками, а позиціонувалась для лохів як дві, тоді так, маркетинг б працював.

Это особенный маркетинговый ход. Унитазов два, а ванна одна, или наоборот. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заценила наблюдательность. Ежи покупал дом, построенный под проведение каких то мероприятий, поэтому и двор с одной стороны такой красивый под столики сделанный, потому и никаких плодовых деревьев, просто не то назначение участка изначальное. Париться не стал, оставил все как есть.

Сама по себе огромная коробка, не имеющая никакой эстетической ценности и дизайна, очевидно была построена для получения максимум площади при минимум вложениях. В общем это «Мотелек» Ежи купил.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я думаю там був попередній власник дурний, бахнув 300 квадратів і не знав що з ними робити, продав. Єжи купив і зробив там гуртожиток.
Невже поляки у своїх садибах не мають плодових дерев, тим більш там площа дозволяє.  :-o
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ти просто хотів примітивно  потролити, як школяр шо дістався до соцмережі -  "туалети, унітази, ку-клукс-клан".
Але не злетіло,  бо тут таких "школярів", як ти, з лайном мішають більше 10 років. :gigi:
І щось ніяк не можуть змішати

Зато я опустив клоуна і фімочку тепер з них вся Україна сміється.

 :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Невже поляки у своїх садибах не мають плодових дерев, тим більш там площа дозволяє.
Не бачать в тому сенсу.
"Це Європа" (с)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Одна ванна кімната для трьох квартиранті + туда ще син з дівчиною ходять.


Отправлять сына с невесткой к квартирантам.... Жэсть... :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я думаю там був попередній власник дурний, бахнув 300 квадратів і не знав що з ними робити, продав. Єжи купив і зробив там гуртожиток.

Єжи, можеш мене тролити. 110 квадратів, 2 лазенки. Щоправда до Бабошево далеко :(

Нет, там был изначально мотель або бордель. В Польше такого майна дофига и больше - Мотелек, Ночлеги, Хотелек. Распространенный бизнес достаточно у них.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В блоку паришся
Фу
В мене блок на 6 квартир. До цента міста - пів години. Тобі так не жити ніколи. І не забувай, я молодше на 10 років.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сама по себе огромная коробка, не имеющая никакой эстетической ценности и дизайна, очевидно была построена для получения максимум площади при минимум вложениях.

Свиноферма была колхозная... :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Невже поляки у своїх садибах не мають плодових дерев, тим більш там площа дозволяє.  :-o
Полежувати не вийде, пані Дмхз. Треба підрізати - обробляти - прибирати.

Зато я опустив клоуна і фімочку тепер з них вся Україна сміється.
Гагага
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В мене блок на 6 квартир
Йопт, це ж скільки людей там?
 :D

Паришся бідненький там?
Сусіди не докучають?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зато я опустив клоуна і фімочку тепер з них вся Україна сміється.
Та нікого ти не опустив.  Сам собі шось вигадав й сам з того радієш.
Ще один "опускатєль", такий самий як Сірожа Нумерний. :gigi:

Особисто проти тебе я ніц не маю,  й намагався не влазити в ваші тьорки з Хомою чи Турчем.
Але як старий упоротий троляка, просто констатую факт, шо ти виглядаєш не те щоб як лайно в дискусії, а як мала дитина, що вхопила  паличку від льодяника й сама собі тішиться, мовляв "всіх неїпаццо перемогла".
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 esse quam videri!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гагага
Так гагага

З тебе на всіх форумах ржуть, клаповухий Валодька

А клоун скоморохом бурятським став.

Вєсєлуха
 :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Свиноферма была колхозная... :)
Дешевое жилье на сдачу. Но это не хата… конечно жить можно,  но личным жильем это назвать сложно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

esse quam videri!
Ага, щас )))
Понти - наше все
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Йопт, це ж скільки людей там?
 :D

Паришся бідненький там?
Сусіди не докучають?
Скільки людей? У мене в квартирі - четверо. У сусідів від 1 до 4. В кожній хаті - по 2 лазенки.

Обтікай, Єжи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

срачісти вже не в раю? ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія