Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський - синдром самозванця

Зеленський - синдром самозванця

Третій рік в кожному повідомленні, в кожному виступі читається - я президент, я президент, це я, дивіться, я президент. в нього синдром самозванця, він розуміє що він недопрезидент та звичайний лох в 42 годика? чи що це таке?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

а коли порошенко повторює що він п'ятий президент - це що? це який синдром?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

Какая-то слабенькая зрада... Надо другую. :)
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

Підсвідомо він оґрозуміє що він самозванець
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

Какая-то слабенькая зрада... Надо другую. :)

ти вже про Харків зміг перекласти?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

а коли порошенко повторює що він п'ятий президент - це що? це який синдром?

а коли питанням на питання і відразу ж а ваш Порошенко, то ти підар, чи що це?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

Какая-то слабенькая зрада... Надо другую. :)

Какой Президент такая и зрада  :K
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

ти вже про Харків зміг перекласти?

Вон там зрада про великое будивнитство куда, как лучше. Да и про Харьков фальшивая зрада тоже получше будет.

У вас что, креативный отдел уже свалил на выходные?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

Вон там зрада про великое будивнитство куда, как лучше. Да и про Харьков фальшивая зрада тоже получше будет.

У вас что, креативный отдел уже свалил на выходные?

твій Зє кожного дня справляється чудово. так ти про Харків зрозумів, читач оригиналів? важко окупувати те, що зі статті вже окуповано, чи ні? переклав It’s not going to be just an occupation? чи допомогти ще раз?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

а коли порошенко повторює що він п'ятий президент - це що? це який синдром?
що він  п'яний  президент з  царського  села,  а  що?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

синдром самозванця
:-B
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

що він  п'яний  президент з  царського  села,  а  що?

відразу видно споживача глоду. підсвідомо видає про свої проблеми. що ти, нажерся вже, бидло кацапське?
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

твій Зє кожного дня справляється чудово. так ти про Харків зрозумів, читач оригиналів? важко окупувати те, що зі статті вже окуповано, чи ні? переклав It’s not going to be just an occupation? чи допомогти ще раз?

Дружще, выше желание спрыгнуть с темы оставьте для детишек во дворе, они на такое ведутся. С Харьковом обосрались в теме по Харькову, желая выдать в фальшивом переводе замену на дополнение (любимый прием зрадоёобов). Даже Харьковский мэр обосрался, считая, что он не контролирует город. Хотите помахать кулаками после драки - идите в тему про ту фальшивую зраду, и там пытайтесь дальше делать хорошую мину...

И последнее, Зе такой же мой, как и твой. Не более, не менее.
   
Re: Зеленський - синдром самозванця

Дружще, выше желание спрыгнуть с темы оставьте для детишек во дворе, они на такое ведутся. С Харьковом обосрались в теме по Харькову, желая выдать в фальшивом переводе замену на дополнение (любимый прием зрадоёобов). Даже Харьковский мэр обосрался, считая, что он не контролирует город. Хотите помахать кулаками после драки - идите в тему про ту фальшивую зраду, и там пытайтесь дальше делать хорошую мину...

И последнее, Зе такой же мой, как и твой. Не более, не менее.

ніхуя не зрозумів. ти обісрався в темі про Харків з перекладом. ти не зміг перевести речення It’s not going to be just an occupation
в цій темі ти пишеш не по темі, а про слабеньку зраду, тобто спригнув, як ти кажеш, з теми. я не розумію, що ти намагаєшся зробити? довести, що не знаєш англійської та не вмієш розмовляти на задану тему? ну ок, ти переміг.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія