Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Секрети довголіття

Re: Секрети довголіття

Бля, вот как можыно с вами общаться?

Я привожи статистику- хyйня.

Пишу про свои анекдотические наблюдения за последние несколько месяцев- тоже хyйня, пишет манипуляция. Ты ебнyтый что ли?


Твоя статистика - xyйня...
Потому, что ее не с чем сравнить...

И eбaнyтый ты... если ты действительно врач...
Тебя eбaнyли в мединституте потому, что научили бороться с симптомами, а не устранять причину болезней...

Ты хуже религиозного фанатика потому, что считаешь себя образованным, и потому убедить тебя в чем-то бесполезно, но я пишу не для тебя...
   
Re: Секрети довголіття

Однозначно вредно (жареное красное мясо). Доказанный канцероген. Самая высокая инцидентность рака толстого кишечника в странах с большим потреблением красного мяса, особенно жареного. Турции например.

Что касается того к чему у нас приспособлен аппарат- не забывай,что 99% всего существования современного человека средняя продолжительность жизни составлялал около 30 лет. Люди не приспособлены жить более 40 лет, а рак как раз развивается после 40

У индусов другие пробпем (у каждого 2 го индуса диабет и гипертония, опричины до сих пор исследуются)

Згоден. Але раціон в Європі дуже змінився за останні 500 років. І як не дивно, навіть такий короткий період часу відбився на анатомії.
Те, що стали їсти більше м‘яса змінило і розмір зубів і прикус. Десь читав дослідження про зміни зубного апарату.
Щодо червоного м‘яса і турків. Ну так, найшкідливіші то всякі ковбаси-хамони і шашлики та стейки смажені на вугіллі. 
Проте, якщо ти з‘їси medium rare стейк раз на тиждень, то це не те саме, що їсти шинку і ковбасу щодня, заїдаючи картоплею, смаженою на салі.
Ну і ще раз повторю - генетика і спосіб життя є визначальними на мою думку. Багато моїх рожичів жили під 100 років. На українській шкідливій дієті.
   
Re: Секрети довголіття

Твоя статистика - xyйня...
Потому, что ее не с чем сравнить...

И eбaнyтый ты... если ты действительно врач...
Тебя eбaнyли в мединституте потому, что научили бороться с симптомами, а не устранять причину болезней...

Ты хуже религиозного фанатика потому, что считаешь себя образованным, и потому убедить тебя в чем-то бесполезно, но я пишу не для тебя...

Ну, убеди меня в том что вакцинация неэффективна.Я три раза вакцинировался (как и все мои коллеги). Получается мы все идиоты- а Соломон в Украине-нет. Ну что ж, послушаем

Я пока никaких аргументов не увидел только какой-то псевдонаучный маразм.

пс: я дейстивтельно обра3ованный, причем магистратура в одном из лучших университетов мира (топ 10). Но готов выслушать тебя,необразованного.
   
Re: Секрети довголіття

Згоден. Але раціон в Європі дуже змінився за останні 500 років. І як не дивно, навіть такий короткий період часу відбився на анатомії.
Те, що стали їсти більше м‘яса змінило і розмір зубів і прикус. Десь читав дослідження про зміни зубного апарату.
Щодо червоного м‘яса і турків. Ну так, найшкідливіші то всякі ковбаси-хамони і шашлики та стейки смажені на вугіллі. 
Проте, якщо ти з‘їси medium rare стейк раз на тиждень, то це не те саме, що їсти шинку і ковбасу щодня, заїдаючи картоплею, смаженою на салі.
Ну і ще раз повторю - генетика і спосіб життя є визначальними на мою думку. Багато моїх рожичів жили під 100 років. На українській шкідливій дієті.

500 лет это всего 20 поколений, слишком мало для эволюции.

Вообще человечестов изменилось со времени изобретения сельского хозяйства,но незначительно. Например, уменьшились зубы и челюсти (зуб мудрости-оттуда).

Но даже если рацион поменялся то все равно рак кишечника не отсеивается эволюционно потому что статистически он чаще всего случается в возрасте за 45, а за это время люди успели родить много детей. Мало того-в средние века поедатели мяса-богатые люди-оставляли больше потомства.
   
Re: Секрети довголіття

На мою думку основна причина раку не м'ясо. А надмірне вживання вуглеводів - крохмалю, цукру, фруктози, алкоголю. Спочатку виникає метаболічний синдром, збільшення ваги та жиру. Потім діабет і купа хвороб включно з раком. І недостатня кількість клітковини в раціоні. Це овочі, трохи фруктів, насіння, горіхи.
   
Re: Секрети довголіття

На мою думку основна причина раку не м'ясо. А надмірне вживання вуглеводів - крохмалю, цукру, фруктози, алкоголю. Спочатку виникає метаболічний синдром, збільшення ваги та жиру. Потім діабет і купа хвороб включно з раком. І недостатня кількість клітковини в раціоні. Це овочі, трохи фруктів, насіння, горіхи.

Смотря какого рака.

В целом верно, концепция такая- >метаболический синдром- >ожирение->хронический воспалительный процесс в организме (кортизол, адеипоциты и тд)->такие заболевания как рак, сердечно сосудистые, диабет, болезнь Альцгеймера и Паркинсон.

Например, есть феномен -худые люди живут дольше, выжившие Холокост- живут дольше. По выжившим Голодомор к сожалению у нас не делали исследование.
   
Re: Секрети довголіття

Ну, убеди меня в том что вакцинация неэффективна.Я три раза вакцинировался (как и все мои коллеги). Получается мы все идиоты- а Соломон в Украине-нет. Ну что ж, послушаем

Я пока никaких аргументов не увидел только какой-то псевдонаучный маразм.

пс: я дейстивтельно обра3ованный, причем магистратура в одном из лучших университетов мира (топ 10). Но готов выслушать тебя,необразованного.

Ну все твои аргументы сводятся к тому, что ты вакцинированный, и все твои коллеги трижды вакцинированные...
Это выдает в тебе пистабола, а не врача...
Если бы ты был врач или хотя-бы жопомой из лондонского госпиталя, то тебе некогда было бы здесь днями тусоваться...

А выводы по эффективностир или не эффективности можно делать спустя годы... но не прошло и несколько месяцев а ты и тебе подобные рапортуют что трижды укололись и случилось чудо...

Так я тебе в качестве контраргумента скажу, что я не вакцинировался, не ношу маску и не протираю руки спиртом после каждого прикосновения к посторонним предметам и до сих пор жив и здоров и я лично знаю десятки таких людей, но их миллионы...
   
Re: Секрети довголіття



ты действительно врач...


Ты образованный и потому убедить тебя в чем-то бесполезно, но я пишу не для тебя...
Ну звісно ж, коли практикуючому лікарю ви не можете навішати лапші, то матюкаєтесь ..
А пишете для наївних і довірливих "вій"
   
Re: Секрети довголіття

На мою думку основна причина раку не м'ясо. А надмірне вживання вуглеводів - крохмалю, цукру, фруктози, алкоголю. Спочатку виникає метаболічний синдром, збільшення ваги та жиру. Потім діабет і купа хвороб включно з раком. І недостатня кількість клітковини в раціоні. Це овочі, трохи фруктів, насіння, горіхи.
раків безліч. Від генетично запрограмованих, через вірусні, до канцерогенами викликаних. Приклади можу насипати купами, та тут не медичний форум.  Просто задля ілюстраціі. Частина, не вся, відів раку викликаються вільними радікалами. Так от. Алкоголь - антіоксідант та ловец вільних радікалів. Користь, здаеться. Однак, алкоголь окіснюеться до ацетальдегіду, а це вже слабкій, але кацераген. Ніхто не знає, щодо раку, алкоголь шкодить, або запобігає. Для шлунку та кішківника, то точно шкодить. Для лімфом, запобігає виникненню, доведено.
   
Re: Секрети довголіття

Щодо вітаміну Д - по всьому світу дефіцит. Крім літа, якщо достатньо перебувати на сонці з оголеними руками, ногами та іншим
ага, радіація дуже корисна для організму (tu)  у 50 років рак роз'їбе і привіт. краще вже всередину вітамін приймати…
   
Re: Секрети довголіття

Ну звісно ж, коли практикуючому лікарю ви не можете навішати лапші, то матюкаєтесь ..
А пишете для наївних і довірливих "вій"

Так дипломированный вчоный начал матюкаться, я ему ответил в его стиле...
Ты почитай историю переписки, адвокатша... :facepalm:

И, тыуверена, что он практикуючый ликарь, а не великовозрастный Наффи под прокси косящий под ликаря?
Практикующим ликарям некогда днями маяться на форумах... :facepalm:
   
Re: Секрети довголіття



Щодо вітаміну Д - по всьому світу дефіцит.

Ты анализ крови сделал, убедился, что дефицит?
У тебя какой показатель?
Или симптомы какие есть?

Или тиражируешь чушь?
   
Re: Секрети довголіття

ага, радіація дуже корисна для організму (tu)  у 50 років рак роз'їбе і привіт. краще вже всередину вітамін приймати…
не вийобуйтеся, пане. Помірна інсоляція шкіри мьяким УФ корисна та потрібна для здоровья. Це доведено.
   
Re: Секрети довголіття

не вийобуйтеся, пане. Помірна інсоляція шкіри мьяким УФ корисна та потрібна для здоровья. Це доведено.
ну так помірна — це як зараз. а з квітня по жовтень то вже напрацювання раку
   
Re: Секрети довголіття

ну так помірна — це як зараз. а з квітня по жовтень то вже напрацювання раку
як смажити дурну жинку два рази на тиждень в соляріі, то кребс гарантований. А пара годин на літньому сонце не в пік активності, з сьомоі до девьятоі, та з 19 до 21, то не до раку, а до доброго здоровья.
   
Re: Секрети довголіття

як смажити дурну жинку два рази на тиждень в соляріі, то кребс гарантований. А пара годин на літньому сонце не в пік активності, з сьомоі до девьятоі, та з 19 до 21, то не до раку, а до доброго здоровья.
чи вчоний щось чув про шкалу фіцпатрика?
   
Re: Секрети довголіття

чи вчоний щось чув про шкалу фіцпатрика?
про абетку б ще зпитали. А ви знаете, що не всі темношкірі захіщені від меланом і не всі світлошкірі до них схільні? Шкала відюстірована згідно свіжим даним досліджень.
   
Re: Секрети довголіття

про абетку б ще зпитали. А ви знаете, що не всі темношкірі захіщені від меланом і не всі світлошкірі до них схільні? Шкала відюстірована згідно свіжим даним досліджень.
звісно знаю, бо шкала про ультрафіолет, а ультрафіолет це лише частина зоряного спектру. від найбільш руйнівної частини випромінювання креми, одяг чи зонти не захистять
   
Re: Секрети довголіття

Так дипломированный вчоный начал матюкаться, я ему ответил в его стиле...
Ты почитай историю переписки, адвокатша... :facepalm:

И, тыуверена, что он практикуючый ликарь, а не великовозрастный Наффи под прокси косящий под ликаря?
Практикующим ликарям некогда днями маяться на форумах... :facepalm:
==============================================
 Так от,живчик. тебе уже есть 45? Наверняка. Может и больше,но допустим. Ты у нас спортивный и без вредных привычек. Еще и за ЗЕлень,то есть твой моСХ лишен нормальных реакций. И ты прид#рак еще пытаешся выпендриваться? Ну-ну... Мне 63 и я,конечно,уже не Адонис. А ты ДОЖИВИ до моего возраста. Потому что по 100% данным нет,не каких либо журналюг,а Пенсионного Фонда Украины, который считает жестко и точно,кому и сколько надо будет выплачивать пенсии (данные не закрытые,но и не особо пропагандирются), так вот дожить тебе с 45 ло 57 шансов 26%. ВСе остальные помирают. Так или иначе. А теперь ,касатик, ты уверен в беганье трусцой? Подготовь на всякий случай тару и белые тапочки, чтоб родню не обременять. Я таких шустрых видел сотнями-все на кладбище. Не веришь,сам поперебирай у знакомых-друзей. Минимум 70% сдохнет до 55-57. Потом, с 55-57 до 70-72 лет наступает стабилизец с резким падением смерности. Ну а потом как даст Бог и гены. Так что,вначале переживи кризисные годы и не сдохни на турникете или в сауне. :fuck:
   
Re: Секрети довголіття

Смотря какого рака.

В целом верно, концепция такая- >метаболический синдром- >ожирение->хронический воспалительный процесс в организме (кортизол, адеипоциты и тд)->такие заболевания как рак, сердечно сосудистые, диабет, болезнь Альцгеймера и Паркинсон.

Например, есть феномен -худые люди живут дольше, выжившие Холокост- живут дольше. По выжившим Голодомор к сожалению у нас не делали исследование.

По Голодомору в мене своя статистика.
Мама і її сестра, які пережили голод в дитячому віці, а також їхня мама - всі померли від раку шлунка до 55 років. До них усі в родині жили під 90. Прадід помер в голод у віці 93 роки - Харківська область.
   
Re: Секрети довголіття

Про колоректальниц рак і червоне м‘ясо.
Основна на сьогодні версія, що розвитку раку сприяє haem, який розкладається у шлунку і утворює  ‘N-нітрозо сполуку, яка впливає на мутацію ДНК і сприяє розвитку раку.
Найшкідливіше пересмажене і підгоріле, а також копчене м‘ясо. 
   
Re: Секрети довголіття

Діліться, хто має.

1. Припинити шкідливі звички - куріння, алкоголь, наркотики.
2. Більше рухатися - ходьба, біг, плавання, хатня робота, пішки по магазинах та інше.
3. Дієта - низьковуглеводна, збагачена клітковиною. Японська, середземноморська та інші. Вітамін Д з осені до літа.
По дієті є тема https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
4. Зниження рівню стресу. Досягається багатьма різними чинниками. В тому числі впливає модерація на форумах та соц. мережах.
5. Щепитися. Від коронавірусу та інших небезпечних хвороб.
6. Соціальна активність.
7. Профілактика хронічних хвороб, застуд, переломів та подібного. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=899421.0
8. Дотримання правил здорового глузду, заходів безпеки, правил дорожнього руху.
9. Екологічні проекти - вода, повітря, їжа, зниження рівня шуму, вібрацій, нічного світла.
Тут стаття, можна почитати. https://www.bbc.com/ukrainian/vert-tra-40876128

10. не дивится отброссьія 24
   
Re: Секрети довголіття

Про колоректальниц рак і червоне м‘ясо.
Основна на сьогодні версія, що розвитку раку сприяє haem, який розкладається у шлунку і утворює  ‘N-нітрозо сполуку, яка впливає на мутацію ДНК і сприяє розвитку раку.
Найшкідливіше пересмажене і підгоріле, а також копчене м‘ясо. 
нітрозосполукі з цільного, здорового м'яса утворитися самі собою не можуть. Аж ніяк. Нітрозосполукі утворюються там, де є нітріт натрію.  Соляна кіслота шлункового соку з нітрітом дає NO, який діазотує аміни через стадію нітрозопохідних. Жеріть більше продажноі ковбаси і настане час, коли в вас заболить попка.
   
Re: Секрети довголіття

нітріт натрію тупо скрізь є
   
Re: Секрети довголіття

Алкоголь - антіоксідант та ловец вільних радікалів. Користь, здаеться. Однак, алкоголь окіснюеться до ацетальдегіду, а це вже слабкій, але кацераген. Ніхто не знає, щодо раку, алкоголь шкодить, або запобігає. Для шлунку та кішківника, то точно шкодить. Для лімфом, запобігає виникненню, доведено.

так алкоголь теж різний-міцний алкоголь і пиво-шкідливі, а сухе вино? (звісно у розумної кількості) оце і є антиоксидант...
   
Re: Секрети довголіття

Пересмажена іжа має в складі ціклічні олігосахаріди,епоксіди і багать чого некорисного,  уламки амінокіслот, тощо. Однак, нітрозосполукам взятися в пересмажееюному немає звідки. До того ж, вони є дуже нестійкі, в лабораторіях аміни діазотують за температури не вище +5 за цельсіем.
   
Re: Секрети довголіття

1. Родиться и жить на природе (город - убивает);
2. Питаться и пить естественными а не магазинными продуктами (промышленные продукты неполезны);
3. Не пить алкоголь (можно 40г. водки или до 200г вина в сутки);
4  Не курить (вообще);
5. Не работать на стрессовой работе ( предпочесть физический труд);
6. Побольше двигаться, умеренные спортивные занятия ( но без рекордов и напряжения);
7. Ограничить езду на разных видах транспорта ( чтобы не обездвижить организм)

Каждый из этих пунктов добавит долголетия, а соблюдение всех вместе - стопроцентов обеспечит Вам долголетие!!! :=V

Но кто к этому готов? Единицы... :nea:
   
Re: Секрети довголіття

В прниципі багато тут написано слушно.
Але ви скільки завгодно можете слідкувати за нормою спожитого алкоголю, м'яса та вуглеводів, при цьому дихаючи більшу частину часу викидами заводів без фільтрів, автівок без каталізаторів, пити воду яка не відповідає цивілізованим нормам.
І якщо ви помрете від раку прямої кишки то скоріше в цьому буде винний не зайвий стейк, а відсутність регулярного діагностичного обстеження.

Тому важливі всі фактори, пріоритети тільки правильно треба розставити.

Ну і звичайно є незаперечні продукти категорії отрута.

В моєму рейтингу під номером один йде цукор.
Тільки не треба починати - я цукор не їм, лише мед.
 :gigi:
   
Re: Секрети довголіття

Я активіст онкофорумів,довгий час спілкувався із хворими та їх родичами, з'ясовуючи основні причини виникнення раку та супутніх захворювань, тому в мене такі враження від спілкування....

До того ж в мене сусідка по дачі веде такий образ життя...приблизно, за моїми пунктами і зараз у 55 років виглядає на 25-30, тож можу співставити аналогії.....а вже що вживати в їжу або не вживати - похідне від названих пунктів, бо обмежуючи харчування без виконання інших пунктів додасть значно менше довголіття

Ну, десь так...
   
Re: Секрети довголіття

Тема  (tu)

На відміну від типових зедротських дискусій «сам дурак»  :facepalm:

До речі, порівнювати минуле і майбутнє трохи некоректно

Світ був «чистіший» - риба в морі без пластику, овочі без GMO, м’ясо від невеликих фермерів на відміну від конгломератів де кожна калорія що згодовується  птиці чи худобі розраховується з точки зору прибутку - що дешевше, тим і кормлять - «якось пожруть»

Ну й найнебезпечніший фактор - середнє підвищення температури (на яку тіло людини не розраховане) і підвищення змісту вуглецю в атмосфері - вже з 300 частин на метр до 425 частин (33%) і ще за 50 років буде 500-550 частин

Тіло та легені людини що розроблялось еволюцією десятки тисяч років - просто не пристосоване для двократного підвищення вуглецю
   
Re: Секрети довголіття

Онко, то не моя спеціалізацїя. Я по спеціфічній гіпертонії більше знаю. Ангіотензіновій. Так карта впала, що саме рецепторами Ангіотензіну ІІ вірус ковідний до клітин ліпне. Жарт долі. Навіть трохі смішно. Аналогі фтороровмісні Лозартану. А і сам Лозартан можуть зменшити адгезію вірусу до клітин. Тим займаються зараз.
   
Re: Секрети довголіття

Онко, то не моя спеціалізацїя. Я по спеціфічній гіпертонії більше знаю. Ангіотензіновій. Так карта впала, що саме рецепторами Ангіотензіну ІІ вірус ковідний до клітин ліпне. Жарт долі. Навіть трохі смішно. Аналогі фтороровмісні Лозартану. А і сам Лозартан можуть зменшити адгезію вірусу до клітин. Тим займаються зараз.
really? please report preliminary results here
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.new#new
   
Re: Секрети довголіття

really? please report preliminary results here
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.new#new
пане. Я не хочу опрілюднення тут мого прізвища. Пошукайте в мережі статті, що вийшли з ІОХ, щодо каліевих та кальціевих каналів, фторовмісних модуряторів, а також по блокаторах рецепторів Ангіотензіну ІІ, теж фторовмісних, там може бути і моє прізвіще. Це, насправді, неважливо, наукою досить вже довго не займаюся.
   
Re: Секрети довголіття

Я зробив спочатку суміш для косметики. А зараз буду виробляти такий собі БАД. Купуйте. Почитайте все вже підтверджено. Сам вживаю. Пізно,звісно,але може рочків 5-8 виграю,а чо б ні?
а якщо цю бадягу намішати з каніною і приймати перорально?
   
Re: Секрети довголіття

а якщо цю бадягу намішати з каніною і приймати перорально?
от не знаю, навіщо вам пане то, пріеднання до гнобітелів Вольтера. Впевнений, що або ваши торфяні смоли, або моі "вейсти", відболти, вставлять з коніною набагато сільніше, ніж зазалупні сиркі пана Вольтера. Тож, не будемо засуджувати. Наше зашкодить, а його - хоч ні. Це вже не мало.
   
Re: Секрети довголіття

Про колоректальниц рак і червоне м‘ясо.
Основна на сьогодні версія, що розвитку раку сприяє haem, який розкладається у шлунку і утворює  ‘N-нітрозо сполуку, яка впливає на мутацію ДНК і сприяє розвитку раку.
Найшкідливіше пересмажене і підгоріле, а також копчене м‘ясо. 
При раку простати - подібні обмеження, нічого канцерогенного (рак - сancer, латиною), дратуючого хворі, вивідні органи...і при гіпертонії, і при діабеті 2 типу схожі...Ні копченого, ні смаженого, ні гострого, ні консервованого  8-) тощо
   
Re: Секрети довголіття

На мою думку основна причина раку не м'ясо. А надмірне вживання вуглеводів - крохмалю, цукру, фруктози, алкоголю. Спочатку виникає метаболічний синдром, збільшення ваги та жиру. Потім діабет і купа хвороб включно з раком. І недостатня кількість клітковини в раціоні. Це овочі, трохи фруктів, насіння, горіхи.
Ми тут рак обговорюємо у Вільному спілкуванні, в спокійній атмосфері, в темі із 2017 року

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=981828.0

Бо виникнення раку - більш неоднозначне, ніж просто шкідливе харчування, як по мені, рак - це захворювання переважно старості, молоді і діти хворіють на рак рідше, але із-за резонансу ці випадки більш відомі. Один старенький професор-онколог мені сказав коротко: "Не кожних хворий доживає до свого раку!"

А ще рак називають "оплатою людства за цивілізацію", адже сучасні міста наповнені агресивними середовищами - парами нафтопродуктів, синтетичними матеріалами в наших оселях, канцерогенними додатками у наших продуктах, які поступово осідають у наших організмах і поступово сприяють захворюванню городян на рак, коли у похилому віці його організм сповільнюється і перестає виводити з організму канцерогенну гидь....

А вилікувати рак - важко, тому що рак мені нагадує....плісняву у ванній. Скільки іі не витирай, які засоби не застосовуй, але якщо крапка її лишилась, то через деякий час пліснява знову з'явиться і буде рости. Але наш організм надто ніжний - не кафель, щоб витримувати без кінця різні агресивні засоби, а рак лікується саме агресивними препаратам хіміо-та променевої терапії. та й рак - не пліснява і квартирує внутрі організму, то ж до нього ще й доступ обмежений...От тому, думаю, він досі не виліковний, принаймі,більшість його типів.... хоч я і не медик, місцями...

Останнє редагування: 6 грудня 2021 22:37:14 від Компанійська варта
   
Re: Секрети довголіття

Ракови клітини харчуються глюкозою. Глюкоза - це вуглеводи - цукор, крохмаль, фруктоза, алкоголь. Крохмаль - це хліб, борошно, картопля, кукурудза, каші, злаки. Але. Білки засвоюються лише частково. Найбільше засвоюються яйця. Частина білків, що не засвоїлась також перетворюються на глюкозу.

Як цю глюкозу утилізувати? Фізичний рух та робота мізків. Також клітковина у їжі згладжує стрибки глюкози, сповільнює її всмоктування.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Эффект_Варбурга_(онкология)

Останнє редагування: 6 грудня 2021 22:38:45 від com1
   
Re: Секрети довголіття

Ракови клітини харчуються глюкозою. Глюкоза - це вуглеводи - цукор, крохмаль, фруктоза, алкоголь. Крохмаль - це хліб, борошно, картопля, кукурудза, каші, злаки. Але. Білки засвоюються лише частково. Найбільше засвоюються яйця. Частина білків, що не засвоїлась також перетворюються на глюкозу.

Як цю глюкозу утилізувати? Фізичний рух та робота мізків. Також клітковина у їжі згладжує стрибки глюкози, сповільнює її всмоктування.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Эффект_Варбурга_(онкология)
Ну десь так, хоча утилізувати ракові клітини, імхо, слід ДО захворювання раком, коли він вже є, то фізичні вправи нічого не дадуть...Та й старіння і знерухомлення організму - процес невідворотній
   
Re: Секрети довголіття

Ракови клітини харчуються глюкозою. Глюкоза - це вуглеводи - цукор, крохмаль, фруктоза, алкоголь. Крохмаль - це хліб, борошно, картопля, кукурудза, каші, злаки. Але. Білки засвоюються лише частково. Найбільше засвоюються яйця. Частина білків, що не засвоїлась також перетворюються на глюкозу.

Як цю глюкозу утилізувати? Фізичний рух та робота мізків. Також клітковина у їжі згладжує стрибки глюкози, сповільнює її всмоктування.
мозок теж харчується виключно цукрами. як їх нема - кетоновими тілами. А в організмі є декілька механізмів регуляції цукрів в крові. Клітковина нічого не стримує, бо не всмоктуеться,корисний баласт, наждак для кішківника та іжа для баціл товстого кішківника.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія